Raspunde la subiect  [ 21 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
 Neprezentare pestelui la carlig /lacul Tancabesti 
Autor Mesaj

Membru din: 23 Oct 2012, 23:01
Mesaje: 64
Raspuns cu citat
Mesaj Re: Neprezentare pestelui la carlig /lacul Tancabesti
In 2008 la Cupa Primaverii am luat un somn de 38 kg, dupa inceperea concursului am avut 4 trasaturi (intr-o ora) dupa care pana la orele 00:00 cand am reusit sa dam somnul afara n-am mai avut nici o trasatura,cum am dat somnul afara am inceput sa avem iar trasaturi.............am bagat somnul intr-un sac de pastrare si l-am dus la baraca paznicilor dupa ce am vb. cu dl. Petcu si i-am spus ca am luat un somn mare si are un crap in burta, forma crapului fiind foarte vizibila in burta somnului(o sa caut o poza),dimineata cand a venit dl. Petcu somnul daduse crapul afara din burta.......a pus un paznic sa cantareasca crapul greutatea acestuia fiind aproape de 4 kg :shock: ,de atunci dl. Petcu a luat decizia ca toti somnii care sunt prinsi de catre pescari sa nu mai fie eliberati........ma gandesc la somnul ala de 60-80 kg din tancabesti cam ce babaoi haleste daca asta de 38 kg roade daia de 4 kg pe banda rulanta:lol:

_________________
www.jaluzele-rolete.com.ro


24 Oct 2012, 23:00
Raporteaza acest mesaj
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 21 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 31 vizitatori


Puteti scrie subiecte noi in acest forum
Puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle