Raspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 
 Roşioru scos de la naftalină în noua revistă PPT. 
Autor Mesaj

Membru din: 08 Apr 2012, 11:08
Mesaje: 42
Mesaj Roşioru scos de la naftalină în noua revistă PPT.
uite hal de prezentare se propune în noua revistă PPT
E tare omu'!...la câte furtişaguri a comis împreună cu autorul articolului, au găsit soluţia! 8-) capul lui ŞELARU
PS.nu doresc prin această intervenţie să aduc vreun prejudiciu noii reviste dar să vi la prima apariţie cu unul care a furat bani frumoşi ani d'ea rândul..
vorba proverbului:spune-mi cu cine umbli ;)


08 Apr 2012, 12:45
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Roşioru scos de la naftalină în noua revistă PPT.
Se distribuie si in provincie la Domnesti? :lol: :lol: :lol:
Unde se gaseste Publicatia si cat Costa?

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


14 Apr 2012, 11:25
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 07 Ian 2012, 17:07
Mesaje: 186
Mesaj Re: Roşioru scos de la naftalină în noua revistă PPT.
NU SE GASESTE CHIAR LA ORICE BUTIC.DAR STAI LINISTIT NU PIERZI NIMIC .CEAUSESCU ASTA MIC SI ACOLITII

ULTIMILE EVENIMENTE , CELE CARE VIZEAZA CAMPIONATUL DE LA CORBU SI IN SPECIAL CELE CARE L-AU VIZAT PE PRESEDINTELE SELARU AU AVUT DARUL SA DEA NASTERE UNEI INTREBARI ABSOLUT LEGITIME PENTRU NOI,PESCARII DE CRAP: DE CE ROSIORU SI APCR PENTRU UN PREJUDICIU DE CATEVA MII DE EURO CE SE STIE LA SUFRAFATA ;) HAITUIESTE AGVPS SI RIG SERVICE IN REVISTA PPT ? PENTRU INTERESUL NATIONAL , SE MAIMUTARESTRE BINE MERSI IN CONTINUARE ,FARE MACAR SA FI DAT O DECLARATIE PENTRU FURT SI FALSURI IN ACTE ? :roll:


M-AU SOCAT IMAGINILE DATE IN INTERVIUL LUI ROSIORU CORNEL , L-AM MAI VAZUT INCASAND BANI , DANSAND PE BANI NEMUNCITI,FURATI DE LA PESCARI, SI CATE SI MAI CATE, INTRE ROSIORU SI VLADEANU , N-AI ZICE SA FIE VREO DIFERENTA , DESI PRIMUL ESTE PENAL , IN VREME CE CEL DE-AL DOILEA DOAR UN TRUP, UN SUFLET GOL… FARA SONOR , EXERSINDU-SI BUZELE ,CE-AM AVUT SI CE-AM PIERDUT?ORGANIZAREA UNUI CAMPIONAT MONDIAL ,E DEJA PREA MULT


15 Apr 2012, 12:32
Profil

Membru din: 08 Apr 2012, 11:08
Mesaje: 42
Mesaj Re: Roşioru scos de la naftalină în noua revistă PPT.
frauda descoperită în 2009 întăreşte convingerea exprimată în mod constant de-a lungul timpului,cu privire la faptul că fondurile încasate de APCR în toţi aceşti ani au servit intereselor personale ale conducerii APCR.
a devenit foarte clar pentru toate cluburile de bună credinţă că APCR s-a compromis definitiv.


15 Apr 2012, 19:02
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 4 mesaje ] 

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 2 vizitatori


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle