Raspunde la subiect  [ 33 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
 Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019 
Autor Mesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019

Concurs international de pescuit la crap. tipul plantat /balta balizata.


Perioada:18-25-05.2019
sambata-sambata

Taxa participare echipa 4 pescari cu drepturi depline -1200 euro

Premii:

cantitate-puncteaza crapul,crapul oglinda , amurul si scoicarul

Locul 1-12000 Euro-cupe

Locul 2 -6000 Euro-cupe

Locul 3 -3000 Euro-cupe

Locul 4-Champions Challenge-Cupa lacului Sarulesti

Locul 5-Champions Challenge-Cupa lacului Sarulesti



calitate-puncteaza crapul,crapul oglinda si amurul

Cei mai mari 5 pesti-

Locul 1 -5000 euro -cupe

Locul 2 -2500 euro -cupe

Locul 3 -1250 euro -cupe

Locul 4-Champions Challenge-Cupa lacului Sarulesti

Locul 5-Champions Challenge-Cupa lacului Sarulesti


Captura Concursului-1500 Euro-cupe-crapul,crapul oglinda,amurul si scoicarul.

Premiul Special- Sarulesti-cel mai mare peste cu o greutate mai mare de 40.650kg -500 Euro-cupe

Premiul Special- Romania Record -cei mai mari 5 pesti cu o greutate mai mare de 131,50 kg -500-Euro-cupe

* doar captura concursului si premiile speciale se pot cumula cu oricare alt premiu/echipele nu isi pot alege premiile/premiile de cantitate si calitate nu se pot cumula.


** Plus echipele venite din calificari-6/sase

La competitie poate participa orice echipa din tara sau strainatate care este dotata corespunzator, a luat la cunostinta, este de acord cu regulamentul concursului.


Programul concursului:


incepand cu ziua de vineri -17.05.2019 /ora 8 acreditare la Hotel Raduta-camping
obligatoriu-prezentare barca/veste-ancora+sfoara/goarna/lampa.


sambata -18.05.2019 ora 20 festivitatea de deschidere, prezentarea sponsorilor , prezentarea echipelor si defilarea drapelelor,-masa festiva - seara romaneasca- diferite surprize


duminica 19.05.2019 ora 10-tragerea la sorti a standurilor
ora 14-inceperea competitiei

,duminica,luni,marti,miercuri, joi, vineri competitie in desfasurare.

sambata 25.05-2019 ora 10.00 sfarsitul competitiei.pestele pe mal+mesaj telefonic/ tipul de peste si greutatea aproximativa.
niciun mesaj cu peste prins dupa ora 10.00 nu se va lua in considerare.


ora -13 adunarea la baza hotelului Raduta.
ora 13.30-14 festivitatea de premiere la baza hotelului.

Regulamentul concursului:

1.a.Puncteaza crapul comun, crapul oglinda,amurul si scoicarul in clasamentul de cantitate .

1.b.Puncteaza crapul comun, crapul oglinda,amurul in clasamentul de calitate.
Scoicarul NU puncteaza.


1.c.Captura concursului - puncteaza-crapul comun,crapul oglinda,amurul si scoicarul .

2. Se poate folosi barca 1 bucata cu motor electric , sonar si barcuta de nadit.motorul termic este interzis.

3. Este obligatorie folosirea vestelor de salvare in momentul folosirii barcii. Organizatorul nu isi asuma responsabilitatea pentru eventualele accidente survenite in urma nefolosirii acesteia.

4. Numarul maxim de bete admis la pescuit este de 4 patru.

5. Deplasarea pe zona de concurs se face cu mijloace auto care vor ramane in vecinatatea standurilor.

Daca unul dintre concurenti va fi nevoit sa paraseasca standul cu masina sau pe jos/cu acordul organizatorilor/ la intoarcere acesta va parca masina in incinta hotelului Raduta iar organizatorul sau arbitrii vor asigura transportul acestuia de la hotel la stand si invers.
Incalcarea acestui punct din regulament atrage dupa sine depunctarea cu 50 kg din cantitatea totala inscrisa pe fisa de arbitraj la momentul respectiv.(cei mai mari pesti)

6. Accesul altor autovehicole la mai putin de 50 m de stand, cu exceptia celor ale organizatorilor, comisiei de arbitraj sau mass-media, este strict interzis.

7. Program vizitatori: 9.00- 19.00- nu intra si nu parasesc standul decat numai cu acordul /organizatorilor/.echipele care au vizitatori au obligatia de a anunta organizatorii in timp util de venirea acestora.toti vizitatorii, obligatoriu vin la baza hotelului de acolo fiind preluati si dusi la standuri.Eliminare.

8. Fiecare peste se va tine singur in sac.
pestele mort nu se cantareste.


o echipa trebuie obligatoriu sa detina in stand un numar suficienti de saci mari.

9. Se fac doua cantariri pe zi, una dimineata si alta seara, noaptea nu fac cantariri,

10. La cantarire poate asista un martor /observator/mass media- (administratie lac) /organizator care va semna fisa de arbitraj in dreptul fiecarui peste.

11. Este obligatorie pastrarea crapilor in stare buna in saci.

12. Este permis un singur carlig pe montura, iar firul de par este obligatoriu.

13. Nadirea (plantarea) se poate efectua cu barca sau navomodele radiocomandate.

14. Este interzisa nadirea cu intentie in afara zonei de pescuit a standului propriu.

15. Este interzis iluminatul puternic pe balta noaptea.

16. Este interzisa intrarea in standul vecinilor cu barca /acostarea barcii in afara standului.vizitele intre concurenti se vor efectua doar pe uscat si obligatoriu acordul organizatorilor /arbitrilor.

17. Este obligatoriu folosirea monturilor care sa permita eliberarea crapilor in caz de ruptura.

18. Nu este permisa obstructionarea celorlalte echipe. In cazul in care un pescar dintr-o echipa incurca alta echipa sau are un comportament nesportiv, va primi o sanctiune echivalenta cu scaderea a 30 kg -(cei mai mari pesti) din cantitatea totala de crap inscrisa la momentul respectiv pe fisa de arbitraj. La urmatoarea abatere echipa vinovata va fi descalificata.

19. Comisia de arbitrii impreuna cu organizatorii sunt singurii in masura sa judece contestatiile si sa ia masuri impotriva unei echipe in cazul incalcarii regulamentului. Orice contestatie sau abatere de la regulament din timpul concursului trebuie adusa la cunostiinta celui mai apropiat arbitru, care va informa organizatorul si arbitrul sef. Contestatia se face in scris. Taxa de contestatie este de 100euro. Aceasta va fi inapoiata concurentului daca faptele din contestatie sunt confirmate.

20. Este obligatorie folosirea saltelei de receptie . Salteaua trebuie sa aiba marimea adecvata taliei pestilor.
recomandam celor care vor avea barci rigide ca pestii prinsi sa fie manipulati la mal in plasa minciogului prin apa.

21. Arbitrii sunt obligati sa aplice regulamentul, sa se autosesiseze cind
este cazul si sa noteze eventualele sanctiuni in foaia de arbitraj.

22.vestele de salvare sunt obligatorii.orice incident cauzat de nepurtarea vestei de salvare exonereaza de orice vina atat organizatorii cat si administratia lacului.

23 .pescuitul se desfasoara in limitele standului indicate de organizator.prima abatere avertisment.la doua depunctare ce 50 kg-cei mai mari pesti.

24.orice manifestare huliganica .la prima abatere depunctare 50kg ,(cei mai mari pesti ).la a doua Eliminare.

25. pescuitul cu mai multe lansete (max 4 ) cu undita sau lanseta de rapitor/pescuit la platica /caras/ Eliminare.

26. nada vie interzisa.Eliminare.

27.pe durata concursului nu este permisa schimbare.

SANCTIUNI:

-30 kg-cei mai mari pesti: punctele 3; 8, 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20;
-50 kg- cei mai mari pesti-punctele 4; 5; 6;23; 24
-eliminare directa punctul 7;25;26



Inscrierile pentru concurs se fac aici , pentru orice detaliu suplimentar va rugam sa ne contactati:

Confirmarea de participare se face prin prin mesaj privat sau telefonic ,
Nu va inscrieti daca nu sunteti siguri de participare!

Taxa avans -rezervare loc 600 Euro-30.11.2018 / a doua transa 600 euro -01.03.2019-integral

Echipele care achita 50% din taxa de participare pana la data de 30.11.2018 ,beneficiaza cu programare , de o partida de 96 ore /5 zile de pescuit la crap/4 lansete/plantat.

Echipele care anunta in timp util - 45 de zile inaintea inceperii competitiei ca nu mai pot participa, isi primesc banii inapoi.

Pe toata perioada concursului se pot inchiria in limita stocului disponibil barci din fibra/solide -25 Euro /corturi Safarii- 25 Euro-aduse si montate pe stand de catre personalul baltii.

Pentru orice detaliu suplimentar:Razvan Ulmeanu - +40722235778 /Dan Constantin - +40721212296

toate detaliile importante legate de eveniment vor fi postate aici si pe pagina de facebook

_________________
Baricada Carp Club


24 Sep 2018, 09:11
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
echipe inscrise in concurs.confirmate-31.10.2018

1. Romania-Andrei Ionita-Cristi Ionita
2. Ucraina-Spottedfin-Mihailov Somodeiko-Valeri Armanlestim
3. Polonia-Wlodimiez Kocs
4. Bulgaria-CarpSliven2-Vasil Nikolov
5. Germania-Bernd Mikiforow
6. Romania-Cristian Salavastru
7. Italia-Extremo Baits 1
8. Turcia-Daiwa-Sapanca Lake Champions
9. Romania-Fratii Gui-Nicolae Ladarescu
10.Italia-Sandro Cei-Ficenzo Ficco
11.Italia-Corrado Guta-Viorel Caraiman-Andreea Magdalena
12.Italia-Spagnolo Tolber Gaylord -Tonnio Ferrari-Andreea Sacrasanto
13.Italia-Giovanni Ciotti-Valeriu Mazzochi-Giancarlo Delfino
14.Romania-CarpPlus Arad
15.Italia-Manuele Li Greci-Ettore Baiero
16.Ungaria-Sandor Laszlo-Team 2
17.Romania-Mocanu Virgil-Mocanu Raul-Vlad -Moldoveanu Cristi
18.Romania-Florin Hombre Dumitrescu-Ionut Lutuc Daniel-Gabriel Manolache-Paun Dragici
19.Turcia-Fox Planet-Sabri Bobici-Alpay-Gokay Dukancioglu-Bora Burak
20.Romania-Chiricuta Ciprian-Chiricuta Valeriu
21.Romania-Black Fish-Barbierul Victor-Bordianu Gabriel
22.Ungaria-Sandor Laszlo
23.Turcia 2
24.Turcia 3
25.Turcia 4
26.Turcia 5
27.Spania-Rufell Sampedro
28.Romania-Cian Alexandru -Runcan Andrei -Gheorghe Lăcătuș
29.Romania-Gheorghe Cozma-Ildi Anca
30.Grecia-Kostas Filipou
31.Romania-Sticky Baits-Cristian Andrei-Liviu Andrei-Florin Mocanu-Marius Anghelache*
32.Romania-Team Domnesti-Cernat Constantin*
33.Franta-FFSC
34.Bulgaria-Prince Carp-Plamen Pandezov
35.Romania-Epic Baits-Marius Petria*
36.Romania Catalin & Veronica Papuc
37.Ucraina-Oleh Okhotskyi*
38.Romania- CRS-Urlati-Ion Nicolae-Staicu Cistian-Sitaru Razvan-Luca Robert
39.Bulgaria -Lacks Team-Iordanov
40.Ucraina-Turist Team
41.Romania-Mihaila Catalin-Prodan Sorin-Mihai Dumitrache
42.Romania-Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin


echipe in asteptare.

Polonia-TEAM CARPADVENTURES 2 -Arkadiusz Kraszewski
Bulgaria -Team-Fishing Lovers
Romania-Doru Stoica -Bogdan Petre-Gelu Manita
Romania-Britchi Bogdan
Romania-Paul Cabulea
Romania-Madalin Chirila-Mihai Onea-Sandu Marian

_________________
Baricada Carp Club


31 Oct 2018, 10:28
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
Raul Pustai-Mihnea Buia

_________________
Baricada Carp Club


31 Oct 2018, 12:46
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
echipe in asteptare.

Ungaria 2-Toth Kristof
Bulgaria-Team Kormoran-Ilhan Komec-Ivan Ghinev
Romania-Carplex-Ardeleano Roberto-Adrian Pena
Romania-Nae Badulescu-Vasile Iosif

_________________
Baricada Carp Club


31 Oct 2018, 13:46
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
43.-achitat avans
Romania-C.H.A.M.P Iasi - Florin Badilita, Mihai Moraru, Florin Gusa

_________________
Baricada Carp Club


02 Noi 2018, 08:17
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
echipe in asteptare.


Polonia-TEAM CARPADVENTURES 2 -Arkadiusz Kraszewski
Bulgaria -Team-Fishing Lovers
Romania-Doru Stoica -Bogdan Petre-Gelu Manita
Romania-Britchi Bogdan
Romania-Paul Cabulea
Romania.Raul Pustai-Mihnea Buia
Ungaria 2-Toth Kristof
Bulgaria-Team Kormoran-Ilhan Komec-Ivan Ghinev
Romania-Carplex-Ardeleano Roberto-Stefan Pena
Romania-Nae Badulescu-Vasile Iosif
Romania-Jercan Catalin-Zecheru**
România.Tite George-Bita George

_________________
Baricada Carp Club


03 Noi 2018, 10:33
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
44.Romania-Madalin Chirila-Mihai Onea-Sandu Marian
45.Romania-Carplex-Ardeleanu Roberto-Adrian Pena

_________________
Baricada Carp Club


05 Noi 2018, 23:12
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
echipe inscrise in concurs.confirmate-05.11.2018

1. Romania-Andrei Ionita-Cristi Ionita
2. Ucraina-Spottedfin-Mihailov Somodeiko-Valeri Armanlestim
3. Polonia-Wlodimiez Kocs
4. Bulgaria-CarpSliven2-Team-Fishing Lovers -Dimo Dimov -Vasil Nikolov-Vasil Nikolov-Pavel Atanasov-Ivan Atanasov
5. Germania-Bernd Mikiforow
6. Romania-Cristian Salavastru
7. Romania-Ilie Victor- Dan Nedescu - Dragos Ivanovici
8. Turcia-Daiwa-Sapanca Lake Champions
9. Romania-Fratii Gui-Nicolae Ladarescu
10.Italia-Sandro Cei-Ficenzo Ficco
11.Italia-Corrado Guta-Viorel Caraiman-Andreea Magdalena
12.Italia-Spagnolo Tolber Gaylord -Tonnio Ferrari-Andreea Sacrasanto
13.Italia-Giovanni Ciotti-Valeriu Mazzochi-Giancarlo Delfino
14.Romania-CarpPlus Arad
15.Italia-Manuele Li Greci-Ettore Baiero
16.Ungaria-Sandor Laszlo-Team 2
17.Romania-Mocanu Virgil-Mocanu Raul-Vlad -Moldoveanu Cristi
18.Romania-Florin Hombre Dumitrescu-Ionut Lutuc Daniel-Gabriel Manolache-Paun Dragici
19.Turcia-Fox Planet-Sabri Bobici-Alpay-Gokay Dukancioglu-Bora Burak
20.Romania-Chiricuta Ciprian-Chiricuta Valeriu
21.Romania-Black Fish-Barbierul Victor-Bordianu Gabriel
22.Ungaria-Sandor Laszlo
23.Turcia 2
24.Turcia 3
25.Turcia 4
26.Turcia 5
27.Spania-Rufell Sampedro
28.Romania-Cian Alexandru -Runcan Andrei -Gheorghe Lăcătuș
29.Romania-Gheorghe Cozma-Ildi Anca
30.Grecia-Kostas Filipou
31.Romania-Sticky Baits-Cristian Andrei-Liviu Andrei-Florin Mocanu-Marius Anghelache*
32.Romania-Team Domnesti-Cernat Constantin*
33.Franta-FFSC
34.Bulgaria-Prince Carp-Plamen Pandezov
35.Romania-Epic Baits-Marius Petria*
36.Romania Catalin & Veronica Papuc
37.Ucraina-Oleh Okhotskyi*
38.Romania- CRS-Urlati-Ion Nicolae-Staicu Cistian-Sitaru Razvan-Luca Robert
39.Bulgaria -Lacks Team-Iordanov
40.Ucraina-Turist Team
41.Romania-Mihaila Catalin-Prodan Sorin-Mihai Dumitrache
42.Romania-Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
43.Romania-C.H.A.M.P Iasi - Florin Badilita, Mihai Moraru, Florin Gusa
44.Romania-Madalin Chirila-Mihai Onea-Sandu Marian
45.Romania-Carplex-Ardeleanu Roberto-Stefan Pena
46.Germania-Nikolas Achter-Tristin Sutton-Raju Verma
47.Romania-Paul Cabulea-achitat cont Sarulesti*
48.Romania-Britchi Bogdan-Pop Nicolae-poze/

_________________
Baricada Carp Club


05 Noi 2018, 23:22
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
echipe inscrise in concurs.confirmate-07.11.2018

1. Romania-Andrei Ionita-Cristi Ionita
2. Ucraina-Spottedfin-Mihailov Somodeiko-Valeri Armanlestim
3. Polonia-Wlodimiez Kocs
4. Bulgaria-CarpSliven2-Team-Fishing Lovers -Dimo Dimov -Vasil Nikolov-Vasil Nikolov-Pavel Atanasov-Ivan Atanasov
5. Germania-Bernd Mikiforow
6. Romania-Cristian Salavastru
7. Romania-Ilie Victor- Dan Nedescu - Dragos Ivanovici
8. Turcia-Daiwa-Sapanca Lake Champions
9. Romania-Fratii Gui-Nicolae Ladarescu
10.Italia-Sandro Cei-Ficenzo Ficco
11.Italia-Corrado Guta-Viorel Caraiman-Andreea Magdalena
12.Italia-Spagnolo Tolber Gaylord -Tonnio Ferrari-Andreea Sacrasanto
13.Italia-Giovanni Ciotti-Valeriu Mazzochi-Giancarlo Delfino
14.Romania-CarpPlus Arad
15.Italia-Manuele Li Greci-Ettore Baiero
16.Ungaria-Sandor Laszlo-Team 2
17.Romania-Mocanu Virgil-Mocanu Raul-Vlad -Moldoveanu Cristi
18.Romania-Florin Hombre Dumitrescu-Ionut Lutuc Daniel-Gabriel Manolache-Paun Dragici
19.Turcia-Fox Planet-Sabri Bobici-Alpay-Gokay Dukancioglu-Bora Burak
20.Romania-Chiricuta Ciprian-Chiricuta Valeriu
21.Romania-Black Fish-Barbierul Victor-Bordianu Gabriel
22.Ungaria-Sandor Laszlo
23.Turcia 2
24.Turcia 3
25.Turcia 4
26.Turcia 5
27.Spania-Rufell Sampedro
28.Romania-Cian Alexandru -Runcan Andrei -Gheorghe Lăcătuș
29.Romania-Gheorghe Cozma-Ildi Anca
30.Grecia-Kostas Filipou
31.Romania-Sticky Baits-Cristian Andrei-Liviu Andrei-Florin Mocanu-Marius Anghelache*
32.Romania-Team Domnesti-Cernat Constantin*
33.Franta-FFSC
34.Bulgaria-Prince Carp-Plamen Pandezov
35.Romania-Epic Baits-Marius Petria*
36.Romania Catalin & Veronica Papuc
37.Ucraina-Oleh Okhotskyi*
38.Romania- CRS-Urlati-Ion Nicolae-Staicu Cristian-Sitaru Razvan-Luca Robert
39.Bulgaria -Lacks Team-Iordanov
40.Ucraina-Turist Team
41.Romania-Mihaila Catalin-Prodan Sorin-Mihai Dumitrache
42.Romania-Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
43.Romania-C.H.A.M.P Iasi - Florin Badilita, Mihai Moraru, Florin Gusa
44.Romania-Madalin Chirila-Mihai Onea-Sandu Marian
45.Romania-Carplex-Ardeleanu Roberto-Stefan Pena
46.Germania-Nikolas Achter-Tristin Sutton-Raju Verma
47.Romania-Paul Cabulea-achitat cont Sarulesti*
48.Romania-Britchi Bogdan-Pop Nicolae-poze/

_________________
Baricada Carp Club


07 Noi 2018, 19:05
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
49.Romania-Raul Pustai-Mihnea Buia
50.Romania-Jercan Catalin-Zegheru

_________________
Baricada Carp Club


09 Noi 2018, 20:41
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
51.Romania-Dumitru Sandu-Oancea Dumitru-Burcea Alexandru Daniel

_________________
Baricada Carp Club


16 Noi 2018, 22:21
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
echipe in asteptare.

Ungaria 2-Toth Kristof
Bulgaria-Team Kormoran-Ilhan Komec-Ivan Ghinev
Romania-Nae Badulescu-Vasile Iosif
Romania-George Tite
Turcia -Spectrum Baits 1
Turcia- Spectrum Baits 2
Turcia- Spectrum Baits 3
Turcia-Shimano Team

_________________
Baricada Carp Club


21 Noi 2018, 20:01
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
1. Romania-Andrei Ionita-Cristi Ionita
2. Ucraina-Spottedfin-Mihailov Somodeiko-Valeri Armanlestim
3. Polonia-Wlodimiez Kocs
4. Bulgaria-CarpSliven2-Team-Fishing Lovers -Dimo Dimov -Vasil Nikolov-Vasil Nikolov-Pavel Atanasov-Ivan Atanasov
5. Germania-Bernd Mikiforow
6. Romania-Cristian Salavastru
7. Romania-Ilie Victor- Dan Nedescu - Dragos Ivanovici
8. Turcia-Daiwa-Sapanca Lake Champions
9. Romania-Fratii Gui-Nicolae Ladarescu
10.Italia-Sandro Cei-Ficenzo Ficco
11.Italia-Corrado Guta-Viorel Caraiman-Andreea Magdalena
12.Italia-Spagnolo Tolber Gaylord -Tonnio Ferrari-Andreea Sacrasanto
13.Italia-Giovanni Ciotti-Valeriu Mazzochi-Giancarlo Delfino
14.Romania-CarpPlus Arad
15.Italia-Manuele Li Greci-Ettore Baiero
16.Ungaria-Sandor Laszlo-Team 2
17.Romania-Mocanu Virgil-Mocanu Raul-Vlad -Moldoveanu Cristi
18.Romania-Florin Hombre Dumitrescu-Ionut Lutuc Daniel-Gabriel Manolache-Paun Dragici
19.Turcia-Fox Planet-Sabri Bobici-Alpay-Gokay Dukancioglu-Bora Burak
20.Romania-Chiricuta Ciprian-Chiricuta Valeriu
21.Romania-Black Fish-Barbierul Victor-Bordianu Gabriel
22.Ungaria-Sandor Laszlo
23.Turcia 2
24.Turcia 3
25.Turcia 4
26.Turcia 5
27.Spania-Rufell Sampedro
28.Romania-Cian Alexandru -Runcan Andrei -Gheorghe Lăcătuș
29.Romania-Gheorghe Cozma-Ildi Anca
30.Grecia-Kostas Filipou
31.Romania-Sticky Baits-Cristian Andrei-Liviu Andrei-Florin Mocanu-Marius Anghelache*
32.Romania-Team Domnesti-Cernat Constantin*
33.Franta-FFSC
34.Bulgaria-Prince Carp-Plamen Pandezov
35.Romania-Epic Baits-Marius Petria*
36.Romania Catalin & Veronica Papuc
37.Ucraina-Oleh Okhotskyi*
38.Romania- CRS-Urlati-Ion Nicolae-Staicu Cristian-Sitaru Razvan-Luca Robert
39.Bulgaria -Lacks Team-Iordanov
40.Ucraina-Turist Team
41.Romania-Mihaila Catalin-Prodan Sorin-Mihai Dumitrache
42.Romania-Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
43.Romania-C.H.A.M.P Iasi - Florin Badilita, Mihai Moraru, Florin Gusa
44.Romania-Madalin Chirila-Mihai Onea-Sandu Marian
45.Romania-Carplex-Ardeleanu Roberto-Stefan Pena
46.Germania-Nikolas Achter-Tristin Sutton-Raju Verma
47.Romania-Paul Cabulea-achitat cont Sarulesti*
48.Romania-Britchi Bogdan-Pop Nicolae-poze/
49.Romania-Raul Pustai-Mihnea Buia
50.Romania-Jercan Catalin-Zegheru
51.Romania-Dumitru Sandu-Oancea Dumitru-Burcea Alexandru Daniel
52.Bulgaria-Azerbagian-CarpSliven-Boian Simeonov-Telman Azeri

_________________
Baricada Carp Club


24 Noi 2018, 11:45
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
1. Romania-Andrei Ionita-Cristi Ionita
2. Ucraina-Spottedfin-Mihailov Somodeiko-Valeri Armanlestim
3. Polonia-Wlodimiez Kocs
4. Bulgaria-CarpSliven2-Team-Fishing Lovers -Dimo Dimov -Vasil Nikolov-Vasil Nikolov-Pavel Atanasov-Ivan Atanasov
5. Germania-Bernd Mikiforow
6. Romania-Cristian Salavastru
7. Romania-Ilie Victor- Dan Nedescu - Dragos Ivanovici
8. Turcia-Daiwa-Sapanca Lake Champions
9. Romania-Fratii Gui-Nicolae Ladarescu
10.Italia-Sandro Cei-Ficenzo Ficco
11.Italia-Corrado Guta-Viorel Caraiman-Andreea Magdalena
12.Italia-Spagnolo Tolber Gaylord -Tonnio Ferrari-Andreea Sacrasanto
13.Italia-Giovanni Ciotti-Valeriu Mazzochi-Giancarlo Delfino
14.Romania-CarpPlus Arad
15.Italia-Manuele Li Greci-Ettore Baiero
16.Ungaria-Sandor Laszlo-Team 2
17.Romania-Mocanu Virgil-Mocanu Raul-Vlad -Moldoveanu Cristi
18.Romania-Florin Hombre Dumitrescu-Ionut Lutuc Daniel-Gabriel Manolache-Paun Dragici
19.Turcia-Fox Planet-Sabri Bobici-Alpay-Gokay Dukancioglu-Bora Burak
20.Romania-Chiricuta Ciprian-Chiricuta Valeriu
21.Romania-Black Fish-Barbierul Victor-Bordianu Gabriel
22.Ungaria-Sandor Laszlo
23.Turcia 2
24.Turcia 3
25.Turcia 4
26.Turcia 5
27.Spania-Rufell Sampedro
28.Romania-Cian Alexandru -Runcan Andrei -Gheorghe Lăcătuș
29.Romania-Gheorghe Cozma-Ildi Anca
30.Grecia-Kostas Filipou
31.Romania-Sticky Baits-Cristian Andrei-Liviu Andrei-Florin Mocanu-Marius Anghelache*
32.Romania-Team Domnesti-Cernat Constantin*
33.Franta-FFSC
34.Bulgaria-Prince Carp-Plamen Pandezov
35.Romania-Epic Baits-Marius Petria*
36.Romania Catalin & Veronica Papuc
37.Ucraina-Oleh Okhotskyi*
38.Romania- CRS-Urlati-Ion Nicolae-Staicu Cristian-Sitaru Razvan-Luca Robert
39.Bulgaria -Lacks Team-Iordanov
40.Ucraina-Turist Team
41.Romania-Mihaila Catalin-Prodan Sorin-Mihai Dumitrache
42.Romania-Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
43.Romania-C.H.A.M.P Iasi - Florin Badilita, Mihai Moraru, Florin Gusa
44.Romania-Madalin Chirila-Mihai Onea-Sandu Marian
45.Romania-Carplex-Ardeleanu Roberto-Stefan Pena
46.Germania-Nikolas Achter-Tristin Sutton-Raju Verma
47.Romania-Paul Cabulea-achitat cont Sarulesti*
48.Romania-Britchi Bogdan-Pop Nicolae-poze/
49.Romania-Raul Pustai-Mihnea Buia
50.Romania-Jercan Catalin-Zegheru
51.Romania-Dumitru Sandu-Oancea Dumitru-Burcea Alexandru Daniel
52.Bulgaria-Azerbagian-CarpSliven-Boian Simeonov-Telman Azeri
53.Turcia
54.Turcia
55.Turcia
56.Turcia

_________________
Baricada Carp Club


07 Dec 2018, 23:16
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
57. Bulgaria-Stanislav Slavov-Anton Mitev*


Fisiere atasate:
20181216_111356.jpg
20181216_111356.jpg [ 310.92 KiB | Vizualizat de 4465 ori ]
20181216_111419.jpg
20181216_111419.jpg [ 465.44 KiB | Vizualizat de 4465 ori ]

_________________
Baricada Carp Club
16 Dec 2018, 12:13
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
1. Romania-Andrei Ionita-Cristi Ionita
2. Ucraina-Spottedfin-Mihailov Somodeiko-Valeri Armanlestim
3. Polonia-Wlodimiez Kocs
4. Bulgaria-CarpSliven2-Team-Fishing Lovers -Dimo Dimov -Vasil Nikolov-Vasil Nikolov-Pavel Atanasov-Ivan Atanasov
5. Germania-Bernd Mikiforow
6. Romania-Cristian Salavastru
7. Romania-Ilie Victor- Dan Nedescu - Dragos Ivanovici
8. Turcia-Daiwa-Sapanca Lake Champions
9. Romania-Fratii Gui-Nicolae Ladarescu
10.Italia-Sandro Cei-Ficenzo Ficco
11.Italia-Corrado Guta-Viorel Caraiman-Andreea Magdalena
12.Italia-Spagnolo Tolber Gaylord -Tonnio Ferrari-Andreea Sacrasanto
13.Italia-Giovanni Ciotti-Valeriu Mazzochi-Giancarlo Delfino
14.Romania-CarpPlus Arad
15.Italia-Manuele Li Greci-Ettore Baiero
16.Ungaria-Sandor Laszlo-Team 2
17.Romania-Mocanu Virgil-Mocanu Raul-Vlad -Moldoveanu Cristi
18.Romania-Florin Hombre Dumitrescu-Ionut Lutuc Daniel-Gabriel Manolache-Paun Dragici
19.Turcia-Fox Planet-Sabri Bobici-Alpay-Gokay Dukancioglu-Bora Burak
20.Romania-Chiricuta Ciprian-Chiricuta Valeriu
21.Romania-Black Fish-Barbierul Victor-Bordianu Gabriel
22.Ungaria-Sandor Laszlo
23.Turcia 2
24.Turcia 3
25.Turcia 4
26.Turcia 5
27.Spania-Rufell Sampedro
28.Romania-Cian Alexandru -Runcan Andrei -Gheorghe Lăcătuș
29.Romania-Gheorghe Cozma-Ildi Anca
30.Grecia-Kostas Filipou
31.Romania-Sticky Baits-Cristian Andrei-Liviu Andrei-Florin Mocanu-Marius Anghelache*
32.Romania-Team Domnesti-Cernat Constantin*
33.Franta-FFSC
34.Bulgaria-Prince Carp-Plamen Pandezov
35.Romania-Epic Baits-Marius Petria*
36.Romania Catalin & Veronica Papuc
37.Ucraina-Oleh Okhotskyi*
38.Romania- CRS-Urlati-Ion Nicolae-Staicu Cristian-Sitaru Razvan-Luca Robert
39.Bulgaria -Lacks Team-Iordanov
40.Ucraina-Turist Team
41.Romania-Mihaila Catalin-Prodan Sorin-Mihai Dumitrache
42.Romania-Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
43.Romania-C.H.A.M.P Iasi - Florin Badilita, Mihai Moraru, Florin Gusa
44.Romania-Madalin Chirila-Mihai Onea-Sandu Marian
45.Romania-Carplex-Ardeleanu Roberto-Stefan Pena
46.Germania-Nikolas Achter-Tristin Sutton-Raju Verma
47.Romania-Paul Cabulea-achitat cont Sarulesti*
48.Romania-Britchi Bogdan-Pop Nicolae-poze/
49.Romania-Raul Pustai-Mihnea Buia
50.Romania-Jercan Catalin-Zegheru
51.Romania-Dumitru Sandu-Oancea Dumitru-Burcea Alexandru Daniel
52.Bulgaria-Azerbagian-CarpSliven-Boian Simeonov-Telman Azeri
53.Turcia
54.Turcia
55.Turcia
56.Turcia
57. Bulgaria-Stanislav Slavov-Anton Mitev*

_________________
Baricada Carp Club


23 Dec 2018, 21:31
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
1. Romania-Andrei Ionita-Cristi Ionita
2. Ucraina-Spottedfin-Mihailov Somodeiko-Valeri Armanlestim
3. Polonia-Wlodimiez Kocs
4. Bulgaria-CarpSliven2-Team-Fishing Lovers -Dimo Dimov -Vasil Nikolov-Vasil Nikolov-Pavel Atanasov-Ivan Atanasov
5. Germania-Bernd Mikiforow
6. Romania-Cristian Salavastru
7. Romania-Ilie Victor- Dan Nedescu - Dragos Ivanovici
8. Turcia-Daiwa-Sapanca Lake Champions
9. Romania-Fratii Gui-Nicolae Ladarescu
10.Italia-Sandro Cei-Ficenzo Ficco
11.Italia-Corrado Guta-Viorel Caraiman-Andreea Magdalena
12.Italia-Spagnolo Tolber Gaylord -Tonnio Ferrari-Andreea Sacrasanto
13.Italia-Giovanni Ciotti-Valeriu Mazzochi-Giancarlo Delfino
14.Romania-CarpPlus Arad
15.Italia-Manuele Li Greci-Ettore Baiero
16.Ungaria-Sandor Laszlo-Team 2
17.Romania-Mocanu Virgil-Mocanu Raul-Vlad -Moldoveanu Cristi
18.Romania-Florin Hombre Dumitrescu-Ionut Lutuc Daniel-Gabriel Manolache-Paun Dragici
19.Turcia-Fox Planet-Sabri Bobici-Alpay-Gokay Dukancioglu-Bora Burak
20.Romania-Chiricuta Ciprian-Chiricuta Valeriu
21.Romania-Black Fish-Barbierul Victor-Bordianu Gabriel
22.Ungaria-Sandor Laszlo
23.Turcia-Fors Carp
24.Turcia-Snow Baits
25.Turcia-Bura Kergiri
26.Turcia-Rezervat
27.Spania-Rufell Sampedro
28.Romania-Cian Alexandru -Runcan Andrei -Gheorghe Lăcătuș
29.Romania-Gheorghe Cozma-Ildi Anca
30.Grecia-Kostas Filipou
31.Romania-Sticky Baits-Cristian Andrei-Liviu Andrei-Florin Mocanu-Marius Anghelache*
32.Romania-Team Domnesti-Cernat Constantin*
33.Franta-FFSC
34.Bulgaria-Prince Carp-Plamen Pandezov
35.Romania-Epic Baits-Marius Petria*
36.Romania Catalin & Veronica Papuc
37.Ucraina-Oleh Okhotskyi*
38.Romania- CRS-Urlati-Ion Nicolae-Staicu Cristian-Sitaru Razvan-Luca Robert
39.Bulgaria -Lacks Team-Iordanov
40.Ucraina-Turist Team
41.Romania-Team Ploiesti-Dragomir
42.Romania-Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin
43.Romania-C.H.A.M.P Iasi - Florin Badilita, Mihai Moraru, Florin Gusa
44.Romania-Madalin Chirila-Mihai Onea-Sandu Marian
45.Romania-Carplex-Ardeleanu Roberto-Stefan Pena
46.Germania-Nikolas Achter-Tristin Sutton-Raju Verma
47.Romania-Paul Cabulea-achitat cont Sarulesti*
48.Romania-Britchi Bogdan-Pop Nicolae-poze/
49.Romania-Raul Pustai-Mihnea Buia
50.Romania-Jercan Catalin-Zegheru
51.Romania-Dumitru Sandu-Oancea Dumitru-Burcea Alexandru Daniel
52.Bulgaria-Azerbagian-CarpSliven-Boian Simeonov-Telman Azeri
53.Turcia-Fox planet Baits-2
54.Turcia-Ustam Carp
55.Turcia-Baits Snow
56.Turcia-rezervat
57.Bulgaria-Stanislav Slavov-Anton Mitev*

_________________
Baricada Carp Club


28 Dec 2018, 10:10
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
1. Romania-Andrei Ionita-Cristi Ionita
2. Ucraina-Spottedfin-Mihailov Somodeiko-Valeri Armanlestim
3. Polonia-Wlodimiez Kocs
4. Bulgaria-CarpSliven2-Team-Fishing Lovers -Dimo Dimov -Vasil Nikolov-Vasil Nikolov-Pavel Atanasov-Ivan Atanasov
5. Germania-Bernd Mikiforow
6. Romania-Cristian Salavastru
7. Romania-Ilie Victor- Dan Nedescu - Dragos Ivanovici
8. Turcia-Daiwa-Sapanca Lake Champions
9. Romania-Fratii Gui-Nicolae Ladarescu
10.Italia-Sandro Cei-Ficenzo Ficco
11.Italia-Corrado Guta-Viorel Caraiman-Andreea Magdalena
12.Italia-Spagnolo Tolber Gaylord -Tonnio Ferrari-Andreea Sacrasanto
13.Italia-Giovanni Ciotti-Valeriu Mazzochi-Giancarlo Delfino
14.Romania-CarpPlus Arad
15.Italia-Manuele Li Greci-Ettore Baiero
16.Ungaria-Sandor Laszlo-Team 2
17.Romania-Mocanu Virgil-Mocanu Raul-Vlad -Moldoveanu Cristi
18.Romania-Florin Hombre Dumitrescu-Ionut Lutuc Daniel-Gabriel Manolache-Paun Dragici
19.Turcia-Fox Planet-Sabri Bobici-Alpay-Gokay Dukancioglu-Bora Burak
20.Romania-Chiricuta Ciprian-Chiricuta Valeriu
21.Romania-Black Fish-Barbierul Victor-Bordianu Gabriel
22.Ungaria-Sandor Laszlo
23.Turcia-Fors Carp
24.Turcia-Snow Baits
25.Turcia-Bura Kergiri
26.Turcia-Rezervat
27.Spania-Rufell Sampedro
28.Romania-Cian Alexandru -Runcan Andrei -Gheorghe Lăcătuș
29.Romania-Gheorghe Cozma-Ildi Anca
30.Grecia-Kostas Filipou
31.Romania-Sticky Baits-Cristian Andrei-Liviu Andrei-Florin Mocanu-Marius Anghelache*
32.Romania-Team Domnesti-Cernat Constantin*
33.Franta-FFSC
34.Bulgaria-Prince Carp-Plamen Pandezov
35.Romania-Epic Baits-Marius Petria*
36.Romania Catalin & Veronica Papuc
37.Ucraina-Oleh Okhotskyi*
38.Romania- CRS-Urlati-Ion Nicolae-Staicu Cristian-Sitaru Razvan-Luca Robert
39.Bulgaria -Lacks Team-Iordanov
40.Ucraina-Turist Team
41.Romania-Team Ploiesti-Dragomir
42.Romania-Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin*
43.Romania-C.H.A.M.P Iasi-Florin Badilita, Mihai Moraru, Florin Gusa
44.Romania-Madalin Chirila-Mihai Onea-Sandu Marian
45.Romania-Carplex-Ardeleanu Roberto-Stefan Pena
46.Germania-Nikolas Achter-Tristin Sutton-Raju Verma
47.Romania-Paul Cabulea-achitat cont Sarulesti*
48.Romania-Britchi Bogdan-Pop Nicolae-poze/
49.Romania-Raul Pustai-Mihnea Buia
50.Romania-Jercan Catalin-Zegheru
51.Romania-Dumitru Sandu-Oancea Dumitru-Burcea Alexandru Daniel
52.Bulgaria-Azerbagian-CarpSliven-Boian Simeonov-Telman Azeri
53.Turcia-Fox planet Baits-2
54.Turcia-Ustam Carp
55.Turcia-Baits Snow
56.Turcia-rezervat
57.Bulgaria-Stanislav Slavov-Anton Mitev*
58.Lazar Alex-Costel Petre-Mateescu Constantin

_________________
Baricada Carp Club


03 Ian 2019, 10:57
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
1. Romania-Andrei Ionita-Cristi Ionita
2. Ucraina 2-Spottedfin-Mihailov Somodeiko-Valeri Armanlestim
3. Polonia-Wlodimiez Kocs
4. Bulgaria-CarpSliven2-Team-Fishing Lovers -Dimo Dimov -Vasil Nikolov-Vasil Nikolov-Pavel Atanasov-Ivan Atanasov
5. Germania-Bernd Mikiforow
6. Romania-Cristian Salavastru
7. Romania-Ilie Victor- Dan Nedescu - Dragos Ivanovici
8. Turcia-Daiwa-Sapanca Lake Champions
9. Romania-Fratii Gui-Nicolae Ladarescu
10.Italia-Sandro Cei-Ficenzo Ficco
11.Italia-Corrado Guta-Viorel Caraiman-Andreea Magdalena
12.Italia-Spagnolo Tolber Gaylord -Tonnio Ferrari-Andreea Sacrasanto
13.Italia-Giovanni Ciotti-Valeriu Mazzochi-Giancarlo Delfino
14.Romania-CarpPlus Arad
15.Italia-Manuele Li Greci-Ettore Baiero
16.Ungaria-Sandor Laszlo-Team 2
17.Romania-Mocanu Virgil-Mocanu Raul-Vlad -Moldoveanu Cristi
18.Romania-Florin Hombre Dumitrescu-Ionut Lutuc Daniel-Gabriel Manolache-Paun Dragici
19.Turcia-Fox Planet-Sabri Bobici-Alpay-Gokay Dukancioglu-Bora Burak
20.Romania-Chiricuta Ciprian-Chiricuta Valeriu
21.Romania-Black Fish-Barbierul Victor-Bordianu Gabriel
22.Ungaria-Sandor Laszlo
23.Turcia-Fors Carp
24.Turcia-Snow Baits
25.Turcia-Bura Kergiri
26.Turcia-Rezervat
27.Spania-Rufell Sampedro
28.Romania-Cian Alexandru -Runcan Andrei -Gheorghe Lăcătuș
29.Romania-Gheorghe Cozma-Ildi Anca
30.Grecia-Kostas Filipou
31.Romania-Sticky Baits-Cristian Andrei-Liviu Andrei-Florin Mocanu-Marius Anghelache*
32.Romania-Team Domnesti-Cernat Constantin*
33.Franta-FFSC
34.Bulgaria-Prince Carp-Plamen Pandezov
35.Romania-Epic Baits-Marius Petria*
36.Romania Catalin & Veronica Papuc
37.Ucraina 3-Sakhnovskyi Oleksandr-Moisiuk Oleksandr-Okhotskyi Oleh-Pynzar Igor
38.Romania- CRS-Urlati-Ion Nicolae-Staicu Cristian-Sitaru Razvan-Luca Robert
39.Bulgaria -Lacks Team-Iordanov
40.Ucraina 1-Turist Team-Stas Porozhnyuk
41.Romania-Team Ploiesti-Dragomir
42.Romania-Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin*
43.Romania-C.H.A.M.P Iasi-Florin Badilita, Mihai Moraru, Florin Gusa
44.Romania-Madalin Chirila-Mihai Onea-Sandu Marian
45.Romania-Carplex-Ardeleanu Roberto-Stefan Pena
46.Germania-Nikolas Achter-Tristin Sutton-Raju Verma
47.Romania-Paul Cabulea-achitat cont Sarulesti*
48.Romania-Britchi Bogdan-Pop Nicolae-poze/
49.Romania-Raul Pustai-Mihnea Buia
50.Romania-Jercan Catalin-Zegheru
51.Romania-Dumitru Sandu-Oancea Dumitru-Burcea Alexandru Daniel
52.Bulgaria-Azerbagian-CarpSliven-Boian Simeonov-Telman Azeri
53.Turcia-Fox planet Baits-2
54.Turcia-Ustam Carp
55.Turcia-Baits Snow
56.Turcia-rezervat
57.Bulgaria-Stanislav Slavov-Anton Mitev*
58.Lazar Alex-Costel Petre-Mateescu Constantin

_________________
Baricada Carp Club


11 Ian 2019, 00:33
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2293
Mesaj Re: Sarulesti International Marathon 18-25.05.2019
1. Romania-Andrei Ionita-Cristi Ionita
2. Ucraina 2-Spottedfin-Mihailov Somodeiko-Valeri Armanlestim
3. Polonia-Wlodimiez Kocs
4. Bulgaria-CarpSliven2-Team-Fishing Lovers -Dimo Dimov -Vasil Nikolov-Vasil Nikolov-Pavel Atanasov-Ivan Atanasov
5. Germania-Bernd Mikiforow
6. Romania-Cristian Salavastru
7. Romania-Ilie Victor- Dan Nedescu - Dragos Ivanovici
8. Turcia-Daiwa-Sapanca Lake Champions
9. Romania-Fratii Gui-Nicolae Ladarescu
10.Italia-Sandro Cei-Ficenzo Ficco
11.Italia-Corrado Guta-Viorel Caraiman-Andreea Magdalena
12.Italia-Spagnolo Tolber Gaylord -Tonnio Ferrari-Andreea Sacrasanto
13.Italia-Giovanni Ciotti-Valeriu Mazzochi-Giancarlo Delfino
14.Romania-CarpPlus Arad
15.Italia-Manuele Li Greci-Ettore Baiero
16.Ungaria-Sandor Laszlo-Team 2
17.Romania-Mocanu Virgil-Mocanu Raul-Vlad -Moldoveanu Cristi
18.Romania-Florin Hombre Dumitrescu-Ionut Lutuc Daniel-Gabriel Manolache-Paun Dragici
19.Turcia-Fox Planet-Sabri Bobici-Alpay-Gokay Dukancioglu-Bora Burak
20.Romania-Chiricuta Ciprian-Chiricuta Valeriu
21.Romania-Black Fish-Barbierul Victor-Bordianu Gabriel
22.Ungaria-Sandor Laszlo
23.Turcia-Fors Carp
24.Turcia-Snow Baits
25.Turcia-Bura Kergiri
26.Turcia-Rezervat
27.Spania-Rufell Sampedro
28.Romania-Cian Alexandru -Runcan Andrei -Gheorghe Lăcătuș
29.Romania-Gheorghe Cozma-Ildi Anca
30.Grecia-Kostas Filipou
31.Romania-Sticky Baits-Cristian Andrei-Liviu Andrei-Florin Mocanu-Marius Anghelache*
32.Romania-Team Domnesti-Cernat Constantin*
33.Franta-FFSC
34.Bulgaria-Prince Carp-Plamen Pandezov
35.Romania-Epic Baits-Marius Petria*
36.Romania Catalin & Veronica Papuc
37.Ucraina 3-Sakhnovskyi Oleksandr-Moisiuk Oleksandr-Okhotskyi Oleh-Pynzar Igor
38.Romania- CRS-Urlati-Ion Nicolae-Staicu Cristian-Sitaru Razvan-Luca Robert
39.Bulgaria -Lacks Team-Iordanov
40.Ucraina 1-Turist Team-Stas Porozhnyuk
41.Romania-Team Ploiesti-Dragomir
42.Romania-Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin*
43.Romania-C.H.A.M.P Iasi-Florin Badilita, Mihai Moraru, Florin Gusa
44.Romania-Madalin Chirila-Mihai Onea-Sandu Marian
45.Romania-Carplex-Ardeleanu Roberto-Stefan Pena
46.Germania-Nikolas Achter-Tristin Sutton-Raju Verma
47.Romania-Paul Cabulea-achitat cont Sarulesti*
48.Romania-Britchi Bogdan-Pop Nicolae-poze/
49.Romania-Raul Pustai-Mihnea Buia
50.Romania-Jercan Catalin-Zegheru
51.Romania-Dumitru Sandu-Oancea Dumitru-Burcea Alexandru Daniel
52.Bulgaria-Azerbagian-CarpSliven-Boian Simeonov-Telman Azeri
53.Turcia-Fox planet Baits-2
54.Turcia-Ustam Carp
55.Turcia-Baits Snow
56.Turcia-rezervat
57.Bulgaria-Stanislav Slavov-Anton Mitev*
58.Lazar Alex-Costel Petre-Mateescu Constantin

_________________
Baricada Carp Club


18 Ian 2019, 09:59
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 33 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 2 vizitatori


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle