Raspunde la subiect  [ 23 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
 Despre andrei vladeanu 
Autor Mesaj
MEMBRU
Avatar utilizator

Membru din: 30 Ian 2011, 02:24
Mesaje: 60
Mesaj Re: Despre andrei vladeanu
P4E, te rog sa te prezinti :)


20 Mai 2011, 22:08
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2564
Mesaj Re: Despre andrei vladeanu
,
Andrei Ionita scrie:
Poti sa incepi cu aceasta afirmatie publica care ii apartine: "ma doare-n p..la pe mine de pescari, ma intereseaza doar banii lor" ...dar la asta nu prea e nimic de comentat :))


aceasta afirmatie ,a lui vladeanu vine impreuna,(distanta intre ele, exact de vreo 15 minute) aproape la pachet, cu cea a secretarului apcr Stanila Costel -organizator de concursuri Senior , care dupa ce incaseaza exact 30 milioane cit era taxa unei echipe la concursul TROPHY- Senior, si pe pe fondul normalitatii, betie , spunea vladeanu , declara nonsalant ca se pisha pe noi la modul general ca el acum are bani,acea suma revenindu-i ca cota aparte din implicarea lui la concurs unde si noi eram doar membrii Senior- dar o alta categorie...si anume: cotizanti la SENIOR
am trecut cu vederea pe moment ...deloc placut mai ales ca el s-a desfasurat sub ochii si urechile mai multor martori ,care pescuiau la renumitul stand Bradul :lol: .
odata cu desfasurarea concursului se mai afla asa de prin postari, ca desii noi eram membrii ai clubului organizator ..ceva echipe, dar nu ale noastre au venit moca,invitate sau pe obligatii particulare gen tv,reviste,etc
in momentul in care am cerut explicatii publice pe forum ,la sectiunea din cadrul clubului.......
postarile au inceput sa dispara sau sa fie modificate

am avut totusi inspiratia sa le pastrez pe cele private. .

la o anumita perioada de timp m-am intilnit intimplator pe Tancabesti( eu pescuind pe Gorgan, el pe Vaci 0 cu Cezar Bibu )cu cel care a organizat Senior Trophy-pe acte :roll:
care si-a cerut scuze ,si iar scuze..a declarat ca nu e de accord cu ceea ce s-a intimplat si ca il da afara pe STANILA, s-a ingopam ceea ce s-a intimplat ca i-mi da dreptate .. chiar propunindu-mi sa facem echipa pentru a organiza pe viitor concursuri,.raspunsul a fost NU !. neacceptant sa-mi fur colegii din club....fapt pentru care.....

_________________
Baricada Carp Club


21 Mai 2011, 00:59
Profil

Membru din: 04 Feb 2011, 12:51
Mesaje: 49
Mesaj Re: Despre andrei vladeanu
Cristi Ionita scrie:
P4E, te rog sa te prezinti :)


P4E poate fi COTELICI DAN,omul care a incercat de-a lungul timpului sa va deschida ochii despre raul pe care il genereaza apcr , asociatia lui Rosioru,Vladeanu,Mateianu si mai nou Stanila


21 Mai 2011, 09:17
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 23 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 3 vizitatori


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle