Raspunde la subiect  [ 30 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
 CN Studentesc 3-5 August Tancabesti 
Autor Mesaj
MEMBRU
Avatar utilizator

Membru din: 31 Ian 2011, 18:11
Mesaje: 128
Raspuns cu citat
Mesaj Re: CN Studentesc 3-5 August Tancabesti
Lauri Campionilor!
Felicitari invinsilor si celorlalti participanti!


06 Aug 2011, 00:01
Raporteaza acest mesaj
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Raspuns cu citat
Mesaj Re: CN Studentesc 3-5 August Tancabesti
Felicitari maxime campionilor, jos palaria copii, viitorul suna bine.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


06 Aug 2011, 04:28
Raporteaza acest mesaj
Profil

Membru din: 15 Feb 2011, 14:57
Mesaje: 17
Raspuns cu citat
Mesaj Re: CN Studentesc 3-5 August Tancabesti
Felicitari!
:)


06 Aug 2011, 10:28
Raporteaza acest mesaj
Profil
MEMBRU
Avatar utilizator

Membru din: 30 Ian 2011, 02:24
Mesaje: 60
Raspuns cu citat
Mesaj Re: CN Studentesc 3-5 August Tancabesti
Multumim tuturor pentru felicitari!

Felicitari organizatorilor si sponsorilor! Ireprosabila organizarea.

Tin sa ii felicit pe toti participantii acestui concurs pentru ambitia si efortul depus la acest concurs. Bravo Marius&Adi, Remus&Ionut, a fost o lupta superba pe care am avut norocul sa o castig. Felicitari si mincinosilor pentru ca mi-au "furat" captura :mrgreen:
Evident, pentru mine a fost cea mai frumoasa competitie la care am participat si pot sa zic ca mi-am atins scopul in pescuit: sa castig un concurs pe Tancabesti 1. Faptul ca am devenit si campion national de tineret a facut ca satisfactia sa fie dubla. Cireasa de pe tort: onoarea sa primim cupele de la celebrul Ardy Veltkamp.
Deasemenea, trebuie sa-i multumesc coechipierului meu, Alex, care desi s-a aflat prima oara la Tancabesti, a muncit enorm si s-a descurcat minunat.
Fara falsa modestie, tin sa precizez si faptul ca am avut si mult noroc:am tras la sorti standul pe care mi l-am dorit si il vedeam ca favorit inainte de competitie(Ponton 5).

Multumesc colegilor din Baricada pentru sustinerea morala si lu fratimiu pentru ca nu m-a lasat sa dorm nicio secunda. :lol:


06 Aug 2011, 18:16
Raporteaza acest mesaj
Profil
MEMBRU
Avatar utilizator

Membru din: 31 Ian 2011, 18:11
Mesaje: 128
Raspuns cu citat
Mesaj Re: CN Studentesc 3-5 August Tancabesti
nu a tras degeaba... acum vezi ce semnatura frumoasa are :lol:


06 Aug 2011, 20:11
Raporteaza acest mesaj
Profil

Membru din: 16 Feb 2011, 19:54
Mesaje: 2
Raspuns cu citat
Mesaj Re: CN Studentesc 3-5 August Tancabesti
Multumim tuturor pentru felicitari. Oricum felicitarile sunt mai mult pentru Cristi... stim amandoi de ce. :D
Multimim si organizatorilor pentru impecabila organizare. Nu in ultimul rand, multumim lui Andrei pentru incurajari si pentru faptul ca nu ne-a lasat sa dormim in a doua seara.


06 Aug 2011, 22:07
Raporteaza acest mesaj
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 31 Ian 2011, 00:55
Mesaje: 590
Raspuns cu citat
Mesaj Re: CN Studentesc 3-5 August Tancabesti
Alexandru Gheorghe scrie:
Multumim tuturor pentru felicitari. Oricum felicitarile sunt mai mult pentru Cristi... stim amandoi de ce. :D
Multimim si organizatorilor pentru impecabila organizare. Nu in ultimul rand, multumim lui Andrei pentru incurajari si pentru faptul ca nu ne-a lasat sa dormim in a doua seara.


Domnu' lasati modestia ca nu e cazul...eu am vazut multi incepatori la pescuit de crap mare...insa nu am vazut niciunul lucrand pestele cu atata rabdare ...basca mi se pare ca ai scos vreo 2 pesti singur!

Toti cei care te-au felicitat stiu ce inseamna pescuit la crap inn ECHIPA...si care e rolul si aportul coechipierului in reusita unei partide...asa ca felicitarile sunt pe deplin justificate!

P.S. Fir intins la SOMNMANIA!! :)

_________________
Milionar excentric


07 Aug 2011, 22:45
Raporteaza acest mesaj
Profil

Membru din: 12 Feb 2011, 16:13
Mesaje: 72
Raspuns cu citat
Mesaj Re: CN Studentesc 3-5 August Tancabesti
Felicitari castigatorilor si tuturor celor care au luat parte la acest eveniment!!

_________________
www.jaluzeleverticale.eu
CS CARP ZONE


07 Aug 2011, 23:35
Raporteaza acest mesaj
Profil

Membru din: 16 Feb 2011, 19:54
Mesaje: 2
Raspuns cu citat
Mesaj Re: CN Studentesc 3-5 August Tancabesti
Andrei Ionita scrie:
Alexandru Gheorghe scrie:
Multumim tuturor pentru felicitari. Oricum felicitarile sunt mai mult pentru Cristi... stim amandoi de ce. :D
Multimim si organizatorilor pentru impecabila organizare. Nu in ultimul rand, multumim lui Andrei pentru incurajari si pentru faptul ca nu ne-a lasat sa dormim in a doua seara.


Domnu' lasati modestia ca nu e cazul...eu am vazut multi incepatori la pescuit de crap mare...insa nu am vazut niciunul lucrand pestele cu atata rabdare ...basca mi se pare ca ai scos vreo 2 pesti singur!

Toti cei care te-au felicitat stiu ce inseamna pescuit la crap inn ECHIPA...si care e rolul si aportul coechipierului in reusita unei partide...asa ca felicitarile sunt pe deplin justificate!

P.S. Fir intins la SOMNMANIA!! :)
ok domnule. Am inteles. Cat despre somn mania, ramane de vazut. Sunt destule de stabilit si nu prea mai este timp. Sa vorbesc cu cristi sa vedem ce decidem. Oricum, dupa CN asta, numai crap visez, deci eu as merge si la somnmania. Ramane de vazut. Ms inca o data pentru felicitari si pentru ajutorul dat la CN.


10 Aug 2011, 14:13
Raporteaza acest mesaj
Profil

Membru din: 31 Ian 2011, 12:18
Mesaje: 191
Raspuns cu citat
Mesaj Re: CN Studentesc 3-5 August Tancabesti
felicitari baieti!


16 Aug 2011, 20:35
Raporteaza acest mesaj
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 30 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 1 vizitator


Puteti scrie subiecte noi in acest forum
Puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle