Raspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 
 NU! balta STOLNICI 
Autor Mesaj
Avatar utilizator

Membru din: 09 Feb 2011, 11:42
Mesaje: 113
Mesaj NU! balta STOLNICI
salutare, am fostanul trecut (doua iesiri minim 48 de ore) ca la "pomul laudat" la aceasta balta si pot sa va spun ca pe langa faptul ca nu am prins nimic serios (cateva fatze ...rosioare si carasi) am plecat si cu un gust amar de modul in care se comporta cei care administreaza balta (habar nu au sa vb cu clientii si folosesc si un ton agresiv, de bon sau chitanta nu mai vb)...sincer nu va recomand aceasta balta decat daca vreti sa experimentati cele descrise mai sus.


02 Mar 2011, 10:47
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 31 Ian 2011, 12:49
Mesaje: 196
Mesaj Re: NU! balta STOLNICI
pacat de o asemenea balta.o singura data am incercat sa pescuiesc impreuna cu niste amici,am ramas cu un gust amar. la nici 2 minute dupa ce am ajuns pe balta m-am trezit cu responsabilul de plata si scurt am fost tapat de 80 lei 24 ore.dl Nicu personal a luat banii fara a ne elibera in acel moment bon.
la nici o ora distanta a venit cu pretentia de a mai da tot grupul inca 100 lei,taxa agrement pentru 2 persoane.
am strins si am plecat fara in schimb sa pot recupera cei 80 lei.


04 Mar 2011, 15:51
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 19:42
Mesaje: 322
Localitate: Cluj-Napoca
Mesaj Re: NU! balta STOLNICI
Fericitilor !!! :lol:
Voi ati muscat-o usor.
Eu am fost intr-un concurs si in 3 zile juma de standuri nu o prins un peste, locul 1 parca s-o luat cu 3 pesti :lol:
Altfe....foarte frumoasa balta, pacat de ea. :roll:

_________________
http://www.alinpitters.ro/


06 Mar 2011, 22:16
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2011, 14:38
Mesaje: 198
Mesaj Re: NU! balta STOLNICI
Taxa de pescuit pe lacul Stolnici, in anul 2011 este de 30 lei/12h, catch&release
Accesul la standul de pescuit se face cu autoturismul, unde se descarca uneltele de pescuit, apoi se va duce in parcarea amenajata si pazita de la foisor sau cabana, in functie de standul de pescuit ales.Crapul mai mare de 5 kg se elibereaza iar cel retinut se plateste cu 13 lei/kg (crap romanesc,salonta,cten).
Pescarii la rapitor pot retine salaul la 15 lei/kg
Carasul,bibanul,rosioara,avatul se retin in limita bunului simt.
Balta este deschisa pescuitului tot timpul anului.
Va dorim fire intinse!


10 Apr 2011, 09:37
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 4 mesaje ] 

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 2 vizitatori


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle