Raspunde la subiect  [ 28 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
 Re:discuții pe tema calendarului competitional 2013 
Autor Mesaj

Membru din: 01 Feb 2011, 00:02
Mesaje: 38
Mesaj Re:discuții pe tema calendarului competitional 2013
Dane, etapele CN cum se vor desfasura-vor fi prin eliminare sau iar cluburile participa toate mansele :?: :roll: .


20 Dec 2012, 19:16
Profil

Membru din: 09 Feb 2012, 03:26
Mesaje: 19
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
Dar eu mai cunosc cateva concursuri pe 2013 De ce nu se regasesc in calendar :?: Cupa Primaverii MV 2 de exemplu :roll: :idea:


20 Dec 2012, 19:27
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
FELICITARI! :lol: :lol: :lol:
FRPSC are grija de VOI!!!! :lol: :lol: :lol:

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


20 Dec 2012, 19:43
Profil

Membru din: 13 Feb 2011, 20:40
Mesaje: 26
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
BRAVO! Foarte incarcat calendarul Baricada :) !


20 Dec 2012, 20:57
Profil

Membru din: 15 Noi 2011, 21:40
Mesaje: 5
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
Bravo domnilor!
Daca nu plec la vanat de gasca, sigur vin si eu cel putin la 3 concursuri. :!:


20 Dec 2012, 22:11
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 13:26
Mesaje: 94
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
braconierul scrie:
Dar eu mai cunosc cateva concursuri pe 2013 De ce nu se regasesc in calendar :?: Cupa Primaverii MV 2 de exemplu :roll: :idea:


Dan, a fost,a ramas si va ramine mereu acelas,adica acela care se va apleca ori de cite ori va fi cazul mai repede decit altii dupa un sapun !!!!! :lol:

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro
Zilnic imagini live de pe lac !!!


21 Dec 2012, 11:05
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
victoras petcu scrie:
braconierul scrie:
Dar eu mai cunosc cateva concursuri pe 2013 De ce nu se regasesc in calendar :?: Cupa Primaverii MV 2 de exemplu :roll: :idea:


Dan, a fost,a ramas si va ramine mereu acelas,adica acela care se va apleca ori de cite ori va fi cazul mai repede decit altii dupa un sapun !!!!! :lol:


Victorasi balta de seniori si din pacate premi de incepatori la concursurile desfasurate pe balta ta,eu cred ca asta este cauza ne listari lor ,de aplecat dupa sapun sunt alti la rand.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


21 Dec 2012, 16:03
Profil

Membru din: 09 Feb 2012, 03:26
Mesaje: 19
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
victoras petcu scrie:
braconierul scrie:
Dar eu mai cunosc cateva concursuri pe 2013 De ce nu se regasesc in calendar :?: Cupa Primaverii MV 2 de exemplu :roll: :idea:


Dan, a fost,a ramas si va ramine mereu acelas,adica acela care se va apleca ori de cite ori va fi cazul mai repede decit altii dupa un sapun !!!!! :lol:



acum am inteles si eu cum sta treaba-degeaba,dar degeaba ai balta nr 1 daca cei care organizeaza concursuri nu dau premiile pe masura baltii Moara Vlasiei 2 -si chiar sunt de acord ca aceste concursuri sa nu fie promovate

pe toate baltile care intradevar se respecta si vor sa arate ca au valoare - Livada Bh, Magura 9(premii de 300 milioane),Brateni 4 ,Sulimanu-Corbu- uneori chiar Tancabesti (vezi premiile cupei SBS-2012-400 milioane) se organizeaza concursuri adevarate si transparente din punct de vedere financiar-

am citit pe topicul concursurilor si am vazut clar negru pe alb .pretul unei balti-cheltuielile(benzina,telefoane,cupe,arbitrii) si premiile

nu va suparati domnule VICTOR PETCU dar dumneavoastra daca ati fi pescar unde ati dorii sa mergeti la concursuri?...
recomandati-mi va rog un concurs in Romania, caci despre asta vorbim, unde pescarul sa nu fie jecmanit dupa reteta casei!


21 Dec 2012, 20:10
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 13:26
Mesaje: 94
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
david nicu scrie:
victoras petcu scrie:
braconierul scrie:
Dar eu mai cunosc cateva concursuri pe 2013 De ce nu se regasesc in calendar :?: Cupa Primaverii MV 2 de exemplu :roll: :idea:


Dan, a fost,a ramas si va ramine mereu acelas,adica acela care se va apleca ori de cite ori va fi cazul mai repede decit altii dupa un sapun !!!!! :lol:


Victorasi balta de seniori si din pacate premi de incepatori la concursurile desfasurate pe balta ta,eu cred ca asta este cauza ne listari lor ,de aplecat dupa sapun sunt alti la rand.



Calendarul competitional 2013 !

Eu cred ca dupa cum spune si "titlul" ar trebui sa fie trecute toate competitiile care se vor desfasura in anul 2013 !
Nicule, asa se poate spune si premi de seniori si balti de incepatori etc, etc !
Am facut o afirmatie la adresa unei persoane si cred ca nu esti avocatul acelei persoane !
P.S. Am crezut ca omul imi este prieten.........................
Nu stiu ce si cum face,dar cel care organizeaza concursurile pe M.V.2, se pricepel la asa ceva !

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro
Zilnic imagini live de pe lac !!!


22 Dec 2012, 21:55
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 13:26
Mesaje: 94
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
braconierul scrie:
victoras petcu scrie:
braconierul scrie:
Dar eu mai cunosc cateva concursuri pe 2013 De ce nu se regasesc in calendar :?: Cupa Primaverii MV 2 de exemplu :roll: :idea:


Dan, a fost,a ramas si va ramine mereu acelas,adica acela care se va apleca ori de cite ori va fi cazul mai repede decit altii dupa un sapun !!!!! :lol:



acum am inteles si eu cum sta treaba-degeaba,dar degeaba ai balta nr 1 daca cei care organizeaza concursuri nu dau premiile pe masura baltii Moara Vlasiei 2 -si chiar sunt de acord ca aceste concursuri sa nu fie promovate

pe toate baltile care intradevar se respecta si vor sa arate ca au valoare - Livada Bh, Magura 9(premii de 300 milioane),Brateni 4 ,Sulimanu-Corbu- uneori chiar Tancabesti (vezi premiile cupei SBS-2012-400 milioane) se organizeaza concursuri adevarate si transparente din punct de vedere financiar-

am citit pe topicul concursurilor si am vazut clar negru pe alb .pretul unei balti-cheltuielile(benzina,telefoane,cupe,arbitrii) si premiile

nu va suparati domnule VICTOR PETCU dar dumneavoastra daca ati fi pescar unde ati dorii sa mergeti la concursuri?...
recomandati-mi va rog un concurs in Romania, caci despre asta vorbim, unde pescarul sa nu fie jecmanit dupa reteta casei!



Domnule in primul rind sint pescar de la virsta de 5 ani ( am copilarit pe malul lacului Fundeni ) si sa va raspund la intrebare, cred ca as merge la acele concursuri unde in primul rind as avea sansa sa ocup un loc pe podium !

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro
Zilnic imagini live de pe lac !!!


22 Dec 2012, 22:07
Profil

Membru din: 08 Feb 2012, 17:22
Mesaje: 48
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
sunt convins ca trebuie mers la concursurile unde intradevar se merita,concret : MV2 nu intra in categoria asta,iar ca argument sunt dimensiunile foarte mari ale taxelor versus premii canci . sunt destule balti la ora actuala ,administrate corect ,stiu sa se promoveze in aceasta privinta,vezi Magura 9, Sulimanu,Stoienesti si Aprozi-Bitina. punct

_________________
La tăţi ni-i greu şi nu mă cert cu un prost că mă bate cu experienţa !; membru SCI


23 Dec 2012, 06:01
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
Calendarul competitional 2013 !

Eu cred ca dupa cum spune si "titlul" ar trebui sa fie trecute toate competitiile care se vor desfasura in anul 2013 !
Nicule, asa se poate spune si premi de seniori si balti de incepatori etc, etc !
Am facut o afirmatie la adresa unei persoane si cred ca nu esti avocatul acelei persoane !
P.S. Am crezut ca omul imi este prieten.........................
Nu stiu ce si cum face,dar cel care organizeaza concursurile pe M.V.2, se pricepel la asa ceva !
[/quote]

Asta asa este si o sa il rog sa o faca.
Avocat nu dar prieten foarte bun DA.
Eu eram convins ca sunteti prieteni........si mai cred inca.
Incontestabil,numai ca pt uni a c-am trecut timpul in care ne ingesuiam pe o balta in orice conditi doar de dragul pescuitului,mai bine la liber.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


23 Dec 2012, 16:58
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 13:26
Mesaje: 94
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
semafor scrie:
sunt convins ca trebuie mers la concursurile unde intradevar se merita,concret : MV2 nu intra in categoria asta,iar ca argument sunt dimensiunile foarte mari ale taxelor versus premii canci . sunt destule balti la ora actuala ,administrate corect ,stiu sa se promoveze in aceasta privinta,vezi Magura 9, Sulimanu,Stoienesti si Aprozi-Bitina. punct


Ai ramas blocat pe rosu !!!!!
P.S. Posteaza cu numele tau adevarat,in caz contrar "ciocul mic" !

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro
Zilnic imagini live de pe lac !!!


23 Dec 2012, 17:23
Profil

Membru din: 23 Noi 2012, 14:16
Mesaje: 15
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
Domnule Petcu Victoras sa nu fie cu suparare :roll: cu cine va certati?.. nu se intelege nimic :arrow:
poate ma lumineaza cineva :roll:



dumneavostra doriti sa apara si sa fie promovat aici un concurs care nici macar nu a fost facut public? :roll: :idea:


23 Dec 2012, 18:06
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 13:26
Mesaje: 94
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
musolinii scrie:
Domnule Petcu Victoras sa nu fie cu suparare :roll: cu cine va certati?.. nu se intelege nimic :arrow:
poate ma lumineaza cineva :roll:



dumneavostra doriti sa apara si sa fie promovat aici un concurs care nici macar nu a fost facut public? :roll: :idea:



Dle,"musolinii" nu ma cert cu nimeni,nu doresc sa fie promovat nici un concurs,in primul rind ca pentru concursul "CUPA PRIMAVERII - EDITIA A 7-A -MOARA VLASIEI", joi (20.12.2012) mai se putea gasi doar 5 (cinci) locuri libere (restul locurilor fiind ocupate,adica cu avansul achitat) s.a.m.d. !!!!!
Lucrul ca ma facut sa intervin la acest subiect, a fost acela ca prietenul meu Dan City a omis sa treaca acest concurs si asta m-a suparat !!!!!

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro
Zilnic imagini live de pe lac !!!


25 Dec 2012, 02:54
Profil

Membru din: 23 Noi 2012, 14:16
Mesaje: 15
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
trebuie mai intai trebuie sa fiti suparat pe dumneavoastra! :( , pe saitul http://www.moaravlasiei2.ro nu apare nimic in legatura cu concursul , nici cu cei care au platit avansul si sa fim seriosi...liste la misto au mai fost si se poarta pentru cei noi intrati in febra concursurilor ,asa cum sunt si eu,recunosc : , stiu in trecut chiar si 20 de echipe "achitate" si concursul s-a anulat ,motivele le stiti dumneavoastra mai bine, a fost o cacialma !


25 Dec 2012, 10:49
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
Cupa ACvila!!!

http://www.youtube.com/watch?v=RPdpmDho ... r_embedded

Craciun Fericit baieti!!! :lol: :lol: :lol:
ne vedem vineri la petrecere!
eu vin impreuna cu George Iorga!!! :shock: :shock: :shock: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


25 Dec 2012, 18:25
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 13:26
Mesaje: 94
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
paul banica scrie:
trebuie mai intai trebuie sa fiti suparat pe dumneavoastra! :( , pe saitul http://www.moaravlasiei2.ro nu apare nimic in legatura cu concursul , nici cu cei care au platit avansul si sa fim seriosi...liste la misto au mai fost si se poarta pentru cei noi intrati in febra concursurilor ,asa cum sunt si eu,recunosc : , stiu in trecut chiar si 20 de echipe "achitate" si concursul s-a anulat ,motivele le stiti dumneavoastra mai bine, a fost o cacialma !


"Domnule "paul banica" sa nu fie cu suparare cu cine va certati?"

Mai repet inca odata :
Lucrul ca ma facut sa intervin la acest subiect, a fost acela ca dl Dan City a omis sa treaca acest concurs in "Calendarul competitional 2013" si asta m-a cam suparat !!!!!

"stiu in trecut chiar si 20 de echipe "achitate" si concursul s-a anulat ,motivele le stiti dumneavoastra mai bine, a fost o cacialma"

-Eu stiu motivele,dar dvs de ce vorbiti daca nu le cunoasteti?

P.S. Eu v-am raspuns din politete si doresc ca si dvs ,tot din politete sa nu mai postati la adresa mea sau la adresa M.V.2 ........!

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro
Zilnic imagini live de pe lac !!!


Ultima oara modificat de victoras petcu pe 26 Dec 2012, 21:37, modificat 1 data in total.



26 Dec 2012, 21:27
Profil

Membru din: 03 Noi 2012, 11:45
Mesaje: 29
Localitate: Bacau-Constanta
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
adevarat ca veti organiza un concurs pe Moara Vlasiei 2 unde toata suma stransa sa fie regasita in premii domnule Petcu Victor{ceva cu cei mai buni pescari si pe baza de invitatie?}scuze, dar vorbele circula repede :D
ceva in genul cea mai buna balta de crap -cele mai mari premii din istoria crapista...este posibil :roll: . :D

_________________
www.vanatorulnegru.ro
www.copoiul-ardelenesc.ro
www.tinutulhaiducilor.ro


26 Dec 2012, 21:36
Profil ICQ
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 13:26
Mesaje: 94
Mesaj Re: Calendarul competitional 2013 !
Marius Gelu scrie:
adevarat ca veti organiza un concurs pe Moara Vlasiei 2 unde toata suma stransa sa fie regasita in premii domnule Petcu Victor{ceva cu cei mai buni pescari si pe baza de invitatie?}scuze, dar vorbele circula repede :D
ceva in genul cea mai buna balta de crap -cele mai mari premii din istoria crapista.... :D



Nu crezi ca ai plecat cam devreme cu "sorcova" ? :D

_________________
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro
Zilnic imagini live de pe lac !!!


26 Dec 2012, 21:43
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 28 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 1 vizitator


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle