Raspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 
 celula de criza 
Autor Mesaj
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2013, 12:50
Mesaje: 26
Mesaj celula de criza
Celula de criză a fost activată la nivelul conducerii AGVPS ca urmare a acțiunilor (trimiterea in judecata a celor de la rapitor si stationar) fara precedent din ultima vreme a Federatiei lui Popescu!
Având în vedere deteriorarea situaţiei, la nivelul instituţiei, a fost activată Celula de criză, coordonată de domnii Selaru si Bentu.


Celula de criză gestionează situaţia concretă, inclusiv din perspectiva unei eventuale "părăsiri a zonei începând cu luna August ”!


03 Iul 2013, 08:39
Profil
MAESTRU IN PESCUIT

Membru din: 20 Mar 2013, 08:45
Mesaje: 125
Mesaj Re: celula de criza
Observație! Nu i-am trimis în judecată. Am sesizat Parchetul, întrucât suntem în fața comiterii unei infracțiuni! În judecată îi va trimite Parchetul, nu federația. Nu pot fi acuzat că apăr drepturile federației! Cei acuzați (pentru că AGVPSR s-a dat la fund și i-au trimis de capul lor) se pot îndrepta împotriva AGVPSR, dacă se simt induși în eroare sau înșelați!


03 Iul 2013, 09:48
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:30
Mesaje: 741
Localitate: Bucuresti
Mesaj Re: celula de criza
Inteleg ca sunteti un procesoman înnăscut, totusi, un sfat de viata nu v-ar prinde rău...
O sa va loviti de oamenii astia pe care ii bagati in tribunal, " pe persoana fizica, care este", atunci când va veti astepta mai puțin....

_________________
Libertatea omului e partea divina din el


03 Iul 2013, 11:33
Profil
MAESTRU IN PESCUIT

Membru din: 20 Mar 2013, 08:45
Mesaje: 125
Mesaj Re: celula de criza
cea mai buna scrie:
Inteleg ca sunteti un procesoman înnăscut, totusi, un sfat de viata nu v-ar prinde rău...
O sa va loviti de oamenii astia pe care ii bagati in tribunal, " pe persoana fizica, care este", atunci când va veti astepta mai puțin....

Ai înțeles greșit. Nu sunt un procesoman înnăscut și nici nu-mi face plăcere să umblu prin tribunale, dar am fost nevoit să o fac. Odată să mă judec cu statul pentru un drept pe care legea îl recunoaște și îl garantează și acum cu niște domni, care ne cunoscând legea, își atribuie calități pe care legea le conferă sportivilor legitimați de federație. Toate aceste lucruri se cunoșteau demult, dar, după părerea mea, s-a mers la plezneală, pe principiul hai să vedem dacă merge. Eu nu fac decât să apăr drepturile federației și singura cale legală este justiția în astfel de situații. Dar de ce se tem dacă ei cred că au respectat legea?


03 Iul 2013, 15:27
Profil

Membru din: 02 Ian 2013, 22:12
Mesaje: 47
Mesaj Re: celula de criza
Pe tine te doare la 7 m in fata 'uli de pescuitul de competitie si de pescari in general fie ei sportivi, recreativi, sportivi/recreativi, recreativi/sportivi sau cum vrei tu sa-i mai numesti. Singurul tau scop sunt banii.


si cu riscul de a ma repeta :roll:
Nea ffff...ce nu poti intelege este faptul ca ai fost si vei ramane un flamand. Nu cunosti nimic din feneomenul competitional, esti un 0... da da.. zero.

Pacat ca te-au dezlegat.

_________________
peste...doar peste


05 Iul 2013, 08:26
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 5 mesaje ] 

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 1 vizitator


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle