Baricada http://baricadacarp.ro/forum/ |
|
Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 http://baricadacarp.ro/forum/competitii/cupa-campionilor-sarulesti-19-22-04-2018-t2425.html |
Pagina 1 din 2 |
Autor: | dan _city_center [ 07 Oct 2017, 09:21 ] |
Subiectul mesajului: | Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 |
Perioada de desfasurare 19.04-22.04.2018-joi -duminica Locatie-Lac Sarulesti Locuri disponibile –65-68 Echipe – de maxim 3 pescari/4 lansete/aruncat din mana Taxa de inscriere : 1000 lei/echipa Organizatori Dan Constantin - 0721212296 PREMII: LOCUL 1. cei mai mari 3 pesti - 14000 lei + cupe, diplome si medalii LOCUL 2. cei mai mari 3 pesti - 7000 lei + cupe, diplome si medalii LOCUL 3. cei mai mari 3 pesti - 3000 lei + cupe, diplome si medalii Captura concursului - 2000 lei+cupe,diplome si medalii LOCUL 1. sector A -cei mai mari 3 pesti -2000 lei cupe, diplome si medalii CAPTURA -Sector A-premiu sponsor LOCUL 1. sector B -cei mai mari 3 pesti -2000 lei cupe, diplome si medalii CAPTURA -Sector B-premiu sponsor PREMIU SPECIAL Record 5 pesti -131.5Kg-500 Euro PREMIU SPECIAL Record Captura-40.650kg-500 Euro Detalii regulament : Se intra in premii numai daca echipa are 3 pesti prinsi. Se puncteaza crapul romanesc,crapul oglinda, amurul si scoicarul indiferent de greutate. Captura concursului se cumuleaza cu oricare premiu si nu se scade. Regulament : 1. 4 lansete / echipa, un singur carlig la fiecare .(ELIMINARE) 2. Este interzisa nada vie . (ELIMINARE) 3. Toti componentii echipei au drepturi depline. 4. Concurentii sunt obligati sa nu prezinte la cantar pesti raniti sau morti.pestele mort nu se cantareste. 5. Concurentii trebuie sa manevreze cu grija crapii pe mal.(AVERTISMENT) 6. Numarul maxim de saci pe care trebuie sa-i detina o echipa este de 3. Sacii de pastrare trebuie sa fie model mare. Pestii se vor pastra cate unul in fiecare sac. 7. Sunt obligatorii monturile care sa permita eliberarea plumbului in caz de ruptura. 8. Vizitatorii sunt obligati sa vina la hotel iar de acolo vor fi preluati de organizatori si dusi la standuri.Masinile acestora raman la baza , concurentii nu au voie sa parasesca standul/nu se pot primii vizite in stand pe jos intre concurenti fara accordul organizatorilor.(ELIMINARE) 9. Concurentii nu au voie sa circule cu masina ,in caz de urgenta vor fi scosi de organizatori de pe lac.(ELIMINARE) 10. Concurentii sunt obligati sa trateze competitia cu sportivitate, fara urlete, scandal, muzica sau alte manifestari huliganice.(AVERTISMENT) 11. Este interzisa folosirea oricarui tip de sonar sau navamodel pentru nadit. (ELIMINARE) 12. In cort este permis iluminatul de orice fel. In afara acestuia nu este permisa decat lanterna de cap.(AVERTISMENT) 13. Concurentii sunt obligati sa lase standul in perfecta stare de curatenie la final, fara resturi de tigari , coji de seminte sau gunoaie imprastiate. 14. Toate activitatile legate de pescuit (nadit, lansat, drill) se desfasoara in interiorul standului,acesta va avea directii de pescuit (AVERTISMENT) 15.Nadirea grea este permisa doar pe timpul zilei, intre orele 08 si 20. Nadirea grea inseamna aruncarea in apa a oricarei nade cu diametrul mai mare de 30 mm, folosirea spomb-ului sau a rachetei de nadit.(AVERTISMENT) 16. Echipele sunt obligate sa cantareasca toti pestii prinsi, nu este permisa retinerea pestilor in saci decat pana la primul cantar official.(ELIMINARE) 17. Se interzice parasirea standului fara acordul organizatorilor .(ELIMINARE) 18. Este permisa intrarea in apa pina la genunchi .(AVERTISMENT) ARBITRAJ A.Se fac 2 cantariri pe zi, dimineata incepand cu ora 7.00 si seara incepand cu ora 19. Exceptie se face cazul cand o echipa a prins scoicar Noaptea nu se fac cantariri. B.La efectuarea cantaririi un vecin/martor/observator/administratie /de stand este obligat sa participe. C.Chiar si in timpul cantarelor oficiale, concurentii au dreptul sa acorde prioritate activitatiilor de pescuit in defavoarea cantaririi crapilor. D.Arbitrii sunt obligati sa aplice regulamentul, sa se autosesizeze cand este cazul si sa noteze avertismentele in foaia de arbitraj. In cazul in care apar neintelegeri intre doi concurenti vecini (referitoare la zona de pescuit) cel care ia decizia finala este arbitrul sef, care va hotari locul amplasarii balezei/balizelor. E.Contestatiile pot fi aduse la cunostiinta arbitrului principal numai in scris si in cel mult 1 ora de la consumarea faptei, acestea in cazul in care arbitrul nu se autosesizeaza. Orice contestatie ulterioara nu va mai fi luata in considerare. La o contestatie scrisa se depune o garantie de 100 lei. In cazul in care contestatia se dovedeste a fi indreptatita, echipa primeste garantia inapoi. ATENTIONARE I.Inainte de inceperea concursului, arbitrii vor verifica prezenta saltelei de receptie, a minciocului ecologic, a celor 3 saci mari obligatorii, a monturilor care sa permita eliberarea rapida a crapului in caz de ruptura. Echipele care nu corespund vor incepe concursul mai tarziu, cand vor remedia situatia. II.Se puncteaza crapul romanesc, crapul oglinda , amurul si scoicarul indiferent de greutate SANCTIUNI Incalcarea unuia din aliniatele 5, 8, 10, 12, 14 , 15,16 si 18 din regulament atrage dupa sine un AVERTISMENT (la a doua incalcare a unuia din aliniatele de mai sus se dispune depunctarea cu 20 de kilograme, iar la a treia incalcare se dispune eliminarea echipei din concurs) Incalcarea aliniatelor 1, 2, 4 .9 , 11 si 17atrage dupa sine ELIMINAREA DIRECTA din concurs. Concursul incepe joi 19.04 si se termina duminica in data de 22.04.2018 Adunarea pe balta va incepe in data de 17.04.ora7 , urmata de prezenta, sedinta tehnica (prezentarea standurilor si directii ) si extragerea la sorti a standurilor, confirmarea de participare se face prin mesaj privat sau telefonic , nu va inscrieti daca nu sunteti siguri de participare! avans concurs pana la 50% pana la data de 31.11.2017-integral 10.03.2017 pe toata perioada concursului corturi tip Safarii--aduse si montate pe stand de catre personalul baltii. pentru orice detaliu suplimentar: Dan Constantin - 0721212296 Participantii sunt rugați sa trateze competiția cu sportivitate si fair play! Fir întins! |
Autor: | dan _city_center [ 08 Oct 2017, 08:41 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 |
echipe inscrise 08.10. Cupa Campionilor- 19-22.04.2018 1.CarpSliven2-Bulgaria 2.Negrila Paul-Mihai Mermezan 3.Toni Dragan-George Szantho 4.Alex Hascec-BBC 5.Ucraina 1 6.Ucraina 2 7.Ucraina 3 8.Stanislav Slavov-Anton Mitev-Bulgaria 9.Abrevis Team-Mateescu Constantin |
Autor: | dan _city_center [ 08 Oct 2017, 19:55 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 |
echipe inscrise 08.10. Cupa Campionilor- 19-22.04.2018 1.CarpSliven2-Bulgaria- 2.Negrila Paul-Mihai Mermezan 3.Toni Dragan-George Szantho 4.Alex Hascec-BBC 5.Ucraina 1 6.Ucraina 2 7.Ucraina 3 8.Stanislav Slavov-Anton Mitev-Bulgaria 9.Abrevis Team-Mateescu Constantin 10.Friends Carp Team - Bogdan Pall + parteneri 11.Lulea Alexandru 12.Boicu Ionut +parteneri 12.Paskal Mitev -Bulgaria 14.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu* 15.Vasile Ivan-Nelu Capitanu |
Autor: | dan _city_center [ 12 Oct 2017, 14:13 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 |
echipe inscrise 11.10. Cupa Campionilor- 19-22.04.2018 1.CarpSliven2-Bulgaria- 2.Negrila Paul-Mihai Mermezan 3.Toni Dragan-George Szantho 4.Alex Hascec-BBC 5.Ucraina 1 6.Ucraina 2 7.Ucraina 3 8.Stanislav Slavov-Anton Mitev-Bulgaria 9.Abrevis Team-Mateescu Constantin 10.Friends Carp Team - Bogdan Pall + parteneri 11.Lulea Alexandru 12.Boicu Ionut +parteneri 12.Paskal Mitev -Bulgaria 14.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu* 15.Vasile Ivan-Nelu Capitanu 16.Sorin Chebac + parteneri. 17.Kolev Petrakov-Ivan Buscov-Bulgaria 18.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian 19.P.F.F. 2 - Ionita Marius - Constantin Florin confirmarea de participare se face prin mesaj privat sau telefonic. nu va inscrieti daca nu sunteti siguri de participare! |
Autor: | razvan u. [ 23 Oct 2017, 20:57 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 |
20. Sipcarp Brasov |
Autor: | costel pana [ 24 Oct 2017, 18:05 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 |
Costel Pana Mihai Alexandru + Partener |
Autor: | dan _city_center [ 05 Noi 2017, 15:41 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 |
echipe inscrise Cupa Campionilor- 19-22.04.2018 1.CarpSliven2-Bulgaria- 2.Negrila Paul-Mihai Mermezan-confirmat 3.Toni Dragan-George Szantho 4.Alex Hascec-BBC 5.Ucraina 1 6.Ucraina 2 7.Ucraina 3 8.Stanislav Slavov-Anton Mitev-Bulgaria 9.Abrevis Team-Mateescu Constantin 10.Friends Carp Team - Bogdan Pall -parteneri 11.Lulea Alexandru 12.Boicu Ionut -parteneri 12.Paskal Mitev -Bulgaria 14.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu* 15.Vasile Ivan-Nelu Capitanu 16.Sorin Chebac - parteneri. 17.Kolev Petrakov-Ivan Buscov-Bulgaria 18.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian 19.P.F.F. 2 - Ionita Marius - Constantin Florin 20.Chircea Iulian-Cana Dan-Gabi Martin 21.Marian Dan-Craiu Cacina 22.Iancu Florin -parteneri 23.Alexandru Iliescu-Stefan Banateanu-Andrei Cocos 24.Sipcaro Brasov 25.Costel Pana, Mihai Alexandru+ partener 26.Hauszlinger Arthur István confirmat 27.Laks Team-Bulgaria-confirmat 28.Alex Parvu, Alin Chirca, Adi Floroiu 29.Ciprian Botoc-Constantin Mazăre+partener 30.Midnight Anglers - Vladut Corbeanu, Tudor Mircea, Dumitrescu Cristian 31.Pârvu Alexandru confirmat 32.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae 33.Dumitrescu Emy-Dan Popovici-Sorin Stefan 34.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f 35.CarpSliven 2 Bulgaria-f 36.IBOLIn-Bulgaria-f 37.Dimitrov Plamen-Bulgaria-f 38.Grecia 1-f 39.JPF-Bulgaria-f 40.Nigai Costelian-Lucian Barbu 41.Bora Burak-Turcia |
Autor: | dan _city_center [ 12 Noi 2017, 17:54 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 |
echipe inscrise 12.11.2017 Cupa Campionilor- 19-22.04.2018 1.CarpSliven2-Bulgaria- 2.Negrila Paul-Mihai Mermezan-confirmat 3.Toni Dragan-George Szantho 4.Alex Hascec-BBC 5.Ucraina 1 6.Ucraina 2 7.Ucraina 3 8.Stanislav Slavov-Anton Mitev-Bulgaria 9.Abrevis Team-Mateescu Constantin 10.Friends Carp Team - Bogdan Pall -parteneri 11.Lulea Alexandru 12.Boicu Ionut -parteneri 12.Paskal Mitev -Bulgaria 14.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu* 15.Vasile Ivan-Nelu Capitanu 16.Sorin Chebac - parteneri. 17.Kolev Petrakov-Ivan Buscov-Bulgaria 18.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian 19.P.F.F. 2 - Ionita Marius - Constantin Florin 20.Chircea Iulian-Cana Dan-Gabi Martin 21.Marian Dan-Craiu Cacina 22.Iancu Florin -parteneri 23.Alexandru Iliescu-Stefan Banateanu-Andrei Cocos 24.Sipcaro Brasov 25.Costel Pana, Mihai Alexandru+ partener 26.Hauszlinger Arthur István confirmat 27.Laks Team-Bulgaria-confirmat 28.Stefan Manzala-* 29.Ciprian Botoc-Constantin Mazăre+partener 30.Midnight Anglers - Vladut Corbeanu, Tudor Mircea, Dumitrescu Cristian 31.Pârvu Alexandru confirmat 32.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae 33.Dumitrescu Emy-Dan Popovici-Sorin Stefan 34.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f 35.CarpSliven 3 Bulgaria-f 36.IBOLIn-Bulgaria-f 37.Dimitrov Plamen-Bulgaria-f 38.Grecia 1-f 39.JPF-Bulgaria-f 40.Nigai Costelian-Lucian Barbu 41.Bora Burak-Turcia 42.Bucur Nicolae-Jurca Emilian-Sandu Marian 43. Carp Fanatik Team 1-Cristian Trif - Liviu Lorincz 44.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova 45.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina 46.Dan Magirescu 47.Ioan Pirlog -Eugen Pompei 48.Jercan Cătălin 49.Team Ucraina-DVA Lex 50.Team Ucraina-Stas 4 confirmarea de participare se face prin mesaj privat sau telefonic , nu va inscrieti daca nu sunteti siguri de participare! avans concurs pana la 50% pana la data de 31.11.2017-integral 10.03.2017 * lot Ucraina pe toata perioada concursului corturi tip Safarii--aduse si montate pe stand de catre personalul baltii. pentru orice detaliu suplimentar: Razvan Ulmeanu - 0722235778 /Dan Constantin - 0721212296 Pentru acest concurs se poate achita avansul in valoare de 500 de ron in contul: RO68 INGB 0000 9999 0001 1133 ING BANK București Titular Răzvan Ulmeanu Detalii plata obligatoriu : CC18 Participantii sunt rugați sa trateze competiția cu sportivitate si fair play! Fir întins! |
Autor: | dan _city_center [ 27 Noi 2017, 19:10 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 |
echipe inscrise 27.11.2017 Cupa Campionilor- 19-22.04.2018 1.CarpSliven2-Bulgaria- 2.Negrila Paul-Mihai Mermezan-confirmat 3.Toni Dragan-George Szantho 4.Alex Hascec-BBC 5.Ucraina 1 6.Ucraina 2 7.Ucraina 3 8.Stanislav Slavov-Anton Mitev-Bulgaria 9.Abrevis Team-Mateescu Constantin 10.Friends Carp Team - Bogdan Pall -parteneri 11.Lulea Alexandru 12.Boicu Ionut -parteneri 12.Paskal Mitev -Bulgaria 14.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu* 15.Vasile Ivan-Nelu Capitanu 16.Sorin Chebac - parteneri. 17.Kolev Petrakov-Ivan Buscov-Bulgaria 18.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian 19.P.F.F. 2 - Ionita Marius - Constantin Florin 20.Chircea Iulian-Cana Dan-Gabi Martin 21.Marian Dan-Craiu Cacina 22.Iancu Florin -parteneri 23.Alexandru Iliescu-Stefan Banateanu-Andrei Cocos 24.Sipcaro Brasov 25.Costel Pana, Mihai Alexandru+ partener 26.Hauszlinger Arthur István confirmat 27.Laks Team-Bulgaria-confirmat 28.Stefan Manzala-* 29.Ciprian Botoc-Constantin Mazăre+partener 30.Midnight Anglers - Vladut Corbeanu, Tudor Mircea, Dumitrescu Cristian 31.Pârvu Alexandru confirmat 32.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae 33.Dumitrescu Emy-Dan Popovici-Sorin Stefan 34.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f 35.CarpSliven 3 Bulgaria-f 36.IBOLIn-Bulgaria-f 37.Dimitrov Plamen-Bulgaria-f 38.Grecia 1-f 39.JPF-Bulgaria-f 40.Nigai Costelian-Lucian Barbu 41.Bora Burak-Turcia 42.Bucur Nicolae-Jurca Emilian-Sandu Marian 43.Carp Fanatik Team 1-Cristian Trif - Liviu Lorincz 44.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova 45.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina 46.Dan Magirescu 47.Ioan Pirlog -Eugen Pompei 48.Jercan Cătălin 49.Team Ucraina-DVA Lex 50.Team Ucraina-Stas 4 51.Andrei Ioniță 52.Buranov Azervakov-Ucraina 53.Lucian Papiu-Orlando Zaharia-Govoreanu Sandel 54.Butaru Constantin 55.Olaru Team-Craiova 56.CRS Urlati- 57.Euro Nautica Team-confirmat 58.Nedelcu Cristi -Stoica Laur 59.Manda Mihail + partener 60.Kraptor Carp-Bulgaria-confirmat 61.Vanding Carp Team-Bulgaria-confirmat 62.Free Spirit-Bulgaria-confirmat 63.Carp Sliven2-Bulgaria-confirmat confirmarea de participare se face prin mesaj privat sau telefonic , nu va inscrieti daca nu sunteti siguri de participare! avans concurs pana la 50% pana la data de 31.11.2017-integral 10.03.2017 * lot Ucraina pe toata perioada concursului corturi tip Safarii--aduse si montate pe stand de catre personalul baltii. pentru orice detaliu suplimentar: Razvan Ulmeanu - 0722235778 /Dan Constantin - 0721212296 Pentru acest concurs se poate achita avansul in valoare de 500 de ron in contul: RO68 INGB 0000 9999 0001 1133 ING BANK București Titular Răzvan Ulmeanu Detalii plata obligatoriu : CC18 Participantii sunt rugați sa trateze competiția cu sportivitate si fair play! Fir întins! |
Autor: | dan _city_center [ 11 Dec 2017, 20:20 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 |
echipe inscrise 06.12.2017 Cupa Campionilor- 19-22.04.2018 joi-duminica 1.CarpSliven2-Bulgaria- 2.Negrila Paul-Mihai Mermezan-confirmat 3.Toni Dragan-George Szantho-confirmat-Cupa Moldovei 4.Alex Hascec-BBC-confirmat-Cupa Moldovei 5.National Team Ukraine -Roman Pohorilyak-Banyk Ivan-Bugay Vladislav 6.Ucraina 2 7.Ucraina 3 8.Stanislav Slavov-Anton Mitev-Bulgaria 9.Abrevis Team-Mateescu Constantin 10.Friends Carp Team - Bogdan Pall -parteneri 11.Lulea Alexandru 12.Boicu Ionut -parteneri 12.Paskal Mitev -Bulgaria 14.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu* 15.Vasile Ivan-Nelu Capitanu 16.Sorin Chebac - parteneri. 17.Kolev Petrakov-Ivan Buscov-Bulgaria 18.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian 19.P.F.F. 2 - Ionita Marius - Constantin Florin 20.Chircea Iulian-Cana Dan-Gabi Martin 21.Marian Dan-Craiu Cacina-confirmat 22.Iancu Florin -parteneri 23.Alexandru Iliescu-Stefan Banateanu-Andrei Cocos 24.Sipcaro Brasov 25.Costel Pana, Mihai Alexandru+ partener 26.Hauszlinger Arthur István confirmat 27.Laks Team-Bulgaria-confirmat 28.Stefan Manzala-* 29.Ciprian Botoc-Constantin Mazăre+partener 30.Midnight Anglers - Vladut Corbeanu, Tudor Mircea, Dumitrescu Cristian 31.Pârvu Alexandru confirmat 32.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae 33.Dumitrescu Emy-Dan Popovici-Sorin Stefan 34.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f 35.CarpSliven 3 Bulgaria-f 36.IBOLIn-Bulgaria-f 37.Dimitrov Plamen-Bulgaria-f 38.Grecia 1-f 39.JPF-Bulgaria-f 40.Nigai Costelian-Lucian Barbu 41.Bora Burak-Turcia 42.Bucur Nicolae-Jurca Emilian-Sandu Marian 43.Carp Fanatik Team 1-Cristian Trif - Liviu Lorincz 44.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova 45.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina 46.Dan Magirescu 47.Ioan Pirlog -Eugen Pompei 48.Jercan Cătălin 49.Team Ucraina-DVA Lex 50.Team Ucraina-Stas 4 51.Andrei Ioniță 52.Buranov Azervakov-Ucraina 53.Lucian Papiu-Orlando Zaharia-Govoreanu Sandel 54.Butaru Constantin 55.Olaru Team-Craiova 56.CRS Urlati- 57.Euro Nautica Team-confirmat 58.Nedelcu Cristi -Stoica Laur 59.Manda Mihail + partener 60.Kraptor Carp-Bulgaria-confirmat 61.Vanding Carp Team-Bulgaria-confirmat 62.Free Spirit-Bulgaria-confirmat 63.Carp Sliven2-Bulgaria-confirmat 64.Team LEI UNIVERSAL FISH-Ionut Dinu-Vasilescu Tiberiu-Popa Mihai-confirmat-lac 65.Viscol Lucian & partenerii-avans-confirmat-lac 66.Technobait Team Ukraine - Samodeiko Myhailo - Zapasnenko Denys - confirmat 67.Ulicescu Moldovan-Frunza Cristian-Matei Cristian-Moldova Team 68. 69.Ucraina-Kulniakov Ivan-Petrovkay Histrenck 70.Ucraina SKS Team-Mihail Inkenko 71.TEAM CARPADVENTURES 1 Polonia-Arkadiusz Kraszewsk-confirmat 72.TEAM CARPADVENTURES 2 Polonia-confirmat 73.Mistic Carp-confirmat 73.Kiss Levente-confirmat 74.BlackCarp Team Mircea Samoilescu, Alexa Silviu si Faur Vlad Taxa de inscriere : 1000 lei/echipa LOCUL 1. cei mai mari 3 pesti - 14000 lei + cupe, diplome si medalii LOCUL 2. cei mai mari 3 pesti - 7000 lei + cupe, diplome si medalii LOCUL 3. cei mai mari 3 pesti - 3000 lei + cupe, diplome si medalii Captura concursului - 2000 lei+cupe,diplome si medalii LOCUL 1. sector A -cei mai mari 3 pesti -2000 lei cupe, diplome si medalii CAPTURA -Sector A-premiu sponsor LOCUL 1. sector B -cei mai mari 3 pesti -2000 lei cupe, diplome si medalii CAPTURA -Sector B-premiu sponsor PREMIU SPECIAL Record 5 pesti +131.5Kg-500 Euro PREMIU SPECIAL Record Captura +40.650kg-500 Euro confirmarea de participare se face prin mesaj privat sau telefonic , nu va inscrieti daca nu sunteti siguri de participare! avans concurs pana la 50% pana la data de 31.11.2017-integral 10.03.2017 * lot Ucraina pe toata perioada concursului corturi tip Safarii--aduse si montate pe stand de catre personalul baltii. pentru orice detaliu suplimentar: Razvan Ulmeanu - 0722235778 /Dan Constantin - 0721212296 |
Autor: | dan _city_center [ 14 Ian 2018, 23:00 ] | ||
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 | ||
echipe cconfirmate.achitat avans. 12.01.2018 1.Negrila Paul-Mihai Mermezan-confirmat 2.Toni Dragan-George Szantho-confirmat-Cupa Moldovei 3.Alex Hascec-BBC-confirmat-Cupa Moldovei 4.National Team Ukraine -Roman Pohorilyak-Banyk Ivan-Bugay Vladislav-confirmat 4a.Banateanu Marin-Andrei Cocos -Alexandru Iliescu - confirmat 5.Ucraina 2 6.Ucraina 3 7.Lulea Alexandru- 8.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu-confirmat 9.Vasile Ivan-Nelu Capitanu-confirmat 10.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian 11.Marian Dan-Craiu Cacina-confirmat 12.Hauszlinger Arthur István confirmat 13.Pârvu Alexandru confirmat 14.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae-confirmat 15.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f 16.CarpSliven 3 Bulgaria-f 17.IBOLIn-Bulgaria-f 18.Nigai Costelian-Lucian Barbu-confirmat 19.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova 20.Chircea Iulian-Gabi Martin-Cana Dan -confirmat 21.Team Ucraina-DVA Lex 22.Team Ucraina-Stas 4 23.CRS Urlati- 24.Ion Parlog-Eugen Pompei-confirmat Team Bulgaria 25.Kraptor Carp-Bulgaria-confirmat 26.Vanding Carp Team-Bulgaria-confirmat 27.Free Spirit-Bulgaria-confirmat 28.Carp Sliven2-Bulgaria-confirmat 29.Team LEI UNIVERSAL FISH-Ionut Dinu-Vasilescu Tiberiu-Popa Mihai-confirmat-lac 30.Viscol Lucian & partenerii-avans-confirmat-lac 31.Technobait Team Ukraine - Samodeiko Myhailo - Zapasnenko Denys - confirmat 32.TEAM CARPADVENTURES 1 Polonia-Arkadiusz Kraszewsk-confirmat 33.TEAM CARPADVENTURES 2 Polonia-confirmat 34.Mistic Carp-confirmat 35.Kiss Levente-confirmat 36.Plosca Ioan Cristian - confirmat 37.Black Fish Team-Bărbierul Victor-Bordianu Gabriel -Brăila Cristian -confirmat 38.Laks Team-Bulgaria-confirmat 39.Kornis Istvan Confirmat 40.P.A.S. Carp Team Stanislav Slavov - Anton Mitev Confirmat 41.Carp Fanatik -Cristian Trif - Liviu Lorincz - confirmat 42.Sipcarp - Bobu Viorel -confirmat 43.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina 44.Black Carp Team Samoilescu Mircea Faur Vlad si Alexa Silviu-confirmat lac 45.Nedelcu Cristian-achitat avans 46.Tibi Manascu-achitat integral 47.Stefan Babita-confirmat 48.Ciprian Boțoc-Mazăre Constantin -partener-confirmat 49.Sorin Zaharia- confirmat 51.Catalin Jercan-confirmat 52.Mateescu Constantin- Samir -confirmat lac 53.Andrei Ioniță-Cristi Ioniță-confirmat 54.Team Suceava-Chelba-confirmat * 55. Dan Magirescu confirmat Se intra in premii numai daca echipa are 3 pesti prinsi. Se puncteaza crapul romanesc,crapul oglinda, amurul si scoicarul indiferent de greutate. Captura concursului se cumuleaza cu oricare premiu si nu se scade. lista de intentie nu exista ,cine plateste avansul are locul asigurat. concursul se desfasoara cu maxim 68 de echipe,locurile nu se vor suplimenta. inscrierea se face prin mesaj privat sau telefonic .confirmarile sunt facute numai de organizatori sau administratia lacului. avans concurs 50% -confirmare/integral 10.03.2017 * lot Ucraina pe toata perioada concursului se pot inchiria corturi tip Safarii-aduse si montate pe stand de catre personalul baltii. pentru orice detaliu suplimentar: Razvan Ulmeanu - 0722235778 /Dan Constantin - 0721212296
|
Autor: | dan _city_center [ 09 Apr 2018, 08:42 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 |
echipe confirmate. 08.04.2018 1.Negrila Paul-Negrila Paul- Mihai Mermezan- Vali Dumitru 2.Toni Dragan-George Szantho-confirmat-Cupa Moldovei 3.Alex Hascec-BBC-confirmat-Cupa Moldovei 4.National Team Ukraine -Roman Pohorilyak-Banyk Ivan-Bugay Vladislav-confirmat 5.Banateanu Marin-Andrei Cocos -Alexandru Iliescu - confirmat 6.Catalin Padurariu-Marius Moldovan-Liviu Mihalache 7.Lulea Alexandru- 8.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu-confirmat 9.Vasile Ivan-Nelu Capitanu-confirmat 10.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian 11.Marian Dan , Cacina Craiu, Alexandru Dobritoiu. 12.Hauszlinger Arthur István confirmat 13.AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru, Chirca Alin, Floroiu Adrian 14.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae-confirmat 15.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f 16.CarpSliven 3 Bulgaria-f 17.IBOLIn-Bulgaria-f 18.Viitorul Claumar-Radu Badica-George Roman-Malacia Laurentiu-achitat avans 19.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova 20.Chircea Iulian-Gabi Martin-Cana Dan -confirmat 21.Team Ucraina-DVA Lex 22.Team Ucraina-Stas 4 23.CRS Urlati- 24.Ioan Pirlog, Eugen Pompei, Cosmin Gheorghe Team Bulgaria 25.Kraptor Carp-Bulgaria-confirmat 26.Vanding Carp Team-Bulgaria-confirmat 27.Free Spirit-Bulgaria-confirmat 28.Carp Sliven2-Bulgaria-confirmat 29.Team LEI UNIVERSAL FISH-Ionut Dinu-Vasilescu Tiberiu-Popa Mihai-confirmat-lac 30.Viscol Lucian & partenerii-avans-confirmat-lac 31.Technobait Team Ukraine - Samodeiko Myhailo - Zapasnenko Denys - confirmat 32.Mistic Carp-confirmat 33.Kiss Levente-confirmat 34.Plosca Ioan Cristian - confirmat 35.Black Fish Team-Bărbierul Victor-Bordianu Gabriel -Brăila Cristian -confirmat 36.Laks Team-Bulgaria-confirmat 37.Kornis Istvan Confirmat 38.P.A.S. Carp Team Stanislav Slavov - Anton Mitev Confirmat 39.Carp Fanatik -Cristian Trif - Liviu Lorincz - confirmat 40.Sipcarp - Bobu Viorel -confirmat 41.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina 42.Black Carp Team Samoilescu Mircea Faur Vlad si Alexa Silviu-confirmat lac 43.Nedelcu Cristian-achitat avans 44.Stefan Babita-confirmat 45.Ciprian Boțoc-Mazăre Constantin -partener-confirmat 46.Sorin Zaharia- confirmat 47.Catalin Jercan-confirmat 48.Abrevis Team-Petre C.+ Maty + Dani-confirmat lac 49.Andrei Ioniță-Cristi Ioniță-confirmat 50.Mocanu Virgil-Mocanu Raul 51.Dan Magirescu confirmat 52.Cristian Dumitrescu + parteneri-confirmat lac 53.Team CARPIK, Odessa Ukraine.-Tkach Volodymyr, Marinov Alexander, Darienko Alexander. 54.Team Chelba-Suceava 55.Luca Bogdan -Confirmat 56.Paul Cabulea si Frankovschi Florin. 57.Levente Vitus 58.Savu Cristian-Sibiu 59.Team Iasi-Sorin Chebac 60.Free Spirit team-Bulgaria-Dimitr Dimitrov 61.Benko Zsolt - Naghy Zoltan 62.Shimano Carp Team.Petria Marius,Steres Roberto ,Alexandru. 63.Team Crap Mix-Ionut-Fery-Vlad 64.PFF2 Marius-Florin-Theo 65.Huihup Liviu- Florin Briceanu -Alexandru Neagu 67.Herovic Georgiani,Daniel Popa,Alexandru Marius ...rezervat -lac Sarulesti 68.Boldor Andrei / Racean Traian 69.CC-Nae Vulpoiu?-Zecheru-rezervat lac? 70.ORJANU CRISTI - VASILESCU TIBERIUS Se intra in premii numai daca echipa are 3 pesti prinsi. Se puncteaza crapul romanesc,crapul oglinda, amurul si scoicarul indiferent de greutate. Captura concursului se cumuleaza cu oricare premiu si nu se scade. |
Autor: | dan _city_center [ 10 Apr 2018, 19:41 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 |
71. Aurel Octavian-Mihai Madea |
Autor: | dan _city_center [ 11 Apr 2018, 18:02 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 |
in atentia tuturor echipelor participante la concursul Cupa Campionilor 19-22.04.2018 adunarea in baza hotelului Raduta in data de 19.04.ora 7 ,urmata de prezenta, sedinta tehnica ,prezentarea standurilor si a directiilor la harta . ora 8.30 tragerea la sorti a ordinii pe baza tabelului de confirmare si tragerea la sorti a standurilor. daca o echipa intarzie in locul acesteia va trage un arbitru. ora 11/12 .start concurs joi .vineri ,sambata,competitie in desfasurare duminica ora 9.00 final. pestele pe mal + mesaj telefonic organizator. nu se ia in considerare niciun mesaj cu peste dupa ora 9.00 va asteptam! |
Autor: | dan _city_center [ 11 Apr 2018, 18:50 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 |
echipe confirmate. 08.04.2018 1.Negrila Paul-Negrila Paul- Mihai Mermezan- Vali Dumitru 2.Toni Dragan-George Szantho-confirmat-Cupa Moldovei 3.Alex Hascec-BBC-confirmat-Cupa Moldovei 4.National Team Ukraine -Roman Pohorilyak-Banyk Ivan-Bugay Vladislav-confirmat 5.Banateanu Marin-Andrei Cocos -Alexandru Iliescu - confirmat 6.Catalin Padurariu-Marius Moldovan-Liviu Mihalache 7.Lulea Alexandru- 8.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu-confirmat 9.Ionita Andrei 10.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian 11.Marian Dan , Cacina Craiu, Alexandru Dobritoiu. 12.Hauszlinger Arthur István confirmat 13.AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru, Chirca Alin, Floroiu Adrian 14.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae-confirmat 15.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f 16.CarpSliven 3 Bulgaria-f 17.IBOLIn-Bulgaria-f 18.Viitorul Claumar-Radu Badica-George Roman-Malacia Laurentiu-achitat avans 19.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova 20.Chircea Iulian-Gabi Martin-Cana Dan -confirmat 21.Team Ucraina-DVA Lex 22.Team Ucraina-Stas 4 23.CRS Urlati- 24.Ioan Pirlog, Eugen Pompei, Cosmin Gheorghe Team Bulgaria 25.Kraptor Carp-Bulgaria-confirmat 26.Vanding Carp Team-Bulgaria-confirmat 27.Free Spirit-Bulgaria-confirmat 28.Carp Sliven2-Bulgaria-confirmat 29.Team LEI UNIVERSAL FISH-Ionut Dinu-Vasilescu Tiberiu-Popa Mihai-confirmat-lac 30.Viscol Lucian & partenerii-avans-confirmat-lac 31.Technobait Team Ukraine - Samodeiko Myhailo - Zapasnenko Denys - confirmat 32.Mistic Carp-confirmat 33.Kiss Levente-confirmat 34.Plosca Ioan Cristian - confirmat 35.Black Fish Team-Bărbierul Victor-Bordianu Gabriel -Brăila Cristian -confirmat 36.Laks Team-Bulgaria-confirmat 37.Kornis Istvan Confirmat 38.P.A.S. Carp Team Stanislav Slavov - Anton Mitev Confirmat 39.Carp Fanatik -Cristian Trif - Liviu Lorincz - confirmat 40.Sipcarp - Bobu Viorel -confirmat 41.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina 42.Black Carp Team Samoilescu Mircea Faur Vlad si Alexa Silviu-confirmat lac 43.Nedelcu Cristian-achitat avans 44.Aurel Octavian-Mihai Madea-500 45.Ciprian Boțoc-Mazăre Constantin -partener-confirmat 46.Sorin Zaharia- confirmat 47.Catalin Jercan-confirmat 48.Abrevis Team-Petre C.+ Maty + Dani-confirmat lac 49.Mircea Salam-team 2 50.Mocanu Virgil-Mocanu Raul 51.Dan Magirescu confirmat 52.Cristian Dumitrescu + parteneri-confirmat lac 53.Team CARPIK, Odessa Ukraine.-Tkach Volodymyr, Marinov Alexander, Darienko Alexander. 54.Team Chelba-Suceava 55.Luca Bogdan -Confirmat 56.Paul Cabulea si Frankovschi Florin. 57.Levente Vitus 58.Savu Cristian-Sibiu 59.Team Iasi-Sorin Chebac 60.Free Spirit team-Bulgaria-Dimitr Dimitrov 61.Benko Zsolt - Naghy Zoltan 62.Shimano Carp Team.Petria Marius,Steres Roberto ,Alexandru. 63.Team Crap Mix-Ionut-Fery-Vlad 64.PFF2 Marius-Florin-Theo 65.Huihup Liviu- Florin Briceanu -Alexandru Neagu 67.Herovic Georgiani,Daniel Popa,Alexandru Marius ...rezervat -lac Sarulesti-500 68.Boldor Andrei / Racean Traian 69.CC-Nae Vulpoiu-Zecheru-confirmat 70.ORJANU CRISTI - VASILESCU TIBERIUS 71.Iorgos 72.Andu-Mirea Florin |
Autor: | Bobuviorel [ 11 Apr 2018, 20:54 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 |
Cedez loc sipcarp Rel tel: 0762655547 |
Autor: | dan _city_center [ 14 Apr 2018, 17:01 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 |
in atentia tuturor echipelor participante la concursul Cupa Campionilor 19-22.04.2018 adunarea in baza hotelului Raduta in data de 19.04.ora 7 ,urmata de prezenta, sedinta tehnica ,prezentarea standurilor si a directiilor la harta . ora 8.30 tragerea la sorti a ordinii pe baza tabelului de confirmare si tragerea la sorti a standurilor. daca o echipa intarzie in locul acesteia va trage un arbitru. ora 11/12 .start concurs obligatoriu drumul de acces la standuri nu se blochează cu masina sau cortul.tabara concurenților va fi făcută în așa fel încât drumul sa rămână liber. lansetele aflate în lucru vor fi pozitionate in stand pe o distanță de maxim 10 metri stanga /dreapta de la plăcută. joi .vineri ,sambata,competitie in desfasurare duminica ora 9.00 final. pestele pe mal + mesaj telefonic organizator. nu se ia in considerare niciun mesaj cu peste dupa ora 9.00 va asteptam! |
Autor: | viorel doloc [ 18 Apr 2018, 11:48 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 |
Spor la organizare, Dan&co....fire-ntinse tuturor participantilor!!! |
Autor: | paulletta [ 19 Apr 2018, 17:56 ] | ||
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 | ||
Asezare standuri.
|
Autor: | paulletta [ 19 Apr 2018, 21:33 ] | ||
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018 | ||
Clasament 19.04.2018 seara.
|
Pagina 1 din 2 | Ora este UTC + 2 [ DST ] |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |