Raspunde la subiect  [ 25 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
 Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 
Autor Mesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
Perioada de desfasurare 19.04-22.04.2018-joi -duminica


Locatie-Lac Sarulesti
Locuri disponibile –65-68
Echipe – de maxim 3 pescari/4 lansete/aruncat din mana

Taxa de inscriere : 1000 lei/echipa


Organizatori


Dan Constantin - 0721212296

PREMII:

LOCUL 1. cei mai mari 3 pesti - 14000 lei + cupe, diplome si medalii

LOCUL 2. cei mai mari 3 pesti - 7000 lei + cupe, diplome si medalii

LOCUL 3. cei mai mari 3 pesti - 3000 lei + cupe, diplome si medalii

Captura concursului - 2000 lei+cupe,diplome si medalii

LOCUL 1. sector A -cei mai mari 3 pesti -2000 lei cupe, diplome si medalii
CAPTURA -Sector A-premiu sponsor

LOCUL 1. sector B -cei mai mari 3 pesti -2000 lei cupe, diplome si medalii
CAPTURA -Sector B-premiu sponsor

PREMIU SPECIAL Record 5 pesti -131.5Kg-500 Euro

PREMIU SPECIAL Record Captura-40.650kg-500 Euro



Detalii regulament :
Se intra in premii numai daca echipa are 3 pesti prinsi.
Se puncteaza crapul romanesc,crapul oglinda, amurul si scoicarul indiferent de greutate.
Captura concursului se cumuleaza cu oricare premiu si nu se scade.

Regulament :

1. 4 lansete / echipa, un singur carlig la fiecare .(ELIMINARE)
2. Este interzisa nada vie . (ELIMINARE)
3. Toti componentii echipei au drepturi depline.
4. Concurentii sunt obligati sa nu prezinte la cantar pesti raniti sau morti.pestele mort nu se cantareste.
5. Concurentii trebuie sa manevreze cu grija crapii pe mal.(AVERTISMENT)
6. Numarul maxim de saci pe care trebuie sa-i detina o echipa este de 3. Sacii de pastrare trebuie sa fie model mare. Pestii se vor pastra cate unul in fiecare sac.
7. Sunt obligatorii monturile care sa permita eliberarea plumbului in caz de ruptura.
8. Vizitatorii sunt obligati sa vina la hotel iar de acolo vor fi preluati de organizatori si dusi la standuri.Masinile acestora raman la baza , concurentii nu au voie sa parasesca standul/nu se pot primii vizite in stand pe jos intre concurenti fara accordul organizatorilor.(ELIMINARE)
9. Concurentii nu au voie sa circule cu masina ,in caz de urgenta vor fi scosi de organizatori de pe lac.(ELIMINARE)
10. Concurentii sunt obligati sa trateze competitia cu sportivitate, fara urlete, scandal, muzica sau alte manifestari huliganice.(AVERTISMENT)
11. Este interzisa folosirea oricarui tip de sonar sau navamodel pentru nadit. (ELIMINARE)
12. In cort este permis iluminatul de orice fel. In afara acestuia nu este permisa decat lanterna de cap.(AVERTISMENT)
13. Concurentii sunt obligati sa lase standul in perfecta stare de curatenie la final, fara resturi de tigari , coji de seminte sau gunoaie imprastiate.
14. Toate activitatile legate de pescuit (nadit, lansat, drill) se desfasoara in interiorul standului,acesta va avea directii de pescuit (AVERTISMENT)
15.Nadirea grea este permisa doar pe timpul zilei, intre orele 08 si 20. Nadirea grea inseamna aruncarea in apa a oricarei nade cu diametrul mai mare de 30 mm, folosirea spomb-ului sau a rachetei de nadit.(AVERTISMENT)
16. Echipele sunt obligate sa cantareasca toti pestii prinsi, nu este permisa retinerea pestilor in saci decat pana la primul cantar official.(ELIMINARE)
17. Se interzice parasirea standului fara acordul organizatorilor .(ELIMINARE)
18. Este permisa intrarea in apa pina la genunchi .(AVERTISMENT)


ARBITRAJ

A.Se fac 2 cantariri pe zi, dimineata incepand cu ora 7.00 si seara incepand cu ora 19. Exceptie se face cazul cand o echipa a prins scoicar Noaptea nu se fac cantariri.
B.La efectuarea cantaririi un vecin/martor/observator/administratie /de stand este obligat sa participe.
C.Chiar si in timpul cantarelor oficiale, concurentii au dreptul sa acorde prioritate activitatiilor de pescuit in defavoarea cantaririi crapilor.
D.Arbitrii sunt obligati sa aplice regulamentul, sa se autosesizeze cand este cazul si sa noteze avertismentele in foaia de arbitraj.
In cazul in care apar neintelegeri intre doi concurenti vecini (referitoare la zona de pescuit) cel care ia decizia finala este arbitrul sef, care va hotari locul amplasarii balezei/balizelor.
E.Contestatiile pot fi aduse la cunostiinta arbitrului principal numai in scris si in cel mult 1 ora de la consumarea faptei, acestea in cazul in care arbitrul nu se autosesizeaza. Orice contestatie ulterioara nu va mai fi luata in considerare. La o contestatie scrisa se depune o garantie de 100 lei. In cazul in care contestatia se dovedeste a fi indreptatita, echipa primeste garantia inapoi.

ATENTIONARE

I.Inainte de inceperea concursului, arbitrii vor verifica prezenta saltelei de receptie, a minciocului ecologic, a celor 3 saci mari obligatorii, a monturilor care sa permita eliberarea rapida a crapului in caz de ruptura. Echipele care nu corespund vor incepe concursul mai tarziu, cand vor remedia situatia.
II.Se puncteaza crapul romanesc, crapul oglinda , amurul si scoicarul indiferent de greutate
SANCTIUNI

Incalcarea unuia din aliniatele 5, 8, 10, 12, 14 , 15,16 si 18 din regulament atrage dupa sine un AVERTISMENT (la a doua incalcare a unuia din aliniatele de mai sus se dispune depunctarea cu 20 de kilograme, iar la a treia incalcare se dispune eliminarea echipei din concurs)

Incalcarea aliniatelor 1, 2, 4 .9 , 11 si 17atrage dupa sine ELIMINAREA DIRECTA din concurs.

Concursul incepe joi 19.04 si se termina duminica in data de 22.04.2018

Adunarea pe balta va incepe in data de 17.04.ora7 , urmata de prezenta, sedinta tehnica (prezentarea standurilor si directii ) si extragerea la sorti a standurilor,

confirmarea de participare se face prin mesaj privat sau telefonic ,
nu va inscrieti daca nu sunteti siguri de participare!

avans concurs pana la 50% pana la data de 31.11.2017-integral 10.03.2017
pe toata perioada concursului corturi tip Safarii--aduse si montate pe stand de catre personalul baltii.

pentru orice detaliu suplimentar:
Dan Constantin - 0721212296

Participantii sunt rugați sa trateze competiția cu sportivitate si fair play!

Fir întins!

_________________
Baricada Carp Club


07 Oct 2017, 09:21
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
echipe inscrise 08.10.

Cupa Campionilor- 19-22.04.2018

1.CarpSliven2-Bulgaria
2.Negrila Paul-Mihai Mermezan
3.Toni Dragan-George Szantho
4.Alex Hascec-BBC
5.Ucraina 1
6.Ucraina 2
7.Ucraina 3
8.Stanislav Slavov-Anton Mitev-Bulgaria
9.Abrevis Team-Mateescu Constantin

_________________
Baricada Carp Club


08 Oct 2017, 08:41
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
echipe inscrise 08.10.

Cupa Campionilor- 19-22.04.2018

1.CarpSliven2-Bulgaria-
2.Negrila Paul-Mihai Mermezan
3.Toni Dragan-George Szantho
4.Alex Hascec-BBC
5.Ucraina 1
6.Ucraina 2
7.Ucraina 3
8.Stanislav Slavov-Anton Mitev-Bulgaria
9.Abrevis Team-Mateescu Constantin
10.Friends Carp Team - Bogdan Pall + parteneri
11.Lulea Alexandru
12.Boicu Ionut +parteneri
12.Paskal Mitev -Bulgaria
14.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu*
15.Vasile Ivan-Nelu Capitanu

_________________
Baricada Carp Club


08 Oct 2017, 19:55
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
echipe inscrise 11.10.

Cupa Campionilor- 19-22.04.2018

1.CarpSliven2-Bulgaria-
2.Negrila Paul-Mihai Mermezan
3.Toni Dragan-George Szantho
4.Alex Hascec-BBC
5.Ucraina 1
6.Ucraina 2
7.Ucraina 3
8.Stanislav Slavov-Anton Mitev-Bulgaria
9.Abrevis Team-Mateescu Constantin
10.Friends Carp Team - Bogdan Pall + parteneri
11.Lulea Alexandru
12.Boicu Ionut +parteneri
12.Paskal Mitev -Bulgaria
14.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu*
15.Vasile Ivan-Nelu Capitanu
16.Sorin Chebac + parteneri.
17.Kolev Petrakov-Ivan Buscov-Bulgaria
18.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian
19.P.F.F. 2 - Ionita Marius - Constantin Florin


confirmarea de participare se face prin mesaj privat sau telefonic. 
nu va inscrieti daca nu sunteti siguri de participare!

_________________
Baricada Carp Club


12 Oct 2017, 14:13
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:25
Mesaje: 1645
Localitate: Bucuresti
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
20. Sipcarp Brasov

_________________
Baricada Carp Club


23 Oct 2017, 20:57
Profil

Membru din: 26 Aug 2017, 21:58
Mesaje: 1
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
Costel Pana Mihai Alexandru + Partener


24 Oct 2017, 18:05
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
echipe inscrise

Cupa Campionilor- 19-22.04.2018

1.CarpSliven2-Bulgaria-
2.Negrila Paul-Mihai Mermezan-confirmat
3.Toni Dragan-George Szantho
4.Alex Hascec-BBC
5.Ucraina 1
6.Ucraina 2
7.Ucraina 3
8.Stanislav Slavov-Anton Mitev-Bulgaria
9.Abrevis Team-Mateescu Constantin
10.Friends Carp Team - Bogdan Pall -parteneri
11.Lulea Alexandru
12.Boicu Ionut -parteneri
12.Paskal Mitev -Bulgaria
14.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu*
15.Vasile Ivan-Nelu Capitanu
16.Sorin Chebac - parteneri.
17.Kolev Petrakov-Ivan Buscov-Bulgaria
18.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian
19.P.F.F. 2 - Ionita Marius - Constantin Florin
20.Chircea Iulian-Cana Dan-Gabi Martin
21.Marian Dan-Craiu Cacina
22.Iancu Florin -parteneri
23.Alexandru Iliescu-Stefan Banateanu-Andrei Cocos
24.Sipcaro Brasov
25.Costel Pana, Mihai Alexandru+ partener
26.Hauszlinger Arthur István confirmat
27.Laks Team-Bulgaria-confirmat
28.Alex Parvu, Alin Chirca, Adi Floroiu
29.Ciprian Botoc-Constantin Mazăre+partener
30.Midnight Anglers - Vladut Corbeanu, Tudor Mircea, Dumitrescu Cristian
31.Pârvu Alexandru confirmat
32.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae
33.Dumitrescu Emy-Dan Popovici-Sorin Stefan
34.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f
35.CarpSliven 2 Bulgaria-f
36.IBOLIn-Bulgaria-f
37.Dimitrov Plamen-Bulgaria-f
38.Grecia 1-f
39.JPF-Bulgaria-f
40.Nigai Costelian-Lucian Barbu
41.Bora Burak-Turcia

_________________
Baricada Carp Club


05 Noi 2017, 15:41
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
echipe inscrise 12.11.2017

Cupa Campionilor- 19-22.04.2018

1.CarpSliven2-Bulgaria-
2.Negrila Paul-Mihai Mermezan-confirmat
3.Toni Dragan-George Szantho
4.Alex Hascec-BBC
5.Ucraina 1
6.Ucraina 2
7.Ucraina 3
8.Stanislav Slavov-Anton Mitev-Bulgaria
9.Abrevis Team-Mateescu Constantin
10.Friends Carp Team - Bogdan Pall -parteneri
11.Lulea Alexandru
12.Boicu Ionut -parteneri
12.Paskal Mitev -Bulgaria
14.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu*
15.Vasile Ivan-Nelu Capitanu
16.Sorin Chebac - parteneri.
17.Kolev Petrakov-Ivan Buscov-Bulgaria
18.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian
19.P.F.F. 2 - Ionita Marius - Constantin Florin
20.Chircea Iulian-Cana Dan-Gabi Martin
21.Marian Dan-Craiu Cacina
22.Iancu Florin -parteneri
23.Alexandru Iliescu-Stefan Banateanu-Andrei Cocos
24.Sipcaro Brasov
25.Costel Pana, Mihai Alexandru+ partener
26.Hauszlinger Arthur István confirmat
27.Laks Team-Bulgaria-confirmat
28.Stefan Manzala-*
29.Ciprian Botoc-Constantin Mazăre+partener
30.Midnight Anglers - Vladut Corbeanu, Tudor Mircea, Dumitrescu Cristian
31.Pârvu Alexandru confirmat
32.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae
33.Dumitrescu Emy-Dan Popovici-Sorin Stefan
34.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f
35.CarpSliven 3 Bulgaria-f
36.IBOLIn-Bulgaria-f
37.Dimitrov Plamen-Bulgaria-f
38.Grecia 1-f
39.JPF-Bulgaria-f
40.Nigai Costelian-Lucian Barbu
41.Bora Burak-Turcia
42.Bucur Nicolae-Jurca Emilian-Sandu Marian
43. Carp Fanatik Team 1-Cristian Trif - Liviu Lorincz
44.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova
45.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina
46.Dan Magirescu
47.Ioan Pirlog -Eugen Pompei
48.Jercan Cătălin
49.Team Ucraina-DVA Lex
50.Team Ucraina-Stas 4




confirmarea de participare se face prin mesaj privat sau telefonic ,
nu va inscrieti daca nu sunteti siguri de participare!

avans concurs pana la 50% pana la data de 31.11.2017-integral 10.03.2017
* lot Ucraina

pe toata perioada concursului corturi tip Safarii--aduse si montate pe stand de catre personalul baltii.

pentru orice detaliu suplimentar:
Razvan Ulmeanu - 0722235778 /Dan Constantin - 0721212296




Pentru acest concurs se poate achita avansul in valoare de 500 de ron in contul:

RO68 INGB 0000 9999 0001 1133 ING BANK București
Titular Răzvan Ulmeanu
Detalii plata obligatoriu : CC18


Participantii sunt rugați sa trateze competiția cu sportivitate si fair play!

Fir întins!

_________________
Baricada Carp Club


12 Noi 2017, 17:54
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
echipe inscrise 27.11.2017

Cupa Campionilor- 19-22.04.2018

1.CarpSliven2-Bulgaria-
2.Negrila Paul-Mihai Mermezan-confirmat
3.Toni Dragan-George Szantho
4.Alex Hascec-BBC
5.Ucraina 1
6.Ucraina 2
7.Ucraina 3
8.Stanislav Slavov-Anton Mitev-Bulgaria
9.Abrevis Team-Mateescu Constantin
10.Friends Carp Team - Bogdan Pall -parteneri
11.Lulea Alexandru
12.Boicu Ionut -parteneri
12.Paskal Mitev -Bulgaria
14.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu*
15.Vasile Ivan-Nelu Capitanu
16.Sorin Chebac - parteneri.
17.Kolev Petrakov-Ivan Buscov-Bulgaria
18.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian
19.P.F.F. 2 - Ionita Marius - Constantin Florin
20.Chircea Iulian-Cana Dan-Gabi Martin
21.Marian Dan-Craiu Cacina
22.Iancu Florin -parteneri
23.Alexandru Iliescu-Stefan Banateanu-Andrei Cocos
24.Sipcaro Brasov
25.Costel Pana, Mihai Alexandru+ partener
26.Hauszlinger Arthur István confirmat
27.Laks Team-Bulgaria-confirmat
28.Stefan Manzala-*
29.Ciprian Botoc-Constantin Mazăre+partener
30.Midnight Anglers - Vladut Corbeanu, Tudor Mircea, Dumitrescu Cristian
31.Pârvu Alexandru confirmat
32.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae
33.Dumitrescu Emy-Dan Popovici-Sorin Stefan
34.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f
35.CarpSliven 3 Bulgaria-f
36.IBOLIn-Bulgaria-f
37.Dimitrov Plamen-Bulgaria-f
38.Grecia 1-f
39.JPF-Bulgaria-f
40.Nigai Costelian-Lucian Barbu
41.Bora Burak-Turcia
42.Bucur Nicolae-Jurca Emilian-Sandu Marian
43.Carp Fanatik Team 1-Cristian Trif - Liviu Lorincz
44.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova
45.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina
46.Dan Magirescu
47.Ioan Pirlog -Eugen Pompei
48.Jercan Cătălin
49.Team Ucraina-DVA Lex
50.Team Ucraina-Stas 4
51.Andrei Ioniță
52.Buranov Azervakov-Ucraina
53.Lucian Papiu-Orlando Zaharia-Govoreanu Sandel
54.Butaru Constantin
55.Olaru Team-Craiova
56.CRS Urlati-
57.Euro Nautica Team-confirmat
58.Nedelcu Cristi -Stoica Laur
59.Manda Mihail + partener
60.Kraptor Carp-Bulgaria-confirmat
61.Vanding Carp Team-Bulgaria-confirmat
62.Free Spirit-Bulgaria-confirmat
63.Carp Sliven2-Bulgaria-confirmat




confirmarea de participare se face prin mesaj privat sau telefonic ,
nu va inscrieti daca nu sunteti siguri de participare!

avans concurs pana la 50% pana la data de 31.11.2017-integral 10.03.2017
* lot Ucraina

pe toata perioada concursului corturi tip Safarii--aduse si montate pe stand de catre personalul baltii.

pentru orice detaliu suplimentar:
Razvan Ulmeanu - 0722235778 /Dan Constantin - 0721212296




Pentru acest concurs se poate achita avansul in valoare de 500 de ron in contul:

RO68 INGB 0000 9999 0001 1133 ING BANK București
Titular Răzvan Ulmeanu
Detalii plata obligatoriu : CC18


Participantii sunt rugați sa trateze competiția cu sportivitate si fair play!

Fir întins!

_________________
Baricada Carp Club


27 Noi 2017, 19:10
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
echipe inscrise 06.12.2017

Cupa Campionilor- 19-22.04.2018
joi-duminica

1.CarpSliven2-Bulgaria-
2.Negrila Paul-Mihai Mermezan-confirmat
3.Toni Dragan-George Szantho-confirmat-Cupa Moldovei
4.Alex Hascec-BBC-confirmat-Cupa Moldovei
5.National Team Ukraine -Roman Pohorilyak-Banyk Ivan-Bugay Vladislav
6.Ucraina 2
7.Ucraina 3
8.Stanislav Slavov-Anton Mitev-Bulgaria
9.Abrevis Team-Mateescu Constantin
10.Friends Carp Team - Bogdan Pall -parteneri
11.Lulea Alexandru
12.Boicu Ionut -parteneri
12.Paskal Mitev -Bulgaria
14.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu*
15.Vasile Ivan-Nelu Capitanu
16.Sorin Chebac - parteneri.
17.Kolev Petrakov-Ivan Buscov-Bulgaria
18.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian
19.P.F.F. 2 - Ionita Marius - Constantin Florin
20.Chircea Iulian-Cana Dan-Gabi Martin
21.Marian Dan-Craiu Cacina-confirmat
22.Iancu Florin -parteneri
23.Alexandru Iliescu-Stefan Banateanu-Andrei Cocos
24.Sipcaro Brasov
25.Costel Pana, Mihai Alexandru+ partener
26.Hauszlinger Arthur István confirmat
27.Laks Team-Bulgaria-confirmat
28.Stefan Manzala-*
29.Ciprian Botoc-Constantin Mazăre+partener
30.Midnight Anglers - Vladut Corbeanu, Tudor Mircea, Dumitrescu Cristian
31.Pârvu Alexandru confirmat
32.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae
33.Dumitrescu Emy-Dan Popovici-Sorin Stefan
34.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f
35.CarpSliven 3 Bulgaria-f
36.IBOLIn-Bulgaria-f
37.Dimitrov Plamen-Bulgaria-f
38.Grecia 1-f
39.JPF-Bulgaria-f
40.Nigai Costelian-Lucian Barbu
41.Bora Burak-Turcia
42.Bucur Nicolae-Jurca Emilian-Sandu Marian
43.Carp Fanatik Team 1-Cristian Trif - Liviu Lorincz
44.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova
45.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina
46.Dan Magirescu
47.Ioan Pirlog -Eugen Pompei
48.Jercan Cătălin
49.Team Ucraina-DVA Lex
50.Team Ucraina-Stas 4
51.Andrei Ioniță
52.Buranov Azervakov-Ucraina
53.Lucian Papiu-Orlando Zaharia-Govoreanu Sandel
54.Butaru Constantin
55.Olaru Team-Craiova
56.CRS Urlati-
57.Euro Nautica Team-confirmat
58.Nedelcu Cristi -Stoica Laur
59.Manda Mihail + partener
60.Kraptor Carp-Bulgaria-confirmat
61.Vanding Carp Team-Bulgaria-confirmat
62.Free Spirit-Bulgaria-confirmat
63.Carp Sliven2-Bulgaria-confirmat
64.Team LEI UNIVERSAL FISH-Ionut Dinu-Vasilescu Tiberiu-Popa Mihai-confirmat-lac
65.Viscol Lucian & partenerii-avans-confirmat-lac
66.Technobait Team Ukraine - Samodeiko Myhailo - Zapasnenko Denys - confirmat
67.Ulicescu Moldovan-Frunza Cristian-Matei Cristian-Moldova Team
68.
69.Ucraina-Kulniakov Ivan-Petrovkay Histrenck
70.Ucraina SKS Team-Mihail Inkenko
71.TEAM CARPADVENTURES 1 Polonia-Arkadiusz Kraszewsk-confirmat
72.TEAM CARPADVENTURES 2 Polonia-confirmat
73.Mistic Carp-confirmat
73.Kiss Levente-confirmat
74.BlackCarp Team Mircea Samoilescu, Alexa Silviu si Faur Vlad



Taxa de inscriere : 1000 lei/echipa


LOCUL 1. cei mai mari 3 pesti - 14000 lei + cupe, diplome si medalii

LOCUL 2. cei mai mari 3 pesti - 7000 lei + cupe, diplome si medalii

LOCUL 3. cei mai mari 3 pesti - 3000 lei + cupe, diplome si medalii

Captura concursului - 2000 lei+cupe,diplome si medalii

LOCUL 1. sector A -cei mai mari 3 pesti -2000 lei cupe, diplome si medalii
CAPTURA -Sector A-premiu sponsor

LOCUL 1. sector B -cei mai mari 3 pesti -2000 lei cupe, diplome si medalii
CAPTURA -Sector B-premiu sponsor

PREMIU SPECIAL Record 5 pesti +131.5Kg-500 Euro

PREMIU SPECIAL Record Captura +40.650kg-500 Euro


confirmarea de participare se face prin mesaj privat sau telefonic ,
nu va inscrieti daca nu sunteti siguri de participare!

avans concurs pana la 50% pana la data de 31.11.2017-integral 10.03.2017
* lot Ucraina

pe toata perioada concursului corturi tip Safarii--aduse si montate pe stand de catre personalul baltii.

pentru orice detaliu suplimentar:
Razvan Ulmeanu - 0722235778 /Dan Constantin - 0721212296

_________________
Baricada Carp Club


11 Dec 2017, 20:20
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
echipe cconfirmate.achitat avans.
12.01.2018

1.Negrila Paul-Mihai Mermezan-confirmat
2.Toni Dragan-George Szantho-confirmat-Cupa Moldovei
3.Alex Hascec-BBC-confirmat-Cupa Moldovei
4.National Team Ukraine -Roman Pohorilyak-Banyk Ivan-Bugay Vladislav-confirmat
4a.Banateanu Marin-Andrei Cocos -Alexandru Iliescu - confirmat
5.Ucraina 2
6.Ucraina 3
7.Lulea Alexandru-
8.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu-confirmat
9.Vasile Ivan-Nelu Capitanu-confirmat
10.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian
11.Marian Dan-Craiu Cacina-confirmat
12.Hauszlinger Arthur István confirmat
13.Pârvu Alexandru confirmat
14.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae-confirmat
15.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f
16.CarpSliven 3 Bulgaria-f
17.IBOLIn-Bulgaria-f
18.Nigai Costelian-Lucian Barbu-confirmat
19.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova
20.Chircea Iulian-Gabi Martin-Cana Dan -confirmat
21.Team Ucraina-DVA Lex
22.Team Ucraina-Stas 4
23.CRS Urlati-
24.Ion Parlog-Eugen Pompei-confirmat
Team Bulgaria
25.Kraptor Carp-Bulgaria-confirmat
26.Vanding Carp Team-Bulgaria-confirmat
27.Free Spirit-Bulgaria-confirmat
28.Carp Sliven2-Bulgaria-confirmat
29.Team LEI UNIVERSAL FISH-Ionut Dinu-Vasilescu Tiberiu-Popa Mihai-confirmat-lac
30.Viscol Lucian & partenerii-avans-confirmat-lac
31.Technobait Team Ukraine - Samodeiko Myhailo - Zapasnenko Denys - confirmat
32.TEAM CARPADVENTURES 1 Polonia-Arkadiusz Kraszewsk-confirmat
33.TEAM CARPADVENTURES 2 Polonia-confirmat
34.Mistic Carp-confirmat
35.Kiss Levente-confirmat
36.Plosca Ioan Cristian - confirmat
37.Black Fish Team-Bărbierul Victor-Bordianu Gabriel -Brăila Cristian -confirmat
38.Laks Team-Bulgaria-confirmat
39.Kornis Istvan Confirmat
40.P.A.S. Carp Team Stanislav Slavov - Anton Mitev Confirmat
41.Carp Fanatik -Cristian Trif - Liviu Lorincz - confirmat
42.Sipcarp - Bobu Viorel -confirmat
43.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina
44.Black Carp Team Samoilescu Mircea Faur Vlad si Alexa Silviu-confirmat lac
45.Nedelcu Cristian-achitat avans
46.Tibi Manascu-achitat integral
47.Stefan Babita-confirmat
48.Ciprian Boțoc-Mazăre Constantin -partener-confirmat
49.Sorin Zaharia- confirmat
51.Catalin Jercan-confirmat
52.Mateescu Constantin- Samir -confirmat lac
53.Andrei Ioniță-Cristi Ioniță-confirmat
54.Team Suceava-Chelba-confirmat *
55. Dan Magirescu confirmat




Se intra in premii numai daca echipa are 3 pesti prinsi.
Se puncteaza crapul romanesc,crapul oglinda, amurul si scoicarul indiferent de greutate.
Captura concursului se cumuleaza cu oricare premiu si nu se scade.


lista de intentie nu exista ,cine plateste avansul are locul asigurat.
concursul se desfasoara cu maxim 68 de echipe,locurile nu se vor suplimenta.

inscrierea se face prin mesaj privat sau telefonic .confirmarile sunt facute numai de organizatori sau administratia lacului.


avans concurs 50% -confirmare/integral 10.03.2017
* lot Ucraina

pe toata perioada concursului se pot inchiria corturi tip Safarii-aduse si montate pe stand de catre personalul baltii.

pentru orice detaliu suplimentar:
Razvan Ulmeanu - 0722235778 /Dan Constantin - 0721212296


Fisiere atasate:
Cupa Campionilor 2018.jpg
Cupa Campionilor 2018.jpg [ 66.08 KiB | Vizualizat de 5023 ori ]

_________________
Baricada Carp Club
14 Ian 2018, 23:00
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
echipe confirmate.
08.04.2018



1.Negrila Paul-Negrila Paul- Mihai Mermezan- Vali Dumitru
2.Toni Dragan-George Szantho-confirmat-Cupa Moldovei
3.Alex Hascec-BBC-confirmat-Cupa Moldovei
4.National Team Ukraine -Roman Pohorilyak-Banyk Ivan-Bugay Vladislav-confirmat
5.Banateanu Marin-Andrei Cocos -Alexandru Iliescu - confirmat
6.Catalin Padurariu-Marius Moldovan-Liviu Mihalache
7.Lulea Alexandru-
8.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu-confirmat
9.Vasile Ivan-Nelu Capitanu-confirmat
10.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian
11.Marian Dan , Cacina Craiu, Alexandru Dobritoiu.
12.Hauszlinger Arthur István confirmat
13.AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru, Chirca Alin, Floroiu Adrian
14.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae-confirmat
15.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f
16.CarpSliven 3 Bulgaria-f
17.IBOLIn-Bulgaria-f
18.Viitorul Claumar-Radu Badica-George Roman-Malacia Laurentiu-achitat avans
19.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova
20.Chircea Iulian-Gabi Martin-Cana Dan -confirmat
21.Team Ucraina-DVA Lex
22.Team Ucraina-Stas 4
23.CRS Urlati-
24.Ioan Pirlog, Eugen Pompei, Cosmin Gheorghe
Team Bulgaria
25.Kraptor Carp-Bulgaria-confirmat
26.Vanding Carp Team-Bulgaria-confirmat
27.Free Spirit-Bulgaria-confirmat
28.Carp Sliven2-Bulgaria-confirmat
29.Team LEI UNIVERSAL FISH-Ionut Dinu-Vasilescu Tiberiu-Popa Mihai-confirmat-lac
30.Viscol Lucian & partenerii-avans-confirmat-lac
31.Technobait Team Ukraine - Samodeiko Myhailo - Zapasnenko Denys - confirmat
32.Mistic Carp-confirmat
33.Kiss Levente-confirmat
34.Plosca Ioan Cristian - confirmat
35.Black Fish Team-Bărbierul Victor-Bordianu Gabriel -Brăila Cristian -confirmat
36.Laks Team-Bulgaria-confirmat
37.Kornis Istvan Confirmat
38.P.A.S. Carp Team Stanislav Slavov - Anton Mitev Confirmat
39.Carp Fanatik -Cristian Trif - Liviu Lorincz - confirmat
40.Sipcarp - Bobu Viorel -confirmat
41.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina
42.Black Carp Team Samoilescu Mircea Faur Vlad si Alexa Silviu-confirmat lac
43.Nedelcu Cristian-achitat avans
44.Stefan Babita-confirmat
45.Ciprian Boțoc-Mazăre Constantin -partener-confirmat
46.Sorin Zaharia- confirmat
47.Catalin Jercan-confirmat
48.Abrevis Team-Petre C.+ Maty + Dani-confirmat lac
49.Andrei Ioniță-Cristi Ioniță-confirmat
50.Mocanu Virgil-Mocanu Raul
51.Dan Magirescu confirmat
52.Cristian Dumitrescu + parteneri-confirmat lac :!:
53.Team CARPIK, Odessa Ukraine.-Tkach Volodymyr, Marinov Alexander, Darienko Alexander.
54.Team Chelba-Suceava
55.Luca Bogdan -Confirmat
56.Paul Cabulea si Frankovschi Florin.
57.Levente Vitus
58.Savu Cristian-Sibiu
59.Team Iasi-Sorin Chebac
60.Free Spirit team-Bulgaria-Dimitr Dimitrov
61.Benko Zsolt - Naghy Zoltan
62.Shimano Carp Team.Petria Marius,Steres Roberto ,Alexandru.
63.Team Crap Mix-Ionut-Fery-Vlad
64.PFF2 Marius-Florin-Theo
65.Huihup Liviu- Florin Briceanu -Alexandru Neagu
67.Herovic Georgiani,Daniel Popa,Alexandru Marius ...rezervat -lac Sarulesti
68.Boldor Andrei / Racean Traian
69.CC-Nae Vulpoiu?-Zecheru-rezervat lac?
70.ORJANU CRISTI - VASILESCU TIBERIUS





Se intra in premii numai daca echipa are 3 pesti prinsi.
Se puncteaza crapul romanesc,crapul oglinda, amurul si scoicarul indiferent de greutate.
Captura concursului se cumuleaza cu oricare premiu si nu se scade.

_________________
Baricada Carp Club


09 Apr 2018, 08:42
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
71. Aurel Octavian-Mihai Madea

_________________
Baricada Carp Club


10 Apr 2018, 19:41
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
in atentia tuturor echipelor participante la concursul Cupa Campionilor 19-22.04.2018

adunarea in baza hotelului Raduta in data de 19.04.ora 7 ,urmata de prezenta, sedinta tehnica ,prezentarea standurilor si a directiilor la harta .
ora 8.30 tragerea la sorti a ordinii pe baza tabelului de confirmare si tragerea la sorti a standurilor.
daca o echipa intarzie in locul acesteia va trage un arbitru.
ora 11/12 .start concurs

joi .vineri ,sambata,competitie in desfasurare
duminica ora 9.00 final.
pestele pe mal + mesaj telefonic organizator.
nu se ia in considerare niciun mesaj cu peste dupa ora 9.00

va asteptam!

_________________
Baricada Carp Club


11 Apr 2018, 18:02
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
echipe confirmate.
08.04.2018



1.Negrila Paul-Negrila Paul- Mihai Mermezan- Vali Dumitru
2.Toni Dragan-George Szantho-confirmat-Cupa Moldovei
3.Alex Hascec-BBC-confirmat-Cupa Moldovei
4.National Team Ukraine -Roman Pohorilyak-Banyk Ivan-Bugay Vladislav-confirmat
5.Banateanu Marin-Andrei Cocos -Alexandru Iliescu - confirmat
6.Catalin Padurariu-Marius Moldovan-Liviu Mihalache
7.Lulea Alexandru-
8.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu-confirmat
9.Ionita Andrei
10.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian
11.Marian Dan , Cacina Craiu, Alexandru Dobritoiu.
12.Hauszlinger Arthur István confirmat
13.AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru, Chirca Alin, Floroiu Adrian
14.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae-confirmat
15.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f
16.CarpSliven 3 Bulgaria-f
17.IBOLIn-Bulgaria-f
18.Viitorul Claumar-Radu Badica-George Roman-Malacia Laurentiu-achitat avans
19.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova
20.Chircea Iulian-Gabi Martin-Cana Dan -confirmat
21.Team Ucraina-DVA Lex
22.Team Ucraina-Stas 4
23.CRS Urlati-
24.Ioan Pirlog, Eugen Pompei, Cosmin Gheorghe
Team Bulgaria
25.Kraptor Carp-Bulgaria-confirmat
26.Vanding Carp Team-Bulgaria-confirmat
27.Free Spirit-Bulgaria-confirmat
28.Carp Sliven2-Bulgaria-confirmat
29.Team LEI UNIVERSAL FISH-Ionut Dinu-Vasilescu Tiberiu-Popa Mihai-confirmat-lac
30.Viscol Lucian & partenerii-avans-confirmat-lac
31.Technobait Team Ukraine - Samodeiko Myhailo - Zapasnenko Denys - confirmat
32.Mistic Carp-confirmat
33.Kiss Levente-confirmat
34.Plosca Ioan Cristian - confirmat
35.Black Fish Team-Bărbierul Victor-Bordianu Gabriel -Brăila Cristian -confirmat
36.Laks Team-Bulgaria-confirmat
37.Kornis Istvan Confirmat
38.P.A.S. Carp Team Stanislav Slavov - Anton Mitev Confirmat
39.Carp Fanatik -Cristian Trif - Liviu Lorincz - confirmat
40.Sipcarp - Bobu Viorel -confirmat
41.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina
42.Black Carp Team Samoilescu Mircea Faur Vlad si Alexa Silviu-confirmat lac
43.Nedelcu Cristian-achitat avans
44.Aurel Octavian-Mihai Madea-500
45.Ciprian Boțoc-Mazăre Constantin -partener-confirmat
46.Sorin Zaharia- confirmat
47.Catalin Jercan-confirmat
48.Abrevis Team-Petre C.+ Maty + Dani-confirmat lac
49.Mircea Salam-team 2
50.Mocanu Virgil-Mocanu Raul
51.Dan Magirescu confirmat
52.Cristian Dumitrescu + parteneri-confirmat lac :!:
53.Team CARPIK, Odessa Ukraine.-Tkach Volodymyr, Marinov Alexander, Darienko Alexander.
54.Team Chelba-Suceava
55.Luca Bogdan -Confirmat
56.Paul Cabulea si Frankovschi Florin.
57.Levente Vitus
58.Savu Cristian-Sibiu
59.Team Iasi-Sorin Chebac
60.Free Spirit team-Bulgaria-Dimitr Dimitrov
61.Benko Zsolt - Naghy Zoltan
62.Shimano Carp Team.Petria Marius,Steres Roberto ,Alexandru.
63.Team Crap Mix-Ionut-Fery-Vlad
64.PFF2 Marius-Florin-Theo
65.Huihup Liviu- Florin Briceanu -Alexandru Neagu
67.Herovic Georgiani,Daniel Popa,Alexandru Marius ...rezervat -lac Sarulesti-500
68.Boldor Andrei / Racean Traian
69.CC-Nae Vulpoiu-Zecheru-confirmat
70.ORJANU CRISTI - VASILESCU TIBERIUS
71.Iorgos
72.Andu-Mirea Florin

_________________
Baricada Carp Club


11 Apr 2018, 18:50
Profil

Membru din: 11 Apr 2018, 20:28
Mesaje: 1
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
Cedez loc sipcarp
Rel tel: 0762655547


11 Apr 2018, 20:54
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2056
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
in atentia tuturor echipelor participante la concursul Cupa Campionilor 19-22.04.2018

adunarea in baza hotelului Raduta in data de 19.04.ora 7 ,urmata de prezenta, sedinta tehnica ,prezentarea standurilor si a directiilor la harta .
ora 8.30 tragerea la sorti a ordinii pe baza tabelului de confirmare si tragerea la sorti a standurilor.
daca o echipa intarzie in locul acesteia va trage un arbitru. 
ora 11/12 .start concurs

obligatoriu drumul de acces la standuri nu se blochează cu masina sau cortul.tabara concurenților va fi făcută în așa fel încât drumul sa rămână liber.

lansetele aflate în lucru vor fi pozitionate in stand pe o distanță de maxim 10 metri stanga /dreapta de la plăcută.

joi .vineri ,sambata,competitie in desfasurare
duminica ora 9.00 final.
pestele pe mal + mesaj telefonic organizator.
nu se ia in considerare niciun mesaj cu peste dupa ora 9.00

va asteptam!

_________________
Baricada Carp Club


14 Apr 2018, 17:01
Profil

Membru din: 07 Noi 2012, 08:04
Mesaje: 7
Localitate: Sibiu
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
Spor la organizare, Dan&co....fire-ntinse tuturor participantilor!!!

_________________
"Sibiu Casting Cup"


18 Apr 2018, 11:48
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 22:46
Mesaje: 1092
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
Asezare standuri.


Fisiere atasate:
ASEZARE STANDURI.jpg
ASEZARE STANDURI.jpg [ 743.27 KiB | Vizualizat de 3472 ori ]

_________________
Dacă nu mergi la pescuit pentru că ai crezut că o să plouă, nu o să mergi la pescuit niciodată.

http://www.baricadacarp.ro/forum/viewto ... ?f=22&t=23
19 Apr 2018, 17:56
Profil WWW
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 22:46
Mesaje: 1092
Mesaj Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018
Clasament 19.04.2018 seara.


Fisiere atasate:
Clasament joi seara 19.04.2018.jpg
Clasament joi seara 19.04.2018.jpg [ 743.96 KiB | Vizualizat de 3336 ori ]

_________________
Dacă nu mergi la pescuit pentru că ai crezut că o să plouă, nu o să mergi la pescuit niciodată.

http://www.baricadacarp.ro/forum/viewto ... ?f=22&t=23
19 Apr 2018, 21:33
Profil WWW
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 25 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 0 vizitatori


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle