Raspunde la subiect  [ 76 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4
 Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 
Autor Mesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius
2.Iancu Florin-Parteneri
3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita
4.Laks Team -Bulgaria
5.Fishing Lovers-Bulgaria
6.Cerchez Jr.Jr-Daniel*
7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu
8.Carp Shandow-Bulgaria
9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru
9a.Team Iuli Ciubotaru
10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
11.Five's Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu
12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor
13.Marius Alexandru-Herovici -Catalin Verescu
14.Costy Ola-Bancu Marius-Razvan Vlad
15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1
16.Manea Valentin-Oltenia Team
17.Cristian Dumitrescu
18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe
19.Alex Raduta-
20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R
21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R
22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar
23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria
24.Seduction Baits 1-Solomon Aurelian
25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina
26.Seduction Baits 2-Ivan Constantin-Gabi Pesca
27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca
28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia
29.Lubene Claudiu - Coman Radu
30.Naghy Zoltan -parteneri
31.Ușurelu Dan -Ion Valerica
32.Mezei Istvan- parteneri
33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria
34.MANEA Carp Team Comarnic
35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu
36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai
37.Marian Marian-Jurassic
38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin - Sebastian Tudor
39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel
40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov
41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov
42.Bărbierul Victor-700-parteneri
43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener
44.Bulgaria- Team - Doctora Carp
45.Kornis Istvan+ Berei Csaba
46.Bulgaria-Team S+M
47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu*
48.Mateescu Constantin-Maty
49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando
50.Bulgaria-Team Tika
51.Bulgaria-Team Zara Carp
52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan
53.Bulgaria-Little Carp Team
54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin
55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc
56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae.
57.Bulgaria-Kaptor Sliven
58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener*
59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu
60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel
61.Bulgaria-Team KIROOLO
62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna
63.Turcia-Fox-Planet Baits
64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea
65.PV-PC -Team Pantelimon*
66.Vascol Lucian-achitat
67.Sebastian Popescu-parteneri
68.Florin Amaritei-parteneri-rezervat Sarulesti
69.Balan Sorin Ion
70.Carp Fanatik-Cristian Trif - Liviu Lorincz
71-75.Bulgaria-Rezervat-Vasil Nikolov

_________________
Baricada Carp Club


21 Ian 2019, 10:11
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius
2.Iancu Florin-Parteneri
3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita
4.Laks Team -Bulgaria
5.Fishing Lovers-Bulgaria
6.Cerchez Jr.Jr-Daniel*
7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu
8.Carp Shandow-Bulgaria
9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru
9a.Team Iuli Ciubotaru
10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
11.Five's Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu
12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor
13.Marius Alexandru-Herovici -Catalin Verescu
14.Costy Ola-Bancu Marius-Razvan Vlad
15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1
16.Manea Valentin-Oltenia Team
17.Cristian Dumitrescu
18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe
19.Alex Raduta-
20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R
21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R
22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar
23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria
24.Seduction Baits 1-Solomon Aurelian
25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina
26.Seduction Baits 2-Ivan Constantin-Gabi Pesca
27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca
28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia
29.Lubene Claudiu - Coman Radu
30.Naghy Zoltan -parteneri
31.Ușurelu Dan -Ion Valerica
32.Mezei Istvan- parteneri
33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria
34.MANEA Carp Team Comarnic
35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu
36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai
37.Marian Marian-Jurassic
38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin - Sebastian Tudor
39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel
40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov
41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov
42.Bărbierul Victor-700-parteneri
43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener
44.Bulgaria- Team - Doctora Carp
45.Kornis Istvan+ Berei Csaba
46.Bulgaria-Team S+M
47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu*
48.Mateescu Constantin-Maty
49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando
50.Bulgaria-Team Tika
51.Bulgaria-Team Zara Carp
52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan
53.Bulgaria-Little Carp Team
54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin
55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc
56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae.
57.Bulgaria-Kaptor Sliven
58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener*
59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu
60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel
61.Bulgaria-Team KIROOLO
62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna
63.Turcia-Fox-Planet Baits
64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea
65.PV-PC -Team Pantelimon*
66.Vascol Lucian-achitat
66.a.Kiss Levente-Roman Andrei-Plosca Cristian
67.Sebastian Popescu-parteneri
68.Florin Amaritei-parteneri-rezervat Sarulesti
69.Balan Sorin Ion
70.Carp Fanatik-Cristian Trif - Liviu Lorincz
71.AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru-Chirca Alin-Floroiu Adrian
72-75.Bulgaria-Rezervat-Vasil Nikolov

_________________
Baricada Carp Club


25 Ian 2019, 12:17
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius
2.Iancu Florin-Parteneri
3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita
4.Laks Team -Bulgaria
5.Fishing Lovers-Bulgaria
6.Cerchez Jr.Jr-Daniel*
7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu
8.Carp Shandow-Bulgaria
9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru
9a.Team Iuli Ciubotaru
10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
11.Five's Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu
12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor
13.Marius Alexandru-Herovici -Catalin Verescu
14.Costy Ola-Bancu Marius-Razvan Vlad
15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1
16.Manea Valentin-Oltenia Team
17.Cristian Dumitrescu
18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe
19.Alex Raduta-
20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R
21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R
22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar
23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria
24.Seduction Baits 1-Solomon Aurelian
25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina
26.Seduction Baits 2-Ivan Constantin-Gabi Pesca
27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca
28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia
29.Lubene Claudiu - Coman Radu
30.Naghy Zoltan -parteneri
31.Ușurelu Dan -Ion Valerica
32.Mezei Istvan- parteneri
33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria
34.MANEA Carp Team Comarnic
35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu
36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai
37.Marian Marian-Jurassic
38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin - Sebastian Tudor
39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel
40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov
41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov
42.Bărbierul Victor-700-parteneri
43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener
44.Bulgaria- Team - Doctora Carp
45.Kornis Istvan+ Berei Csaba
46.Bulgaria-Team S+M
47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu*
48.Mateescu Constantin-Maty
49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando
50.Bulgaria-Team Tika
51.Bulgaria-Team Zara Carp
52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan
53.Bulgaria-Little Carp Team
54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin
55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc
56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae.
57.Bulgaria-Kaptor Sliven
58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener*
59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu
60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel
61.Bulgaria-Team KIROOLO
62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna
63.Turcia-Fox-Planet Baits
64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea
65.PV-PC -Team Pantelimon*
66.Vascol Lucian-achitat
66.a.Kiss Levente-Roman Andrei-Plosca Cristian
67.Sebastian Popescu-parteneri
68.Florin Amaritei-parteneri-rezervat Sarulesti
69.Balan Sorin Ion
70.Carp Fanatik-Cristian Trif - Liviu Lorincz
71.AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru-Chirca Alin-Floroiu Adrian
72.Benko Zsolt + partener
73-75.Bulgaria-Rezervat-Vasil Nikolov

_________________
Baricada Carp Club


02 Feb 2019, 13:58
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius
1a.Ucraina-Spottefin-Jurassic
2.Iancu Florin-Parteneri
3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita
4.Laks Team -Bulgaria
5.Fishing Lovers-Bulgaria
6.Cerchez Jr.Jr-Daniel*
7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu
8.Carp Shandow-Bulgaria
9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru
9a.Team Iuli Ciubotaru
10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
11.BackStage Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu
12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor
13.Lucian Grecu + parteneri
14.Costy Ola-Bancu Marius-Razvan Vlad
15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1
16.Manea Valentin-Oltenia Team
17.Cristian Dumitrescu
18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe
19.Alex Raduta-
20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R
21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R
22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar
23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria
24.Seduction Baits 1-Solomon Aurelian
25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina
26.Seduction Baits 2-Ivan Constantin-Gabi Pesca
27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca
28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia
29.Lubene Claudiu - Coman Radu
30.Naghy Zoltan -parteneri
31.Ușurelu Dan -Ion Valerica
32.Mezei Istvan- parteneri
33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria
34.MANEA Carp Team Comarnic
35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu
36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai
37.Marian Marian-Jurassic
38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin - Sebastian Tudor
39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel
40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov
41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov
42.Bărbierul Victor-700-parteneri
43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener
44.Bulgaria- Team - Doctora Carp
45.Kornis Istvan+ Berei Csaba
46.Bulgaria-Team S+M
47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu*
48.Mateescu Constantin-Maty
49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando
50.Bulgaria-Team Tika
51.Bulgaria-Team Zara Carp
52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan
53.Bulgaria-Little Carp Team
54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin
55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc
56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae.
57.Bulgaria-Kaptor Sliven
58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener*
59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu
60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel
61.Bulgaria-Team KIROOLO
62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna
63.Turcia-Fox-Planet Baits
64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea
65.PV-PC -Team Pantelimon*
66.Vascol Lucian-achitat
66.a.Kiss Levente-Roman Andrei-Plosca Cristian
67.Sebastian Popescu-parteneri
68.Florin Amaritei-parteneri-rezervat Sarulesti
69.Balan Sorin Ion
70.Carp Fanatik-Cristian Trif - Liviu Lorincz
71.AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru-Chirca Alin-Floroiu Adrian
72.Benko Zsolt + partener
73-75.Bulgaria-Rezervat-Vasil Nikolov

_________________
Baricada Carp Club


16 Feb 2019, 13:35
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
Concursul incepe joi 18.04 si se termina duminica in data de 21.04.2019 ora 10-pestele pe mal.

Adunarea pe balta joi in data de 18.04.2019 ora 7 , urmata de prezenta, sedinta tehnica (prezentarea standurilor si directii ) si extragerea standurilor in ordinea achitarii taxei de participare.

_________________
Baricada Carp Club


12 Mar 2019, 14:27
Profil

Membru din: 18 Mai 2015, 08:56
Mesaje: 20
Localitate: Bucuresti Militari
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
Echipa completa pozitia 17

17. Master's Carp Team- Cristian D. + Adrian H. + Marius H.

_________________
Dumitrescu Cristian


18 Mar 2019, 11:05
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius
1a.Ucraina-Spottefin-Jurassic
2.Iancu Florin-Parteneri
3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita-Radu Aurel
4.Laks Team -Bulgaria
5.Fishing Lovers-Bulgaria
6.Cerchez Jr.Jr-Daniel*
7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu
8.Carp Shandow-Bulgaria
9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru
9a.Team Iuli Ciubotaru
10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
11.BackStage Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu
12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor
13.Lucian Grecu + parteneri
14.Costy Ola-Bancu Marius-Razvan Vlad
15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1
16.Manea Valentin-Oltenia Team
17.Master's Carp Team- Cristian D. + Adrian H. + Marius H.
18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe
19.Alex Raduta-
20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R
21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R
22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar
23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria
24.Solomon Aurelian
25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina
26.Ivan Constantin-Gabi Pesca
27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca
28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia
29.Lubene Claudiu - Coman Radu
30.Naghy Zoltan -parteneri
31.Ușurelu Dan -Ion Valerica
32.Mezei Istvan- parteneri
33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria
34.MANEA Carp Team Comarnic
35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu
36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai
37.Marian Marian-Jurassic
38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin - Sebastian Tudor
39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel
40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov
41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov
42.Bărbierul Victor-700-parteneri
43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener
44.Bulgaria- Team - Doctora Carp
45.Kornis Istvan+ Berei Csaba
46.Bulgaria-Team S+M
47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu*
48.Mateescu Constantin-Maty
49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando
50.Bulgaria-Team Tika
51.Bulgaria-Team Zara Carp
52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan
53.Bulgaria-Little Carp Team
54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin
55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc
56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae.
57.Bulgaria-Kaptor Sliven
58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener*
59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu
60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel
61.Bulgaria-Team KIROOLO
62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna
63.Turcia-Fox-Planet Baits
64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea
65.PV-PC -Team Pantelimon*
66.Vascol Lucian-achitat
66.a.Kiss Levente-Roman Andrei-Plosca Cristian
67.Sebastian Popescu-parteneri
68.Florin Amaritei-parteneri-rezervat Sarulesti
69.Balan Sorin Ion
70.Carp Fanatik-Cristian Trif - Liviu Lorincz
71.AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru-Chirca Alin-Floroiu Adrian
72.Benko Zsolt + partener
73-75.Bulgaria-Rezervat-Vasil Nikolov

_________________
Baricada Carp Club


23 Mar 2019, 11:10
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius
1a.Ucraina-Spottefin-Jurassic
2.Iancu Florin-Parteneri
3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita-Radu Aurel
4.Laks Team -Bulgaria
5.Fishing Lovers-Bulgaria
6.Cerchez Jr.Jr-Daniel*
7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu
8.Carp Shandow-Bulgaria
9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru
9a.Team Iuli Ciubotaru
10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
11.BackStage Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu
12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor
13.Lucian Grecu + parteneri
14.Costy Ola-Bancu Marius-Razvan Vlad
15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1
16.Manea Valentin-Oltenia Team
17.Master's Carp Team- Cristian D. + Adrian H. + Marius H.
18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe
19.Alex Raduta-
20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R
21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R
22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar
23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria
24.Solomon Aurelian
25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina
26.Ivan Constantin-Gabi Pesca
27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca
28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia
29.Lubene Claudiu - Coman Radu
30.Naghy Zoltan -parteneri
31.Ușurelu Dan -Ion Valerica
32.Mezei Istvan- parteneri
33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria
34.MANEA Carp Team Comarnic
35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu
36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai
37.Marian Marian-Jurassic
38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin - Sebastian Tudor
39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel
40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov
41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov
42.Bărbierul Victor-700-parteneri
43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener
44.Bulgaria- Team - Doctora Carp
45.Kornis Istvan+ Berei Csaba
46.Bulgaria-Team S+M
47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu*
48.Mateescu Constantin-Maty
49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando
50.Bulgaria-Team Tika
51.Bulgaria-Team Zara Carp
52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan
53.Bulgaria-Little Carp Team
54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin
55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc
56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae.
57.Bulgaria-Kaptor Sliven
58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener*
59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu
60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel
61.Bulgaria-Team KIROOLO
62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna
63.Turcia-Fox-Planet Baits
64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea
65.PV-PC -Team Pantelimon*
66.Vascol Lucian-achitat
66.a.Kiss Levente-Roman Andrei-Plosca Cristian
67.Sebastian Popescu-parteneri
68.Florin Amaritei-parteneri-rezervat Sarulesti
69.Balan Sorin Ion
70.Carp Fanatik-Cristian Trif - Liviu Lorincz
71.AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru-Chirca Alin-Floroiu Adrian
72.Benko Zsolt + partener
73-75.Bulgaria-Rezervat-Vasil Nikolov


Concursul incepe joi 18.04 si se termina duminica in data de 21.04.2019 ora 10-pestele pe mal.

Adunarea pe balta joi in data de 18.04.2019 ora 7 , urmata de prezenta, sedinta tehnica (prezentarea standurilor si directii ) si extragerea standurilor in ordinea achitarii taxei de participare.

_________________
Baricada Carp Club


30 Mar 2019, 08:46
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius
1a.Ucraina-Spottefin-Jurassic
2.Iancu Florin-Parteneri
3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita-Radu Aurel
4.Laks Team -Bulgaria - depozit Little Carp Team
5.Fishing Lovers-Bulgaria
6.Cerchez Jr.Jr-Daniel*
7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu
8.Carp Shandow-Bulgaria
9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru
9a.Team Iuli Ciubotaru
10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
11.BackStage Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu
12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor
13.Lucian Grecu + parteneri
14.Costy Ola-Bancu Marius-Razvan Vlad
15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1
16.Manea Valentin-Oltenia Team
17.Master's Carp Team- Cristian D. + Adrian H. + Marius H.
18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe
19.Alex Raduta-
20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R
21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R
22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar
23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria
24.Seduction Baits -Solomon Aurelian
25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina
26.Ivan Constantin-Gabi Pesca
27.Carp Fanatik-Cristian Trif - Liviu Lorincz
28.Dan Stanoaia-Marian Beizadea
29.Lubene Claudiu - Coman Radu
30.Naghy Zoltan -parteneri
31.Ușurelu Dan -Ion Valerica
32.Mezei Istvan- parteneri
33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria
34.MANEA Carp Team Comarnic
35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu
36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai
37.Marian Marian-Jurassic
38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin - Sebastian Tudor
39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel
40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov
41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov
42.Bărbierul Victor-700-parteneri
43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener
44.Bulgaria- Team - Doctora Carp
45.Kornis Istvan+ Berei Csaba
46.Bulgaria-Team S+M
47.Bulgaria-Radical Carp Team
48.Mateescu Constantin-Maty
49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando
50.Bulgaria-Team Tika
51.Bulgaria-Team Zara Carp
52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan
53. LIBER
54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin
55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc
56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae.
57.Bulgaria-Kaptor Sliven
58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener*
59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu
60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel
61.Bulgaria-Team KIROOLO
62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna
63.Turcia-Fox-Planet Baits
64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea
65.PV-PC -Team Pantelimon*
66.Vascol Lucian-achitat
66.a.Kiss Levente-Roman Andrei-Plosca Cristian
67.Sebastian Popescu-parteneri
68.Florin Amaritei-parteneri-rezervat Sarulesti
69.Balan Sorin Ion
70. LIBER
71.AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru-Chirca Alin-Floroiu Adrian
72.Benko Zsolt + partener
73-75.Bulgaria-Rezervat-Vasil Nikolov


Concursul incepe joi 18.04 si se termina duminica in data de 21.04.2019 ora 10-pestele pe mal.

Adunarea pe balta joi in data de 18.04.2019 ora 7 , urmata de prezenta, sedinta tehnica (prezentarea standurilor si directii ) extragerea standurilor in ordinea achitarii taxei de participare.

_________________
Baricada Carp Club


04 Apr 2019, 07:15
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
Concursul incepe joi 18.04 si se termina duminica in data de 21.04.2019 ora 10-pestele pe mal.

Adunarea pe balta joi in data de 18.04.2019 ora 7 , urmata de prezenta, sedinta tehnica (prezentarea standurilor si directii ) extragerea standurilor in ordinea achitarii taxei de participare.

_________________
Baricada Carp Club


11 Apr 2019, 08:26
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 05 Feb 2011, 13:58
Mesaje: 2287
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
Imagine


18 Apr 2019, 15:04
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 05 Feb 2011, 13:58
Mesaje: 2287
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
Joi seara:

Imagine


18 Apr 2019, 19:06
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 05 Feb 2011, 13:58
Mesaje: 2287
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
Vineri dimineata:

Imagine


19 Apr 2019, 10:48
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 05 Feb 2011, 13:58
Mesaje: 2287
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
Sambata dimineata:

Imagine


20 Apr 2019, 10:27
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 05 Feb 2011, 13:58
Mesaje: 2287
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
Sambata seara:

Imagine


20 Apr 2019, 21:41
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 05 Feb 2011, 13:58
Mesaje: 2287
Mesaj Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019
Final :

Imagine


21 Apr 2019, 10:23
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 76 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 1 vizitator


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle