Raspunde la subiect  [ 10 mesaje ] 
 WCC-calificari comune Ungaria si Romania pentru 2012? 
Autor Mesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2564
Raspuns cu citat
Mesaj WCC-calificari comune Ungaria si Romania pentru 2012?
a-ti auzit de asa ceva?... cum vi se pare proiectul?...
cit costa?.... cine se ocupa de el?...cine arbitreaza?...cine garanteaza ?
se poate avea incredere in echipa care doreste sa organizeze pe Sarulesti acest eveniment?
nu ar fi mai bine? ;) :roll:ca vecinii nostrii unguri sa aiba parte de calificari corecte si ei sa fie separati cu treaba lor,cu arbitri lor..etc
nu a-s dori sa aiba de-a face cu ceea ce inseamna sa fi casier si organizator roman ;)
ca o dorinta, prefer sa mergem noi in ungaria pentru aceste calificari decit sa vina ei la noi...
si poate asa o sa fie ;) :!: si de noi depinde...
astept pareri ....contra


Fisiere atasate:
Comentariu fisier: domnule Ross Haney cine face calificarile pentru Romania?.....
atentie! e si o mare TEAPA!

DSC03449.JPG
DSC03449.JPG [ 3.23 MiB | Vizualizat de 5813 ori ]

_________________
Baricada Carp Club
14 Iun 2011, 22:55
Raporteaza acest mesaj
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 23:46
Mesaje: 490
Localitate: PLANET EARTH
Raspuns cu citat
Mesaj Re: WCC-calificari comune Ungaria si Romania pentru 2012?
da dar la calificarile organizatori castiga 30000 euro :D

_________________
B.C.C.
Born To Fish
Baricada is a "CARP" Club , not "CRAP"...


15 Iun 2011, 13:51
Raporteaza acest mesaj
Profil

Membru din: 30 Mai 2011, 16:38
Mesaje: 3
Raspuns cu citat
Mesaj Re: WCC-calificari comune Ungaria si Romania pentru 2012?
dar nu e destul de vizibil? in 2010 in Franta s-a facut combinatia cu calificarile, asa ca banii se duc in buzunarul lui Morar/pvtv si Vladeanu isi asigura linistea la post.
mai bine nu va doriti nici in Ungaria ca e pe terenul "romanului" si va mai costa si deplasarea. sunt combinatii mari pe tripleta Vladeanu/Morar/Raduta cu bataie pentru CM 2012 si alte supercombinatii 2011/12. nemernicia lui AV e contagioasa. la fazele astea Stanila chiar e marioneta. la fel si Cipilica, care spera ca-si trage si el ceva la afacere daca sta in fata dar nu a invatat chiar tot de la AV. mai are scrupule. ala o vinde si pe masa daca-i iese ceva.
DOAMNE, PROSTI SI LASI MAI SUNT ROMANII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pe cr......ia s-au asezat deja cativa la coada sa se afirme ei primii. e periculos sa aprinzi chibritul pe langa ei, ca bubuie.
ghici cine-s fruntasii? lingaii de cur..te a lui AV. :lol:


16 Iun 2011, 02:47
Raporteaza acest mesaj
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2011, 00:27
Mesaje: 258
Localitate: Constanta
Raspuns cu citat
Mesaj Re: WCC-calificari comune Ungaria si Romania pentru 2012?
leonard scrie:
...pe cr......ia s-au asezat deja cativa la coada sa se afirme ei primii. e periculos sa aprinzi chibritul pe langa ei, ca bubuie.
ghici cine-s fruntasii? lingaii de cur..te a lui AV. :lol:


Draga Leonard,

ori ai informatii false, ori...

sa-ti dau niste exemple? echipele nr 1, 4, 9, 10, 12 :lol:

_________________
https://www.facebook.com/club.ovidius


16 Iun 2011, 10:05
Raporteaza acest mesaj
Profil YIM WWW

Membru din: 30 Mai 2011, 16:38
Mesaje: 3
Raspuns cu citat
Mesaj Re: WCC-calificari comune Ungaria si Romania pentru 2012?
... ori ce? eu nu m-am legat de cei care isi castigasera dreptul de participare ...cu mult timp in urma ci chiar de fruntasi, nu sti care-s aia?
Gabi Sandu el numero uno, Floricel cel proaspat racolat, Toto umbra lui AV, GENES seful limbilor... mai cauta.
dar tu V.Vesa, de ce sari intotdeauna sa-i iei apararea pe toate forumurile si cauti numai micile slabiciuni de exprimare din texte, de care te legi.
nici odata nu comentezi punctele substantiale de acuzare.
de ochii lumii te mai dai si tu cocos cate odata la AV dar te calmezi ciudat de repede, in rest faci doar valuri din astea marunte.
cred ca asta se numeste deturnarea saau ducerea in derizoriu a subiectului.
hai ca nu or fi chiar toti romanii prosti, nu fi penibil. te-ai simtit cumva lezat ca iti dorisei si tu sa participi? :lol:


16 Iun 2011, 16:07
Raporteaza acest mesaj
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2011, 00:27
Mesaje: 258
Localitate: Constanta
Raspuns cu citat
Mesaj Re: WCC-calificari comune Ungaria si Romania pentru 2012?
Nea Leonarde, mai usor ca-ti iese fum pe urechi

Vad ca esti in "sistem". Inseamna ca ramane doar "ori..." :mrgreen:

Am vrut doar sa-ti spun ca ai facut o afirmatie gresita, aia cu "fruntasii" si ti-am dat 5 exemple. Atat si nimic mai mult.
Cu aparatul, da, apar pe oricine atunci cand are dreptate. Iar "punctele substantiale de acuzare" le comentez atata timp cat le consider eu "psa". S-ar putea sa avem viziuni diferite. ;)

Nu ,a simt deloc lezat, daca vreau sa particip, ma inscriu, ce crezi ca ma opreste cineva? Doar ca ultimii 2 ani nu prea am mai calcat pe la concursuri. Te intrebi de ce? Daca te intereseaza vorbim pe privat.

Hai noroc si las-o mai moale, ca nervii cauzeaza grav sanatatii :lol:

_________________
https://www.facebook.com/club.ovidius


16 Iun 2011, 17:48
Raporteaza acest mesaj
Profil YIM WWW
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 15:43
Mesaje: 110
Localitate: bucuresti
Raspuns cu citat
Mesaj Re: WCC-calificari comune Ungaria si Romania pentru 2012?
leonard scrie:
... ori ce? eu nu m-am legat de cei care isi castigasera dreptul de participare ...cu mult timp in urma ci chiar de fruntasi, nu sti care-s aia?
Gabi Sandu el numero uno, Floricel cel proaspat racolat, Toto umbra lui AV, GENES seful limbilor... mai cauta.


pai ma nea leo, din astia enumerati de tine,nu am vazut pe nici unul inscris la coada la pupat.
asa ca mai incet cu afirmatiile tendentioase :oops: :oops:

_________________
Ovidius Constanta


19 Iun 2011, 20:44
Raporteaza acest mesaj
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2011, 14:38
Mesaje: 198
Raspuns cu citat
Mesaj Re: WCC-calificari comune Ungaria si Romania pentru 2012?
dan badarcea scrie:
leonard scrie:
... ori ce? eu nu m-am legat de cei care isi castigasera dreptul de participare ...cu mult timp in urma ci chiar de fruntasi, nu sti care-s aia?
Gabi Sandu el numero uno, Floricel cel proaspat racolat, Toto umbra lui AV, GENES seful limbilor... mai cauta.


pai ma nea leo, din astia enumerati de tine,nu am vazut pe nici unul inscris la coada la pupat.
asa ca mai incet cu afirmatiile tendentioase :oops: :oops:


va certati degeaba :mrgreen: ungurii schimba culoarea drapelelor si voua naivilor va arunca vladeanu fumigene cu gen 35 de echipe din tara vecina la pescuit cu 1200 e de echipa :lol: :lol: :mrgreen:
vise taica ,vise :lol: :lol:
de cupa romaniei se mai stie ceva? :lol: :lol: :lol:


19 Iun 2011, 20:59
Raporteaza acest mesaj
Profil

Membru din: 25 Mar 2011, 15:41
Mesaje: 1
Raspuns cu citat
Mesaj Re: WCC-calificari comune Ungaria si Romania pentru 2012?
esti tare leonard... :lol: :lol:


22 Iun 2011, 15:15
Raporteaza acest mesaj
Profil

Membru din: 20 Mai 2011, 18:34
Mesaje: 10
Raspuns cu citat
Mesaj Re: WCC-calificari comune Ungaria si Romania pentru 2012?
Toti contestarii lui AV nu fac nimic altceva decat sa tzipe pe forumuri (inclusiv eu :lol:) - dar ceva concret nu face nimeni. Cand spun asta ma refer la a face ceva din care sa reiasa ca sunteti mai buni decat el, mai competenti, mai corecti, mai..., mai...., etc. Deocamdata el este de departe liderul carpfishingului mioritic, singurul care face CEVA...ceva care poate fii bun sau poate fii rau...dar macar FACE, incearca, se zbate,...va ia banii :lol: :lol: . Ca racoleaza guristi, floristi sau pupinanusisti conteaza mai putin...important este ca stie ce vrea si isi urmareste cu consecventa scopul pana la capat. Restul e folclor... :lol:


22 Iun 2011, 21:13
Raporteaza acest mesaj
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 10 mesaje ] 

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 25 vizitatori


Puteti scrie subiecte noi in acest forum
Puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle