Raspunde la subiect  [ 19 mesaje ] 
 SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020 
Autor Mesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
Sarulesti International Marathon 23-30.05.2020

Concurs international de pescuit la crap. tipul plantat /balta balizata.


Perioada: 23-30.05.2020
sambata-sambata

Contributie participare echipa 4 pescari cu drepturi depline -1200 euro

Premii:

cantitate-puncteaza crapul,crapul oglinda , amurul si scoicarul

Locul 1-12000 Euro-cupe

Locul 2 -6000 Euro-cupe

Locul 3 -3000 Euro-cupe

Locul 4-Champions Challenge-Cupa lacului Sarulesti

Locul 5-Champions Challenge-Cupa lacului Sarulesti



calitate-puncteaza crapul,crapul oglinda si amurul

Cei mai mari 5 pesti-

Locul 1 -5000 euro -cupe

Locul 2 -2500 euro -cupe

Locul 3 -1250 euro -cupe

Locul 4-Champions Challenge-Cupa lacului Sarulesti

Locul 5-Champions Challenge-Cupa lacului Sarulesti


Captura Concursului-1500 Euro-cupe-crapul,crapul oglinda,amurul si scoicarul.

Premiul Special- Sarulesti-cel mai mare peste cu o greutate mai mare de 40.650kg -500 Euro-cupe

Premiul Special- Romania Record -cei mai mari 5 pesti cu o greutate mai mare de 131,50 kg -500-Euro-cupe

* doar captura concursului si premiile speciale se pot cumula cu oricare alt premiu/echipele nu isi pot alege premiile/premiile de cantitate si calitate nu se pot cumula.


** Plus echipele venite din calificari-

La competitie poate participa orice echipa din tara sau strainatate care este dotata corespunzator, a luat la cunostinta, este de acord cu regulamentul concursului.


Programul concursului:


incepand cu ziua de vineri -22.05.2020 ora 8 acreditare la Hotel Raduta-camping
obligatoriu-prezentare barca/veste-ancora+sfoara/goarna/lampa.


sambata -23.05.2020 ora 20 festivitatea de deschidere, prezentarea sponsorilor , prezentarea echipelor si defilarea drapelelor,-masa festiva - seara romaneasca- diferite surprize


duminica 24 05.2020 ora 10-tragerea la sorti a standurilor
ora 14-inceperea competitiei

,duminica,luni,marti,miercuri, joi, vineri competitie in desfasurare.

sambata 30.05.2020 ora 10.00 sfarsitul competitiei.pestele pe mal+mesaj telefonic/ tipul de peste si greutatea aproximativa.
niciun mesaj cu peste prins dupa ora 10.00 nu se va lua in considerare.


ora -13 adunarea la baza hotelului Raduta.
ora 13.30-14 festivitatea de premiere la baza hotelului.

Regulamentul concursului:

1.a.Puncteaza crapul comun, crapul oglinda,amurul si scoicarul in clasamentul de cantitate .

1.b.Puncteaza crapul comun, crapul oglinda,amurul in clasamentul de calitate.
Scoicarul NU puncteaza.


1.c.Captura concursului - puncteaza-crapul comun,crapul oglinda,amurul si scoicarul .

2. Se poate folosi barca 1 bucata cu motor electric , sonar si barcuta de nadit.motorul termic este interzis.

3. Este obligatorie folosirea vestelor de salvare in momentul folosirii barcii. Organizatorul nu isi asuma responsabilitatea pentru eventualele accidente survenite in urma nefolosirii acesteia.

4. Numarul maxim de bete admis la pescuit este de 4 patru.

5. Deplasarea pe zona de concurs se face cu mijloace auto care vor ramane in vecinatatea standurilor.

Daca unul dintre concurenti va fi nevoit sa paraseasca standul cu masina sau pe jos/cu acordul organizatorilor/ la intoarcere acesta va parca masina in incinta hotelului Raduta iar organizatorul sau arbitrii vor asigura transportul acestuia de la hotel la stand si invers.
Incalcarea acestui punct din regulament atrage dupa sine depunctarea cu 50 kg din cantitatea totala inscrisa pe fisa de arbitraj la momentul respectiv.(cei mai mari pesti)

6. Accesul altor autovehicole la mai putin de 50 m de stand, cu exceptia celor ale organizatorilor, comisiei de arbitraj sau mass-media, este strict interzis.

7. Program vizitatori: 9.00- 19.00- nu intra si nu parasesc standul decat numai cu acordul /organizatorilor/.echipele care au vizitatori au obligatia de a anunta organizatorii in timp util de venirea acestora.toti vizitatorii, obligatoriu vin la baza hotelului de acolo fiind preluati si dusi la standuri.Eliminare.

8. Fiecare peste se va tine singur in sac.
pestele mort nu se cantareste.


o echipa trebuie obligatoriu sa detina in stand un numar suficienti de saci mari.

9. Se fac doua cantariri pe zi, una dimineata si alta seara, noaptea nu fac cantariri,

10. La cantarire poate asista un martor /observator/mass media- (administratie lac) /organizator care va semna fisa de arbitraj in dreptul fiecarui peste.

11. Este obligatorie pastrarea crapilor in stare buna in saci.

12. Este permis un singur carlig pe montura, iar firul de par este obligatoriu.

13. Nadirea (plantarea) se poate efectua cu barca sau navomodele radiocomandate.

14. Este interzisa nadirea cu intentie in afara zonei de pescuit a standului propriu.

15. Este interzis iluminatul puternic pe balta noaptea.

16. Este interzisa intrarea in standul vecinilor cu barca /acostarea barcii in afara standului.vizitele intre concurenti se vor efectua doar pe uscat si obligatoriu acordul organizatorilor /arbitrilor.

17. Este obligatoriu folosirea monturilor care sa permita eliberarea crapilor in caz de ruptura.

18. Nu este permisa obstructionarea celorlalte echipe. In cazul in care un pescar dintr-o echipa incurca alta echipa sau are un comportament nesportiv, va primi o sanctiune echivalenta cu scaderea a 30 kg -(cei mai mari pesti) din cantitatea totala de crap inscrisa la momentul respectiv pe fisa de arbitraj. La urmatoarea abatere echipa vinovata va fi descalificata.

19. Comisia de arbitrii impreuna cu organizatorii sunt singurii in masura sa judece contestatiile si sa ia masuri impotriva unei echipe in cazul incalcarii regulamentului. Orice contestatie sau abatere de la regulament din timpul concursului trebuie adusa la cunostiinta celui mai apropiat arbitru, care va informa organizatorul si arbitrul sef. Contestatia se face in scris. Taxa de contestatie este de 100euro. Aceasta va fi inapoiata concurentului daca faptele din contestatie sunt confirmate.

20. Este obligatorie folosirea saltelei de receptie . Salteaua trebuie sa aiba marimea adecvata taliei pestilor.
recomandam celor care vor avea barci rigide ca pestii prinsi sa fie manipulati la mal in plasa minciogului prin apa.

21. Arbitrii sunt obligati sa aplice regulamentul, sa se autosesiseze cind
este cazul si sa noteze eventualele sanctiuni in foaia de arbitraj.

22.vestele de salvare sunt obligatorii.orice incident cauzat de nepurtarea vestei de salvare exonereaza de orice vina atat organizatorii cat si administratia lacului.

23 .pescuitul se desfasoara in limitele standului indicate de organizator.prima abatere avertisment.la doua depunctare ce 50 kg-cei mai mari pesti.

24.orice manifestare huliganica .la prima abatere depunctare 50kg ,(cei mai mari pesti ).la a doua Eliminare.

25. pescuitul cu mai multe lansete (max 4 ) cu undita sau lanseta de rapitor/pescuit la platica /caras/ Eliminare.

26. nada vie interzisa.Eliminare.

27.pe durata concursului nu este permisa schimbare.

SANCTIUNI:

-30 kg-cei mai mari pesti: punctele 3; 8, 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20;
-50 kg- cei mai mari pesti-punctele 4; 5; 6;23; 24
-eliminare directa punctul 7;25;26



Inscrierile pentru concurs se fac aici , pentru orice detaliu suplimentar va rugam sa ne contactati:

Confirmarea de participare se face prin prin mesaj privat sau telefonic ,
Nu va inscrieti daca nu sunteti siguri de participare!

Taxa avans -rezervare loc 300 Euro-30.11.2019 /

Echipele care achita 50% din taxa de participare pana la data de 30.11.2019 ,beneficiaza cu programare , de o partida de 96 ore /5 zile de pescuit la crap/4 lansete/plantat.

Echipele care anunta in timp util - 45 de zile inaintea inceperii competitiei ca nu mai pot participa, isi primesc banii inapoi.

Pe toata perioada concursului se pot inchiria in limita stocului disponibil barci din fibra/solide -25 Euro /corturi Safarii- 25 Euro-aduse si montate pe stand de catre personalul baltii.

Pentru orice detaliu suplimentar:Razvan Ulmeanu - +40722235778 /Dan Constantin - +40721212296

toate detaliile importante legate de eveniment vor fi postate aici si pe pagina de facebook


Fisiere atasate:
1a.jpg
1a.jpg [ 90.09 KiB | Vizualizat de 2676 ori ]

_________________
Baricada Carp Club
05 Aug 2019, 15:20
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj Re: SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
echipe inscrise /confirmate-SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020

1.Team italia 1-Elisabeth Shostak-Manuel Li Greci-Bajetto Ettore
2.Romania-Veronica Papuc-Catalin Papuc
3.Grecia-Kostas Olga-Kostas Fillipou
4.Africa de Sud 1-Andreea Mares
5.Ucraina 1-Spottedfin-Mihailov Somodeiko
6.Turcia-Fox Planet-Sabri Bobici-Alpay-Gokay Dukancioglu-Bora Burak
7.Romania-Chiricuta Ciprian-Chiricuta Valeriu
8.Ungaria-Team 1-Laszlo Sando-Hunda Ferenec
9.Ungaria Team 2-Juhasz Laszlo-Gazso Kristian
10.Romania-Complete Bait Squad-Dan Pop Coman -Mezei -Champions Challenge
11.Romania-Ionut Largeanu +parteneri-Champions Challenge
12.Romania Team 1 Marius Colta -Cosmescu Marian
13.Romania Team 2 BLACK HOOK-Iulian Lazariuc-Tudorache Catalin-Catalin Chasovschi
14.Romania-Cian Alexandru -Runcan Andrei -Gheorghe Lăcătuș
15.Turcia-Fors Carp & Erberk Mould -Turkey-Taner Arda-Halilibrahim Caliskan -Ercan Gungor
16.Team Italia 2-Extremo Baits -Caraiman Viorel-Corrado Guta-Giuseppe Meddi
17.Team Italia 3-D.V.Baits-Giovanni Ciotti-Valerio Mazzocchi-Giancarlo Delfino
18.Team Italia/Romania 4-ODC-Team-Vincenzo Ficco-Ionut Muraru-Vilcu Catalin
19.Team Italia 5-Valerio Angelucci-Maurizio Angelucci
20.Team Italia/Romania 6-Sandro Cei-Simone Zena-Daniel Florentin Negoita
21.Team Italia 7-Bertoldi Massimiliano
22.Germania-Nikolas Achter-Tristin Sutton-Raju Verma
23.Bulgaria/Azerbagian-CarpSliven-Boian Simeonov-Telman Azeri
24.Turcia 3
25.Turcia 4
26.Turcia 5.
27.Africa de Sud-RR
28.Romania-Fratii Gui-01.10.2019
29.Polonia-Wlodimiez Kocs-Arkadius*
30.Romania-Team Nada la Mandel-Velicu Razvan-Petcu Georgica-01.10.2019
31.Romania-Ionut Dinu-01.10.2019

_________________
Baricada Carp Club


04 Sep 2019, 10:55
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj Re: SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
32.Turcia 6
33.Turcia 7
34.turcia 8
35.Italia 11
36.Romania-Catalin Jercan-1.10.2019.

_________________
Baricada Carp Club


07 Sep 2019, 13:28
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj Re: SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
37.Romania-Marius Petria+parteneri 01.10.2019

_________________
Baricada Carp Club


07 Sep 2019, 19:08
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj Re: SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
38.Romania-Team Leii Universali-Ionut Dinu 2

_________________
Baricada Carp Club


09 Sep 2019, 14:31
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj Re: SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
39.Romania-Paul Cabulea-01.10.2019
40.Romania-Mihaila Catalin-Prodan Sorin-Mihai Dumitrache-01.10.2019
41.Germania-Bernd Mikiforow
42.Romania-Cristian Salavastru -01.10.2019
43.Bulgaria-CarpSliven2-Team-Fishing Lovers -Dimo Dimov -Vasil Nikolov-Vasil Nikolov-Pavel Atanasov-Ivan Atanasov

_________________
Baricada Carp Club


09 Sep 2019, 14:39
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj Re: SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
44.Team Italia 8-Team ASD Gost Carp-Boyler Luca Zandro
45.Team Italia 9-Andrea Silei=Alessandro Mannarin
46.Team Italia 10-Angelo Cardullo-Alessandro Alato-Enzo Prosperi

_________________
Baricada Carp Club


18 Sep 2019, 08:23
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj Re: SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
echipe inscrise /confirmate-SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020

1.Team italia 1-Elisabeth Shostak-Manuel Li Greci-Bajetto Ettore
2.Romania-Veronica Papuc-Catalin Papuc
3.Grecia-Kostas Olga-Kostas Fillipou
4.Africa de Sud 1-Andreea Mares
5.Ucraina 1-Spottedfin-Mihailov Somodeiko
6.Turcia-Fox Planet-Sabri Bobici-Alpay-Gokay Dukancioglu-Bora Burak
7.Romania-Chiricuta Ciprian-Chiricuta Valeriu
8.Ungaria-Team 1-Laszlo Sando-Hunda Ferenec
9.Ungaria Team 2-Juhasz Laszlo-Gazso Kristian
10.Romania-Complete Bait Squad-Dan Pop Coman -Mezei -Champions Challenge
11.Romania-Ionut Largeanu +parteneri-Champions Challenge
12.Romania Team 1 Marius Colta -Cosmescu Marian
13.Romania Team 2 BLACK HOOK-Iulian Lazariuc-Tudorache Catalin-Catalin Chasovschi
14.Romania-Cian Alexandru -Runcan Andrei -Gheorghe Lăcătuș
15.Turcia-Fors Carp & Erberk Mould -Turkey-Taner Arda-Halilibrahim Caliskan -Ercan Gungor
16.Team Italia 2-Extremo Baits -Caraiman Viorel-Corrado Guta-Giuseppe Meddi
17.Team Italia 3-D.V.Baits-Giovanni Ciotti-Valerio Mazzocchi-Giancarlo Delfino
18.Team Italia/Romania 4-ODC-Team-Vincenzo Ficco-Ionut Muraru-Vilcu Catalin
19.Team Italia 5-Valerio Angelucci-Maurizio Angelucci
20.Team Italia/Romania 6-Sandro Cei-Simone Zena-Daniel Florentin Negoita
21.Team Italia 7-Bertoldi Massimiliano
22.Germania-Nikolas Achter-Tristin Sutton-Raju Verma
23.Bulgaria/Azerbagian-CarpSliven-Boian Simeonov-Telman Azeri
24.Turcia 3
25.Turcia 4
26.Turcia 5.
27.Africa de Sud-RR
28.Romania-Fratii Gui-01.10.2019
29.Polonia-Wlodimiez Kocs-Arkadius*
30.Romania-Team Nada la Mandel-Velicu Razvan-Petcu Georgica-01.10.2019
31.Romania-Ionut Dinu-01.10.2019
32.Turcia 6-Sabri
33.Turcia 7-Sabri
34.Turcia 8-Sabri
35.Italia 11-Viorel Extremo Baits
36.Romania-Catalin Jercan-1.10.2019.
37.Romania-Marius Petria+parteneri 01.10.2019
38.Romania-Team Leii Universali-Ionut Dinu 2
39.Romania-Paul Cabulea-01.10.2019
40.Romania-Mihaila Catalin-Prodan Sorin-Mihai Dumitrache-01.10.2019
41.Germania-Bernd Mikiforow
42.Romania-Cristian Salavastru -01.10.2019
43.Bulgaria-CarpSliven2-Team-Fishing Lovers -Dimo Dimov -Vasil Nikolov-Vasil Nikolov-Pavel Atanasov-Ivan Atanasov
44.Team Italia 8-Team ASD Gost Carp-Boyler Luca Zandro
45.Team Italia 9-Andrea Silei=Alessandro Mannarin
46.Team Italia 10-Angelo Cardullo-Alessandro Alato-Enzo Prosperi

_________________
Baricada Carp Club


18 Sep 2019, 08:30
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj Re: SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
47.Romania-Team Carplex-Stefan Pena

_________________
Baricada Carp Club


22 Sep 2019, 04:22
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj Re: SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
48.Ucraina Team 3-Sakhnovskyi Oleksandr-Moisiuk Oleksandr-Okhotskyi Oleh-Pynzar Igor
49.Romania-Andrei Ionita

_________________
Baricada Carp Club


23 Sep 2019, 08:47
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj Re: SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
50.Slovacia-Peter Vlostick-Novakek Julhenn-Fran Olarek
51.Bulgaria-Kiril Kiriev-Statimir Georgiev
52.Bulgaria-Plamenen Pandezov-Cocoon Lake

_________________
Baricada Carp Club


23 Sep 2019, 10:03
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj Re: SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
echipe inscrise /confirmate-SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020

1.Team italia 1-Elisabeth Shostak-Manuel Li Greci-Bajetto Ettore
2.Romania-Veronica Papuc-Catalin Papuc
3.Grecia-Kostas Olga-Kostas Fillipou
4.Africa de Sud 1-Andreea Mares
5.Ucraina 1-Spottedfin-Mihailov Somodeiko
6.Turcia-Fox Planet-Sabri Bobici-Alpay-Gokay Dukancioglu-Bora Burak
7.Romania-Chiricuta Ciprian-Chiricuta Valeriu
8.Ungaria-Team 1-Laszlo Sando-Hunda Ferenec
9.Ungaria Team 2-Juhasz Laszlo-Gazso Kristian
10.Romania-Complete Bait Squad-Dan Pop Coman -Mezei -Champions Challenge
11.Romania-Ionut Largeanu +parteneri-Champions Challenge
12.Romania Team 1 Marius Colta -Cosmescu Marian
13.Romania Team 2 BLACK HOOK-Iulian Lazariuc-Tudorache Catalin-Catalin Chasovschi
14.Romania-Cian Alexandru -Runcan Andrei -Gheorghe Lăcătuș
15.Turcia-Fors Carp & Erberk Mould -Turkey-Taner Arda-Halilibrahim Caliskan -Ercan Gungor
16.Team Italia 2-Extremo Baits -Caraiman Viorel-Corrado Guta-Giuseppe Meddi
17.Team Italia 3-D.V.Baits-Giovanni Ciotti-Valerio Mazzocchi-Giancarlo Delfino
18.Team Italia/Romania 4-ODC-Team-Vincenzo Ficco-Ionut Muraru-Vilcu Catalin
19.Team Italia 5-Valerio Angelucci-Maurizio Angelucci
20.Team Italia/Romania 6-Sandro Cei-Simone Zena-Daniel Florentin Negoita
21.Team Italia 7-Bertoldi Massimiliano
22.Germania-Nikolas Achter-Tristin Sutton-Raju Verma
23.Bulgaria/Azerbagian-CarpSliven-Boian Simeonov-Telman Azeri
24.Turcia 3
25.Turcia 4
26.Turcia 5.
27.Africa de Sud-RR
28.Romania-Fratii Gui-01.10.2019
29.Polonia-Wlodimiez Kocs-Arkadius*
30.Romania-Team Nada la Mandel-Velicu Razvan-Petcu Georgica-01.10.2019
31.Romania-Ionut Dinu-01.10.2019
32.Turcia 6-Sabri
33.Turcia 7-Sabri
34.Turcia 8-Sabri
35.Italia 11-Viorel Extremo Baits
36.Romania-Catalin Jercan-Zecheru
37.Romania-Marius Petria+parteneri 01.10.2019
38.Romania-Team Leii Universali-Ionut Dinu 2
39.Romania-Paul Cabulea-01.10.2019
40.Romania-Mihaila Catalin-Prodan Sorin-Mihai Dumitrache
41.Germania-Bernd Mikiforow
42.Romania-Cristian Salavastru -01.10.2019
43.Bulgaria-CarpSliven2-Team-Fishing Lovers -Dimo Dimov -Vasil Nikolov-Vasil Nikolov-Pavel Atanasov-Ivan Atanasov
44.Team Italia 8-Team ASD Gost Carp-Boyler Luca Zandro
45.Team Italia 9-Andrea Silei=Alessandro Mannarin
46.Team Italia 10-Angelo Cardullo-Alessandro Alato-Enzo Prosperi
47.Romania-Team Carplex-Stefan Pena
48.Ucraina Team 3-Sakhnovskyi Oleksandr-Moisiuk Oleksandr-Okhotskyi Oleh-Pynzar Igor
49.Romania-Andrei Ionita
50.Slovacia-Peter Vlostick-Novakek Julhenn-Fran Olarek
51.Romania-Raul Pustai-Mihnea Buia-1.11.
52.Bulgaria-Plamenen Pandezov-Cocoon Lake

_________________
Baricada Carp Club


23 Sep 2019, 10:07
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj Re: SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
53.Polonia-Marhoitchy Deniel
54.Polonia-Humbert Jopreth-Viktor Stret-Lowhinscki Korda

_________________
Baricada Carp Club


01 Oct 2019, 09:07
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj Re: SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
55.Romania -Badilita Florin***

_________________
Baricada Carp Club


07 Oct 2019, 07:32
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj Re: SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
56.Romania-SMF -Madalin Chirila-Mihai Onea
57.Turcia-Klas Baits Carp Team-Orhan Yildiz-Serif Hacioglu-Izzet Sakarya-Nedret Ozturk

_________________
Baricada Carp Club


15 Oct 2019, 12:55
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj Re: SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
58.Turcia Team-Carp Masters Tr-Vedat Ozalsoy-Hulsi turk-Hasan Sen-Ramazan Yalcin

_________________
Baricada Carp Club


17 Oct 2019, 07:46
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj Re: SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
59.Ucraina-Pavlo Matviienko-Iurii Usyk-Denys Fylyppov-Oleksii Okopnyi-Team: AQUACULTURE.

_________________
Baricada Carp Club


17 Oct 2019, 09:51
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj Re: SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
60.Bucovina Carp Team- Rusu Ovidiu-Alex Hascec (Bucovina Carp Baits)

LISTA INCHISA!

_________________
Baricada Carp Club


17 Oct 2019, 15:04
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2454
Mesaj Re: SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020
echipe inscrise /confirmate-SARULESTI INTERNATIONAL MARATHON 2020

1.Italia Team 1-Elisabeth Shostak-Manuel Li Greci-Bajetto Ettore
2.Romania-Veronica Papuc-Catalin Papuc
3.Grecia-Kostas Olga-Kostas Fillipou
4.Africa de Sud 1-Andreea Mares
5.Ucraina 1-Spottedfin-Mihailov Somodeiko
6.Turcia-Fox Planet Baits-Sabri Bobici-Alpay-Gokay Dukancioglu-Bora Burak
7.Turcia-Klas Baits Carp Team-Orhan Yildiz-Serif Hacioglu-Izzet Sakarya-Nedret Ozturk
8.Turcia Team-Carp Masters Tr-Vedat Ozalsoy-Hulsi turk-Hasan Sen-Ramazan Yalcin
9.Ungaria Team 2-Juhasz Laszlo-Gazso Kristian
10.Romania-Complete Bait Squad-Dan Pop Coman -Mezei -Champions Challenge
11.Romania-Ionut Largeanu +parteneri-Champions Challenge
12.Romania Team 1 Marius Colta -Cosmescu Marian
13.Romania Team 2 BLACK HOOK-Iulian Lazariuc-Tudorache Catalin-Catalin Chasovschi
14.Romania-Cian Alexandru -Runcan Andrei -Gheorghe Lăcătuș
15.Turcia-Fors Carp & Erberk Mould -Turkey-Taner Arda-Halilibrahim Caliskan -Ercan Gungor (SABRI)
16.Team Italia 2-Extremo Baits -Caraiman Viorel-Corrado Guta-Giuseppe Meddi
17.Team Italia 3-D.V.Baits-Giovanni Ciotti-Valerio Mazzocchi-Giancarlo Delfino
18.Team Italia/Romania 4-ODC-Team-Vincenzo Ficco-Ionut Muraru-Vilcu Catalin
19.Team Italia 5-Valerio Angelucci-Maurizio Angelucci
20.Team Italia/Romania 6-Sandro Cei-Simone Zena-Daniel Florentin Negoita
21.Team Italia 7-Bertoldi Massimiliano
22.Germania-Nikolas Achter-Tristin Sutton-Raju Verma
23.Bulgaria/Azerbagian-CarpSliven-Boian Simeonov-Telman Azeri
24.Romania-Chiricuta Ciprian-Chiricuta Valeriu
25.Ungaria-Team 1-Laszlo Sando-Hunda Ferenec
26.Romania *-Carp BAD Team-Catalin Sofrone - Paul Vuza
27.Romania-Dan Mitranescu -Vioril+parteneri
28.Romania-Fratii Gui-01.10.2019
29.Romania-Francovschi Florin -Francovschi Marius
30.Romania-Team Nada la Mandel-Velicu Razvan-Petcu Georgica-01.10.2019
31.Romania-Ionut Dinu-01.10.2019
32.Turcia 6-Sabri-Gokay-Alpay-Fox
33.Turcia 7-Sabri-Gokay-Alpay-Fox
34.Romania-Ildi Anca-Gheorghe Cozma-Szabo Ciprian
35.Italia 11-Viorel Extremo Baits
36.Romania-Catalin Jercan-Zecheru
37.Romania-Marius Petria+parteneri
38.Romania-Grigore Moraru-Badea Florin-Geavelea Marius-Mihai Bogdan-RU
39.Romania-Daniel Badarcea 05.11.2019
40.Romania-Mihaila Catalin-Prodan Sorin-Mihai Dumitrache
41.Germania-Bernd Mikiforow
42.Cehia/Romania-Team VASR-Cz-Jozef Jelinek-Breje Adrian-Pop Mircea Mihai
42.Romania-Nelu Capitanu-Florin Mirea-Valentin Rizea
43.Bulgaria-CarpSliven2-Team-Fishing Lovers -Dimo Dimov -Vasil Nikolov-Vasil Nikolov-Pavel Atanasov-Ivan Atanasov
44.Team Italia 8-Team ASD Gost Carp-Boyler Luca Zandro
45.Team Italia 9-Andrea Silei=Alessandro Mannarin
46.Team Italia 10-Angelo Cardullo-Alessandro Alato-Enzo Prosperi
47.Romania-Team Carplex-Stefan Pena
48.Ucraina Team 3-Sakhnovskyi Oleksandr-Moisiuk Oleksandr-Okhotskyi Oleh-Pynzar Igor
49.Romania-Andrei Ionita-Cristi Ionita-Bogdan Gheorghe-Alexandru Gheorghe
50.Slovacia-Peter Vlostick-Novakek Julhenn-Fran Olarek
51.Romania-Raul Pustai-Mihnea Buia-1.11.
52.Bulgaria-Plamenen Pandezov-Cocoon Lake
53.Polonia-Marhoitchy Deniel-Arkadius
54.Polonia-Humbert Jopreth-Viktor Stret-Lowhinscki Korda-Arkadius????
55.Romania -Ardeleanu Roberto-RBA-03.11.2019
56.Romania-SMF -Madalin Chirila-Mihai Onea-01.11
57.Romania-Team Domnesti-Cernat Constantin
58.Romania-Adi Balint-Ovidiu Mezo-Catalin Luca
59.Ucraina-Pavlo Matviienko-Iurii Usyk-Denys Fylyppov-Oleksii Okopnyi-Team: AQUACULTURE.???
60.Romania-Bucovina Carp Team- Rusu Ovidiu-Paveliuc Razvan-Strugaru Iacob Radu-Zaharia Andrei- 26.10
61.Romania-Britchi Bogdan - Pop Nicolae--Victor Saramet-Fanu Gavrila 01.11
62.Romania-Team Cei mai buni-Barbierul Victor-Barbierul Catalina
63.Romania-Denta Carp-Ardelean Dian-Giorici Mihai-Anchi Alin-Anchi Daniel.RU
64.Romania-Team Free Carp-Vasii Cristi -Antonache Marius Madalin- Fratila Gerard Florin

LISTA INCHISA!

_________________
Baricada Carp Club


17 Oct 2019, 15:28
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 19 mesaje ] 

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 0 vizitatori


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle