Raspunde la subiect  [ 220 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul
 Campionatul National al Romaniei la Crap 
Autor Mesaj
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Unde ai vazut parastas cu lautari ,dansatoare si pregatit focul de artificii ?

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


25 Aug 2013, 13:22
Profil

Membru din: 10 Iul 2013, 22:01
Mesaje: 223
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
am inteles , sarbatoriti incheierea unei noi luni in care nu ati organizat nimic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


popescu s-a spalat pentru evenimentul asta sau pute in continuare a transpiratie ?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


25 Aug 2013, 14:55
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2564
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Cristi Y scrie:
Cu cea mai mare placere, daca stiu exact cand este i-mi programez de pe acum biletul de avion


@Tataie,
data concursului a fost stabilita -Champion Chellenge-Cupa Lacului Sarulesti- 23-27.10.2013.(joi-duminica)-plantat.

_________________
Baricada Carp Club


25 Aug 2013, 16:05
Profil

Membru din: 10 Iul 2013, 22:01
Mesaje: 223
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
dan _city_center scrie:
Cristi Y scrie:
Cu cea mai mare placere, daca stiu exact cand este i-mi programez de pe acum biletul de avion


@Tataie,
data concursului a fost stabilita -Champion Chellenge-Cupa Lacului Sarulesti- 23-27.10.2013.(joi-duminica)-plantat.


ok , roaga-l te rog pe Iorgos sa-mi trimita numarul lui la manager@cvmlogistic.co.uk ( am resoftat iphonul si am pierdut toate contactele ) si voi stabili cu el detaliile . Vin sigur !! Mersi de invitatie


25 Aug 2013, 17:52
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Vedeti ca pentru perioada 23-27 Sarulestiul era rezervat de FRPS pentru Cupa Romaniei 2013 . Vreti sa facem cuplaj ?

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


26 Aug 2013, 05:50
Profil

Membru din: 10 Iul 2013, 22:01
Mesaje: 223
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
nu o sa mai fie loc pe baltile din Romania sa se faca vreun concurs din cauza programului competitional incarcat al federatiei parazitare de la alba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bai nene daca s-ar desfiinta internetul nu ati mai exista !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: asta-i pista voastra de concurs !!! :lol: :lol:


26 Aug 2013, 08:28
Profil

Membru din: 10 Iul 2013, 22:01
Mesaje: 223
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
end of story


28 Aug 2013, 01:08
Profil
MAESTRU IN PESCUIT

Membru din: 20 Mar 2013, 08:45
Mesaje: 125
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
În sfârșit ți-ai dat seama că nu faci parte din filmul ăsta! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


28 Aug 2013, 08:53
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




Costele cred ca ar trebui sa iti schimbi semnatura in


Federatia lui Nea Fane garanteaza doar escrocheriile.

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


28 Aug 2013, 09:09
Profil

Membru din: 10 Iul 2013, 22:01
Mesaje: 223
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
F.R.de Pescuit scrie:
În sfârșit ți-ai dat seama că nu faci parte din filmul ăsta


aici ai dreptate , din filmul din care fac eu parte se pescuieste . Tu nu ai facut nimic concret decat sa minti , sa injuri si sa jignesti .. pe malul apei ... NIMIC !!!
te contesta pe toate siteurile de pescuit zeci de pescari pe care tu cu nesimtirea-ti specifica i-i renegi ....

in schimb pe tine te sustine doar un singur personaj , Buhac .

ramai si te balaceste in mocirla din filmul tau .... nespalatule :lol: :lol:


28 Aug 2013, 11:55
Profil
MAESTRU IN PESCUIT

Membru din: 20 Mar 2013, 08:45
Mesaje: 125
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Bine nesimțitule. Mă contestă zeci de pescari, dar rămân cu satisfacția că în România sunt aprox. 1 milion de pescari care nu mă contestă. Nu mă abțin să-ți reiterez că ești un jeg de om.


28 Aug 2013, 13:00
Profil

Membru din: 10 Iul 2013, 22:01
Mesaje: 223
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
te-ai enervat draga ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... cel mai cert semn al neputiintei :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: grobianismul si meschinaria te caracterizeaza si face casa buna cu personajele nespalate , fizic si moral

suferinta ta se trateaza in primul rand cu apa si sapun :!: :!: :!: :!:


acel milion de pescari la care faci referire sunt cei pe care te bazezi tu sa faci bani din taxele de pescuit , pescarii de competitie te contesta si injura TOTI , evident cu exceptia catorva buruieni

ti-ai pierdut ratingul si pe unica ta pista de concurs - internetul , micule sconcs :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


28 Aug 2013, 13:39
Profil

Membru din: 10 Iul 2013, 22:01
Mesaje: 223
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Don Quijote de la Alba , daca cumva incepe sa cada ceva umed de sus sa nu-ti faci iluzii ca ar fi ploaie , se pisha cips-ul pe tine ...cu bolta ca sa aiba eficienta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


28 Aug 2013, 13:49
Profil
MAESTRU IN PESCUIT

Membru din: 20 Mar 2013, 08:45
Mesaje: 125
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Nu-i așa că strugurii sunt acri? Lipsa de argumente nu poate fi acoperită de invective. Numai un retardat se poate preta la ce te pretezi tu. Dacă ești așa curios, îți permit să mă miroși! Pe la spate! :lol: :lol: :lol: :lol:


28 Aug 2013, 13:59
Profil

Membru din: 10 Iul 2013, 22:01
Mesaje: 223
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
F.R.de Pescuit scrie:
Dacă ești așa curios, îți permit să mă miroși! Pe la spate!


eu stiu ca este pozitia care te avantajeaza cand esti la primire dar nu trebuie intreprinsa o actiune asa elaborata ca sa-ti simt duhoarea , puti si cand scrii nespalatule


28 Aug 2013, 16:27
Profil

Membru din: 08 Feb 2012, 17:22
Mesaje: 48
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
oare anul acesta federatia va fi in stare sa organizeze ceva :roll: :?: :?: :?: :?:

_________________
La tăţi ni-i greu şi nu mă cert cu un prost că mă bate cu experienţa !; membru SCI


30 Aug 2013, 06:48
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Bineinteles ca va organiza ceva grandios !

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


30 Aug 2013, 06:59
Profil
MAESTRU IN PESCUIT

Membru din: 20 Mar 2013, 08:45
Mesaje: 125
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Chiar săptămâna viitoare va avea loc un eveniment așteptat de toată lumea. La sediul MTS va avea loc o întâlnire mediată de MTS între FRPS și AGVPSR pentru a clarifica cine reprezintă pescuitul sportiv din România.


30 Aug 2013, 07:48
Profil

Membru din: 10 Iul 2013, 22:01
Mesaje: 223
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
F.R.de Pescuit scrie:
La sediul MTS va avea loc o întâlnire mediată de MTS între FRPS și AGVPSR pentru a clarifica cine reprezintă pescuitul sportiv din România.



in curand va fi si intalnirea cu ministerul invatamantului pentru a se hotara proba de pescuit la bac propusa de popescu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

psiho-pupu ti-am zis sa vizitezi un psihiatru , paranoia la tine a atins cote paroxistice :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

la presedintie nu candidezi ??? ca se elibereaza postul in curand , nu de alta dar este invata scaunul de la Cotroceni cu escroci :evil:


30 Aug 2013, 13:56
Profil

Membru din: 10 Iul 2013, 22:01
Mesaje: 223
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
F.R.de Pescuit scrie:
Chiar săptămâna viitoare va avea loc un eveniment așteptat de toată lumea. La sediul MTS va avea loc o întâlnire mediată de MTS între FRPS și AGVPSR pentru a clarifica cine reprezintă pescuitul sportiv din România.


Buhac Constantin scrie:
Bineinteles ca va organiza ceva grandios !



Citez spusele unuia din cei inscrisi la singura etapa a Campionatului National Oficial de Pescuit Sportiv 2013, "proba" crap, care nu s-a mai tinut. Sub titlul "Vizita medicala opreste CN de crap", Sorin Rudeanu scrie:

"La ora la care scriu aceste randuri ar fi trebuit sa ma aflu pe incinta de la Doripesco, luptandu-ma cu crapii din acest lac in cadrul primei competitii oficiale de crap desfasurate in Romania. Din pacate, dupa ce s-a luptat sa-si castige drepturile pe care le are Federatia (bravo Domniei Sale), dupa ce a contestat tot ce misca in tara (probabil indreptatit), Domnul Stefan Popescu si ceea ce ar trebui sa insemne ADEVARATUL (conform spuselor sale) Campionatul National sunt deja istorie. Mai exact, acest Campionat s-a reprogramat pentru luna viitoare pe motiv ca o parte dintre sportivii care erau inscrisi la acest concurs nu aveau vize medicale. Si atunci vin si eu si intreb: oare Domnul Popescu nu stia in momentul in care a inscris echipele ca sportivii nu au toate actele in regula si daca stia de ce i-a inscris? Oare nu cumva este lipsa de profesionalism si toate aceste lucruri nu fac altceva decat sa sporeasca “popularitatea” de care se bucura D-nul Presedinte.

Lipsa de credibilitate a Domnului Popescu este principalul motiv pentru care foarta multa lume se arata reticienta in a adera la Federatie si in loc sa incerce sa remedieze acest lucru stafful care conduce aceasta organizatie da impresia ca doreste ca proiectul sa moara din fasa. Doream sa particip la acest eveniment pentru a arata pescarilor ca se poate, dar din pacate sunt obligat sa mai astept.

Eu unul inca mai sper ca se pot face lucruri frumoase si chiar imi doresc ca acest lucru sa se intample, dar atata timp cat nu dovedesti ca esti mai bun decat cei care s-au ocupat pana acum, cat timp esti primul care incalci regulamentele internationale (l-am atentionat ca este inadmisibil sa organizeze primul Campionat National de 96 de ore la care participa echipe de 3 pescari), nu pot decat sa astept sa vad si rezultate.

Pana atunci traim cu speranta. Doamne ajuta!"

http://www.pvtv.ro/pescuit/vizita-medic ... -crap.html


31 Aug 2013, 09:57
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 220 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 2 vizitatori


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle