Raspunde la subiect  [ 82 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5
 CN 2011 
Autor Mesaj
Avatar utilizator

Membru din: 31 Ian 2011, 13:42
Mesaje: 169
Mesaj Re: CN 2011
ma taica miii agh iiii,

mie imi esti simpatic, rau de simpatic, adica zi si mie ce e cu intrebarea asta...cum adica pescuitul e un joc?...tu te joci cu pestele sau pestele se joaca cu tine?...zau iexplica si la mine ca nu ma duce ..ai observat.

.....in alta ordine de idei ca de aia am revenit, prin pescuitul asta se intampla lucruri importante acu de sfarsit de an, unele geniale si altele mai putin, unele de totala curva, altele de barbat viril, hai sa luam un exemplu sau 2 sa zicem vechi mei amici Valoare si Vlaguianu... s-au divizat vorbeste lumea, s-au certat etc, dar parcursul lor individual in acest an a fost unul fantastic si am sa revin cu mai multe detalii in acest sens, dar pana atunci hai sa vedem pe scurt: la inceputul anului ..amorezi, la sfarsit de an Vlaguianu care era - asta am putea-o spune cu toti- veriga slaba a neamului este in pa(c)t cu: federatia dar si structuri agvps, pseudo-media & pescari, iese din apcr pe motiv ca nu a fost partas si de data asta...pe partea cealalta ..ilustrul Vlaguianu a inceput anu in pozitie de forta la pv tv dar termina anul in alta șforta, fortza renegate la Radioul prietenului nostru Domnu Tibi, dar numai pentru juma de ora si asta pentru ca l-a parasit se pare si revista si teveu si si-a facut nena tibi mila de el..nasol
Pai cum vine asta mai fratilor?..oare sa fie posibil si adevarata zicerea cu roata care se intoarce roti.
Azi e mare consiliu APCR ..umbla vorba ca banda de demarcaj a standurilor la CM a costat peste 15.000 lei..poate cineva a demarcat si traseul din Constanta la Tancabesti.
E BETON..va tin la curent pa mai incolo direct din sedinta, acu vorbeste sau mormaie Slanina.

_________________
Fieldtester 'Academia Catavencu'
Colaborator 'Urzica'
Key Account Manager 'cimitirul Vesel de la Săpânţa'

Un șut în coaie ar însemna un pas înainte Catavencii
Viata e ca firul de par din cur...scurta si plina de rahat ! Dinescu


26 Noi 2011, 10:13
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2564
Mesaj Re: CN 2011
imagini in premiera de la adunarea de azi....
http://www.youtube.com/watch?v=QTVYtyefZ5w

_________________
Baricada Carp Club


26 Noi 2011, 13:26
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 82 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 1 vizitator


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle