Raspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5
 CAMPIONATUL NATIONAL DE PESCUIT SPORTIV - PROBA CRAP 
Autor Mesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2564
Mesaj Re: CAMPIONATUL NATIONAL DE PESCUIT SPORTIV - PROBA CRAP
razvan ulmeanu scrie:
Patrick,
Poti dovedi afirmatiile?
Daca nu le poti dovedi, e grav pentru ca starnesti un scandal absolut gratuit si jicnesti un pescar.
Si va rog sa pastrati un nivel decent in exprimare.


poate ar fi indicat un ban temporar pana clarificam pe cine citim :roll: am o banuiala ca sunt de dincolo :evil:

_________________
Baricada Carp Club


18 Feb 2012, 20:33
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 05 Feb 2011, 13:58
Mesaje: 2973
Mesaj Re: CAMPIONATUL NATIONAL DE PESCUIT SPORTIV - PROBA CRAP
Val scrie:
.......
George , Patrick , zau ca asta e Kafka de acum ..dar pesemne ca asa trebuie .....

Eu am pus o intrebare pertinenta ... daca se pot demonstra acea afirmatie ! Daca nu se pot demonstra, e egala cu zero...mai ales ca vine dupa mult prea mult timp de la sfarsitul acelui concurs !...si nu sunt vre-o clona...numele meu este Iorga George !


18 Feb 2012, 21:11
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 19:42
Mesaje: 322
Localitate: Cluj-Napoca
Mesaj Re: CAMPIONATUL NATIONAL DE PESCUIT SPORTIV - PROBA CRAP
Patrick,
atat timp cat nu poti dovedi afirmatiile tale ramane doar cuvantul tau imptriva lui si se transforma toata discutia intr-o balacareala ieftina.
Din punctul meu de vedere sunt foarte tardive aceste acuze, si nu iti fac cinste nici macar tie, ar fi trebuit atunci sa iei atitudine si sa faci publice acuzele.
Va rog sa readuceti discutia , daca a fost una , la un nivel decent.
Luati asta ca un avertisment.

_________________
http://www.alinpitters.ro/


18 Feb 2012, 23:01
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 07 Ian 2012, 17:07
Mesaje: 186
Mesaj Re: CAMPIONATUL NATIONAL DE PESCUIT SPORTIV - PROBA CRAP
Alin ai dreptate acum regret ca am scris ce trebuia facut atunci la festivitatea de premiere in fata organizatorilor si participantilor .Dar toate au o limita peste tot Val da lectii indiferent ca stie ori nu stie omul scrie pe hartie .Nu consider ca avem termeni de comparatie intre Val si fratii Rudeanu .Cel putin Piticu care este un simbol al performantelor Romanesti si a tarat dupa el ani buni si alti cunoscatori ai fenomenului scotandui din anonimat nu merita sa fie judecat de ..........
Val are si el meritele lui in pescuit .Cel mai bun lucru care la facut ,este si va fi pentru toti pescarii sclipirea de geniu nu de Genes prin infiintarea Crapmaniei .Dar si asta a cedato pentru a sta cu smecherii la aceeasi masa .Asa patesc Valetii fara valoare :mrgreen:


19 Feb 2012, 08:02
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 19:42
Mesaje: 322
Localitate: Cluj-Napoca
Mesaj Re: CAMPIONATUL NATIONAL DE PESCUIT SPORTIV - PROBA CRAP
In scurta mea cariera de pescar prin competitii am invatat ca o greseala cat de mica mai tarziu te costa , si orcum se afla, pescarii barfesc mult , discutiile private devin publice...
O scurta gluma facuta cu un arbitru (nevinovata sau nu :roll: ) auzita de cine nu trebuie poate apoi fi facuta publica si gata scandalul, am asistat si la asa ceva.
Daca si tu Patrick si D-l Val santeti de acord pot sa curat topicul , nu fac cinste nimanui acuzele, nici macar forumului, nu vrem sa-i mai bagam lemne pe foc d-lui Popescu :)) .

_________________
http://www.alinpitters.ro/


19 Feb 2012, 10:41
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 07 Ian 2012, 17:07
Mesaje: 186
Mesaj Re: CAMPIONATUL NATIONAL DE PESCUIT SPORTIV - PROBA CRAP
Eu sunt de acord cu stergerea tuturor mizeriilor si cu banarea lui Popescu dupa cum reiese dorinta majoritatii votantilor . La ora actuala diferente mari intre Val si Popescu nu sunt ca amandoi le stie pe toate si se leaga de toata lumea .
Daca 3 persoane sunt de parere ca am gresit ce am scris eu nu mai zmagalesc forumul fara sa ma baneze proprietarul . Imi cer scuze pentru postarea facuta cu Val dar in acelas timp regret ca nu am facuto publica la festivitatea de premiere .
P.S Val indiferent ca ai facut parte din loturi de 6-8-10 pescari numarul tau a fost mereu 12 :!:


19 Feb 2012, 11:40
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 31 Ian 2011, 00:55
Mesaje: 590
Mesaj Re: CAMPIONATUL NATIONAL DE PESCUIT SPORTIV - PROBA CRAP
Val scrie:
Cred ca esti prieten cu excelenta lui Andrei Ionita...numai voi faceti stand -up comedy ..si nu pricepti de cine ride lumea , de voi sau de ce vorbiti sau scrieti ... Asa se intimpla cind ai 20 ani ...sunteti cool . :lol: :lol:


Excelenta...esti bou :lol:

_________________
Milionar excentric


19 Feb 2012, 15:04
Profil

Membru din: 12 Mar 2011, 12:56
Mesaje: 106
Mesaj Re: CAMPIONATUL NATIONAL DE PESCUIT SPORTIV - PROBA CRAP
este localnic din Bratestii de jos ,braconier din tata'n fiu :evil: :evil: :oops: si a fost arbitru la concursul de pe Bunget ,atunci cind a cistigat cine a trebuit ;)


19 Feb 2012, 17:11
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 07 Ian 2012, 17:07
Mesaje: 186
Mesaj Re: CAMPIONATUL NATIONAL DE PESCUIT SPORTIV - PROBA CRAP
Val nu vreau sa mai discutam aici ca se pare ca facem jocul altora .Am fost luat de val ieri ca a fost si ziua baiatului meu .Deschide un topic pe Crapmania si discutam acolo .Poti sa pui nr de telefon ca am mai multe de discutat cu tine .Nu mia picat bine cand am citit de fratii Rudeanu .


19 Feb 2012, 18:10
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: CAMPIONATUL NATIONAL DE PESCUIT SPORTIV - PROBA CRAP
Patriciu ce Club faci de ras ?
Poti dovedi ce debitezi ?
Ai ales gresit adversarul !

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


19 Feb 2012, 18:42
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 3 vizitatori


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle