Raspunde la subiect  [ 26 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
 Atentie !se sterg multe postari pe crapmania! 
Autor Mesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2564
Mesaj Re: Atentie !se sterg multe postari pe crapmania!
george scrie:
...offf, nu mai poate omul sa se impiedice de butonul Delete, ca sariti si faceti gura ! :? ... :lol:



astfel de persoane sunt cu adevărat periculoase....
.........dacă nu iar convenii niște cifre pe anumite foi de arbitraj nu poate sa facă Delete?....cine i-l poate oprii ?....sau o echipa care prinde bine peste ....sa nu fie lucrata din nivelul apei...Delete calugar...
.......exemplele pot continua chiar intr-o forma mult mai agravanta

chiar nu te înțeleg George ce cauti tu sa-ți asociezi numele cu un asemenea Dilit

_________________
Baricada Carp Club


06 Feb 2013, 14:57
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 05 Feb 2011, 13:58
Mesaje: 2973
Mesaj Re: Atentie !se sterg multe postari pe crapmania!
Dane, animozitatile dintre voi, nu ma privesc ! Nu stiu daca mi-i se pot reprosa prea multe de cand am aparut in peisaj, dar garantez ca supoztiile de mai sus raman la gradul de SF ! Legat de arbitraj, concursuri, personal nu am nimic de reprosat nimanui dintre cei cu care am colaborat...legat de partea de net, forumuri, moderari,etc., cred ca unii trebuie sa invete sa fie mai calmi, mai diplomati si mai responsabili !


06 Feb 2013, 19:31
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2564
Mesaj Re: Atentie !se sterg multe postari pe crapmania!
george scrie:
Dane, animozitatile dintre voi, nu ma privesc ! Nu stiu daca mi-i se pot reprosa prea multe de cand am aparut in peisaj, dar garantez ca supoztiile de mai sus raman la gradul de SF ! Legat de arbitraj, concursuri, personal nu am nimic de reprosat nimanui dintre cei cu care am colaborat...legat de partea de net, forumuri, moderari,etc., cred ca unii trebuie sa invete sa fie mai calmi, mai diplomati si mai responsabili !



@George .eu zic ca doar ce faci tu, poti garanta.
in lumea asta din ce in ce mai mica a pescuitului de competitie , o jungla , doar banii pescarilor conteaza.....iar rasfatul la numarul acestora a ajuns intradevar la cote SF.....

uite ca eu iti pot reprosa faptul ca nu ai luat atitudine si ca te lasi combinat in mizeria de pe crapmania,
inca dispar postari ....drepturi la replica....si cate si mai cate ...

_________________
Baricada Carp Club


06 Feb 2013, 20:39
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 05 Feb 2011, 13:58
Mesaje: 2973
Mesaj Re: Atentie !se sterg multe postari pe crapmania!
dan _city_center scrie:
.......

uite ca eu iti pot reprosa faptul ca nu ai luat atitudine si ca te lasi combinat in mizeria de pe crapmania,
inca dispar postari ....drepturi la replica....si cate si mai cate ...


Pai eu sunt un simplu moderator acolo si, asa cum e normal ("deontologic" sa-i zicem), nu stau sa comentez in public deciziile adminilor ! Nu sunt de acord cu stergerea postarilor decat in cazurile extreme ... si cred ca stie toata lumea, ca atunci cand intervin, editez sau mut postarile si mentionez cine si de ce a facut-o ! Ma rog, am sa zicem un stil al meu de moderare si in anumite perioade nu prea am timp sa intervin la timp, dar de la asta pana la a spune ca sunt partas la toate deciziile pe care le ia staff-ul sit-ului, e cale lunga !
p.s.
Ca fapt divers, genul asta de repros l-am incasat intai pe Liga , apoi pe Crapmania, acum pe Baricada, sit-uri unde nu am nici o legatura cu modul de administrare !


06 Feb 2013, 22:29
Profil

Membru din: 05 Aug 2011, 16:01
Mesaje: 18
Mesaj Re: Atentie !se sterg multe postari pe crapmania!
Gor, e păcat sa incerci sa aduci argumente pentru ce se întâmplă acolo...
Are mania persecutiei, sindromul lui Narcis, se foloseşte de clone sa se aprobe singur...
Tocmai ca nu sunt multe ce ţi se pot reproşa, nu lua apararea...

Sent using Tapatalk


06 Feb 2013, 23:09
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 05 Feb 2011, 13:58
Mesaje: 2973
Mesaj Re: Atentie !se sterg multe postari pe crapmania!
claudiue scrie:
Gor, e păcat sa incerci sa aduci argumente pentru ce se întâmplă acolo...
Are mania persecutiei, sindromul lui Narcis, se foloseşte de clone sa se aprobe singur...
Tocmai ca nu sunt multe ce ţi se pot reproşa, nu lua apararea...


N-am luat apararea nimanui si nici n-am incercat sa aduc argumente ptr. cum isi administreaza cineva sit-ul ! Am facut initial o gluma ptr. ca faptul era deja consumat si ulterior mi-am specificat pozitia fata de cele intamplate ! Inca o data, ca moderator nu mi-i se pare corect sa judec deciziile unui Admin, chiar daca nu sunt de acord cu ele ! Eu am fost blestemat de catre un dobitoc, in scris, in public, in ziua de Paste si n-am sters postarea ... dar eram Admin pe sit-ul respectiv si asa am considerat ca e corect !


06 Feb 2013, 23:27
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 26 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 1 vizitator


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle