Baricada http://baricadacarp.ro/forum/ |
|
Cupa Campionilor-Sarulesti 27-30.04.2017 http://baricadacarp.ro/forum/competitii/cupa-campionilor-sarulesti-27-30-04-2017-t2398-20.html |
Pagina 2 din 2 |
Autor: | dan _city_center [ 16 Ian 2017, 19:50 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 27-30.04.2017 |
Echipe confirmate/avans 16.01.2017 1. Planet Carp 1 - Andrei Mihuț-Ionut Mihuț- Vladimir Togan 2. RoboCrap Fishing Team - Juravle Tudor + Lucian Codreanu + coechipier 3. 100% SPIRIT Adrian Soare - Florin Vasii - Claudiu Avram 4. Ciprian Botoc-Dan Mihaila-Stogrin Alin Constantin 5. Gabi Iliescu + Cristi Zamfir- Eduard Sutu 6. Nedelcu Cristian-Papaulea Nicusor 7. Nita Adrian-Stefanescu Valentin+ partener 8. Planet Carp 2 - Mihai Tanasa - Cip Arama - Adi Mogoseanu 9. CARP TEAM BRASOV-Kiss Levente-Kiss Robert-Benedek Attila 10. CS Crap Arad - Paul Càbulea - Scrob Tudor 11. Navitas - Fair Play Fishing - Stefan Avram - Daniel Constantinescu - Daniel Banu 12. Paskal Mitev-Valentin Valkov-Bulgaria 13. CarpSliven2-Bulgaria 14. Bulgaria-Team Vanding 15. Bulgaria-Zara Team Carp 16. Alfa Team-Ionescu Balint Mihnea Gabriel 17. WLC Carp. Şulea Adrian, Şulea Ana Maria 18. Szantho George + parteneri 19. Banea Florian-Popa Adrian-Manda Mihai 20. Nelu Capitanu 21. Fefe Sibiu 22. Team-Ivkoni-Bulgaria 23. Nelu Balici 24. PesCAR'P - Russu Denis+Slesari Andrei+Dascal Sergiu. Republic Moldova 25. Midnight Anglers - Dumitrescu Cristian 26. Midnight Anglers 2-Vladut Corbeanu,Adrian Bunoiu,Tudor Mircea 27. Dascalu Stefan-Mardar Cristian-Axane Petrini 28. Mihai Mermezan + Negrila Paul 29. Bosilca Lucian - Burnete Gabriel - Tutica Cristian 30. Cana Gheorghe 31. BlackCarp Team- Mircea Samoilescu, Alexa Silviu si Faur Vlad 32. Fya Carp Team : Mancas Robert - Arcip Emanuel - Ureche Ion 33. Becker Fishing Tackle 34. Iasi Fishing Team 35. Hanganu Adrian-Moraru Ionut 36. Dumitrescu Cristian-Dumitrescu Sergiu 37. BigCarp - Oaserele Alexandru, Oaserele Stanislav, Iacovlev Iurie - Republica Moldova 38. Gabi Zotic 39. GY-KARP - Ghita Cserei - Mircea Margineanu 40. Carp United1-Bogdan Dragan-Mihai Pripon 41. Interceptor Baits: Florin Iancu-Gelu Chirescu-Ana-Maria Iancu 42. Domnisoru Catalin - Precup Razvan - Penescu Bogdan 43. Udroiu Catalin, Geangala Alexandru 44. Florin Slave , Cristian Iacob și Nicolae Marin lista intentie: 1. Babita Stefan + parteneri 2. Nick Manoiu-Constantin Dragos Mihail-Marius Teodosiu 3. Cretu Iulian-Pantu Lucretiu-Oana Adrian-Deva Team 4. Neculaie Aurel-Cristian Francesco-Urlatu Vladut 5. Capitanescu Aurel-Preda Alexandru-Preda Georgiana 6. Gabi Mitricoia-Alex Sirbu 7. Stefan Ionuț 8. Enjoyfishing 1- -Dani Andriiciuc-Marius Badea-Lucian Toderica 9. Enjoyfishing 2-Razvan Plopeanu-Virgil Balaita-Adi Verbuncu 10. Nica Aurelian-Tarnaveanu Cosmin 11. Constantin Dănuț, Boicu Ionut 12. Iasi Fishing Team 12. Catalin Domnisoru ,Razvan Precup 14. Bona Carp Team 15. Club Crap Cristian - George Cosulet 16. Popa Adrian - Georgescu Calin - Sorin Calin 17. Servenciuc Vasile-Alin Seni 18. Enjoy Fishing Club 3-Rosca Cosmin+Dobos Manuel+Costica Dicu 19. Team Roman-Turcitu Marian-Grosu Iulian-Sandel Marin 20. X-treme Carp Baits- Gabriel Raducanu Ionut Nuta 21. RoboCrap Fishing Team 22. Carpbait --Voicu Mihai--Gheorghe Alex--Sorin Nicolae 23. Paraschiv Georgian +parteneri 24. Constantin Eduard-Lucian Petre 25. Dan Popovici Istrate Marian Dumitrescu Emy 26. Bucovina Carp Club 2 -Amaritei Florin + parteneri 27. Ioan Balici+parteneri 28. Laurentiu Iorga-Vrancean Paul-Deva 29. Grajdan Nicolae Adrian 30. Muntenia Carp Team - Alex Istrate, Cristi Nuta, Alex Dogaru 31. 32. Carp United - Roberto Adriano-Dan Ionica 33. Mazarache Victor-Lucian Voineag 34. Fishing & Hunting -Victor Hodorog 35. Deva Team-Mocanu Barbu-Petrica Cristian-Alexandru 36. Geangala Dragos+Udroiu Catalin 37. Butaru Constantin 38. Cătălin Zegheru-Marius Avram-Catalin Jercan 39. Abrevis Marukyu -Maty+ Dani 40. Bear Team-Gabi Martin-Dan Cana-Iulian Chircea 41. Cazacu Nelu-Dumitru Adrian-Timișoara 42. Cristian Ichim 43. Ceaun Carp Team - Madalin Dirla - Jony Barcute + partener 44. Bunea Iulian-Ghenu Cristian-Alin Preda-Constanta 45. Nicusor Pantelimon-Vranceanu- Laurentiu-Catalin Gruia 46. Team BCR-Oprea Ciprian-Uritescu Daniel-Uritescu Mihaiela 47. Pena stefan + parteneri 48. Sebastian Paul-Trusca Emilian-Horatiu Cristian-C.S.Olimpia 49. Cretu Iulian-Pantu Lucretiu-Oana Adrian-Deva Team 50. Fly Carp Club - Ciobanu Adrian + partener 51. Georgescu Iulian-Opris Aurel-Nicu Culas 52. Oprita Mina-Staicu Sorin* Rog echipele inscrise sa posteze aici numele complete ale membrilor echipei. Sunt inscrisi /confirmati ,la concurs doar cei care achita contravaloarea avansului. Detalii in privinta plati avansului se pot transmite pe privat sau telefonic-Razvan Ulmeanu 0722235778 _________________ BARICADA CARP CLUB |
Autor: | dan _city_center [ 11 Feb 2017, 09:06 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 27-30.04.2017 |
Echipe confirmate/avans 11.02.2017 1. Planet Carp 1 - Andrei Mihuț-Ionut Mihuț- Vladimir Togan 2. RoboCrap Fishing Team - Juravle Tudor + Lucian Codreanu + coechipier 3. 100% SPIRIT Adrian Soare - Florin Vasii - Claudiu Avram 4. Ciprian Botoc-Dan Mihaila-Stogrin Alin Constantin 5. Dudi Bait Team Iasi-Gabi Iliescu + Cristi Zamfir- Eduard Sutu 6. Nedelcu Cristian-Papaulea Nicusor 7. Nita Adrian-Stefanescu Valentin-Necula Ionut 8. Planet Carp 2 - Mihai Tanasa - Cip Arama - Adi Mogoseanu 9. CARP TEAM BRASOV-Kiss Levente-Kiss Robert-Benedek Attila 10. CS Crap Arad - Paul Càbulea - Scrob Tudor 11. Navitas - Fair Play Fishing - Stefan Avram - Daniel Constantinescu - Daniel Banu 12. Paskal Mitev-Valentin Valkov-Bulgaria 13. CarpSliven2-Bulgaria 14. Bulgaria-Team Vanding 15. Bulgaria-Zara Team Carp 16. Alfa Team-Ionescu Balint Mihnea Gabriel 17. WLC Carp. Şulea Adrian, Şulea Ana Maria 18. Szantho George-Drăgan Anton-Sarău Marian 19. Banea Florian-Popa Adrian-Manda Mihai 20. Nelu Capitanu 21. Fefe Sibiu 22. Team-Ivkoni-Bulgaria 23. Nelu Balici 24. PesCAR'P - Russu Denis+Slesari Andrei+Dascal Sergiu. Republic Moldova 25. Midnight Anglers - Dumitrescu Cristian-Miinescu Bogdan-Nedelcu Alexandru 26. Midnight Anglers 1:Tudor Mircea,Vladut Corbeanu,Paunoiu Valentin 27. Dascalu Stefan-Mardar Cristian-Axane Petrini 28. Mihai Mermezan + Negrila Paul 29. Bosilca Lucian - Burnete Gabriel - Tutica Cristian 30. Bear Team : Gabi Martin, Cana Dan, Chircea Iulian. 31. BlackCarp Team- Mircea Samoilescu, Alexa Silviu si Faur Vlad 32. Fya Carp Team : Mancas Robert - Arcip Emanuel - Ureche Ion 33. Becker Fishing Tackle 34. Iasi Fishing Team 35. Hanganu Adrian-Moraru Ionut 36. Dumitrescu Cristian-Dumitrescu Sergiu 37. BigCarp - Oaserele Alexandru, Oaserele Stanislav, Iacovlev Iurie - Republica Moldova 38. Gabi Zotic 39. GY-KARP - Ghita Cserei - Mircea Margineanu 40. Carp United1-Bogdan Dragan-Mihai Pripon 41. Interceptor Baits: Florin Iancu-Gelu Chirescu-Ana-Maria Iancu 42. Domnisoru Catalin - Precup Razvan - Penescu Bogdan 43. Udroiu Catalin-Geangala Alexandru 44. Florin Slave -Cristian Iacob - Nicolae Marin 45. Alex Moso -Mircea Jakab -Nicu Fieraru 46. Fair Play Fishing Alexandru Jurebie - Razvan Ingeaua - Razvan Romascanu 47. Enjoy Fishing Club-Lucian Toderica - Marius Badea - Costica Dicu 48. Costin Sovagau - Andi Cioriciu 49. Nick Manoiu 50. Tarău George - Ciobîcă Mugurel 51. Caramizaru Marian-Cojocaru Mugurel-Polizache Ionuț. 52. AV Baits Ștefan Ionuț-Adrian Voicu 53. Team Tehnobayt Mykhaylo Samodeyko -Rostislav Marhita 54. Kruchevichy - Pohorilyak Roman - Ivasyshyn Roman lista echipe intentie ista intentie: 1. Babita Stefan + parteneri 2. 3. Cretu Iulian-Pantu Lucretiu-Oana Adrian-Deva Team 4. Neculaie Aurel-Cristian Francesco-Urlatu Vladut 5. Capitanescu Aurel-Preda Alexandru-Preda Georgiana 6. Gabi Mitricoia-Alex Sirbu 7. Stefan Ionuț 8. 9. Enjoyfishing 2-Razvan Plopeanu-Virgil Balaita-Adi Verbuncu 10. Nica Aurelian-Tarnaveanu Cosmin 11. Constantin Dănuț, Boicu Ionut 12. Iasi Fishing Team 12. Catalin Domnisoru ,Razvan Precup 14. Bona Carp Team 15. Club Crap Cristian - George Cosulet 16. Popa Adrian - Georgescu Calin - Sorin Calin 17. Servenciuc Vasile-Alin Seni 18. Enjoy Fishing Club 3-Rosca Cosmin+Dobos Manuel+Costica Dicu 19. Team Roman-Turcitu Marian-Grosu Iulian-Sandel Marin 20. X-treme Carp Baits- Gabriel Raducanu Ionut Nuta 21. RoboCrap Fishing Team 22. Carpbait --Voicu Mihai--Gheorghe Alex--Sorin Nicolae 23. Paraschiv Georgian +parteneri 24. Constantin Eduard-Lucian Petre 25. Dan Popovici Istrate Marian Dumitrescu Emy 26. Bucovina Carp Club 2 -Amaritei Florin + parteneri 27. Ioan Balici+parteneri 28. Laurentiu Iorga-Vrancean Paul-Deva 29. Grajdan Nicolae Adrian 30. Muntenia Carp Team - Alex Istrate, Cristi Nuta, Alex Dogaru 31. Team Galati- Nicolae Catalin-Lucian Mandruta (Galati) 32. Carp United - Roberto Adriano-Dan Ionica 33. Mazarache Victor-Lucian Voineag 34. Fishing & Hunting -Victor Hodorog 35. Deva Team-Mocanu Barbu-Petrica Cristian-Alexandru 36. Geangala Dragos+Udroiu Catalin 37. Butaru Constantin 38. Cătălin Zegheru-Marius Avram-Catalin Jercan 39. Abrevis Marukyu -Maty+ Dani 40. Bear Team-Gabi Martin-Dan Cana-Iulian Chircea 41. Cazacu Nelu-Dumitru Adrian-Timișoara 42. Cristian Ichim 43. Ceaun Carp Team - Madalin Dirla - Jony Barcute + partener 44. Bunea Iulian-Ghenu Cristian-Alin Preda-Constanta 45. Nicusor Pantelimon-Vranceanu- Laurentiu-Catalin Gruia 46. Team BCR-Oprea Ciprian-Uritescu Daniel-Uritescu Mihaiela 47. Pena stefan + parteneri 48. Sebastian Paul-Trusca Emilian-Horatiu Cristian-C.S.Olimpia 49. Cretu Iulian-Pantu Lucretiu-Oana Adrian-Deva Team 50. Fly Carp Club - Ciobanu Adrian + partener 51. Georgescu Iulian-Opris Aurel-Nicu Culas 52. Oprita Mina-Staicu Sorin* Rog echipele inscrise sa posteze aici numele complete ale membrilor echipei. Sunt inscrisi /confirmati ,la concurs doar cei care achita contravaloarea avansului. Detalii in privinta plati avansului se pot transmite pe privat sau telefonic-Razvan Ulmeanu 0722235778 |
Autor: | dan _city_center [ 19 Feb 2017, 11:09 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 27-30.04.2017 |
Echipe confirmate/avans 18.02.2017 1. Planet Carp 1 - Andrei Mihuț-Ionut Mihuț- Vladimir Togan 2. RoboCrap Fishing Team - Juravle Tudor + Lucian Codreanu + coechipier 3. 100% SPIRIT Adrian Soare - Florin Vasii - Claudiu Avram 4. Ciprian Botoc-Dan Mihaila-Stogrin Alin Constantin 5. Dudi Bait Team Iasi-Gabi Iliescu + Cristi Zamfir- Eduard Sutu 6. Nedelcu Cristian-Papaulea Nicusor 7. Nita Adrian-Stefanescu Valentin-Necula Ionut 8. Planet Carp 2 - Mihai Tanasa - Cip Arama - Adi Mogoseanu 9. CARP TEAM BRASOV-Kiss Levente-Kiss Robert-Benedek Attila 10. CS Crap Arad - Paul Càbulea - Scrob Tudor 11. Navitas - Fair Play Fishing - Stefan Avram - Daniel Constantinescu - Daniel Banu 12. Paskal Mitev-Valentin Valkov-Bulgaria 13. CarpSliven2-Bulgaria 14. Bulgaria-Team Vanding 15. Bulgaria-Zara Team Carp 16. Alfa Team-Ionescu Balint Mihnea Gabriel 17. WLC Carp. Şulea Adrian, Şulea Ana Maria 18. Szantho George-Drăgan Anton-Sarău Marian 19. Banea Florian-Popa Adrian-Manda Mihai 20. Nelu Capitanu 21. Fefe Sibiu 22. Team-Ivkoni-Bulgaria 23. Nelu Balici 24. PesCAR'P - Russu Denis+Slesari Andrei+Dascal Sergiu. Republic Moldova 25. Midnight Anglers - Dumitrescu Cristian-Miinescu Bogdan-Nedelcu Alexandru 26. Midnight Anglers 1:Tudor Mircea,Vladut Corbeanu,Paunoiu Valentin 27. Dascalu Stefan-Mardar Cristian-Axane Petrini 28. Mihai Mermezan + Negrila Paul 29. Bosilca Lucian - Burnete Gabriel - Tutica Cristian 30. Bear Team : Gabi Martin, Cana Dan, Chircea Iulian. 31. BlackCarp Team- Mircea Samoilescu, Alexa Silviu si Faur Vlad 32. Fya Carp Team : Mancas Robert - Arcip Emanuel - Ureche Ion 33. Becker Fishing Tackle 34. Iasi Fishing Team 35. Hanganu Adrian-Moraru Ionut 36. Dumitrescu Cristian-Dumitrescu Sergiu 37. BigCarp - Oaserele Alexandru, Oaserele Stanislav, Iacovlev Iurie - Republica Moldova 38. Gabi Zotic 39. GY-KARP - Ghita Cserei - Mircea Margineanu 40. Carp United1-Bogdan Dragan-Mihai Pripon 41. Interceptor Baits: Florin Iancu-Gelu Chirescu-Ana-Maria Iancu 42. Domnisoru Catalin - Precup Razvan - Penescu Bogdan 43. Udroiu Catalin-Geangala Alexandru 44. Florin Slave -Cristian Iacob - Nicolae Marin 45. Alex Moso -Mircea Jakab -Nicu Fieraru 46. Fair Play Fishing Alexandru Jurebie - Razvan Ingeaua - Razvan Romascanu 47. Enjoy Fishing Club-Lucian Toderica - Marius Badea - Costica Dicu 48. Costin Sovagau - Andi Cioriciu 49. Nick Manoiu 50. Tarău George - Ciobîcă Mugurel 51. Caramizaru Marian-Cojocaru Mugurel-Polizache Ionuț. 52. AV Baits Ștefan Ionuț-Adrian Voicu 53. Team Tehnobayt Mykhaylo Samodeyko -Rostislav Marhita 54. Kruchevichy - Pohorilyak Roman - Ivasyshyn Roman 55. Mistic Carp Team Mihai Stere Gagu Spiru Cristi Chicheanu Rog echipele inscrise sa posteze aici numele complete ale membrilor echipei. Sunt inscrisi /confirmati ,la concurs doar cei care achita contravaloarea avansului! Detalii in privinta plati avansului se pot transmite pe privat sau telefonic-Razvan Ulmeanu 0722235778 |
Autor: | dan _city_center [ 12 Mar 2017, 09:50 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 27-30.04.2017 |
Echipe confirmate/avans 11.03.2017 1. Planet Carp 1 - Andrei Mihuț-Ionut Mihuț- Vladimir Togan 2. RoboCrap Fishing Team - Juravle Tudor + Lucian Codreanu + coechipier 3. 100% SPIRIT Adrian Soare - Florin Vasii - Claudiu Avram 4. Ciprian Botoc-Dan Mihaila-Stogrin Alin Constantin 5. Dudi Bait Team Iasi-Gabi Iliescu + Cristi Zamfir- Eduard Sutu 6. Nedelcu Cristian-Papaulea Nicusor 7. Nita Adrian-Stefanescu Valentin-Necula Ionut 8. Planet Carp 2 - Mihai Tanasa - Cip Arama - Adi Mogoseanu 9. CARP TEAM BRASOV-Kiss Levente-Kiss Robert-Benedek Attila 10. CS Crap Arad - Paul Càbulea - Scrob Tudor 11. Navitas - Fair Play Fishing - Stefan Avram - Daniel Constantinescu - Daniel Banu 12. Paskal Mitev-Valentin Valkov-Bulgaria 13. CarpSliven 2-Bulgaria 14. Bulgaria-Team Vanding 15. Bulgaria-Zara Team Carp 16. Alfa Team-Ionescu Balint Mihnea Gabriel 17. WLC Carp. Şulea Adrian, Şulea Ana Maria 18. Szantho George-Drăgan Anton-Sarău Marian 19. Banea Florian-Popa Adrian-Manda Mihai 20. MG Special 1* 21. MG Special 2* 22. Team-Ivkoni-Bulgaria 23. Nelu Balici 24. PesCAR'P - Russu Denis+Slesari Andrei+Dascal Sergiu. Republic Moldova 25. Midnight Anglers - Dumitrescu Cristian-Miinescu Bogdan-Nedelcu Alexandru 26. Midnight Anglers 1:Tudor Mircea-Vladut Corbeanu-Paunoiu Valentin 27. Dascalu Stefan-Mardar Cristian-Axane Petrini 28. Mihai Mermezan + Negrila Paul 29. Bosilca Lucian - Burnete Gabriel - Tutica Cristian 30. Bear Team : Gabi Martin-Cana Dan-Chircea Iulian. 31. BlackCarp Team- Mircea Samoilescu, Alexa Silviu si Faur Vlad 32. Fya Carp Team : Mancas Robert - Arcip Emanuel - Ureche Ion 33. Becker Fishing Tackle 34. Iasi Fishing Team 35. Hanganu Adrian-Moraru Ionut 36. Dumitrescu Cristian-Dumitrescu Sergiu 37. BigCarp - Oaserele Alexandru, Oaserele Stanislav, Iacovlev Iurie - Republica Moldova 38. Gabi Zotic 39. GY-KARP - Ghita Cserei - Mircea Margineanu 40. Carp United1-Bogdan Dragan-Mihai Pripon 41. Interceptor Baits: Florin Iancu-Gelu Chirescu-Ana-Maria Iancu 42. Domnisoru Catalin - Precup Razvan - Penescu Bogdan 43. Udroiu Catalin-Geangala Alexandru 44. Florin Slave -Cristian Iacob - Nicolae Marin 45. Alex Moso -Mircea Jakab -Nicu Fieraru 46. Fair Play Fishing -Alexandru Jurebie - Razvan Ingeaua - Razvan Romascanu 47. Enjoy Fishing Club-Lucian Toderica - Marius Badea - Costica Dicu 48. Costin Sovagau - Andi Cioriciu 49. Fives Carping Team -Nick Manoiu-Dragos constantin-Marius Teodosiu 50. Tarău George - Ciobîcă Mugurel 51. Caramizaru Marian-Cojocaru Mugurel-Polizache Ionuț. 52. AV Baits Ștefan Ionuț-Adrian Voicu 53. Team Tehnobayt Mykhaylo Samodeyko -Rostislav Marhita 54. Kruchevichy - Pohorilyak Roman - Ivasyshyn Roman 55. Mistic Carp Team- Mihai Stere -Gagu Spiru -Cristi Chicheanu 56. Dan Magirescu - Radu Magirescu 57. Victor Hodorog-F&H 58. Noua Team Bulgaria- Ivan Yordanov 59. Vilkov Ludmilov*-Bulgaria** 60. CPK Team -Ștefan Vasile -Cosmin Clinci Sunt inscrisi /confirmati doar cei care achita contravaloarea avansului! Detalii in privinta plati avansului se pot transmite pe privat sau telefonic-Razvan Ulmeanu 0722235778 |
Autor: | dan _city_center [ 15 Mar 2017, 21:30 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 27-30.04.2017 |
Echipe confirmate/avans 15.03.2017 1. Planet Carp 1 - Andrei Mihuț-Ionut Mihuț- Vladimir Togan 2. RoboCrap Fishing Team - Juravle Tudor + Lucian Codreanu + coechipier 3. 100% SPIRIT Adrian Soare - Florin Vasii - Claudiu Avram 4. Ciprian Botoc-Dan Mihaila-Stogrin Alin Constantin 5. Dudi Bait Team Iasi-Gabi Iliescu + Cristi Zamfir- Eduard Sutu 6. Nedelcu Cristian-Papaulea Nicusor 7. Nita Adrian-Stefanescu Valentin-Necula Ionut 8. Planet Carp 2 - Mihai Tanasa - Cip Arama - Adi Mogoseanu 9. CARP TEAM BRASOV-Kiss Levente-Kiss Robert-Benedek Attila 10. CS Crap Arad - Paul Càbulea - Scrob Tudor 11. Navitas - Fair Play Fishing - Stefan Avram - Daniel Constantinescu - Daniel Banu 12. Paskal Mitev-Valentin Valkov-Bulgaria 13. CarpSliven 2-Bulgaria 14. Bulgaria-Team Vanding 15. Bulgaria-Zara Team Carp 16. Alfa Team-Ionescu Balint Mihnea Gabriel 17. WLC Carp. Şulea Adrian, Şulea Ana Maria 18. Szantho George-Drăgan Anton-Sarău Marian 19. Banea Florian-Popa Adrian-Manda Mihai 20. MG Special 1* 21. MG Special 2* 22. Team-Ivkoni-Bulgaria 23. Nelu Balici 24. PesCAR'P - Russu Denis+Slesari Andrei+Dascal Sergiu. Republic Moldova 25. Midnight Anglers - Dumitrescu Cristian-Miinescu Bogdan-Nedelcu Alexandru 26. Midnight Anglers 1:Tudor Mircea-Vladut Corbeanu-Paunoiu Valentin 27. Dascalu Stefan-Mardar Cristian-Axane Petrini 28. Mihai Mermezan + Negrila Paul 29. Bosilca Lucian - Burnete Gabriel - Tutica Cristian 30. Bear Team : Gabi Martin-Cana Dan-Chircea Iulian. 31. BlackCarp Team- Mircea Samoilescu, Alexa Silviu si Faur Vlad 32. Fya Carp Team : Mancas Robert - Arcip Emanuel - Ureche Ion 33. Becker Fishing Tackle 34. Iasi Fishing Team 35. Hanganu Adrian-Moraru Ionut 36. Dumitrescu Cristian-Dumitrescu Sergiu 37. BigCarp - Oaserele Alexandru, Oaserele Stanislav, Iacovlev Iurie - Republica Moldova 38. Gabi Zotic 39. GY-KARP - Ghita Cserei - Mircea Margineanu 40. Carp United1-Bogdan Dragan-Mihai Pripon 41. Interceptor Baits: Florin Iancu-Gelu Chirescu-Ana-Maria Iancu 42. Domnisoru Catalin - Precup Razvan - Penescu Bogdan 43. Udroiu Catalin-Geangala Alexandru 44. Florin Slave -Cristian Iacob - Nicolae Marin 45. Alex Moso -Mircea Jakab -Nicu Fieraru 46. Fair Play Fishing -Alexandru Jurebie - Razvan Ingeaua - Razvan Romascanu 47. Enjoy Fishing Club-Lucian Toderica - Marius Badea - Costica Dicu 48. Costin Sovagau - Andi Cioriciu 49. Fives Carping Team -Nick Manoiu-Dragos Constantin-Marius Teodosiu 50. Tarău George - Ciobîcă Mugurel 51. Caramizaru Marian-Cojocaru Mugurel-Polizache Ionuț. 52. Team -Standul ZERO - Petru Bunea-Dorin Toader- Bila Bucataru' 53. Team Tehnobayt Mykhaylo Samodeyko -Rostislav Marhita 54. Kruchevichy - Pohorilyak Roman - Ivasyshyn Roman 55. Mistic Carp Team- Mihai Stere -Gagu Spiru -Cristi Chicheanu 56. Dan Magirescu - Radu Magirescu 57. Victor Hodorog-F&H 58. Noua Team Bulgaria- Ivan Yordanov 59. Radio Renegate-Tibi Manascu-Bogdan Udrescu* 60. CPK Team -Ștefan Vasile -Cosmin Clinci Sunt inscrisi /confirmati doar cei care achita contravaloarea avansului! Detalii in privinta plati avansului se pot transmite pe privat sau telefonic-Razvan Ulmeanu 0722235778 |
Autor: | dan _city_center [ 08 Apr 2017, 20:06 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 27-30.04.2017 |
1. Planet Carp 1 - Andrei Mihuț-Ionut Mihuț- Vladimir Togan 2. RoboCrap Fishing Team - Juravle Tudor + Lucian Codreanu + coechipier 3. 100% SPIRIT Adrian Soare - Florin Vasii - Claudiu Avram 4. Ciprian Botoc-Dan Mihaila-Stogrin Alin Constantin 5. Dudi Bait Team Iasi-Gabi Iliescu + Cristi Zamfir- Eduard Sutu 6. Nedelcu Cristian-Papaulea Nicusor 7. Nita Adrian-Stefanescu Valentin-Necula Ionut 8. Planet Carp 2 - Mihai Tanasa - Cip Arama - Adi Mogoseanu 9. CARP TEAM BRASOV-Kiss Levente-Kiss Robert-Benedek Attila 10. CS Crap Arad - Paul Càbulea - Scrob Tudor 11. Navitas - Fair Play Fishing - Stefan Avram - Daniel Constantinescu - Daniel Banu 12. Paskal Mitev-Valentin Valkov-Bulgaria 13. CarpSliven 2-Bulgaria 14. Bulgaria-Team Vanding 15. Bulgaria-Zara Team Carp 16. Alfa Team-Ionescu Balint Mihnea Gabriel 17. WLC Carp. Şulea Adrian, Şulea Ana Maria 18. Szantho George-Drăgan Anton-Sarău Marian 19. Banea Florian-Popa Adrian-Manda Mihai 20. MG Special 1* 21. MG Special 2* 22. Team-Ivkoni-Bulgaria 23. Nelu Balici 24. PesCAR'P - Russu Denis+Slesari Andrei+Dascal Sergiu. Republic Moldova 25. Midnight Anglers - Dumitrescu Cristian-Miinescu Bogdan-Nedelcu Alexandru 26. Midnight Anglers 1:Tudor Mircea-Vladut Corbeanu-Paunoiu Valentin 27. Dascalu Stefan-Mardar Cristian-Axane Petrini 28. Mihai Mermezan + Negrila Paul 29. Bosilca Lucian - Burnete Gabriel - Tutica Cristian 30. Bear Team : Gabi Martin-Cana Dan-Chircea Iulian. 31. BlackCarp Team- Mircea Samoilescu, Alexa Silviu si Faur Vlad 32. Fya Carp Team : Mancas Robert - Arcip Emanuel - Ureche Ion 33. Becker Fishing Tackle 34. Iasi Fishing Team 35. Hanganu Adrian-Moraru Ionut 36. Dumitrescu Cristian-Dumitrescu Sergiu 37. BigCarp - Oaserele Alexandru, Oaserele Stanislav, Iacovlev Iurie - Republica Moldova 38. Gabi Zotic 39. GY-KARP - Ghita Cserei - Mircea Margineanu 40. Carp United1-Bogdan Dragan-Mihai Pripon 41. Interceptor Baits: Florin Iancu-Gelu Chirescu-Ana-Maria Iancu 42. Domnisoru Catalin - Precup Razvan - Penescu Bogdan 43. Udroiu Catalin-Geangala Alexandru 44. Florin Slave -Cristian Iacob - Nicolae Marin 45. Alex Moso -Mircea Jakab -Nicu Fieraru 46. Fair Play Fishing -Alexandru Jurebie - Razvan Ingeaua - Razvan Romascanu 47. Enjoy Fishing Club-Lucian Toderica - Marius Badea - Costica Dicu 48. Costin Sovagau - Andi Cioriciu 49. Fives Carping Team -Nick Manoiu-Dragos Constantin-Marius Teodosiu 50. Tarău George - Ciobîcă Mugurel 51. Caramizaru Marian-Cojocaru Mugurel-Polizache Ionuț. 52. Team -Standul ZERO - Petru Bunea-Dorin Toader- Bila Bucataru' 53. Team Tehnobayt Mykhaylo Samodeyko -Rostislav Marhita* 54. Kruchevichy - Pohorilyak Roman - Ivasyshyn Roman 55. Mistic Carp Team- Mihai Stere -Gagu Spiru -Cristi Chicheanu 56. Dan Magirescu - Radu Magirescu 57. Nord Grup Team 58. Noua Team Bulgaria- Ivan Yordanov 59. Radio Renegate-Tibi Manascu-Bogdan Udrescu 60. CPK Team -Ștefan Vasile -Cosmin Clinci 61. Pelicanul Team-Dragos Anghel 62. Nelu Capitanu _________________ |
Autor: | dan _city_center [ 10 Apr 2017, 18:56 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 27-30.04.2017 |
confirmari 10.04.2017 1. Planet Carp 1 - Andrei Mihuț-Ionut Mihuț- Vladimir Togan 2. RoboCrap Fishing Team - Juravle Tudor + Lucian Codreanu + coechipier 3. 100% SPIRIT Adrian Soare - Florin Vasii - Claudiu Avram 4. Ciprian Botoc-Dan Mihaila-Stogrin Alin Constantin 5. Dudi Bait Team Iasi-Gabi Iliescu + Cristi Zamfir- Eduard Sutu 6. Nedelcu Cristian-Parvu Dragos 7. Nita Adrian-Stefanescu Valentin-Necula Ionut 8. Planet Carp 2 - Mihai Tanasa - Cip Arama - Adi Mogoseanu 9. CARP TEAM BRASOV-Kiss Levente-Kiss Robert-Benedek Attila 10. CS Crap Arad - Paul Càbulea - Scrob Tudor 11. Navitas - Fair Play Fishing - Stefan Avram - Daniel Constantinescu - Daniel Banu 12. Paskal Mitev-Valentin Valkov-Bulgaria 12. CarpSliven 2-Bulgaria 14. Bulgaria-Team Vanding 15. Bulgaria-Zara Team Carp 16. Alfa Team-Ionescu Balint Mihnea Gabriel 17. WLC Carp. Şulea Adrian, Şulea Ana Maria 18. Szantho George-Drăgan Anton-Sarău Marian 19. Banea Florian-Popa Adrian-Manda Mihai 20. Veronica & Catalin Papuc 21. MG Special 2* 22. Team-Ivkoni-Bulgaria 23. Ioan Balici 24. PesCAR'P - Russu Denis+Slesari Andrei+Dascal Sergiu. Republic Moldova 25. Midnight Anglers - Dumitrescu Cristian-Miinescu Bogdan-Nedelcu Alexandru 26. Midnight Anglers 1:Tudor Mircea-Vladut Corbeanu-Paunoiu Valentin 27. Dascalu Stefan-Mardar Cristian-Axane Petrini 28. Mihai Mermezan + Negrila Paul 29. Bosilca Lucian - Burnete Gabriel - Tutica Cristian 30. Bear Team : Gabi Martin-Cana Dan-Chircea Iulian. 31. BlackCarp Team- Mircea Samoilescu, Alexa Silviu si Faur Vlad 32. Fya Carp Team : Mancas Robert - Arcip Emanuel - Ureche Ion 33. Becker Fishing Tackle 34. Iasi Fishing Team 35. Hanganu Adrian-Moraru Ionut 36. Dumitrescu Cristian-Dumitrescu Sergiu 37. BigCarp - Oaserele Alexandru, Oaserele Stanislav, Iacovlev Iurie - Republica Moldova 38. Gabi Zotic 39. GY-KARP - Ghita Cserei - Mircea Margineanu 40. Carp United1-Bogdan Dragan-Mihai Pripon 41. Interceptor Baits: Florin Iancu-Gelu Chirescu-Ana-Maria Iancu 42. Domnisoru Catalin - Precup Razvan - Penescu Bogdan 43. Udroiu Catalin-Geangala Alexandru 44. Florin Slave -Cristian Iacob - Nicolae Marin 45. Alex Moso -Mircea Jakab -Nicu Fieraru 46. Fair Play Fishing -Alexandru Jurebie - Razvan Ingeaua - Razvan Romascanu 47. Enjoy Fishing Club-Lucian Toderica - Marius Badea - Costica Dicu 48. Costin Sovagau - Andi Cioriciu 49. Fives Carping Team -Nick Manoiu-Dragos Constantin-Marius Teodosiu 50. Tarău George - Ciobîcă Mugurel 51. Caramizaru Marian-Cojocaru Mugurel-Polizache Ionuț. 52. Team -Standul ZERO - Petru Bunea-Dorin Toader- Bila Bucataru' 53. Team Tehnobayt Mykhaylo Samodeyko -Rostislav Marhita* 54. Kruchevichy - Pohorilyak Roman - Ivasyshyn Roman 55. Mistic Carp Team- Mihai Stere -Gagu Spiru -Cristi Chicheanu 56. Dan Magirescu - Radu Magirescu 57. Nord Grup Team 58. Noua Team Bulgaria- Ivan Yordanov 59. Radio Renegate-Tibi Manascu-Bogdan Udrescu 60. CPK Team -Ștefan Vasile -Cosmin Clinci 61. Pelicanul Team-Dragos Anghel 62. Nelu Capitanu 1.accesul in baza se face numai intre orele 06-23. camparea masinilor /rulote, se va face numai in interiorul bazei -zona camping / se pot instala corturi. parcarea hotelului se va pastra libera / drumurile de acces nu se vor bloca sub nicio forma. 2.cei care doresc camere la hotel-2 paturi /camera /sunt rugati sa lase mesaj privat cu datele de contact-numar de telefon . 3.echipele care doresc cort Safarii pe timpul concursului ,il vor solicita la tragerea la sorti a standurilor .acesta va fi adus si montat de catre personalul lacului. 4.toate activitatile concurentilor /program de voie/ miercuri 26.04.se vor desfasura pe terenul de tenis si in camping.terasa hotelui fiind inchisa intre orele 22-6,30. 5.penru evitarea situatiilor neplacute/impotmoliri /ratacire/avand in vedere suprafata mare a lacului cei care doresc sa vada amplasarea standurilor o pot face pe jos / cu masina pe raspundere propie / numai pe timpul zilei ,cu acordul organizatorilor si administratie lac. 6.adunarea si prezenta echipelor participante,27.04./joi ora 8.30.-baza hotel. ora 9.30-10.30 tragerea la sorti a standurilor. ora 12.30 start concurs. multumim pentru intelegere. |
Autor: | dan _city_center [ 18 Apr 2017, 18:06 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 27-30.04.2017 |
confirmari 18.04.2017 1. Planet Carp 1 - Andrei Mihuț-Ionut Mihuț- Vladimir Togan 2. RoboCrap Fishing Team - Juravle Tudor + Lucian Codreanu-Catalin Codreanu 3. 100% SPIRIT Adrian Soare - Florin Vasii - Claudiu Avram 4. Ciprian Botoc-Dan Mihaila-Stogrin Alin Constantin 5. Dudi Bait Team Iasi-Gabi Iliescu + Cristi Zamfir- Eduard Sutu 6. Nedelcu Cristian-Parvu Dragos 7. Nita Adrian-Stefanescu Valentin-Necula Ionut 8. Planet Carp 2 - Mihai Tanasa - Cip Arama - Adi Mogoseanu 9. CARP TEAM BRASOV-Kiss Levente-Kiss Robert-Benedek Attila 10. CS Crap Arad - Paul Càbulea - Scrob Tudor 11. Navitas - Fair Play Fishing - Stefan Avram - Daniel Constantinescu - Daniel Banu 12. Paskal Mitev-Valentin Valkov-Bulgaria 12. CarpSliven 2-Bulgaria 14. Bulgaria-Team Vanding 15. Bulgaria-Zara Team Carp 16. Alfa Team-Ionescu Balint Mihnea Gabriel 17. WLC Carp Şulea Adria- Dragu Sorin-Curpan Ionut 18. Szantho George-Drăgan Anton-Sarău Marian 19. Banea Florian-Popa Adrian-Manda Mihai 20. Veronica & Catalin Papuc 21. Victor Hodorog 22. Team-Ivkoni-Bulgaria 23. Ioan Balici 24. PesCAR'P - Russu Denis+Slesari Andrei+Dascal Sergiu. Republic Moldova 25. Midnight Anglers - Dumitrescu Cristian-Miinescu Bogdan-Nedelcu Alexandru 26. Midnight Anglers 1:Tudor Mircea-Vladut Corbeanu-Paunoiu Valentin 27. Dascalu Stefan-Mardar Cristian-Axane Petrini 28. Mihai Mermezan + Negrila Paul 29. Bosilca Lucian - Burnete Gabriel - Tutica Cristian 30. Bear Team : Gabi Martin-Cana Dan-Chircea Iulian. 31. BlackCarp Team- Mircea Samoilescu, Alexa Silviu si Faur Vlad 32. Fya Carp Team : Mancas Robert - Arcip Emanuel - Ureche Ion 33. Becker Fishing Tackle 34. Iasi Fishing Team 35. Hanganu Adrian-Dan Stoica-Moraru Ionut 36. Dumitrescu Cristian-Marius Voicu-Dumitrescu Sergiu 37. BigCarp - Oaserele Alexandru, Oaserele Stanislav, Iacovlev Iurie - Republica Moldova 38. Gabi Zotic 39. GY-KARP - Ghita Cserei - Mircea Margineanu 40. Carp United1-Bogdan Dragan-Mihai Pripon 41. Interceptor Baits: Florin Iancu-Gelu Chirescu-Ana-Maria Iancu 42. Domnisoru Catalin - Precup Razvan - Penescu Bogdan 43. Udroiu Catalin-Geangala Alexandru 44. Florin Slave -Cristian Iacob - Nicolae Marin 45. Alex Moso -Mircea Jakab -Nicu Fieraru 46. Fair Play Fishing -Alexandru Jurebie - Razvan Ingeaua - Razvan Romascanu 47. Enjoy Fishing Club-Lucian Toderica - Marius Badea - Costica Dicu 48. Costin Sovagau - Andi Cioriciu 49. Fives Carping Team -Nick Manoiu-Dragos Constantin-Marius Teodosiu 50. Tarău George - Ciobîcă Mugurel 51. Caramizaru Marian-Cojocaru Mugurel-Polizache Ionuț. 52. Team -Standul ZERO - Petru Bunea-Dorin Toader- Bila Bucataru' 53. Team Tehnobayt Mykhaylo Samodeyko -Rostislav Marhita* 54. Kruchevichy - Pohorilyak Roman - Ivasyshyn Roman 55. Mistic Carp Team- Mihai Stere -Gagu Spiru -Cristi Chicheanu 56. Dan Magirescu - Radu Magirescu 57. Nord Grup Team 58. Noua Team Bulgaria- Ivan Yordanov 59. Radio Renegate-Tibi Manascu-Bogdan Udrescu 60. CPK Team -Ștefan Vasile -Cosmin Clinci 61. Pelicanul Team-Dragos Anghel 62. Nelu Capitanu 1.accesul in baza se face numai intre orele 06-23. camparea masinilor /rulote, se va face numai in interiorul bazei -zona camping / se pot instala corturi. parcarea hotelului se va pastra libera / drumurile de acces nu se vor bloca sub nicio forma. 2.cei care doresc camere la hotel-2 paturi /camera /sunt rugati sa lase mesaj privat cu datele de contact-numar de telefon . 3.echipele care doresc cort Safarii pe timpul concursului ,il vor solicita la tragerea la sorti a standurilor .acesta va fi adus si montat de catre personalul lacului. 4.toate activitatile concurentilor /program de voie/ miercuri 26.04.se vor desfasura pe terenul de tenis si in camping.terasa hotelui fiind inchisa intre orele 22-6,30. 5.penru evitarea situatiilor neplacute/impotmoliri /ratacire/avand in vedere suprafata mare a lacului cei care doresc sa vada amplasarea standurilor o pot face pe jos / cu masina pe raspundere propie / numai pe timpul zilei ,cu acordul organizatorilor si administratie lac. 6.adunarea si prezenta echipelor participante,27.04./joi ora 8.30.-baza hotel. ora 9.30-10.30 tragerea la sorti a standurilor. ora 12.30 start concurs. |
Autor: | paulletta [ 27 Apr 2017, 13:35 ] | ||
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 27-30.04.2017 | ||
Asezare standuri
|
Autor: | paulletta [ 27 Apr 2017, 21:43 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 27-30.04.2017 |
Clasament 27.04.2017 SEARA |
Autor: | paulletta [ 28 Apr 2017, 10:55 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 27-30.04.2017 |
Clasament 28.04.2017 Dimineata |
Autor: | paulletta [ 28 Apr 2017, 22:27 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 27-30.04.2017 |
Clasament 28.04.2017 seara |
Autor: | paulletta [ 29 Apr 2017, 11:09 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 27-30.04.2017 |
Clasament 29.04.2017 Dimineata |
Autor: | paulletta [ 29 Apr 2017, 21:40 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 27-30.04.2017 |
Clasament 29.04.2017 seara |
Autor: | paulletta [ 30 Apr 2017, 09:00 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 27-30.04.2017 |
Clasament 30.04.2017 Dimineata |
Autor: | paulletta [ 30 Apr 2017, 12:49 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 27-30.04.2017 |
Clasament final |
Pagina 2 din 2 | Ora este UTC + 2 [ DST ] |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |