Raspunde la subiect  [ 31 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
 Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.2017 
Autor Mesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.2017
Champions Challenge - Cupa Lacului Sarulesti

Concurs de pescuit - tipul plantat - lacul balizat

Perioada: 24-30.09.2017-duminica-sambata
Organizator: Baricada Carp Club

Constantin Dan-0721212296
Razvan Ulmeanu--0722235778

locuri disponibile:50-54
taxa: 600 euro / echipa maxim 4 pescari cu drepturi depline

Premii

1. Locul 1 - cantitatea totala de peste prins(crap, ten sau scoicar)
-10000 euro + cupe

2. Locul 2 - cantitatea totala de peste prins (crap, ten sau scoicar)
-2500 euro + cupe

3. Locul 3 - cantitatea totala de peste prins
(crap, ten sau scoicar)
-1500 euro+cupe

4. Cei mai mari 5 pesti(crap, ten )
-1500 eur+cupe

5.* Captura competitiei(crap, ten )
-1000 eur+cupe

6.cel mai mare scoicar-cupe

7. premii de sector - sponsori+cupe

8.*captura zilei -100 euro

*premiile nu se pot cumula,exceptie facand doar captura competitiei ,captura de scoicar și captura zilei
**suma totala a premiilor este valabila in cazul participarii a 50 de echipe


Conditii de participare:
La competitie poate participa orice echipa din tara sau strainatate care este dotata corespunzator, a luat la cunostinta, este de acord cu regulamentul concursului si a achitat taxa de participare.

Programul concursului:

Durata 115 ore
Sambata 23.09.ora 9 acreditare la Hotel Raduta;

Duminica 24.09.ora 11 tragerea la sorti a standurilor.


ora 14.00 inceperea competitiei.
Luni, Marti, Miercuri, Joi,Vineri competitia in desfasurare.

sambata 30.09. ora 9 sfarsitul competitiei.pestele scos pe mal la ora 9.
ora -11 adunarea la baza hotelului Raduta.
ora -12- 12,30: festivitatea de premiere.

Regulamentul concursului:

1. Puncteaza crapul comun, crapul oglinda, amurul si scoicarul ,de la 4 kg

2. Se poate folosi barca ,una singura, cu motor electric , sonar / barcute/.motorul termic este interzis.

3. Este obligatorie folosirea vestelor de salvare in momentul folosirii barcii. Organizatorul nu isi asuma responsabilitatea pentru eventualele accidente survenite in urma nefolosirii acesteia.

4. Numarul maxim de bete admis la pescuit este de 4 (patru).
Daca nivelul apei in lac este unul ridicat se poate lua decizia ca echipele sa poate pescui cu 6(sase)lansete.
Acest lucru va fi comunicat prin anunt in timp util concurentilor.


5. Deplasarea pe zona de concurs se face cu mijloace auto care vor ramane in vecinatatea standurilor.

Daca unul dintre concurenti va fi nevoit sa paraseasca standul cu masina, la intoarcere acesta va parca obligatoriu masina in incinta hotelului Raduta iar organizatorul sau arbitrii vor asigura transportul acestuia de la hotel la stand si invers.
Incalcarea acestui punct din regulament atrage dupa sine depunctarea cu 50 kg din cantitatea totala inscrisa pe fisa de arbitraj la momentul respectiv.(cei mai mari pesti)

6. Accesul altor autovehicule la mai putin de 50 m de stand, cu exceptia celor ale organizatorilor, comisiei de arbitraj sau mass-media, este strict interzis.

7. Program vizitatori: 10.00- 18.00-

8. Fiecare peste se va tine singur in sac. pestele mort nu se cantareste.
o echipa trebuie obligatoriu sa detina in stand minim 10 saci.

9. Se fac doua cantariri pe zi, una dimineata si alta seara, noaptea nu fac cantariri.

10. La cantarire poate asista un martor(nu este obligatoriu)
arbitru /observator-/organizator/adminstratie balta/(obligatoriu)-care va semna fisa de arbitraj in dreptul fiecarui peste

11. Este obligatorie pastrarea crapilor in stare buna in saci.

12. Este permis un singur carlig pe montura, iar firul de par este obligatoriu.

13. Nadirea (plantarea) se poate efectua cu barca sau navomodele radiocomandate.

14. Este interzisa nadirea cu intentie in afara zonei de pescuit a standului propriu.

15. Este interzis iluminatul puternic pe balta noaptea.

16. Este interzisa intrarea in standul vecinilor cu barca /acostarea barcii in afara standului.vizitele intre concurenti se vor efectua doar pe uscat si obligatoriu acordul arbitrilor.

17. Este obligatoru folosirea monturilor care sa permita eliberarea crapilor in caz de ruptura.

18. Nu este permisa obstructionarea celorlalte echipe. In cazul in care un pescar dintr-o echipa incurca alta echipa sau are un comportament nesportiv, va primi o sanctiune echivalenta cu scaderea a 30 kg -(cei mai mari pesti) din cantitatea totala de crap inscrisa la momentul respectiv pe fisa de arbitraj. La urmatoarea abatere echipa vinovata va fi descalificata.

19. Comisia de arbitrii impreuna cu organizatorii sunt singurii in masura sa judece contestatiile si sa ia masuri impotriva unei echipe in cazul incalcarii regulamentului. Orice contestatie sau abatere de la regulament din timpul concursului trebuie adusa la cunostiinta celui mai apropiat arbitru, care va informa organizatorul si arbitrul sef. Contestatia se face in scris. Taxa de contestatie este de 100euro. Aceasta va fi inapoiata concurentului daca faptele din contestatie sunt confirmate.

20. Este obligatorie folosirea saltelei de receptie . Salteaua trebuie sa aiba marimea adecvata taliei pestilor.
recomandam celor care vor avea barci rigide ca pestii prinsi sa fie manipulati la mal in plasa minciogului prin apa.

21. Arbitri sunt obligati sa aplice regulamentul, sa se autosesiseze cind
este cazul si sa noteze eventualele sanctiuni in foaia de arbitraj.

22.vestele de salvare sunt obligatorii.orice incident cauzat de nepurtarea vestei de salvare exonereaza de orice vina atat organizatorii cat si administratia lacului

23 .pescuitul se desfasoara in limitele standului indicate de organizator.prima abatere avertisment.la doua depunctare ce 50 kg-cei mai mari pesti.

24.orice manifestare huliganica .la prima abatere depunctare 50kg ,(cei mai mari pesti ).la a doua eliminare.

25. pescuitul cu mai multe lansete (max patru/ sase ) cu undita sau lanseta de rapitor eliminare directa

26. nada vie interzisa.

SANCTIUNI:

-30 kg-cei mai mari pesti: punctele 3; 7; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20;
-50 kg- cei mai mari pesti-punctele 4; 5; 6;23; 24
-eliminare directa punctul 25;26

pe durata competitiei se poate inchiria de la administratia lacului-
barca vibra cu vasle 100lei-
cort tip Safarii-100lei

pentru rezervari -Administrator Sarulesti -0761127396
Contravaloarea avansului este de 50% din valoarea taxei.( 300 de eur/4 participanti)

Champions Challenge-Cupa Lacului Sarulesti-Raduta Lake


detalii plata avans-
300 euro -15.06.2017
Razvan Ulmeanu-0722235778
Dan Constantin-0721212296

Inscrierile pentru concurs se pot face aici pe forum
Confirmarile de participare sunt facute de organizatori numai dupa achitarea avansului.


Fisiere atasate:
00000000000000000000000000000000000000000000000000000007.jpg
00000000000000000000000000000000000000000000000000000007.jpg [ 269.18 KiB | Vizualizat de 12903 ori ]

_________________
Baricada Carp Club
26 Mar 2017, 10:10
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
1.Dan Petre-Bogdan Guguianu
2.Team Domnesti-Cernat Vasile-Blaga Alex
3.Nedelcu Cristian-Porumbaru Alexandru-Grigoras Valentin-Satu Mare
4.Ucraina -Datsenko Sergio -Zhytnyk Vitalii - Datsenko Aleksander-Gretor Serdevency
5.Ucraina-Mihail Incenko
6.Kulniakov Ivan-Ucraina
7.Horgaz Team-Toth-Ungaria
8.Nelu Capitanu
9.Jurvanov Vasilievici-Maronski Pavel-Bulgaria

_________________
Baricada Carp Club


01 Apr 2017, 13:23
Profil

Membru din: 01 Mai 2017, 17:54
Mesaje: 2
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
Planet Carp

_________________
Andrei Mihut
Vicepresedinte Clubul Sportiv Planet Carp


01 Mai 2017, 19:55
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 31 Ian 2011, 00:55
Mesaje: 589
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
Andrei Ioniță

_________________
Milionar excentric


02 Mai 2017, 14:54
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
1. Dan Petre-Bogdan Guguianu
2. Team Domnesti-Cernat Vasile-Blaga Alex
3. Nedelcu Cristian-Porumbaru Alexandru-Grigoras Valentin-Satu Mare
4. Ucraina -Datsenko Sergio -Zhytnyk Vitalii - Datsenko Aleksander-Gretor Serdevency
5. Ucraina-Mihail Incenko
6. Kulniakov Ivan-Ucraina
7. Horgaz Team-Toth-Ungaria
8. Nelu Capitanu
9. Jurvanov Vasilievici-Maronski Pavel-Bulgaria
10.Dumitrescu Cristian-Dumi-Eugen Oana
11.Oltenia Fishing-Doru Badila-Bogdan Carlogea-Mohamad Jaber-Mihai Bistriceanu
12.Vasilovki Artem-Ivanov Ivanov-Bulgaria
12.Veronica & Catalin Papuc
14.Burlacu Ionel -Victor Ionut-Paul Cozighian
15.Marius Voicu - Dumitrescu Cristian - Hanganu Adrian + partener
16.Carp Sliven 1 Bulgaria
17.Bulgaria-Ivanov-Nora Nikolaeva
18.Planet Carp1
19.Andrei Ionita

echipele care doresc sa participe inainte de a se inscrie pe forum sunt rugate sa contacteze prin mesaj privat sau telefonic unul dintre organizatori pentru confirmare!
Razvan Ulmeanu sau Dan Constantin
multumim.

_________________
Baricada Carp Club


20 Mai 2017, 16:52
Profil
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
Craiova Carp Fishing -Ilie Victor - Nedescu Dan - Dumitrica Cristi - Ivanovici Dragos


22 Mai 2017, 13:50
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
1. Dan Petre-Bogdan Guguianu
2. Team Domnesti-Cernat Vasile-Blaga Alex
3. Nedelcu Cristian-Porumbaru Alexandru-Grigoras Valentin-Satu Mare
4. Ucraina -Datsenko Sergio -Zhytnyk Vitalii - Datsenko Aleksander-Gretor Serdevency
5. Team Rusia-Makenko -Mihail Incenko
6. Kulniakov Ivan-Rusia
7. Horgaz Team-Toth-Ungaria
8. Nelu Capitanu
9. Jurvanov Vasilievici-Maronski Pavel-Bulgaria
10.Dumitrescu Cristian-Dumi-Eugen Oana
11.Oltenia Fishing-Doru Badila-Bogdan Carlogea-Mohamad Jaber-Mihai Bistriceanu
12.Vasilovki Artem-Ivanov Ivanov-Bulgaria
12.Veronica & Catalin Papuc
14.Burlacu Ionel -Victor Ionut-Paul Cozighian
15.Marius Voicu - Dumitrescu Cristian - Hanganu Adrian + partener
16.Carp Sliven 1 Bulgaria
17.Bulgaria-Ivanov-Nora Nikolaeva
18.Aurel Ron
19.Enjoy fishing - Virgil Balaita, Plopeanu Razvan, Verbuncu Adrian
20.Grajdan Adrian
21.Planet Carp1
22.Andrei Ionita
23.Craiova Carp Fishing -Ilie Victor - Nedescu Dan - Dumitrica Cristi - Ivanovici Dragos
24.Turcia-Carp Unity- Fox 1 -Sabri Bobic-Gokay Dukkangioglu-Alpay Kilic
25.Turcia 2
26.Britchi Bogdan-Pop Nicolae- Parvu Nicolae

echipele care doresc sa participe inainte de a se inscrie pe forum sunt rugate sa contacteze prin mesaj privat sau telefonic unul dintre organizatori pentru confirmare!
Razvan Ulmeanu sau Dan Constantin
multumim.

_________________
Baricada Carp Club


22 Mai 2017, 18:32
Profil

Membru din: 02 Sep 2016, 14:57
Mesaje: 3
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
27. Radu Anca, Mezo Itu, Bogdan Panait


23 Mai 2017, 14:33
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:25
Mesaje: 1645
Localitate: Bucuresti
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
28. Prince Carp Team.

_________________
Baricada Carp Club


26 Mai 2017, 09:47
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
1. Dan Petre-Bogdan Guguianu
2. Team Domnesti-Cernat Vasile-Buhac Costica
3. Nedelcu Cristian-Porumbaru Alexandru-Grigoras Valentin-Satu Mare
4. Ucraina -Datsenko Sergio -Zhytnyk Vitalii - Datsenko Aleksander-Gretor Serdevency
5. Ucraina-Mihail Incenko
6. Kulniakov Ivan-Ucraina
7. Horgaz Team-Toth-Ungaria
8. Nelu Capitanu
9. Jurvanov Vasilievici-Maronski Pavel-Bulgaria
10.Dumitrescu Cristian-Dumi-Eugen Oana
11.Oltenia Fishing-Doru Badila-Bogdan Carlogea-Mohamad Jaber-Mihai Bistriceanu
12.Vasilovki Artem-Ivanov Ivanov-Bulgaria
12.Veronica & Catalin Papuc
14.Burlacu Ionel -Victor Ionut-Paul Cozighian
15.Marius Voicu - Dumitrescu Cristian - Hanganu Adrian + partener
16.Carp Sliven 1 Bulgaria
17.Bulgaria-Ivanov-Nora Nikolaeva
18.Aurel Ron
19.Enjoy fishing - Virgil Balaita, Plopeanu Razvan, Verbuncu Adrian
20.Grajdan Adrian
21.Fishing&Hunting Ro
22.Andrei Ionita
23.Craiova Carp Fishing -Ilie Victor - Nedescu Dan - Dumitrica Cristi - Ivanovici Dragos
24.Turcia-Carp Unity- Fox 1 -Sabri Bobic-Gokay Dukkangioglu-Alpay Kilic
25.Turcia 2
26.Britchi Bogdan-Pop Nicolae- Parvu Nicolae
27.Planet Carp -Mihăilă Catalin-Sorin Prodan-Mihai Dumitrache-Grigoriciuc Andrei
28.Radu Anca - Mezo Itu - Bogdan Panait
29.LTC PRODUCTION - Tamirjan Silviu, Ciovica Laurentiu, Fenciuc Lucian
30.Italia-Extremo-Baits-Korado Gutta
31.Team Kormoran - Bulgaria
32.Mantovani Maximo-Italia
33.Austria -SBS
34.Gheorghe Cozma-Radu Anca
35.CRK TEAM -Cristi Glonț-Robert Luca-Staicu Cristian
36.Andrei Oprescu -Mihai Chiritescu - Costel Stanila.
37.Prince Carp Team-Bulgaria
38.Nae Badulescu
39.IRIE FISHING-Turcia
40.Oliviu Orhei +parteneri


echipele care doresc sa participe inainte de a se inscrie pe forum sunt rugate sa contacteze prin mesaj privat sau telefonic unul dintre organizatori pentru confirmare!
Razvan Ulmeanu sau Dan Constantin
multumim.


Raportează acest mesaj

_________________
Baricada Carp Club


27 Mai 2017, 11:38
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
1. Dan Petre-Bogdan Guguianu
2. Team Domnesti-Cernat Vasile-Buhac Costica
3. Nedelcu Cristian-Porumbaru Alexandru-Grigoras Valentin-Satu Mare
4. Ucraina -Datsenko Sergio -Zhytnyk Vitalii - Datsenko Aleksander-Gretor Serdevency
5. Ucraina-Mihail Incenko
6. Kulniakov Ivan-Ucraina
7. Horgaz Team-Toth-Ungaria
8. Nelu Capitanu
9. Jurvanov Vasilievici-Maronski Pavel-Bulgaria
10.Dumitrescu Cristian-Dumi-Eugen Oana
11.Oltenia Fishing-Doru Badila-Bogdan Carlogea-Mohamad Jaber-Mihai Bistriceanu
12.Vasilovki Artem-Ivanov Ivanov-Bulgaria
12.Veronica & Catalin Papuc
14.Burlacu Ionel -Victor Ionut-Paul Cozighian
15.Marius Voicu - Dumitrescu Cristian - Hanganu Adrian + partener
16.Carp Sliven 1 Bulgaria
17.Bulgaria-Ivanov-Nora Nikolaeva
18.Aurel Ron
19.Enjoy fishing - Virgil Balaita, Plopeanu Razvan, Verbuncu Adrian
20.Grajdan Adrian
21.Fishing&Hunting Ro
22.Andrei Ionita
23.Craiova Carp Fishing -Ilie Victor - Nedescu Dan - Dumitrica Cristi - Ivanovici Dragos
24.Turcia-Carp Unity- Fox 1 -Sabri Bobic-Gokay Dukkangioglu-Alpay Kilic
25.Turcia 2
26.Britchi Bogdan-Pop Nicolae- Parvu Nicolae
27.Planet Carp -Mihăilă Catalin-Sorin Prodan-Mihai Dumitrache-Grigoriciuc Andrei
28.Radu Anca - Mezo Itu - Bogdan Panait
29.LTC PRODUCTION - Tamirjan Silviu, Ciovica Laurentiu, Fenciuc Lucian
30.Italia-Extremo-Baits-Korado Gutta
31.Team Kormoran - Bulgaria
32.Mantovani Maximo-Italia
33.Austria -SBS
34.Gheorghe Cozma-Radu Anca
35.CRK TEAM -Cristi Glonț-Robert Luca-Staicu Cristian
36.Andrei Oprescu -Mihai Chiritescu - Costel Stanila.
37.Prince Carp Team-Bulgaria
38.Nae Badulescu
39.IRIE FISHING-Turcia
40.Oliviu Orhei +parteneri
41.Team Tehnobait-Ucraina-Samodeyko Mykhylo-Zapasnenko Denis-Papish Mykhailo
42.Aquaventura Carp Team-Mocanu Raul-Mocanu Virgil
43.Muntenia Carp Team-Dogaru Alexandru-Anghel Petrisor-Istrate Alex



echipele care doresc sa participe inainte de a se inscrie pe forum sunt rugate sa contacteze prin mesaj privat sau telefonic unul dintre organizatori pentru confirmare!
Razvan Ulmeanu sau Dan Constantin
multumim.


Fisiere atasate:
00000000000000000000000000000000000000000000000000000007.jpg
00000000000000000000000000000000000000000000000000000007.jpg [ 269.18 KiB | Vizualizat de 12712 ori ]

_________________
Baricada Carp Club
28 Mai 2017, 10:54
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
28.05.
echipe confirmate / inscrise Champions Challenge Cupa Lacului Sarulesti

1. Dan Petre-Bogdan Guguianu
2. Team Domnesti-Cernat Vasile-Buhac Costica
3. Nedelcu Cristian-Porumbaru Alexandru-Grigoras Valentin-Satu Mare
4. Ucraina -Datsenko Sergio -Zhytnyk Vitalii - Datsenko Aleksander-Gretor Serdevency
5. Ucraina-Mihail Incenko
6. Kulniakov Ivan-Ucraina
7. Horgaz Team-Toth-Ungaria
8. Caspe Team-Spania-Anem Maroski
9. Jurvanov Vasilievici-Maronski Pavel-Bulgaria
10.Dumitrescu Cristian-Dumi-Eugen Oana
11.Oltenia Fishing-Doru Badila-Bogdan Carlogea-Mohamad Jaber-Mihai Bistriceanu
12.Vasilovki Artem-Ivanov Ivanov-Bulgaria
12.Veronica & Catalin Papuc
14.Burlacu Ionel -Victor Ionut-Paul Cozighian
15.Marius Voicu - Dumitrescu Cristian - Hanganu Adrian + partener
16.Carp Sliven 1 Bulgaria
17.Bulgaria-Ivanov-Nora Nikolaeva
18.Aurel Ron
19.Enjoy fishing - Virgil Balaita, Plopeanu Razvan, Verbuncu Adrian
20.Grajdan Adrian
21.Fishing&Hunting Ro-Victor Hodorog
22.Andrei Ionita
23.Craiova Carp Fishing -Ilie Victor - Nedescu Dan - Dumitrica Cristi - Ivanovici Dragos
24.Turcia-Carp Unity- Fox 1 -Sabri Bobic-Gokay Dukkangioglu-Alpay Kilic
25.Turcia 2
26.Britchi Bogdan-Pop Nicolae- Parvu Nicolae
27.Planet Carp -Mihăilă Catalin-Sorin Prodan-Mihai Dumitrache-Grigoriciuc Andrei
28.Radu Anca - Mezo Itu - Bogdan Panait
29.LTC PRODUCTION - Tamirjan Silviu, Ciovica Laurentiu, Fenciuc Lucian
30.Italia-Extremo-Baits-Korado Gutta
31.Team Kormoran - Bulgaria
32.Mantovani Maximo-Italia
33.Austria -SBS
34.Gheorghe Cozma-Radu Anca
35.CRK TEAM -Cristi Glonț-Robert Luca-Staicu Cristian
36.Andrei Oprescu -Mihai Chiritescu - Costel Stanila.
37.Prince Carp Team-Bulgaria
38.Nae Badulescu
39.IRIE FISHING-Turcia
40.Oliviu Orhei +parteneri
41.Team Tehnobait-Ucraina-Samodeyko Mykhylo-Zapasnenko Denis-Papish Mykhailo
42.Aquaventura Carp Team-Mocanu Raul-Mocanu Virgil
43.Muntenia Carp Team-Dogaru Alexandru-Anghel Petrisor-Istrate Alex
44.Sebastian Gui-Emilian Gui-Michael Gui-Ladarescu Nicolae
45.Boile & More-Josef Jauning-Slovenia
46.Team Stanislav Slavov -Bulgaria
47.Team Vidrax-Bulgaria
48.Carp United-Romania-Bogdan Dragan-Mihai Pripon

echipele care doresc sa participe inainte de a se inscrie pe forum sunt rugate sa contacteze prin mesaj privat sau telefonic unul dintre organizatori pentru confirmare!
Razvan Ulmeanu sau Dan Constantin
multumim.

_________________
Baricada Carp Club


28 Mai 2017, 23:54
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
1. Dan Petre-Bogdan Guguianu
2. Team Domnesti-Cernat Vasile-Buhac Costica -Vasile Ionut - Marius Trili
3. Nedelcu Cristian-Porumbaru Alexandru-Grigoras Valentin-Satu Mare
4. Ucraina -Datsenko Sergio -Zhytnyk Vitalii - Datsenko Aleksander-Gretor Serdevency
5. Ucraina-Mihail Incenko
6. Kulniakov Ivan-Ucraina
7. Horgaz Team-Toth-Ungaria
8. Caspe Team-Spania-Anem Maroski
9. Jurvanov Vasilievici-Maronski Pavel-Bulgaria
10.Dumitrescu Cristian-Dumi-Eugen Oana
11.Oltenia Fishing-Doru Badila-Bogdan Carlogea-Mohamad Jaber-Mihai Bistriceanu
12.Vasilovki Artem-Ivanov Ivanov-Bulgaria
12.Veronica & Catalin Papuc
14.Burlacu Ionel -Victor Ionut-Paul Cozighian
15.Marius Voicu - Dumitrescu Cristian - Hanganu Adrian + partener
16.Carp Sliven 1 Bulgaria
17.Bulgaria-Ivanov-Nora Nikolaeva
18.Aurel Ron
19.Enjoy fishing - Virgil Balaita, Plopeanu Razvan, Verbuncu Adrian
20.Grajdan Adrian
21.Fishing&Hunting Ro-Victor Hodorog
22.Andrei Ionita
23.Craiova Carp Fishing -Ilie Victor - Nedescu Dan - Dumitrica Cristi - Ivanovici Dragos
24.Turcia-Carp Unity- Fox 1 -Sabri Bobic-Gokay Dukkangioglu-Alpay Kilic
25.Turcia 2
26.Britchi Bogdan-Pop Nicolae- Parvu Nicolae
27.Planet Carp -Mihăilă Catalin-Sorin Prodan-Mihai Dumitrache-Grigoriciuc Andrei
28.Radu Anca - Mezo Itu - Bogdan Panait
29.LTC PRODUCTION - Tamirjan Silviu, Ciovica Laurentiu, Fenciuc Lucian
30.Italia-Extremo-Baits-Korado Gutta
31.Team Kormoran - Bulgaria
32.Mantovani Maximo-Italia
33.Austria -SBS
34.Gheorghe Cozma-Radu Anca
35.CRK TEAM -Cristi Glonț-Robert Luca-Staicu Cristian
36.Andrei Oprescu -Mihai Chiritescu - Costel Stanila.
37.Prince Carp Team-Bulgaria
38.Nae Badulescu
39.IRIE FISHING-Turcia
40.Italia2-Gruppo Leed
41.Team Tehnobait-Ucraina-Samodeyko Mykhylo-Zapasnenko Denis-Papish Mykhailo
42.Aquaventura Carp Team-Mocanu Raul-Mocanu Virgil
43.Muntenia Carp Team-Dogaru Alexandru-Anghel Petrisor-Istrate Alex
44.Sebastian Gui-Emilian Gui-Michael Gui-Ladarescu Nicolae
45.Boile & More-Josef Jauning-Slovenia
46.Team Stanislav Slavov -Bulgaria
47.Team Vidrax-Bulgaria
48.Carp United-Romania-Bogdan Dragan-Mihai Pripon
49.Ucraina-Team Katran
50-Ucraina-Team Tehnobait-Katran
51.Ucraina-Team Turist-Stas



echipele care doresc sa participe inainte de a se inscrie pe forum sunt rugate sa contacteze prin mesaj privat sau telefonic unul dintre organizatori pentru confirmare!

Razvan Ulmeanu sau Dan Constantin
multumim.

_________________
Baricada Carp Club


29 Mai 2017, 19:13
Profil

Membru din: 29 Dec 2014, 08:45
Mesaje: 5
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
CB BAITS .Cristian Balas-Dorel Noje-Costeniuc Stefan-....


31 Mai 2017, 17:10
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
1. Dan Petre-Bogdan Guguianu
2. Team Domnesti-Cernat Vasile-Buhac Costica
3. Nedelcu Cristian-Porumbaru Alexandru-Grigoras Valentin-Satu Mare
4. Ucraina -Datsenko Sergio -Zhytnyk Vitalii - Datsenko Aleksander-Gretor Serdevency
5. Ucraina-Mihail Incenko
6. Kulniakov Ivan-Ucraina
7. Horgaz Team-Toth-Ungaria
8. Caspe Team-Spania-Anem Maroski
9. Jurvanov Vasilievici-Maronski Pavel-Bulgaria
10.Dumitrescu Cristian-Dumi-Eugen Oana
11.Oltenia Fishing-Doru Badila-Bogdan Carlogea-Mohamad Jaber-Mihai Bistriceanu
12.Vasilovki Artem-Ivanov Ivanov-Bulgaria
12.Veronica & Catalin Papuc
14.Burlacu Ionel -Victor Ionut-Paul Cozighian
15.Marius Voicu - Dumitrescu Cristian - Hanganu Adrian + partener
16.Carp Sliven 1 Bulgaria
17.Bulgaria-Ivanov-Nora Nikolaeva
18.Aurel Ron
19.Enjoy fishing - Virgil Balaita, Plopeanu Razvan, Verbuncu Adrian
20.Grajdan Adrian
21.Fishing&Hunting Ro-Victor Hodorog
22.Andrei Ionita
23.Craiova Carp Fishing -Ilie Victor - Nedescu Dan - Dumitrica Cristi - Ivanovici Dragos
24.Turcia-Carp Unity- Fox 1 -Sabri Bobic-Gokay Dukkangioglu-Alpay Kilic
25.Turcia 2
26.Britchi Bogdan-Pop Nicolae- Parvu Nicolae
27.Planet Carp -Mihăilă Catalin-Sorin Prodan-Mihai Dumitrache-Grigoriciuc Andrei
28.Radu Anca - Mezo Itu - Bogdan Panait
29.LTC PRODUCTION - Tamirjan Silviu, Ciovica Laurentiu, Fenciuc Lucian
30.Italia-Extremo-Baits-Korado Gutta
31.Team Kormoran - Bulgaria
32.Mantovani Maximo-Italia
33.Austria -SBS
34.Gheorghe Cozma-Radu Anca
35.CRK TEAM -Cristi Glonț-Robert Luca-Staicu Cristian
36.Andrei Oprescu -Mihai Chiritescu - Costel Stanila.
37.Prince Carp Team-Bulgaria
38.Nae Badulescu
39.IRIE FISHING-Turcia
40.Italia2-Gruppo Leed
41.Team Tehnobait-Ucraina-Samodeyko Mykhylo-Zapasnenko Denis-Papish Mykhailo
42.Aquaventura Carp Team-Mocanu Raul-Mocanu Virgil
43.Muntenia Carp Team-Dogaru Alexandru-Anghel Petrisor-Istrate Alex
44.Sebastian Gui-Emilian Gui-Michael Gui-Ladarescu Nicolae
45.Boile & More-Josef Jauning-Slovenia
46.Team Stanislav Slavov -Bulgaria
47.Team Vidrax-Bulgaria
48.Carp United-Romania-Bogdan Dragan-Mihai Pripon
49.Ucraina-Team Katran
50-Ucraina-Team Tehnobait-Katran
51.Ucraina-Team Turist-Stas
52.CB BAITS -Cristian Balas-Dorel Noje-Costeniuc Stefan
53.Sylvaian Remmeter-Cezar Posea
54.Mociornita Alin-Mario Gabriel Ene
55. LTC PRODUCTION 2 (cupa LTC PRODUCTION HERMES PERIS)
56.New And Fish-Ardeleanu Roberto



echipele care doresc sa participe inainte de a se inscrie pe forum sunt rugate sa contacteze prin mesaj privat sau telefonic unul dintre organizatori pentru confirmare!

Razvan Ulmeanu sau Dan Constantin
multumim.


Raportează acest mesaj

_________________
Baricada Carp Club


11 Iun 2017, 09:44
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
1. Dan Petre-Bogdan Guguianu
2. Team Domnesti-Cernat Vasile-Buhac Costica
3. Nedelcu Cristian-Porumbaru Alexandru-Grigoras Valentin-Satu Mare
4. Ucraina -Datsenko Sergio -Zhytnyk Vitalii - Datsenko Aleksander-Gretor Serdevency
5. Ucraina-Mihail Incenko
6. Kulniakov Ivan-Ucraina
7. Horgaz Team-Toth-Ungaria
8. Caspe Team-Spania-Anem Maroski
9. Jurvanov Vasilievici-Maronski Pavel-Bulgaria
10.Dumitrescu Cristian-Dumi-Eugen Oana
11.Oltenia Fishing-Doru Badila-Bogdan Carlogea-Mohamad Jaber-Mihai Bistriceanu
12.Vasilovki Artem-Ivanov Ivanov-Bulgaria
12.Veronica & Catalin Papuc
14.Burlacu Ionel -Victor Ionut-Paul Cozighian
15.Marius Voicu - Dumitrescu Cristian - Hanganu Adrian + partener
16.Carp Sliven 1 Bulgaria
17.Bulgaria-Ivanov-Nora Nikolaeva
18.Aurel Ron
19.Enjoy fishing - Virgil Balaita, Plopeanu Razvan, Verbuncu Adrian
20.Grajdan Adrian
21.Fishing&Hunting Ro-Victor Hodorog
22.Andrei Ionita
23.Craiova Carp Fishing -Ilie Victor - Nedescu Dan - Dumitrica Cristi - Ivanovici Dragos
24.Turcia-Carp Unity- Fox 1 -Sabri Bobic-Gokay Dukkangioglu-Alpay Kilic
25.Turcia 2
26.Britchi Bogdan-Pop Nicolae- Parvu Nicolae
27.Planet Carp -Mihăilă Catalin-Sorin Prodan-Mihai Dumitrache-Grigoriciuc Andrei
28.Radu Anca - Mezo Itu - Bogdan Panait
29.LTC PRODUCTION - Tamirjan Silviu, Ciovica Laurentiu, Fenciuc Lucian
30.Italia-Extremo-Baits-Korado Gutta
31.Team Kormoran - Bulgaria
32.Mantovani Maximo-Italia
33.Austria -SBS
34.Gheorghe Cozma-Radu Anca
35.CRK TEAM -Cristi Glonț-Robert Luca-Staicu Cristian
36.Andrei Oprescu -Mihai Chiritescu - Costel Stanila.
37.Prince Carp Team-Bulgaria
38.Nae Badulescu
39.IRIE FISHING-Turcia
40.Italia2-Gruppo Leed
41.Team Tehnobait-Ucraina-Samodeyko Mykhylo-Zapasnenko Denis-Papish Mykhailo
42.Aquaventura Carp Team-Mocanu Raul-Mocanu Virgil
43.Muntenia Carp Team-Dogaru Alexandru-Anghel Petrisor-Istrate Alex
44.Sebastian Gui-Emilian Gui-Michael Gui-Ladarescu Nicolae
45.Boile & More-Josef Jauning-Slovenia
46.Team Stanislav Slavov -Bulgaria
47.Team Vidrax-Bulgaria
48.Carp United-Romania-Bogdan Dragan-Mihai Pripon
49.Ucraina-Team Katran
50-Ucraina-Team Tehnobait-Katran
51.Ucraina-Team Turist-Stas
52.CB BAITS -Cristian Balas-Dorel Noje-Costeniuc Stefan
53.Sylvaian Remetter-Cezar Posea
54.Mociornita Alin-Mario Gabriel Ene
55. LTC PRODUCTION 2 (cupa LTC PRODUCTION HERMES PERIS)
56.New And Fish-Ardeleanu Roberto +Barbieru Victor



echipele care doresc sa participe inainte de a se inscrie pe forum sunt rugate sa contacteze prin mesaj privat sau telefonic unul dintre organizatori pentru confirmare!

Razvan Ulmeanu sau Dan Constantin
multumim.

_________________
Baricada Carp Club


19 Iun 2017, 07:33
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
echipe confirmate 19.08.2017

1. Dan Petre-Bogdan Guguianu-Catalin Luca
2. Team Domnesti-Cernat Vasile-Buhac Costica
3. Sorin Podaru-Victor Oana
4. Ucraina 1-Katran-Tehnocarp
5. Ucraina 2-Team Tourist-Drieper
6. Ucraina 3-Team Karp Center-Berdychiv
7. Horgaz Team-Toth-Ungaria
8. Mocanu Virgil?
9.Nedelcu Cristian-Porumbaru
10.Dumitrescu Cristian-Dumi-Eugen Oana
11.Oltenia Fishing-Doru Badila-Bogdan Carlogea-Mohamad Jaber-Mihai Bistriceanu
12.Ucraina 4-Stas
12.CPK-Cipica-Cosmin?
14.Ucraina 5-Katran-Osesa
15.Marius Voicu - Dumitrescu Cristian - Hanganu Adrian + Ipate Vasile(ITALIA)
16.Carp Sliven 1 Bulgaria
17.Bulgaria-Ivanov-Nora Nikolaeva
18.Aurel Ron
19.Enjoy fishing - Virgil Balaita, Plopeanu Razvan, Verbuncu Adrian
20.Team Bulgaria 1-Vasil*
21.Fishing&Hunting Ro-Victor Hodorog
22.Andrei Ionita
23.Craiova Carp Fishing -Ilie Victor - Nedescu Dan - Dumitrica Cristi - Ivanovici Dragos
24.Team Bulgaria 2-Vasil*
25.Britchi Bogdan-Pop Nicolae- Parvu Nicolae
26.Planet Carp -Mihăilă Catalin-Sorin Prodan-Mihai Dumitrache-Grigoriciuc Andrei
27.Radu Anca - Mezo Itu - Bogdan Panait
28.LTC PRODUCTION - Tamirjan Silviu, Ciovica Laurentiu, Fenciuc Lucian
29.Iorgos
30.Gheorghe Cozma-Radu Anca
31.CRK TEAM -Cristi Glonț-Robert Luca-Staicu Cristian
32.Andrei Oprescu -Mihai Chiritescu - Costel Stanila.
33.Prince Carp Team-Bulgaria-Ulmeanu
38.Nae Badulescu-Iosif Vasile
39.Muntenia Carp Team-Dogaru Alexandru-Anghel Petrisor-Istrate Alex
40.Sebastian Gui-Emilian Gui-Michael Gui-Ladarescu Nicolae-
41.Team Stanislav Slavov -Bulgaria
42.Team Vidrax-Bulgaria
43.Nelu Capitanu
44.CB BAITS -Cristian Balas-Dorel Noje-Costeniuc Stefan
45.SYLVAIN REMETTER-Cezar Posea
46.Mociornita Alin-Mario Gabriel Ene-Radu Valentin
47.Tata Nitu--Tanase Tudor (cupa LTC PRODUCTION)
48.New And Fish-Ardeleanu Roberto-Barbieru Victor
49.Dovit -Romania Marius Cotoi -Sorin H Farcas -Marincas Dan
50.Narcis Ulan
51.Boicu Ionuț -Brasov
52.Team Abrevis Maty - Samir - Marin



echipele care doresc sa participe inainte de a se inscrie pe forum sunt rugate sa contacteze prin mesaj privat sau telefonic unul dintre organizatori pentru confirmare!

_________________
Baricada Carp Club


19 Aug 2017, 07:38
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
Programul concursului:

Incepand cu data de 23.09.-sambata ora 9 pot sosi echipele/ acreditare la Hotel Raduta.

Duminica 24.09.incepand cu ora 8.30.acreditarea ultimilor echipe.

Duminica ora 11-sedinta tehnica si tragerea la sorti a standurilor.
Prezenta obligatorie a unuia dintre membrii echipei.

Duminica ora 16-18-start .
Ora de începere a competiției, în funcție de durata intrării tuturor echipelor pe standuri.

Atentie!
mașinile /rulotele vor fi parcate fără excepție în interiorul bazei - zona camping pe durata tragerii la sorți.
Interzisă staționarea /parcarea mașinilor si blocarea drumului județean /accesul în baza hotelului.


Echipele care vor solicita cort si barca (in limita rezervarilor) o vor putea face la tragerea la sorti a standurilor.

Acestea vor fi aduse si montate pe locul de pescuit de catre personalul lacului.100lei barca/100 lei cortul.

Pentru rezervari camere hotel 22-23-24.09.- obligatoriu nume echipa-persoana contact+telefon /se pot face rezervari la baza hotelului - dna MARIA-0769663078

_________________
Baricada Carp Club


17 Sep 2017, 15:38
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
hampions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20

echipe confirmate 10.09.2017

1. Dan Petre-Bogdan Guguianu-Catalin Luca
2. Team Domnesti-Cernat Vasile-Buhac Costica
3. Sorin Podaru-Victor Oana
4. Ucraina 1-Katran-Tehnocarp
5. Ucraina 2-Team Tourist-Drieper
6. Ucraina 3-Team Karp Center-Berdychiv
7. Horgaz Team-Toth-Ungaria
8. Mocanu Virgil
9. Nedelcu Cristian-Porumbaru*
10.Dumitrescu Cristian-Dumi-Eugen Oana
11.Oltenia Fishing-Doru Badila-Bogdan Carlogea-Mohamad Jaber-Mihai Bistriceanu
12.Ucraina 4-Stas
12.Onica Valentin-Victor Constanta
14.Ucraina 5-Katran-Osesa
15.Marius Voicu - Dumitrescu Cristian - Hanganu Adrian + Ipate Vasile(ITALIA)
16.Carp Sliven 1 Bulgaria
17.Bulgaria-Ivanov-Nora Nikolaeva
18.Aurel Ron
19.Enjoy fishing - Virgil Balaita, Plopeanu Razvan, Verbuncu Adrian
20.Team Bulgaria 1-Vasil*
21.Alin Marincel-Alexa Adrian-Marian Suiceanu
22.Andrei Ioniță -Cristi Ioniță-Bogdan Gheorghe-Alexandru Gheorghe
23.Craiova Carp Fishing -Ilie Victor - Nedescu Dan - Dumitrica Cristi - Ivanovici Dragos
24.Team Bulgaria 2-Vasil?*
25.Britchi Bogdan-Pop Nicolae- Parvu Nicolae
26.CPK-Ciprian Ene-Cosmin Clinci
27.Radu Anca - Mezo Itu - Bogdan Panait
28.LTC PRODUCTION - Tamirjan Silviu, Ciovica Laurentiu, Fenciuc Lucian
29.Preda Lacatusu-Victor Alexandru
30.Gheorghe Cozma-Radu Anca
31.CRS TEAM --Robert Luca-Staicu Cristian-Sitaru Razvan-Nicolae Ion
32.Andrei Oprescu -Mihai Chiritescu - Costel Stanila.
33.Prince Carp Team-Bulgaria-Ulmeanu
38.Nae Badulescu-Iosif Vasile
39.Muntenia Carp Team-Dogaru Alexandru-Anghel Petrisor-Istrate Alex
40.Sebastian Gui-Emilian Gui-Michael Gui-Ladarescu Nicolae-
41.Team Stanislav Slavov -Bulgaria
42.Nicu Cernica
43.Nelu Capitanu
44.CB BAITS -Cristian Balas-Dorel Noje-Costeniuc Stefan
45.SYLVAIN REMETTER-Cezar Posea
46.Mociornita Alin-Mario Gabriel Ene-Radu Valentin
47.Tata Nitu--Tanase Tudor (cupa LTC PRODUCTION)
48.RBA Team Fish-Ardeleanu Roberto-Barbieru Victor-Iordache Marius-Banuta Cristian
49.Dovit -Romania Marius Cotoi -Sorin H Farcas -Marincas Dan
50.Narcis Ulan
51.Boicu Ionuț -Brasov
52.Team Abrevis Maty - Samir - Marin
53.Mihai Pripon-Bogdan Drăgan
54.Catalin Jercan
55.Ghita Costin-Vasile Ivan
56.Secret of the Carp-George Tite-Gigi Neagu-Silviu Florescu?*
57.Mihai Ciolacu-Mircea Samoilescu-Dan David

_________________
Baricada Carp Club


17 Sep 2017, 15:39
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 22:46
Mesaje: 1092
Mesaj Re: Champions Challenge- Cupa Lacului Sarulesti-24-30.09.20
Asezare standuri

Imagine

_________________
Dacă nu mergi la pescuit pentru că ai crezut că o să plouă, nu o să mergi la pescuit niciodată.

http://www.baricadacarp.ro/forum/viewto ... ?f=22&t=23


24 Sep 2017, 21:28
Profil WWW
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 31 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 0 vizitatori


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle