Raspunde la subiect  [ 17 mesaje ] 
 Provocare Lot FRPS - Lot AGVPS 
Autor Mesaj
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Provocare Lot FRPS - Lot AGVPS
Dupa terminarea etapei de la Doripesco Lotul FRPS este dispus sa se intreaca cu Lotul AGVPS dupa regulamentul CIPS-FIPS pe o locatie care o vom stabili de comun acord .
Asteptam propunri pentru locatie si data de desfasurare .

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


05 Aug 2013, 20:57
Profil

Membru din: 10 Iul 2013, 22:01
Mesaje: 223
Mesaj Re: Provocare Lot FRPS - Lot AGVPS
auzi Costica !!! daca dupa ce Steaua se califica in Champions League se trezeste o selectionata a unui psihopat ca vrea sa provoace Steaua la un duel ce zici ca ar raspunde echipa din Ghencea ??? iti raspund eu , le da putina frisca in gurita :lol: :lol: :lol:
Ce are Campionatul Mondial pe națiuni cu Champions League?


05 Aug 2013, 21:39
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Provocare Lot FRPS - Lot AGVPS
Fratele Val spunea o data ca pe criza asta orice este bine venit in gurita :lol: :lol: :lol: :lol:
Eu vad altfel lucrurile
Vreti sa va intreceti cu NOI CAMPIONII AGVPS - puneti atat [ o braila ] Oricum tot FRPS pleaca in Portugalia dupa ultimile stiri aparute pe piata .
Daca vor pleca EI ca noi sigur vom merge chiar ca si spectatori si vom sustine Lotul indiferent care va fi isi pot rotunzi BVC-ul .

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


05 Aug 2013, 21:52
Profil

Membru din: 10 Iul 2013, 22:01
Mesaje: 223
Mesaj Re: Provocare Lot FRPS - Lot AGVPS
Buhac Constantin scrie:
Fratele Val


de cand v-ati infratit ?????


06 Aug 2013, 00:05
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Provocare Lot FRPS - Lot AGVPS
Tataie nu stiai de fratia cu Val ? Iti spun dupa ce ma intorc de la Timisoara .

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


06 Aug 2013, 04:35
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Provocare Lot FRPS - Lot AGVPS
FRPS propune balta Moara Vlasiei 2 pentru confruntarea anului 2013 . Daca AGVPS are alta locatie asteptam si acceptam .

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


06 Aug 2013, 20:08
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2564
Mesaj Re: Provocare Lot FRPS - Lot AGVPS
Buhac Constantin scrie:
FRPS propune balta Moara Vlasiei 2 pentru confruntarea anului 2013 . Daca AGVPS are alta locatie asteptam si acceptam .



nu mai inteleg nimic :roll:
propui Moara si staful FRPSC poarta negocieri pentru Tancabesti?....de cand ai venit de la Timisoara numai la Tancabesti ai stat!..te-ai mutat ?...esti in delegatie de servici?...



Stefan Babita ne asteapta la Magura 9 sa vedem ce bine si mult au crescut crapii de la Babaita ;)

_________________
Baricada Carp Club


06 Aug 2013, 21:17
Profil

Membru din: 10 Iul 2013, 22:01
Mesaje: 223
Mesaj Re: Provocare Lot FRPS - Lot AGVPS
Buhac Constantin scrie:
Oricum tot FRPS pleaca in Portugalia dupa ultimile stiri aparute pe piata . Daca vor pleca EI ca noi sigur vom merge chiar ca si spectatori si vom sustine Lotul indiferent care va fi isi pot rotunzi BVC-ul .



Costica , nu prea esti coerent in afirmatii , stirile de care vorbesti nu sunt asa convingatoare ??? pai daca spui ca mergeti sigur de ce mai are loc si alternativa de participare ca spectatori ??? cred ca avem multe de discutat pe marginea spritului din Portugalia , nu mi-am anulat rezervarea asa cum mi-ai sugerat pt ca afirmatiile pe care le-ai facut in postarile anterioare au ramas neargumentate si in alta ordine de idei nu as fi acceptat pomana nimanui asa cum nu am acceptat nici o pomana de cand sunt implicat in acest fenomen , asa ca ramane sa ne vedem in Montargil in septembrie , fac eu cinste ;)


07 Aug 2013, 00:01
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Provocare Lot FRPS - Lot AGVPS
Tataie cum dracu sa mai fiu coerent cand am vazut ce decizie a dat TAS-ul cu Rapid . Nu mai este nimic sigur in lumea asta . Pana acum ziceai decat tu ca sunt baut dar acum o zic mai multi si trebuie sa am patul pregatit poate chiar trebuie sa ma culc . Eu inca sper si am toata increderea in programul FRPS . Chiar daca voi fi decat spectator voi sustinem Lotul National indiferent care va fi . Ma crezi in stare can joaca vreo echipa Romamaneasca sa stau cu degetele incrucisate ? Cu rezervarea e bine ca nu ai anulato ca nu strica doua cazari .Chestia cu POMANA nu este bine inteleasa .Eu ma gandeam ca prezenta unui multiplu Campion National si Vice Campion Mondial salta din start moralul sportivilor .Nu mai vorbesc daca le impartaseai macar cateva din trucurile pescuitului si le spuneai daca EU am putut atunci VOI trebuie sa ma depasiti ! etc . Era cu totulaltceva . Cu spriturile o rezolvam ca vreau sa fie decat unul .

Ma pregatesc intens de Doripesco ce crezi am sansa sa ma clasez in primi 10 ?

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


07 Aug 2013, 07:50
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Provocare Lot FRPS - Lot AGVPS
Tataie daca doresti sa te cazezi in aceasi locatie poti sa ei legatura cu firma La Flamingo Tours care a rezolvat cazarea , biletele de avion si inchirierea masinilor pe toata durata competitiei .

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


07 Aug 2013, 09:01
Profil

Membru din: 10 Iul 2013, 22:01
Mesaje: 223
Mesaj Re: Provocare Lot FRPS - Lot AGVPS
Buhac Constantin scrie:
Tataie daca doresti sa te cazezi in aceasi locatie poti sa ei legatura cu firma La Flamingo Tours care care a rezolvat cazarea


Costica , firma asta este la fel de reala ca banii din federatia lui popescu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


07 Aug 2013, 16:05
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 31 Ian 2011, 22:06
Mesaje: 99
Mesaj Re: Provocare Lot FRPS - Lot AGVPS
Buhac Constantin scrie:
Tataie daca doresti sa te cazezi in aceasi locatie poti sa ei legatura cu firma La Flamingo Tours care care a rezolvat cazarea , biletele de avion si inchirierea masinilor pe toata durata competitiei .



nea Costica,nea Costica :roll: :roll:
ia uite aici ce se scrie despre aceasta firma :
http://stiridinsurse.blogspot.ro/2013/0 ... egere.html


07 Aug 2013, 21:20
Profil

Membru din: 02 Aug 2013, 16:43
Mesaje: 60
Mesaj Re: Provocare Lot FRPS - Lot AGVPS
Și uite așa brusc s-a mutat Montargilu' la Flămânzi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Sabău Săvinel-- păgubit de Fane Popescu


07 Aug 2013, 22:16
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Provocare Lot FRPS - Lot AGVPS
Extraordinar ce blesteme ne urmaresc ? Sun de la ora 16 si nu mai raspunde nimeni . Am fost la sediul firmei si totul este sigilat .

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


07 Aug 2013, 23:46
Profil
MEMBRU ONORIFIC
Avatar utilizator

Membru din: 31 Ian 2011, 12:26
Mesaje: 166
Mesaj Re: Provocare Lot FRPS - Lot AGVPS
Buhac Constantin scrie:
Extraordinar ce blesteme ne urmaresc ? Sun de la ora 16 si nu mai raspunde nimeni . Am fost la sediul firmei si totul este sigilat .



:shock: :shock: :shock:ai incercat sa-l suni pe Mosharul :?: :shock: :shock: :shock:

_________________
Baricada Carp Club


08 Aug 2013, 03:06
Profil

Membru din: 10 Iul 2013, 22:01
Mesaje: 223
Mesaj Re: Provocare Lot FRPS - Lot AGVPS
Buhac Constantin scrie:
Extraordinar ce blesteme ne urmaresc ? Sun de la ora 16 si nu mai raspunde nimeni . Am fost la sediul firmei si totul este sigilat .



si uite-asa se justifica banii federatiei care au disparut datorita unor escroci :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

asta este tipica popescu , doar ca trebuie halita cu lamaie sa nu ni se faca greata :lol: :lol: :lol:


08 Aug 2013, 15:36
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 07 Ian 2013, 07:56
Mesaje: 44
Localitate: bucuresti
Mesaj Re: Provocare Lot FRPS - Lot AGVPS
si uite asa maine -poimaine `ursul din padure o sa fuga cu banii de premiere si cu banii de inchiriat balta ;)

_________________
MEMBRU FONDATOR CLUBUL SPORTIV GREEN LAKE
http://4carp.ro/index.php
Imagine


08 Aug 2013, 18:52
Profil WWW
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 17 mesaje ] 

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 0 vizitatori


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle