Raspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 
 APCR - O MARE IMPOSTURA CU IZ PENAL 
Autor Mesaj

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj APCR - O MARE IMPOSTURA CU IZ PENAL
http://www.crapmania.ro/forum/viewtopic ... 25&t=12026


30 Oct 2011, 13:11
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: APCR - O MARE IMPOSTURA CU IZ PENAL
Popescule doar acuzati ,ca deobicei, ceva dovezi ?sau ramanem de unde am plecat.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


31 Oct 2011, 09:35
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: APCR - O MARE IMPOSTURA CU IZ PENAL
david nicu scrie:
Popescule doar acuzati ,ca deobicei, ceva dovezi ?sau ramanem de unde am plecat.


Pot să produc aceste dovezi. Nu este complicat. O simplă cerere la RNONG și primești toate datele. Pentru cine cunoaște OG 26/2000 cu privire la asociații și fundații, știe foarte bine că o asociație de persoane fizice nu se poate transforma în asociație de persoane juridice decât dacă se desființează și se infiintează o altă persoană juridică cu același nume. Mă îndoiesc că membri APCR persoane fizice au decis în masă să se retragă din asociație, mai ales că plătiseră o groază de bani să devină membri. Cât despre constituirea unei asociații din alte asociații, asta este ilicită, pentru că încalcă art. 35 din OG 26/2000.
Nu crezi că îndreptățiți în această situație să solicite lămuriri sunt tocmai cei care au fost membri în APCR? Dl. Buhac a făcut-o și văd că nu-i răspunde nimeni. Oare de ce? Personal cred că prin introducerea unor cluburi sportive printre persoane fizice cineva a făcut o mânărie.


31 Oct 2011, 13:57
Profil

Membru din: 27 Aug 2011, 19:47
Mesaje: 19
Mesaj Re: APCR - O MARE IMPOSTURA CU IZ PENAL
Cred ca ati scris gresit "sa produc dovezi"! ;) Dovezile nu se produc, ele trebuie cautate si aratate, daca exista. :)


31 Oct 2011, 19:15
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 4 mesaje ] 

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 0 vizitatori


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle