Raspunde la subiect  [ 45 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
 conducerea Federatiei de pescuit ..de vorba cu pescarii 
Autor Mesaj
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 23:46
Mesaje: 490
Localitate: PLANET EARTH
Mesaj Re: conducerea Federatiei de pescuit ..de vorba cu pescarii
de inchis nu o sa-l inchid decat daca continua si dupa avertizare politicoase continua sa se vorbeasca off-topic...

cu ocazie asta Salut CB ce faci? cand ne vedem la o partida ca la anul trecut?

_________________
B.C.C.
Born To Fish
Baricada is a "CARP" Club , not "CRAP"...


24 Mar 2011, 19:28
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: conducerea Federatiei de pescuit ..de vorba cu pescarii
[quote="popescu stefan"]Am si eu o intrebare; cine v-a prins pestele cu care v-ati pozat?

Popescule vezi ca ai inceput sa intreci masura,pescuitul nu este la fel ca citirea si interpretare legi 69

_________________
BARICADA CRAP CLUB


24 Mar 2011, 19:32
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 04 Feb 2011, 12:45
Mesaje: 46
Mesaj Re: conducerea Federatiei de pescuit ..de vorba cu pescarii
... domnule Popescu, fara suparare, dar cred ca in momentul de fata nu este nimeni in stare sa reorganizeze pescuitul in Romania. Nu a aparut inca omul potrivit pentru asa ceva.nu zic ca nu sunt. Si inca un lucru. Fara pescarii de competitie si sponsorii care ii sustin pe acestia nu veti reusi nimic. probabil cind aderarea FNPSR la Cips se va realiza lucrurile se vor schimba.


24 Mar 2011, 20:24
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: conducerea Federatiei de pescuit ..de vorba cu pescarii
Sper ca aderarea la CIPS/FIPS sa fie operabila chiar din acest an. Sunt curios atunci ca reprosuri se vor mai aduce si federatiei si mie personal. Ar trebui ca fiecare sa faca ce se pricepe; pescarii sa-si vada de performante iar cei care si-au asumat reorganizarea pescuitului sportiv romanesc sa dea dovada capacitatilor lor. Atunci toata lumea va fi multumita. De ce exista atata scepticism? Pana acum am dovedit ca putem (cei care s-au apucat de reorganizarea pescuitului). Ce ni se reprosaza? Ca am reusit in cateva luni ce alti nu au facut in 20 de ani? Sunt curios cati din cei care se exprima pe acest forum, ca si pe altele, au avut ocazia sa ma cunoasca si sa nu ma aprecieze dupa zisele unora sau altora. Sau mai bine propun administratorului sa deschida un topic in care cei care se cred capabili sa conduca federatia sa o declare deschis. Personal, nu prin interpusi. As vrea sa-i cunosc si eu pe doritori. E nevoie de toti cei care se simt in stare sa puna umarul la reorganizarea pescuituluyi sportiv din Romania. Cine spune ca nu poate fi inlocuit nu spune adevarul.
Astept.


25 Mar 2011, 08:53
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: conducerea Federatiei de pescuit ..de vorba cu pescarii
De ce exista atata scepticism? Pana acum am dovedit ca putem (cei care s-au apucat de reorganizarea pescuitului). Ce ni se reprosaza?

Ai sustras premiile pescarilor pt a le folosi in interes personal,ce zici este suficient ca nimeni sa nu aiba incredere in tine pina ce inapoiezi premiile furate?

_________________
BARICADA CRAP CLUB


25 Mar 2011, 10:56
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 45 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 4 vizitatori


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle