Baricada http://baricadacarp.ro/forum/ |
|
Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 http://baricadacarp.ro/forum/competitii/cupa-campionilor-sarulesti-2019-t2470-60.html |
Pagina 4 din 4 |
Autor: | dan _city_center [ 21 Ian 2019, 10:11 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 |
1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius 2.Iancu Florin-Parteneri 3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita 4.Laks Team -Bulgaria 5.Fishing Lovers-Bulgaria 6.Cerchez Jr.Jr-Daniel* 7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu 8.Carp Shandow-Bulgaria 9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru 9a.Team Iuli Ciubotaru 10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin 11.Five's Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu 12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor 13.Marius Alexandru-Herovici -Catalin Verescu 14.Costy Ola-Bancu Marius-Razvan Vlad 15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1 16.Manea Valentin-Oltenia Team 17.Cristian Dumitrescu 18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe 19.Alex Raduta- 20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R 21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R 22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar 23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria 24.Seduction Baits 1-Solomon Aurelian 25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina 26.Seduction Baits 2-Ivan Constantin-Gabi Pesca 27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca 28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia 29.Lubene Claudiu - Coman Radu 30.Naghy Zoltan -parteneri 31.Ușurelu Dan -Ion Valerica 32.Mezei Istvan- parteneri 33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria 34.MANEA Carp Team Comarnic 35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu 36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai 37.Marian Marian-Jurassic 38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin - Sebastian Tudor 39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel 40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov 41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov 42.Bărbierul Victor-700-parteneri 43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener 44.Bulgaria- Team - Doctora Carp 45.Kornis Istvan+ Berei Csaba 46.Bulgaria-Team S+M 47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu* 48.Mateescu Constantin-Maty 49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando 50.Bulgaria-Team Tika 51.Bulgaria-Team Zara Carp 52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan 53.Bulgaria-Little Carp Team 54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin 55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc 56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae. 57.Bulgaria-Kaptor Sliven 58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener* 59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu 60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel 61.Bulgaria-Team KIROOLO 62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna 63.Turcia-Fox-Planet Baits 64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea 65.PV-PC -Team Pantelimon* 66.Vascol Lucian-achitat 67.Sebastian Popescu-parteneri 68.Florin Amaritei-parteneri-rezervat Sarulesti 69.Balan Sorin Ion 70.Carp Fanatik-Cristian Trif - Liviu Lorincz 71-75.Bulgaria-Rezervat-Vasil Nikolov |
Autor: | dan _city_center [ 25 Ian 2019, 12:17 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 |
1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius 2.Iancu Florin-Parteneri 3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita 4.Laks Team -Bulgaria 5.Fishing Lovers-Bulgaria 6.Cerchez Jr.Jr-Daniel* 7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu 8.Carp Shandow-Bulgaria 9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru 9a.Team Iuli Ciubotaru 10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin 11.Five's Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu 12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor 13.Marius Alexandru-Herovici -Catalin Verescu 14.Costy Ola-Bancu Marius-Razvan Vlad 15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1 16.Manea Valentin-Oltenia Team 17.Cristian Dumitrescu 18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe 19.Alex Raduta- 20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R 21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R 22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar 23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria 24.Seduction Baits 1-Solomon Aurelian 25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina 26.Seduction Baits 2-Ivan Constantin-Gabi Pesca 27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca 28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia 29.Lubene Claudiu - Coman Radu 30.Naghy Zoltan -parteneri 31.Ușurelu Dan -Ion Valerica 32.Mezei Istvan- parteneri 33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria 34.MANEA Carp Team Comarnic 35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu 36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai 37.Marian Marian-Jurassic 38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin - Sebastian Tudor 39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel 40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov 41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov 42.Bărbierul Victor-700-parteneri 43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener 44.Bulgaria- Team - Doctora Carp 45.Kornis Istvan+ Berei Csaba 46.Bulgaria-Team S+M 47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu* 48.Mateescu Constantin-Maty 49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando 50.Bulgaria-Team Tika 51.Bulgaria-Team Zara Carp 52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan 53.Bulgaria-Little Carp Team 54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin 55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc 56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae. 57.Bulgaria-Kaptor Sliven 58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener* 59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu 60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel 61.Bulgaria-Team KIROOLO 62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna 63.Turcia-Fox-Planet Baits 64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea 65.PV-PC -Team Pantelimon* 66.Vascol Lucian-achitat 66.a.Kiss Levente-Roman Andrei-Plosca Cristian 67.Sebastian Popescu-parteneri 68.Florin Amaritei-parteneri-rezervat Sarulesti 69.Balan Sorin Ion 70.Carp Fanatik-Cristian Trif - Liviu Lorincz 71.AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru-Chirca Alin-Floroiu Adrian 72-75.Bulgaria-Rezervat-Vasil Nikolov |
Autor: | dan _city_center [ 02 Feb 2019, 13:58 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 |
1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius 2.Iancu Florin-Parteneri 3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita 4.Laks Team -Bulgaria 5.Fishing Lovers-Bulgaria 6.Cerchez Jr.Jr-Daniel* 7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu 8.Carp Shandow-Bulgaria 9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru 9a.Team Iuli Ciubotaru 10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin 11.Five's Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu 12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor 13.Marius Alexandru-Herovici -Catalin Verescu 14.Costy Ola-Bancu Marius-Razvan Vlad 15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1 16.Manea Valentin-Oltenia Team 17.Cristian Dumitrescu 18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe 19.Alex Raduta- 20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R 21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R 22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar 23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria 24.Seduction Baits 1-Solomon Aurelian 25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina 26.Seduction Baits 2-Ivan Constantin-Gabi Pesca 27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca 28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia 29.Lubene Claudiu - Coman Radu 30.Naghy Zoltan -parteneri 31.Ușurelu Dan -Ion Valerica 32.Mezei Istvan- parteneri 33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria 34.MANEA Carp Team Comarnic 35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu 36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai 37.Marian Marian-Jurassic 38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin - Sebastian Tudor 39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel 40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov 41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov 42.Bărbierul Victor-700-parteneri 43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener 44.Bulgaria- Team - Doctora Carp 45.Kornis Istvan+ Berei Csaba 46.Bulgaria-Team S+M 47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu* 48.Mateescu Constantin-Maty 49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando 50.Bulgaria-Team Tika 51.Bulgaria-Team Zara Carp 52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan 53.Bulgaria-Little Carp Team 54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin 55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc 56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae. 57.Bulgaria-Kaptor Sliven 58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener* 59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu 60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel 61.Bulgaria-Team KIROOLO 62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna 63.Turcia-Fox-Planet Baits 64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea 65.PV-PC -Team Pantelimon* 66.Vascol Lucian-achitat 66.a.Kiss Levente-Roman Andrei-Plosca Cristian 67.Sebastian Popescu-parteneri 68.Florin Amaritei-parteneri-rezervat Sarulesti 69.Balan Sorin Ion 70.Carp Fanatik-Cristian Trif - Liviu Lorincz 71.AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru-Chirca Alin-Floroiu Adrian 72.Benko Zsolt + partener 73-75.Bulgaria-Rezervat-Vasil Nikolov |
Autor: | dan _city_center [ 16 Feb 2019, 13:35 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 |
1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius 1a.Ucraina-Spottefin-Jurassic 2.Iancu Florin-Parteneri 3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita 4.Laks Team -Bulgaria 5.Fishing Lovers-Bulgaria 6.Cerchez Jr.Jr-Daniel* 7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu 8.Carp Shandow-Bulgaria 9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru 9a.Team Iuli Ciubotaru 10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin 11.BackStage Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu 12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor 13.Lucian Grecu + parteneri 14.Costy Ola-Bancu Marius-Razvan Vlad 15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1 16.Manea Valentin-Oltenia Team 17.Cristian Dumitrescu 18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe 19.Alex Raduta- 20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R 21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R 22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar 23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria 24.Seduction Baits 1-Solomon Aurelian 25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina 26.Seduction Baits 2-Ivan Constantin-Gabi Pesca 27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca 28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia 29.Lubene Claudiu - Coman Radu 30.Naghy Zoltan -parteneri 31.Ușurelu Dan -Ion Valerica 32.Mezei Istvan- parteneri 33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria 34.MANEA Carp Team Comarnic 35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu 36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai 37.Marian Marian-Jurassic 38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin - Sebastian Tudor 39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel 40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov 41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov 42.Bărbierul Victor-700-parteneri 43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener 44.Bulgaria- Team - Doctora Carp 45.Kornis Istvan+ Berei Csaba 46.Bulgaria-Team S+M 47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu* 48.Mateescu Constantin-Maty 49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando 50.Bulgaria-Team Tika 51.Bulgaria-Team Zara Carp 52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan 53.Bulgaria-Little Carp Team 54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin 55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc 56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae. 57.Bulgaria-Kaptor Sliven 58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener* 59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu 60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel 61.Bulgaria-Team KIROOLO 62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna 63.Turcia-Fox-Planet Baits 64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea 65.PV-PC -Team Pantelimon* 66.Vascol Lucian-achitat 66.a.Kiss Levente-Roman Andrei-Plosca Cristian 67.Sebastian Popescu-parteneri 68.Florin Amaritei-parteneri-rezervat Sarulesti 69.Balan Sorin Ion 70.Carp Fanatik-Cristian Trif - Liviu Lorincz 71.AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru-Chirca Alin-Floroiu Adrian 72.Benko Zsolt + partener 73-75.Bulgaria-Rezervat-Vasil Nikolov |
Autor: | dan _city_center [ 12 Mar 2019, 14:27 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 |
Concursul incepe joi 18.04 si se termina duminica in data de 21.04.2019 ora 10-pestele pe mal. Adunarea pe balta joi in data de 18.04.2019 ora 7 , urmata de prezenta, sedinta tehnica (prezentarea standurilor si directii ) si extragerea standurilor in ordinea achitarii taxei de participare. |
Autor: | CristianG [ 18 Mar 2019, 11:05 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 |
Echipa completa pozitia 17 17. Master's Carp Team- Cristian D. + Adrian H. + Marius H. |
Autor: | dan _city_center [ 23 Mar 2019, 11:10 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 |
1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius 1a.Ucraina-Spottefin-Jurassic 2.Iancu Florin-Parteneri 3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita-Radu Aurel 4.Laks Team -Bulgaria 5.Fishing Lovers-Bulgaria 6.Cerchez Jr.Jr-Daniel* 7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu 8.Carp Shandow-Bulgaria 9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru 9a.Team Iuli Ciubotaru 10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin 11.BackStage Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu 12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor 13.Lucian Grecu + parteneri 14.Costy Ola-Bancu Marius-Razvan Vlad 15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1 16.Manea Valentin-Oltenia Team 17.Master's Carp Team- Cristian D. + Adrian H. + Marius H. 18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe 19.Alex Raduta- 20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R 21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R 22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar 23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria 24.Solomon Aurelian 25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina 26.Ivan Constantin-Gabi Pesca 27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca 28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia 29.Lubene Claudiu - Coman Radu 30.Naghy Zoltan -parteneri 31.Ușurelu Dan -Ion Valerica 32.Mezei Istvan- parteneri 33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria 34.MANEA Carp Team Comarnic 35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu 36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai 37.Marian Marian-Jurassic 38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin - Sebastian Tudor 39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel 40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov 41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov 42.Bărbierul Victor-700-parteneri 43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener 44.Bulgaria- Team - Doctora Carp 45.Kornis Istvan+ Berei Csaba 46.Bulgaria-Team S+M 47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu* 48.Mateescu Constantin-Maty 49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando 50.Bulgaria-Team Tika 51.Bulgaria-Team Zara Carp 52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan 53.Bulgaria-Little Carp Team 54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin 55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc 56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae. 57.Bulgaria-Kaptor Sliven 58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener* 59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu 60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel 61.Bulgaria-Team KIROOLO 62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna 63.Turcia-Fox-Planet Baits 64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea 65.PV-PC -Team Pantelimon* 66.Vascol Lucian-achitat 66.a.Kiss Levente-Roman Andrei-Plosca Cristian 67.Sebastian Popescu-parteneri 68.Florin Amaritei-parteneri-rezervat Sarulesti 69.Balan Sorin Ion 70.Carp Fanatik-Cristian Trif - Liviu Lorincz 71.AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru-Chirca Alin-Floroiu Adrian 72.Benko Zsolt + partener 73-75.Bulgaria-Rezervat-Vasil Nikolov |
Autor: | dan _city_center [ 30 Mar 2019, 08:46 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 |
1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius 1a.Ucraina-Spottefin-Jurassic 2.Iancu Florin-Parteneri 3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita-Radu Aurel 4.Laks Team -Bulgaria 5.Fishing Lovers-Bulgaria 6.Cerchez Jr.Jr-Daniel* 7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu 8.Carp Shandow-Bulgaria 9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru 9a.Team Iuli Ciubotaru 10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin 11.BackStage Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu 12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor 13.Lucian Grecu + parteneri 14.Costy Ola-Bancu Marius-Razvan Vlad 15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1 16.Manea Valentin-Oltenia Team 17.Master's Carp Team- Cristian D. + Adrian H. + Marius H. 18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe 19.Alex Raduta- 20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R 21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R 22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar 23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria 24.Solomon Aurelian 25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina 26.Ivan Constantin-Gabi Pesca 27.Coldea Alex-Cristi Bolboaca 28.Stefan Babita -Marian Beizadea + Dan Stanoaia 29.Lubene Claudiu - Coman Radu 30.Naghy Zoltan -parteneri 31.Ușurelu Dan -Ion Valerica 32.Mezei Istvan- parteneri 33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria 34.MANEA Carp Team Comarnic 35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu 36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai 37.Marian Marian-Jurassic 38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin - Sebastian Tudor 39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel 40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov 41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov 42.Bărbierul Victor-700-parteneri 43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener 44.Bulgaria- Team - Doctora Carp 45.Kornis Istvan+ Berei Csaba 46.Bulgaria-Team S+M 47.Stefan Manzala-Decebal Petrescu-Ene Baltatu* 48.Mateescu Constantin-Maty 49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando 50.Bulgaria-Team Tika 51.Bulgaria-Team Zara Carp 52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan 53.Bulgaria-Little Carp Team 54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin 55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc 56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae. 57.Bulgaria-Kaptor Sliven 58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener* 59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu 60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel 61.Bulgaria-Team KIROOLO 62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna 63.Turcia-Fox-Planet Baits 64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea 65.PV-PC -Team Pantelimon* 66.Vascol Lucian-achitat 66.a.Kiss Levente-Roman Andrei-Plosca Cristian 67.Sebastian Popescu-parteneri 68.Florin Amaritei-parteneri-rezervat Sarulesti 69.Balan Sorin Ion 70.Carp Fanatik-Cristian Trif - Liviu Lorincz 71.AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru-Chirca Alin-Floroiu Adrian 72.Benko Zsolt + partener 73-75.Bulgaria-Rezervat-Vasil Nikolov Concursul incepe joi 18.04 si se termina duminica in data de 21.04.2019 ora 10-pestele pe mal. Adunarea pe balta joi in data de 18.04.2019 ora 7 , urmata de prezenta, sedinta tehnica (prezentarea standurilor si directii ) si extragerea standurilor in ordinea achitarii taxei de participare. |
Autor: | dan _city_center [ 04 Apr 2019, 07:15 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 |
1.Stefanut Gheorghe Florian-Fieraru Marius 1a.Ucraina-Spottefin-Jurassic 2.Iancu Florin-Parteneri 3.Epic Baits-Valentin Vanoaga-Adrian Lita-Radu Aurel 4.Laks Team -Bulgaria - depozit Little Carp Team 5.Fishing Lovers-Bulgaria 6.Cerchez Jr.Jr-Daniel* 7.Claudiu Moldovan-Candea Ionut-Visa Nicusor-Sibiu 8.Carp Shandow-Bulgaria 9.Mihai Mermezan-Negrila Paul Alexandru 9a.Team Iuli Ciubotaru 10.Leii Universal Fish-Laura Dinu-Ionut Dinu-Vasilescu Constantin 11.BackStage Fishing Team-Nick Manoiu-Claudiu Alexandru - George Dinu 12.Cătălin Mary-Grupul Tinerilor Pescarilor 13.Lucian Grecu + parteneri 14.Costy Ola-Bancu Marius-Razvan Vlad 15.Lauda Team-Marius Alexandru-Cupa AMICALA-locul 1 16.Manea Valentin-Oltenia Team 17.Master's Carp Team- Cristian D. + Adrian H. + Marius H. 18.Ioan Pirlog, Eugen Pompei si Cosmin Gheorghe 19.Alex Raduta- 20.Mistic Carp Team-Mihai Stere -Gagu Spiru- Chicheanu Cristian-R 21.Mistic Carp TeaM -Nitu Andrei-R 22.SHIMANO CARP TEAM. Petria Marius-Stoica Paul -Cezar 23.Fishing Club Stara Zagora-Bulgaria 24.Seduction Baits -Solomon Aurelian 25.Nedelcu Cristian-Nedelcu Cristina 26.Ivan Constantin-Gabi Pesca 27.Carp Fanatik-Cristian Trif - Liviu Lorincz 28.Dan Stanoaia-Marian Beizadea 29.Lubene Claudiu - Coman Radu 30.Naghy Zoltan -parteneri 31.Ușurelu Dan -Ion Valerica 32.Mezei Istvan- parteneri 33.Fire Fighter Team-Stereş Roberto-Szakacz Alexandru-Lacatusu Adrian*-Petria 34.MANEA Carp Team Comarnic 35.MIhail Vasilescu-Liviu Turii-Alexandru Cioranescu 36.Liliceanu Valentin-Butoi Gabriel-Gane Mihai 37.Marian Marian-Jurassic 38.Team Gostilele Lake -Tancu Cornel-Nicu Constantin - Sebastian Tudor 39.Matache Adrian,-Dinescu Ionut,-Mosoiu Viorel 40.Bulgaria -CarpSliven1-Boian Simeonov 41.Bulgaria -CarpSliven2-Vasil-Dimov 42.Bărbierul Victor-700-parteneri 43.MRS TEAM -Samoila Marius -Claudiu Avram-partener 44.Bulgaria- Team - Doctora Carp 45.Kornis Istvan+ Berei Csaba 46.Bulgaria-Team S+M 47.Bulgaria-Radical Carp Team 48.Mateescu Constantin-Maty 49.Ilioiu Marian, Jechel Cosmin și Radu Orlando 50.Bulgaria-Team Tika 51.Bulgaria-Team Zara Carp 52.Hooligans Fishing Team Nicolae Andrei Cristian,Tufan Laurentiu,Almasan Dan 53. LIBER 54.SPRITZ CARP Trifan Mircea -Trifan Florin-Stefanescu Valentin 55.GY KARP 1-Ghita Cserei-Ovidiu Cuc 56.GY KARP 2-Rus Ioan Sorin-Nedelcu Nicolae. 57.Bulgaria-Kaptor Sliven 58.Enjoy Fishing Club-Rosca Cosmin-Costica Dicu+partener* 59.REG FISH-Pop Ioan-Stanciu Silviu-Boariu Liviu 60.CPD Baits Poenaru Constantin şi Măchiță Daniel 61.Bulgaria-Team KIROOLO 62.Bulgaria- Athletic Carp Team -Varna 63.Turcia-Fox-Planet Baits 64.Lulea Akexandru-Ionuț Ștefan-Florin Drumcea 65.PV-PC -Team Pantelimon* 66.Vascol Lucian-achitat 66.a.Kiss Levente-Roman Andrei-Plosca Cristian 67.Sebastian Popescu-parteneri 68.Florin Amaritei-parteneri-rezervat Sarulesti 69.Balan Sorin Ion 70. LIBER 71.AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru-Chirca Alin-Floroiu Adrian 72.Benko Zsolt + partener 73-75.Bulgaria-Rezervat-Vasil Nikolov Concursul incepe joi 18.04 si se termina duminica in data de 21.04.2019 ora 10-pestele pe mal. Adunarea pe balta joi in data de 18.04.2019 ora 7 , urmata de prezenta, sedinta tehnica (prezentarea standurilor si directii ) extragerea standurilor in ordinea achitarii taxei de participare. |
Autor: | dan _city_center [ 11 Apr 2019, 08:26 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 |
Concursul incepe joi 18.04 si se termina duminica in data de 21.04.2019 ora 10-pestele pe mal. Adunarea pe balta joi in data de 18.04.2019 ora 7 , urmata de prezenta, sedinta tehnica (prezentarea standurilor si directii ) extragerea standurilor in ordinea achitarii taxei de participare. |
Autor: | george [ 18 Apr 2019, 15:04 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 |
Autor: | george [ 18 Apr 2019, 19:06 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 |
Joi seara: |
Autor: | george [ 19 Apr 2019, 10:48 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 |
Vineri dimineata: |
Autor: | george [ 20 Apr 2019, 10:27 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 |
Sambata dimineata: |
Autor: | george [ 20 Apr 2019, 21:41 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 |
Sambata seara: |
Autor: | george [ 21 Apr 2019, 10:23 ] |
Subiectul mesajului: | Re: Cupa Campionilor-Sarulesti 2019 |
Final : |
Pagina 4 din 4 | Ora este UTC + 2 [ DST ] |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |