Raspunde la subiect  [ 76 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 
Autor Mesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:25
Mesaje: 1730
Localitate: Bucuresti
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
53. Little Carp Team Bulgaria

_________________
Baricada Carp Club


07 Dec 2018, 19:21
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
echipe confirmate,avans sau integral 26.11.2019

1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius
2.Iancu Florin-Parteneri
3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita
4.Laks Team -Bulgaria
5.Fishing Lovers-Bulgaria
6.Cerchez Jr.Jr-Daniel*
7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu
8.Carp Shandow-Bulgaria
9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru
10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
11.Five's Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu
12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor
13.Marius Alexandru-Herovici -Catalin Verescu
14.Costy Ola-Bancu Marius*
15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1
16.Manea Valentin-Oltenia Team
17.Cristian Dumitrescu
18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe
19.Alex Raduta-
20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R
21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R
22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar
23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria
24.Seduction Baits 1-Solomon Aurelian
25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina
26.Seduction Baits 2-Ivan Constantin-Gabi Pesca
27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca
28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia
29.Lubene Claudiu - Coman Radu
30.Naghy Zoltan -parteneri
31.Ușurelu Dan -Ion Valerica
32.Mezei Istvan- parteneri
33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria
34.MANEA Carp Team Comarnic
35.Vasilescu Mihai -Liviu Turii
36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai
37.Marian Marian-Jurassic
38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin
39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel
40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov
41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov
42.Bărbierul Victor-700-parteneri
43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener
44.Bulgaria- Team - Doctora Carp
45.Kornis Istvan+ Berei Csaba
46.Bulgaria-Team S+M
47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu*
48.Mateescu Constantin-Maty
49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando
50.Bulgaria-Team Tika
51.Bulgaria-Team Zara Carp
52. Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan
53. Bulgaria-Little Carp Team


Fisiere atasate:
YKrjc0Ph.jpg
YKrjc0Ph.jpg [ 148.76 KiB | Vizualizat de 1635 ori ]

_________________
Baricada Carp Club
09 Dec 2018, 20:54
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:25
Mesaje: 1730
Localitate: Bucuresti
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
54.SPRITZ CARP
Trifan Mircea
Trifan Florin
Stefanescu Valentin

_________________
Baricada Carp Club


12 Dec 2018, 16:13
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
55.Ghita Cserei

_________________
Baricada Carp Club


12 Dec 2018, 17:25
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
56.Ghita Cserei -echipa 2

_________________
Baricada Carp Club


14 Dec 2018, 00:35
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
echipe confirmate,avans sau integral 14.12.2019

1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius
2.Iancu Florin-Parteneri
3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita
4.Laks Team -Bulgaria
5.Fishing Lovers-Bulgaria
6.Cerchez Jr.Jr-Daniel*
7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu
8.Carp Shandow-Bulgaria
9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru
10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
11.Five's Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu
12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor
13.Marius Alexandru-Herovici -Catalin Verescu
14.Costy Ola-Bancu Marius*
15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1
16.Manea Valentin-Oltenia Team
17.Cristian Dumitrescu
18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe
19.Alex Raduta-
20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R
21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R
22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar
23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria
24.Seduction Baits 1-Solomon Aurelian
25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina
26.Seduction Baits 2-Ivan Constantin-Gabi Pesca
27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca
28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia
29.Lubene Claudiu - Coman Radu
30.Naghy Zoltan -parteneri
31.Ușurelu Dan -Ion Valerica
32.Mezei Istvan- parteneri
33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria
34.MANEA Carp Team Comarnic
35.Vasilescu Mihai -Liviu Turii
36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai
37.Marian Marian-Jurassic
38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin
39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel
40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov
41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov
42.Bărbierul Victor-700-parteneri
43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener
44.Bulgaria- Team - Doctora Carp
45.Kornis Istvan+ Berei Csaba
46.Bulgaria-Team S+M
47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu*
48.Mateescu Constantin-Maty
49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando
50.Bulgaria-Team Tika
51.Bulgaria-Team Zara Carp
52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan
53.Bulgaria-Little Carp Team
54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin
55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc
56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae.
57.Bulgaria-Kaptor Sliven

_________________
Baricada Carp Club


14 Dec 2018, 14:24
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener*

_________________
Baricada Carp Club


14 Dec 2018, 19:11
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:25
Mesaje: 1730
Localitate: Bucuresti
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
59. REG FISH:
POP IOAN
STANCIU SILVIU
BOARIU LIVIU

_________________
Baricada Carp Club


17 Dec 2018, 10:36
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
echipe confirmate,avans sau integral 14.12.2019

1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius
2.Iancu Florin-Parteneri
3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita
4.Laks Team -Bulgaria
5.Fishing Lovers-Bulgaria
6.Cerchez Jr.Jr-Daniel*
7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu
8.Carp Shandow-Bulgaria
9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru
10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
11.Five's Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu
12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor
13.Marius Alexandru-Herovici -Catalin Verescu
14.Costy Ola-Bancu Marius*
15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1
16.Manea Valentin-Oltenia Team
17.Cristian Dumitrescu
18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe
19.Alex Raduta-
20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R
21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R
22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar
23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria
24.Seduction Baits 1-Solomon Aurelian
25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina
26.Seduction Baits 2-Ivan Constantin-Gabi Pesca
27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca
28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia
29.Lubene Claudiu - Coman Radu
30.Naghy Zoltan -parteneri
31.Ușurelu Dan -Ion Valerica
32.Mezei Istvan- parteneri
33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria
34.MANEA Carp Team Comarnic
35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu
36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai
37.Marian Marian-Jurassic
38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin
39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel
40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov
41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov
42.Bărbierul Victor-700-parteneri
43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener
44.Bulgaria- Team - Doctora Carp
45.Kornis Istvan+ Berei Csaba
46.Bulgaria-Team S+M
47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu*
48.Mateescu Constantin-Maty
49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando
50.Bulgaria-Team Tika
51.Bulgaria-Team Zara Carp
52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan
53.Bulgaria-Little Carp Team
54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin
55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc
56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae.
57.Bulgaria-Kaptor Sliven
58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener*
59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu

_________________
Baricada Carp Club


17 Dec 2018, 11:59
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:25
Mesaje: 1730
Localitate: Bucuresti
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
60. CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel

_________________
Baricada Carp Club


18 Dec 2018, 15:32
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
61.Bulgaria-Team KIROOLO
62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna

_________________
Baricada Carp Club


18 Dec 2018, 18:43
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
63.Turcia-Fox-Planet Baits

_________________
Baricada Carp Club


21 Dec 2018, 13:02
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea

_________________
Baricada Carp Club


22 Dec 2018, 12:23
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
echipe confirmate,avans sau integral 22.12.2019

1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius
2.Iancu Florin-Parteneri
3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita
4.Laks Team -Bulgaria
5.Fishing Lovers-Bulgaria
6.Cerchez Jr.Jr-Daniel*
7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu
8.Carp Shandow-Bulgaria
9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru
10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
11.Five's Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu
12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor
13.Marius Alexandru-Herovici -Catalin Verescu
14.Costy Ola-Bancu Marius*
15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1
16.Manea Valentin-Oltenia Team
17.Cristian Dumitrescu
18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe
19.Alex Raduta-
20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R
21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R
22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar
23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria
24.Seduction Baits 1-Solomon Aurelian
25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina
26.Seduction Baits 2-Ivan Constantin-Gabi Pesca
27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca
28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia
29.Lubene Claudiu - Coman Radu
30.Naghy Zoltan -parteneri
31.Ușurelu Dan -Ion Valerica
32.Mezei Istvan- parteneri
33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria
34.MANEA Carp Team Comarnic
35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu
36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai
37.Marian Marian-Jurassic
38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin
39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel
40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov
41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov
42.Bărbierul Victor-700-parteneri
43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener
44.Bulgaria- Team - Doctora Carp
45.Kornis Istvan+ Berei Csaba
46.Bulgaria-Team S+M
47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu*
48.Mateescu Constantin-Maty
49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando
50.Bulgaria-Team Tika
51.Bulgaria-Team Zara Carp
52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan
53.Bulgaria-Little Carp Team
54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin
55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc
56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae.
57.Bulgaria-Kaptor Sliven
58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener*
59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu
60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel
61.Bulgaria-Team KIROOLO
62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna
63.Turcia-Fox-Planet Baits
64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea

_________________
Baricada Carp Club


22 Dec 2018, 22:11
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
echipe confirmate,avans sau integral 30.12.2019

1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius
2.Iancu Florin-Parteneri
3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita
4.Laks Team -Bulgaria
5.Fishing Lovers-Bulgaria
6.Cerchez Jr.Jr-Daniel*
7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu
8.Carp Shandow-Bulgaria
9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru
9a.Team Iuli Ciubotaru
10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
11.Five's Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu
12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor
13.Marius Alexandru-Herovici -Catalin Verescu
14.Costy Ola-Bancu Marius*
15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1
16.Manea Valentin-Oltenia Team
17.Cristian Dumitrescu
18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe
19.Alex Raduta-
20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R
21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R
22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar
23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria
24.Seduction Baits 1-Solomon Aurelian
25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina
26.Seduction Baits 2-Ivan Constantin-Gabi Pesca
27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca
28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia
29.Lubene Claudiu - Coman Radu
30.Naghy Zoltan -parteneri
31.Ușurelu Dan -Ion Valerica
32.Mezei Istvan- parteneri
33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria
34.MANEA Carp Team Comarnic
35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu
36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai
37.Marian Marian-Jurassic
38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin
39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel
40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov
41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov
42.Bărbierul Victor-700-parteneri
43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener
44.Bulgaria- Team - Doctora Carp
45.Kornis Istvan+ Berei Csaba
46.Bulgaria-Team S+M
47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu*
48.Mateescu Constantin-Maty
49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando
50.Bulgaria-Team Tika
51.Bulgaria-Team Zara Carp
52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan
53.Bulgaria-Little Carp Team
54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin
55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc
56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae.
57.Bulgaria-Kaptor Sliven
58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener*
59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu
60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel
61.Bulgaria-Team KIROOLO
62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna
63.Turcia-Fox-Planet Baits
64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea
65.PV-PC -Team Pantelimon*

_________________
Baricada Carp Club


30 Dec 2018, 16:52
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
66.Vascol Lucian-achitat
67.Sebastian Popescu-parteneri
68.Florin Amaritei-parteneri-rezervat Sarulesti

_________________
Baricada Carp Club


04 Ian 2019, 10:57
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
echipe confirmate,avans sau integral 30.12.2019

1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius
2.Iancu Florin-Parteneri
3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita
4.Laks Team -Bulgaria
5.Fishing Lovers-Bulgaria
6.Cerchez Jr.Jr-Daniel*
7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu
8.Carp Shandow-Bulgaria
9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru
9a.Team Iuli Ciubotaru
10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
11.Five's Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu
12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor
13.Marius Alexandru-Herovici -Catalin Verescu
14.Costy Ola-Bancu Marius*
15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1
16.Manea Valentin-Oltenia Team
17.Cristian Dumitrescu
18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe
19.Alex Raduta-
20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R
21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R
22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar
23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria
24.Seduction Baits 1-Solomon Aurelian
25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina
26.Seduction Baits 2-Ivan Constantin-Gabi Pesca
27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca
28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia
29.Lubene Claudiu - Coman Radu
30.Naghy Zoltan -parteneri
31.Ușurelu Dan -Ion Valerica
32.Mezei Istvan- parteneri
33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria
34.MANEA Carp Team Comarnic
35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu
36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai
37.Marian Marian-Jurassic
38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin
39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel
40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov
41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov
42.Bărbierul Victor-700-parteneri
43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener
44.Bulgaria- Team - Doctora Carp
45.Kornis Istvan+ Berei Csaba
46.Bulgaria-Team S+M
47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu*
48.Mateescu Constantin-Maty
49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando
50.Bulgaria-Team Tika
51.Bulgaria-Team Zara Carp
52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan
53.Bulgaria-Little Carp Team
54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin
55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc
56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae.
57.Bulgaria-Kaptor Sliven
58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener*
59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu
60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel
61.Bulgaria-Team KIROOLO
62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna
63.Turcia-Fox-Planet Baits
64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea
65.PV-PC -Team Pantelimon*
66.Vascol Lucian-achitat
67.Sebastian Popescu-parteneri
68.Florin Amaritei-parteneri-rezervat Sarulesti

_________________
Baricada Carp Club


05 Ian 2019, 16:09
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
69-74.Bulgaria-Vasil Nikolov 1
lista inchisa.

_________________
Baricada Carp Club


08 Ian 2019, 12:25
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
lista cu echipele participante 08.01.2019


1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius
2.Iancu Florin-Parteneri
3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita
4.Laks Team -Bulgaria
5.Fishing Lovers-Bulgaria
6.Cerchez Jr.Jr-Daniel*
7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu
8.Carp Shandow-Bulgaria
9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru
9a.Team Iuli Ciubotaru
10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
11.Five's Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu
12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor
13.Marius Alexandru-Herovici -Catalin Verescu
14.Costy Ola-Bancu Marius*
15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1
16.Manea Valentin-Oltenia Team
17.Cristian Dumitrescu
18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe
19.Alex Raduta-
20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R
21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R
22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar
23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria
24.Seduction Baits 1-Solomon Aurelian
25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina
26.Seduction Baits 2-Ivan Constantin-Gabi Pesca
27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca
28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia
29.Lubene Claudiu - Coman Radu
30.Naghy Zoltan -parteneri
31.Ușurelu Dan -Ion Valerica
32.Mezei Istvan- parteneri
33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria
34.MANEA Carp Team Comarnic
35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu
36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai
37.Marian Marian-Jurassic
38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin - Sebastian Tudor
39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel
40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov
41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov
42.Bărbierul Victor-700-parteneri
43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener
44.Bulgaria- Team - Doctora Carp
45.Kornis Istvan+ Berei Csaba
46.Bulgaria-Team S+M
47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu*
48.Mateescu Constantin-Maty
49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando
50.Bulgaria-Team Tika
51.Bulgaria-Team Zara Carp
52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan
53.Bulgaria-Little Carp Team
54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin
55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc
56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae.
57.Bulgaria-Kaptor Sliven
58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener*
59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu
60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel
61.Bulgaria-Team KIROOLO
62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna
63.Turcia-Fox-Planet Baits
64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea
65.PV-PC -Team Pantelimon*
66.Vascol Lucian-achitat
67.Sebastian Popescu-parteneri
68.Florin Amaritei-parteneri-rezervat Sarulesti
69.Balan Sorin Ion
70.Carp Fanatik-Cristian Trif - Liviu Lorincz
71-75.Bulgaria-Rezervat-Vasil Nikolov

lista concursului este inchisa.

_________________
Baricada Carp Club


08 Ian 2019, 12:28
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
lista cu echipele participante 14.01.2019


1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius
2.Iancu Florin-Parteneri
3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita
4.Laks Team -Bulgaria
5.Fishing Lovers-Bulgaria
6.Cerchez Jr.Jr-Daniel*
7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu
8.Carp Shandow-Bulgaria
9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru
9a.Team Iuli Ciubotaru
10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
11.Five's Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu
12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor
13.Marius Alexandru-Herovici -Catalin Verescu
14.Costy Ola-Bancu Marius*
15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1
16.Manea Valentin-Oltenia Team
17.Cristian Dumitrescu
18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe
19.Alex Raduta-
20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R
21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R
22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar
23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria
24.Seduction Baits 1-Solomon Aurelian
25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina
26.Seduction Baits 2-Ivan Constantin-Gabi Pesca
27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca
28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia
29.Lubene Claudiu - Coman Radu
30.Naghy Zoltan -parteneri
31.Ușurelu Dan -Ion Valerica
32.Mezei Istvan- parteneri
33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria
34.MANEA Carp Team Comarnic
35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu
36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai
37.Marian Marian-Jurassic
38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin - Sebastian Tudor
39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel
40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov
41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov
42.Bărbierul Victor-700-parteneri
43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener
44.Bulgaria- Team - Doctora Carp
45.Kornis Istvan+ Berei Csaba
46.Bulgaria-Team S+M
47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu*
48.Mateescu Constantin-Maty
49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando
50.Bulgaria-Team Tika
51.Bulgaria-Team Zara Carp
52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan
53.Bulgaria-Little Carp Team
54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin
55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc
56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae.
57.Bulgaria-Kaptor Sliven
58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener*
59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu
60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel
61.Bulgaria-Team KIROOLO
62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna
63.Turcia-Fox-Planet Baits
64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea
65.PV-PC -Team Pantelimon*
66.Vascol Lucian-achitat
67.Sebastian Popescu-parteneri
68.Florin Amaritei-parteneri-rezervat Sarulesti
69.Balan Sorin Ion
70.Carp Fanatik-Cristian Trif - Liviu Lorincz
71-75.Bulgaria-Rezervat-Vasil Nikolov

lista concursului este inchisa.

_________________
Baricada Carp Club


14 Ian 2019, 10:09
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 76 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 0 vizitatori


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle