Raspunde la subiect  [ 220 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Urmatorul
 Campionatul National al Romaniei la Crap 
Autor Mesaj

Membru din: 29 Ian 2011, 15:39
Mesaje: 680
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
...premii surpriza Iulica, premii surpriza ;) :D ...
Atita timp cit "nea" Costica Buhac se ocupa de partea financiara, totul va fi OK ;) ...inceperea concursului o "dati" cu...pusca ;) :lol: .


03 Iul 2013, 18:21
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Dl Viorel inceperea concursului se va da cu sirena de la SALVARE :lol: :lol: :lol: :lol:

Raman placut surprins de numarul mare de fani ai FRPS care confirma prezenta la startul acestui mare eveniment . Eu cred ca foarte multi cunoscatori de muzica au fost atrasi de ARIE .

Frate Iulian cand te gandesti numai la premii vezi ca tragi loc nasol .Nu vrei sa participi si tu la competitii oficiale poate vei fi selectionat la Lotul National :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


03 Iul 2013, 22:07
Profil

Membru din: 29 Ian 2011, 15:39
Mesaje: 680
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
[quote="Buhac Constantin]... Eu cred ca foarte multi cunoscatori de muzica au fost atrasi de ARIE .
[/quote]
...mie si lui nea Fane ne place muzica Mariei Lataretu, muzica gorjeneasca taica :D ...
...cu ARIA sunt altii :lol: :lol: :lol: ...


03 Iul 2013, 22:19
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Dl Viorel cu ce brigada de arbitraj va prezentati la Doripesco ?
Stiti cumva dumneavoastra de ce se agita asa de tare vecinii din cauza organizarii unei etape oficiala cu un numar mai mic de echipe decat numarul de Loturi care au cotizat la antrenamentul desfasurat la Corbu ?
Asteptam cererile de afiliere de la doua Cluburi mari de pescuit . Revenim cat de curand cu stiri senzationale !

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


03 Iul 2013, 22:34
Profil

Membru din: 29 Ian 2011, 15:39
Mesaje: 680
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Buhac Constantin scrie:
Dl Viorel cu ce brigada de arbitraj va prezentati la Doripesco ?
... ;) :D ...sa o iau ca o invitatie :lol: ...
Stiti cumva dumneavoastra de ce se agita asa de tare vecinii din cauza organizarii unei etape oficiala cu un numar mai mic de echipe decat numarul de Loturi care au cotizat la antrenamentul desfasurat la Corbu ?
...de ce se agita nu pot sti, poate schimbarile bruste de presiune atmosferica :lol: ...un numar mic de echipe-5/sector, da posibilitatea organizatorului sa aleaga standuri cit mai echilibrate, astfel incit nu bulanul sa aleaga cistigatorul, ci priceperea pescarilor(nada buna or sa aiba toate echipele)...


03 Iul 2013, 22:48
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2564
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
rog userii care posteaza pe acest subiect sa o faca numai cu numele real.
inca din cursul diminetii am primit cateva mesaje in care se punea "presiune" pe acest subiect..


acum 15 minute pe facebook am fost atentionat de faptul ca se poate inchide saitul :evil:
citez:-Sunteti partasi la o lovitura de stat!

Antena 3 este?.. :lol: :lol: :lol:

_________________
Baricada Carp Club


03 Iul 2013, 22:49
Profil

Membru din: 25 Apr 2013, 19:49
Mesaje: 4
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
mesaj sters


04 Iul 2013, 08:24
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Echipele care doresc cazare pentru data de 11.08 .2013 la Doripesco trebuie sa anunte cat mai repede pentru ca la ora actuala 3 camere mai sunt disponibile .

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


06 Iul 2013, 10:59
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2564
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
se stie!prima etapa a Campionatul National al Romaniei la Crap se va desfasura la Doripesco,a doua cumva la Darvari sau Tancabesti? :roll:

_________________
Baricada Carp Club


06 Iul 2013, 11:09
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Cu Darvari inca nu este sigur .

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


06 Iul 2013, 13:43
Profil
MAESTRU IN PESCUIT

Membru din: 08 Feb 2011, 22:19
Mesaje: 61
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Buhac Constantin scrie:
Cu Darvari inca nu este sigur .


cu parere de rau trebuie sa anunt ca in perioada propusa de federatie lacul este rezervat pentru un concurs de pescuit la scrumbie si chefal .
avem liber in perioada 3 ianuaria 7 ianuarie 2014 !perioada in care administratia lacului darvari pune la dispozitie gratuit si neinteresat material conducerii federatiei pentru orice concurs doreste aceasta .


07 Iul 2013, 14:46
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2564
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
oanavictor scrie:
Buhac Constantin scrie:
Cu Darvari inca nu este sigur .


cu parere de rau trebuie sa anunt ca in perioada propusa de federatie lacul este rezervat pentru un concurs de pescuit la scrumbie si chefal .
avem liber in perioada 3 ianuaria 7 ianuarie 2014 !perioada in care administratia lacului darvari pune la dispozitie gratuit si neinteresat material conducerii federatiei pentru orice concurs doreste aceasta .



lasa nea Victore ca nu abordai drapelul la poarta daca nu era vorba de ceva official cu Romania!

unde m-ai pui ca ai si CIS la club

masina de culoare rosie nu apartine antrenorului federal?....


Fisiere atasate:
DSC06508.JPG
DSC06508.JPG [ 1.26 MiB | Vizualizat de 8035 ori ]

_________________
Baricada Carp Club
07 Iul 2013, 18:37
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Premiile vor depasi valoarea de 15000lei +produse pescuit
Multumim sponsorilor generosi -Energofish, Neumarck-bere,Silva-bere,Blue-Air,UTI-Romania.

Pana la acesta data sunt inscrise regulamentar doar 14 echipe !

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


10 Iul 2013, 06:43
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Se mai tine aceasta Braila cu iz oficial?

_________________
BARICADA CRAP CLUB


10 Iul 2013, 18:27
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2564
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
david nicu scrie:
Se mai tine aceasta Braila cu iz oficial?



o sa intre Costica si Florin (Baracuda) maine-cu noutati ... :)
Vodafone a raspuns favorabil si se implica consistent.

_________________
Baricada Carp Club


10 Iul 2013, 22:48
Profil

Membru din: 10 Iul 2013, 22:01
Mesaje: 223
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
domnul Buhac se ocupa de gestionarea fondurilor de sponsorizare ? operatiune foarte delicata ! aveti grija domnule Buhac sa nu alunecati in tendinte tenebre de a deturna procente pe cai ascunse , dumneavoastra aveti antecedente in asa ceva , sa va reamintesc propunerea facuta acum doi ani unei pensiuni din delta referitor la aranjamente financiare cu programe recreative facute prin si cu banii Federatiei Sindicatelor Ramurii Vagoane

apropos de implicarea dumneavoastra atat de ferventa in aceasta federatie nu mi-ati raspuns la o intrebare , care este rolul dumneavoasra oficial ??

nu de alta dar in declaratia de interes depusa la primaria Domnesti in 21.06.2012 nu este specificat nimic referitor la implicarea in structura vreunei organizatii de orice fel


10 Iul 2013, 23:48
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Ati auzit ceva dar nu ati inteles ori doriti voi sa prezentati altfel lucrurile .Pentru linistea dumneavoastra sa stiti ca proiectul va incepe cat de curand .Momentan lucram la un act aditional prin care vom reveni la cateva drepturi suspendate din CCM printre care se afla [ prima de vacanta si decontarea biletelor de odihna si tratament ] .Dupa inregistrarea actului aditional voi continua sa indrum membrii sa treaca pracul acelei locatii superbe .
Din cate imi amintesc ati intrat in direct la radio cand am fost invitat de DL Tibi si am lamurit lucrurile atunci .
Nici nu aveam motiv ca tot atunci am spus ca dupa ce incepe sa functioneze Federatia fac un pas inapoi si las pe cel care va dori si se va pricepe mai bine la sectiunea Crap .Dar din cate se vede lucrurile au intrat pe fagas normal si de la 01.09 .2013 se va ocupa altcineva .Daca intradevar esti Tataie suna la 0723339044 .

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


11 Iul 2013, 01:15
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2564
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Cristi Y scrie:
domnul Buhac se ocupa de gestionarea fondurilor de sponsorizare ? operatiune foarte delicata ! aveti grija domnule Buhac sa nu alunecati in tendinte tenebre de a deturna procente pe cai ascunse , dumneavoastra aveti antecedente in asa ceva , sa va reamintesc propunerea facuta acum doi ani unei pensiuni din delta referitor la aranjamente financiare cu programe recreative facute prin si cu banii Federatiei Sindicatelor Ramurii Vagoane

apropos de implicarea dumneavoastra atat de ferventa in aceasta federatie nu mi-ati raspuns la o intrebare , care este rolul dumneavoasra oficial ??

nu de alta dar in declaratia de interes depusa la primaria Domnesti in 21.06.2012 nu este specificat nimic referitor la implicarea in structura vreunei organizatii de orice fel


si ca sa extrapolam
urmeaza conform procedurilor standart ca cineva din structurile superioare apcr sa se autosesizeze cu interventii la FSNCPR- !
merge bine la pachet pe caz social[i]-spaga si amanta :

_________________
Baricada Carp Club


11 Iul 2013, 07:10
Profil

Membru din: 08 Feb 2012, 17:22
Mesaje: 48
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Buhac Constantin scrie:
Cu Darvari inca nu este sigur .


Ce sa faci la Darvari????cu ultimul crap care a fost prins s-a făcut un botez in Fundulea la Spandele :oops: :oops:

_________________
La tăţi ni-i greu şi nu mă cert cu un prost că mă bate cu experienţa !; membru SCI


11 Iul 2013, 08:22
Profil

Membru din: 10 Iul 2013, 22:01
Mesaje: 223
Mesaj Re: Campionatul National al Romaniei la Crap
Buhac Constantin scrie:
Din cate imi amintesc ati intrat in direct la radio cand am fost invitat de DL Tibi si am lamurit lucrurile atunci .


Domnule Buhac , in emisiunea la care faceti referire ati afirmat , in direct ca sunteti implicat in proiectul lansat de popescu pentru ca SUNTETI PLATIT , exista inregistrarea . In eventualitatea unei cercetari a DNA, daca credeti ca aburelile si ironiile care va caracterizeaza vor justifica actiuniile dvs va inselati
dar asta doar inr-o eventualitate , eu sunt convins ca sunteti foarte corect , la fel de corect ca si cantarirea acelor doi crapi de peste 20 kg de la o renumita braila


11 Iul 2013, 08:41
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 220 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Urmatorul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 1 vizitator


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle