Raspunde la subiect  [ 42 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Urmatorul
 C N 2012 a inceput 
Autor Mesaj

Membru din: 02 Feb 2011, 11:10
Mesaje: 50
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
dan _city_center scrie:
jorjinio33 scrie:
ceva noutati de la corbu?


da!...
vântul si-a schimbat direcția !




merci capitane :lol:


15 Iun 2012, 21:05
Raporteaza acest mesaj
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 31 Ian 2011, 00:55
Mesaje: 590
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
http://www.crapimari.ro/index.php?id_ca ... lasament=1

Hai baieti mai puteti urca inca un loc !

_________________
Milionar excentric


16 Iun 2012, 22:20
Raporteaza acest mesaj
Profil
MEMBRU
Avatar utilizator

Membru din: 31 Ian 2011, 18:11
Mesaje: 128
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
in B e lupta deschisa dar am incredere in Cereals Boilies!
haideti batieti rezistati si noaptea asta si tineti-o tot asa!


16 Iun 2012, 23:17
Raporteaza acest mesaj
Profil
MEMBRU
Avatar utilizator

Membru din: 31 Ian 2011, 18:11
Mesaje: 128
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
a urcat Nicu pe 3 si suntem pe 2 la general!


16 Iun 2012, 23:26
Raporteaza acest mesaj
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 31 Ian 2011, 00:55
Mesaje: 590
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
Da avem 2+3+7 ! locul 2 la general momentan! se mai pot recupera puncte pe b si c ...pe A locul 1 e adjudecat de Carping

_________________
Milionar excentric


16 Iun 2012, 23:32
Raporteaza acest mesaj
Profil

Membru din: 02 Feb 2011, 11:10
Mesaje: 50
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
si pe C e adjudecat tot de carping din pacate,nu cred ca se mai poate recupera diferenta de 260 kg intre locul 1 si 2.


Ultima oara modificat de jorjinio33 pe 16 Iun 2012, 23:38, modificat 1 data in total.



16 Iun 2012, 23:35
Raporteaza acest mesaj
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 31 Ian 2011, 00:55
Mesaje: 590
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
Pe toate sctoarele Carping pare de neclintit de pe locul 1, eu ma refeream unde mai putem urca noi, pe A fiind pe 2 deja si locul 1 fiind la diferenta prea mare nu mai putem urca ci doar sa ramanem acolo. Cristi si Nelu sunt in forma maxima :)

_________________
Milionar excentric


16 Iun 2012, 23:37
Raporteaza acest mesaj
Profil
MEMBRU
Avatar utilizator

Membru din: 31 Ian 2011, 18:11
Mesaje: 128
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
Cristi ma uimeste pe zi ce trece!
de Vio si Paraschiv nu ma indoiesc ca vor urca. acum doar sa mentina ritmul si sa mai recupereze pe unde se poate si asa sa scapam la final cu penalizare cat mai mica.


16 Iun 2012, 23:45
Raporteaza acest mesaj
Profil

Membru din: 30 Ian 2011, 00:12
Mesaje: 240
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
Clubul Overten este de acord cu rejucarea mansei sau cu orice decizie de invalidare a rezultatului general pentru proasta alegere a grilelor de concurs care a fost făcută fără acordul nostru si a dat naștere la suspiciuni de frauda a competiției .

Mentionez ca la ședința s-a garantat ca nu vor fi doua loturi cu echipe alaturate si noi am fost pe doua sectoare vecini cu un alt club


17 Iun 2012, 16:58
Raporteaza acest mesaj
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2011, 19:08
Mesaje: 94
Localitate: Pitesti
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
Felicitari clubului Baricada pentru locul obtinut.
Felicitari lui Cristi Ionita pentru daruire, munca si afirmare de la varsta asta. Bravo pustiule, tine-o tot asa si la mai mare ;)

_________________
Daniel Ciuchendea
Vremurile noastre sunt vremea mediocrității, a lipsei de sentimente, a pasiunii pentru incultură, a lenei, a incapacității de a te apuca de treabă și a dorinței de a avea totul de-a gata.


19 Iun 2012, 01:59
Raporteaza acest mesaj
Profil YIM
MEMBRU
Avatar utilizator

Membru din: 30 Ian 2011, 02:24
Mesaje: 60
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
Ciuchi scrie:
Felicitari clubului Baricada pentru locul obtinut.
Felicitari lui Cristi Ionita pentru daruire, munca si afirmare de la varsta asta. Bravo pustiule, tine-o tot asa si la mai mare ;)


Ms tuturor pt felicitari si incurajari, dar eu zic ca nu mai am o varsta asa mica, deja fac 24 la toamna, nu mai sunt tanar... :lol: :lol: :lol:


19 Iun 2012, 09:34
Raporteaza acest mesaj
Profil
MEMBRU
Avatar utilizator

Membru din: 30 Ian 2011, 02:24
Mesaje: 60
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
Cristi Ionita scrie:
Ciuchi scrie:
Felicitari clubului Baricada pentru locul obtinut.
Felicitari lui Cristi Ionita pentru daruire, munca si afirmare de la varsta asta. Bravo pustiule, tine-o tot asa si la mai mare ;)


Ms tuturor pt felicitari si incurajari, dar eu zic ca nu mai am o varsta asa mica, deja fac 24 la toamna, nu mai sunt tanar... :lol: :lol: :lol:


In plus, meritul pentru locul 2 obtinut pe sectorul A ii apartine lui Nelu Capitanu in proportie de 80%. Eu am incercat doar sa fiu foarte atent la ceea ce imi explica si sa aplic cat mai bine. La acest concurs, mai mult am muncit decat am gandit. :lol:


19 Iun 2012, 09:36
Raporteaza acest mesaj
Profil

Membru din: 31 Ian 2011, 17:01
Mesaje: 272
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
Felicitariii Lotului Baricada si indiferent de ce se va intampla ....cu acest campionat, imi doresc sa aveti astrele cu voi (pt urmatoarele doua grileeee :D :D :D uitati-va dupa plicuri indoite, pixate, etc,... ;) ;) ;) )


19 Iun 2012, 09:58
Raporteaza acest mesaj
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2011, 19:08
Mesaje: 94
Localitate: Pitesti
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
Cristi, o echipa de fotbal, rugby, handbal sau ce vrei tu, atunci cand castiga cu 1-0 nu a castigat respectivul care a dat gol, ci meritul este al intregii echipe ;)

_________________
Daniel Ciuchendea
Vremurile noastre sunt vremea mediocrității, a lipsei de sentimente, a pasiunii pentru incultură, a lenei, a incapacității de a te apuca de treabă și a dorinței de a avea totul de-a gata.


19 Iun 2012, 11:51
Raporteaza acest mesaj
Profil YIM
MEMBRU ONORIFIC
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 20:35
Mesaje: 617
Localitate: Mogosoaia
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
Ciuchi scrie:
Cristi, o echipa de fotbal, rugby, handbal sau ce vrei tu, atunci cand castiga cu 1-0 nu a castigat respectivul care a dat gol, ci meritul este al intregii echipe ;)


Barcelona castiga doar din cauza lui Messi... :mrgreen:


19 Iun 2012, 11:55
Raporteaza acest mesaj
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
Marian Constantin scrie:
Clubul Overten este de acord cu rejucarea mansei sau cu orice decizie de invalidare a rezultatului general pentru proasta alegere a grilelor de concurs care a fost făcută fără acordul nostru si a dat naștere la suspiciuni de frauda a competiției .

Mentionez ca la ședința s-a garantat ca nu vor fi doua loturi cu echipe alaturate si noi am fost pe doua sectoare vecini cu un alt club






un rezultat oficial inregistrat si omologat in timpu real nu mai poate fi anulat de nimeni indiferent de ce pozitie a ocupat in clasamentul final.
daca cumva sa inregistrat o ilegalitate sau o incalcare a regulamentului din parte vreunui club participant si asta va putea fi dovedita,sanctiunea va fi asupra clubului implicat conform regulamentului competitiei.


schimbarea regulamentului acceptat de la bun inceput nu mai poate fi schimbat in timpul competitiei.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


19 Iun 2012, 18:38
Raporteaza acest mesaj
Profil

Membru din: 29 Ian 2011, 15:39
Mesaje: 680
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
david nicu scrie:
un rezultat oficial inregistrat si omologat in timpu real nu mai poate fi anulat de nimeni indiferent de ce pozitie a ocupat in clasamentul final.
...daca se dovedeste ca sistemul de desfasurare a fost incorect se poate anula...
daca cumva sa inregistrat o ilegalitate sau o incalcare a regulamentului din parte vreunui club participant si asta va putea fi dovedita,sanctiunea va fi asupra clubului implicat conform regulamentului competitiei.
...ilegalitatea nu a facut-o un anumit club, ci organizatorul-manager club, prin nerespectarea reg cips-fips privind modul de intocmire a grilelor si necomunicarea lor cluburilor pt a fi analizate si discutate...
schimbarea regulamentului acceptat de la bun inceput nu mai poate fi schimbat in timpul competitiei.
...poi :roll: , nu a fost acceptat(voturi 9-9), ci impus de proprietarul baltii, pt ca asa a vrut si indiferent cum ieseau voturile tot asa raminea...deci se poate schimba miine la agvps ;) ...


19 Iun 2012, 23:27
Raporteaza acest mesaj
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
viorel dulamita scrie:
david nicu scrie:
un rezultat oficial inregistrat si omologat in timpu real nu mai poate fi anulat de nimeni indiferent de ce pozitie a ocupat in clasamentul final.
...daca se dovedeste ca sistemul de desfasurare a fost incorect se poate anula...
daca cumva sa inregistrat o ilegalitate sau o incalcare a regulamentului din parte vreunui club participant si asta va putea fi dovedita,sanctiunea va fi asupra clubului implicat conform regulamentului competitiei.
...ilegalitatea nu a facut-o un anumit club, ci organizatorul-manager club, prin nerespectarea reg cips-fips privind modul de intocmire a grilelor si necomunicarea lor cluburilor pt a fi analizate si discutate...
schimbarea regulamentului acceptat de la bun inceput nu mai poate fi schimbat in timpul competitiei.
...poi :roll: , nu a fost acceptat(voturi 9-9), ci impus de proprietarul baltii, pt ca asa a vrut si indiferent cum ieseau voturile tot asa raminea...deci se poate schimba miine la agvps ;) ...



Nu mai credeti chiar asa tot ce vi se spune.........lumea mai este nervoasa,obosita ,suparata............

_________________
BARICADA CRAP CLUB


20 Iun 2012, 09:38
Raporteaza acest mesaj
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2564
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
avand in vedere faptul ca inca nu a inceput prima etapa oficiala a acestui CN credeti ca este posibil :roll: sau regulamentul permite ca in cazul unui concurent care nu mai poate participa din motive medicale... sa se poata face o schimbare in componenta lotului...?.. :roll: :roll:

_________________
Baricada Carp Club


21 Iun 2012, 18:51
Raporteaza acest mesaj
Profil
MEMBRU
Avatar utilizator

Membru din: 31 Ian 2011, 18:11
Mesaje: 128
Raspuns cu citat
Mesaj Re: C N 2012 a inceput
cum nu cred ca s-a cerut sau s-a pus problema de la inceput de un lot ''extins'' cu mai multe rezerve nu vad de ce, daca unul din concurenti are o problema medicala, bineinteles cu un act doveditor, sa nu fie posibila schimbarea lui, chiar si intre etape.


21 Iun 2012, 19:29
Raporteaza acest mesaj
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 42 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Urmatorul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 42 vizitatori


Puteti scrie subiecte noi in acest forum
Puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle