Raspunde la subiect  [ 66 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Campioana decisă la masa verde! 
Autor Mesaj

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
david nicu scrie:
popescu stefan scrie:
Ca să probez ca sunteți confuz, vă rog să precizați care ar fi sprijinul pe care l-ați putea oferi? Dumneavoastră, ca persoană fizică sau pescarii sportivi, ca grup.
PS V-aș recomanda să vorbiți în nume propriu și să nu folosiți pluralul. Nu cred că toată lumea vă împărtășește opiniile.



Sa probezi tu?pai cine esti?in ce calitate vrei sa probezi?
Ai vre-o functie oficiala ?reprezinti vre-un club de pescari?
Nu am auzit de tine decat pe net,unde bati campi,fara suparare, de doi ani.

Ma tem ca nu toata lumea imi impartaseste opinia printre care si tu ,esti liber sa o faci,nu ma intereseaza.

Nicusor tata, raspunde: Cum poti tu ajuta pe cineva? Concret, lasa gargara.
PS Am o functie oficiala si nu reprezint un club, ci o federatie, legal constituita. Sa nu crezi ca de tine a auzit prea multa lume. Daca aduni toti pescarii de crap, o sa realizezi ca este un infinit mic. Pun pariu ca nu stii ce este ala un infinit mic. Se invata la matematici speciale. :lol: :lol: :lol:


14 Sep 2012, 22:28
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
popescu stefan scrie:
david nicu scrie:
popescu stefan scrie:
Ca să probez ca sunteți confuz, vă rog să precizați care ar fi sprijinul pe care l-ați putea oferi? Dumneavoastră, ca persoană fizică sau pescarii sportivi, ca grup.
PS V-aș recomanda să vorbiți în nume propriu și să nu folosiți pluralul. Nu cred că toată lumea vă împărtășește opiniile.



Sa probezi tu?pai cine esti?in ce calitate vrei sa probezi?
Ai vre-o functie oficiala ?reprezinti vre-un club de pescari?
Nu am auzit de tine decat pe net,unde bati campi,fara suparare, de doi ani.

Ma tem ca nu toata lumea imi impartaseste opinia printre care si tu ,esti liber sa o faci,nu ma intereseaza.

Nicusor tata, raspunde: Cum poti tu ajuta pe cineva? Concret, lasa gargara.
PS Am o functie oficiala si nu reprezint un club, ci o federatie, legal constituita. Sa nu crezi ca de tine a auzit prea multa lume. Daca aduni toti pescarii de crap, o sa realizezi ca este un infinit mic. Pun pariu ca nu stii ce este ala un infinit mic. Se invata la matematici speciale. :lol: :lol: :lol:



Care Federatie?ce functie oficiala?

Cine este acel cineva care imi solicita ajutorl?
Daca tu esti acela pe tine asi putea sa ma pisi si iti promit ca o sa o fac cu prima ocazie,asta ca sa las gargara.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


14 Sep 2012, 22:39
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 02 Feb 2011, 17:28
Mesaje: 46
Localitate: bucuresti
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
Lasa-l Jubi, nu te mai enerva degeaba.....


15 Sep 2012, 08:15
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
Domnule David Nicu,
Nu v-a cerut nimeni ajutorul. Intrebarea era cum ati putea ajuta federatia. Eu am sustinut ca nu aveti cum. Atat.
PS Incercati sa ganditi cu creierul, nu cu rinichii. V-ar ajuta mai mult sa fiti respectat. Vocabularul de maidan nu va face cinste. Sunteti totusi intr-un spatiu public pe acest forum.


15 Sep 2012, 11:04
Profil

Membru din: 08 Apr 2012, 11:08
Mesaje: 42
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
gabi tomulescu scrie:
claudiubv scrie:
dan _city_center scrie:
:lol: :lol: :lol:
@Claudiu,
ce semnătura interesantă .... :lol: :lol: :lol:
știi cumva si clasamentul general al CN ului?....cel de săptămâna aceasta??..

nu stiu de ce :!: :idea: dar lucrurile sunt departe de a fi definitivate!


Dane habar nam de clasament dar se pare ca dupa ce le-am rupt curu in 5 concursuri pe corbu s-au declarat campioni natonali,mi-as dori s-a cistige Baricada ;)



foarte urat...nu ai rupt curu nimanui...sau poate in alte imprejurari.Campioni Nationali este Carping pentru ca in urma punctajului stabilit dupa 3 manse Locul I i se cuvine fara drept de apel.
Iar faptul ca voi veti merge la Mondiale ca ocupanti ai locului II este mai mult decat o mare favoare care vi se face.
Felicitari pentru locurile II la Cupa Rig. La individual ati demonstrat ca aveti valoare. Pe loturi insa...sunteti pe alte cai...gresite dupa umila mea parere.

@tomy

Energy Braşov va fi de două ori campioană mondială ,în 2013 şi 2014!
ciocu mic Gabi Tomulescu,ramâi la stadiul care t-ea consacrat,acela de braconier!vezi cazul Hobaia'


@v oană
banii de la Mărtoiu s-au prescris!trebuia să fi pe fază odată cu finalul ultimei etape,degeaba aştepţi acum poşta.

@în atenţia moderatorilor!
încep şi aici să dispară postări care se par că deranjează !


15 Sep 2012, 12:22
Profil

Membru din: 08 Apr 2012, 11:08
Mesaje: 42
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
@ştefan popescu

eşti dus cu capul...şi nu te mai faci bine!


15 Sep 2012, 12:34
Profil

Membru din: 30 Mai 2011, 11:23
Mesaje: 3
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
Energy Brasov poate fi campioana mondiala oricand...nu asta e problema.toata treaba este sa se califice nu sa fie trimisi la CM.
cat despre treaba cum ca as fi consacrat ca braconier...
mananc peste de mic...am crescut cu peste, familia mea mananca peste...retin peste daca acest lucru nu constituie furt.
nu am vandut peste...ba chiar am cumparat in repetate randuri. kg de crap pe piata neagra este 15 le/kg.
Am retinut peste de la Hobaia de multe ori...am crescut pe aceasta balta mergand des la pescuit acolo cand eram mai mic. era pe vremea aia un nene administrator de balta ... Nea Ion...a murit de mult...Dumnezeu sa-l ierte.
Am scris...ca o replica a celor spuse...nu fug de trecutul meu...dar braconier... sa ma bata Dumnezeu daca am fost.
Ramai cu bine in intunericul in care te afli...ai albit degeaba.

_________________
*******CARPING CLUB*******
*** CAMPION NATIONAL 2012 ***


15 Sep 2012, 13:53
Profil

Membru din: 30 Mai 2011, 11:23
Mesaje: 3
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
si inca ceva...pentru ca ai inceput cu "@tomy" am restrans foarte mult spectrul. Sunt cativa oameni care-mi spun asa si foarte multi dintre ei ma cunosc bine.
iar pentru ca ai atras atentia moderatorilor ca dispar postari inseamna ca esti un impatimit al acestui forum...poate prea impatimit...chiar bolnav as putea spune.
viata ne va pune fata in fata candva...defapt am stat de cateva ori.
esti atat de mic...

_________________
*******CARPING CLUB*******
*** CAMPION NATIONAL 2012 ***


15 Sep 2012, 14:06
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 15:43
Mesaje: 110
Localitate: bucuresti
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
Prevad ca se re strange surubul :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Ovidius Constanta


15 Sep 2012, 16:24
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2564
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
ai aparut,pensionare?
ai adus tabla&metalul? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Baricada Carp Club


15 Sep 2012, 17:44
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
popescu stefan scrie:
Domnule David Nicu,
Nu v-a cerut nimeni ajutorul. Intrebarea era cum ati putea ajuta federatia. Eu am sustinut ca nu aveti cum. Atat.
PS Incercati sa ganditi cu creierul, nu cu rinichii. V-ar ajuta mai mult sa fiti respectat. Vocabularul de maidan nu va face cinste. Sunteti totusi intr-un spatiu public pe acest forum.



Este foarte corect,Federatia atata timp cind va fi condusa de tine nu o sa o poate ajuta nimeni,nici chiar eu.
De gandit gandesc cu creierul ,reject dau cu rinichi,si nu imi iau vorba inapoi.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


15 Sep 2012, 20:04
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
Maxx1979 scrie:
dan _city_center scrie:
se pare ca justiția a decis ca prima etapa sa fie omologata....!
schimbări spectaculoase in clasamentul CN!
AGVPSul nu spune nimic!
Federatia tace :roll:
cine ne va reprezenta la CM?....



Pai si un clasament se stie?
Cine ne reprezinta la CM?
Comunicat oficial da cineva?



Maxx daca cumva veti ajunge sa retrogradati cea ce nu va doresc,este rezultatul acelui vot aruncat dupa cum a batut vantul.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


15 Sep 2012, 20:13
Profil
MEMBRU ONORIFIC
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 20:35
Mesaje: 617
Localitate: Mogosoaia
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
david nicu scrie:
Maxx1979 scrie:
dan _city_center scrie:
se pare ca justiția a decis ca prima etapa sa fie omologata....!
schimbări spectaculoase in clasamentul CN!
AGVPSul nu spune nimic!
Federatia tace :roll:
cine ne va reprezenta la CM?....



Pai si un clasament se stie?
Cine ne reprezinta la CM?
Comunicat oficial da cineva?



Maxx daca cumva veti ajunge sa retrogradati cea ce nu va doresc,este rezultatul acelui vot aruncat dupa cum a batut vantul.


Am calculat...nu se pune problema de retrogradare a CZ-ului.


16 Sep 2012, 06:52
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
david nicu scrie:
popescu stefan scrie:
Domnule David Nicu,
Nu v-a cerut nimeni ajutorul. Intrebarea era cum ati putea ajuta federatia. Eu am sustinut ca nu aveti cum. Atat.
PS Incercati sa ganditi cu creierul, nu cu rinichii. V-ar ajuta mai mult sa fiti respectat. Vocabularul de maidan nu va face cinste. Sunteti totusi intr-un spatiu public pe acest forum.



Este foarte corect,Federatia atata timp cind va fi condusa de tine nu o sa o poate ajuta nimeni,nici chiar eu.
De gandit gandesc cu creierul ,reject dau cu rinichi,si nu imi iau vorba inapoi.

Apreciez faptul ca ganditi cu creierul. Este o chestie umana. Ce vreau sa va aduc in atentie este un lucru simplu. Federatia este persoana juridica de drept privat si reprezinta membri afiliati. In ea nu se intra ca in autogara. Procedura este simpla; daca vreun club doreste sa se afilieze, formuleaza o cerere la care atasaza documentele cerute de lege. Afilierea sau dezafilierea sunt atributele Adunarii Generale, nu ale chibitilor. De asta am spus ca nu aveti cum sa ajutati federatia, atata timp cat clubul de care apartineti nu este membru afiliat al federatiei. De binevoitori sunt satul.
PS Apartenenta la federatie da posibilitatea cluburilor sa participe la competitii sportive oficiale nationale si internationale. Sa va aminititi acest lucru atunci cand va fi cazul.


16 Sep 2012, 10:09
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
popescu stefan scrie:
david nicu scrie:
popescu stefan scrie:
Domnule David Nicu,
Nu v-a cerut nimeni ajutorul. Intrebarea era cum ati putea ajuta federatia. Eu am sustinut ca nu aveti cum. Atat.
PS Incercati sa ganditi cu creierul, nu cu rinichii. V-ar ajuta mai mult sa fiti respectat. Vocabularul de maidan nu va face cinste. Sunteti totusi intr-un spatiu public pe acest forum.



Este foarte corect,Federatia atata timp cind va fi condusa de tine nu o sa o poate ajuta nimeni,nici chiar eu.
De gandit gandesc cu creierul ,reject dau cu rinichi,si nu imi iau vorba inapoi.

Apreciez faptul ca ganditi cu creierul. Este o chestie umana. Ce vreau sa va aduc in atentie este un lucru simplu. Federatia este persoana juridica de drept privat si reprezinta membri afiliati. In ea nu se intra ca in autogara. Procedura este simpla; daca vreun club doreste sa se afilieze, formuleaza o cerere la care atasaza documentele cerute de lege. Afilierea sau dezafilierea sunt atributele Adunarii Generale, nu ale chibitilor. De asta am spus ca nu aveti cum sa ajutati federatia, atata timp cat clubul de care apartineti nu este membru afiliat al federatiei. De binevoitori sunt satul.
PS Apartenenta la federatie da posibilitatea cluburilor sa participe la competitii sportive oficiale nationale si internationale. Sa va aminititi acest lucru atunci cand va fi cazul.






Care competiti sportive oficiale si internationale?????????????? ai organizat tu asa ceva ?privat poate in imaginatia ta.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


16 Sep 2012, 10:22
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
Imi pare rau ca nu stiti acest lucru, prevazut de altfel in Lege. Diferenta intre federatie si AGVPSR este una esentiala. Federatia nu va organiza aceste competitii decat dupa obtinerea autorizatiilor prevazute de lege. Faptul ca AGVPSR le organizeaza ilegal (de fapt ia banii la fraieri, organizatori fiind APCR. LRC, Carping,etc.) nu este de natura a ne face sa incalcam la randul nostru legea. Imi pare rau ca nu cunosti legea, dar o sa ai timp sa o inveti. Ca si altii de altfel.


16 Sep 2012, 13:17
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
popescu stefan scrie:
Imi pare rau ca nu stiti acest lucru, prevazut de altfel in Lege. Diferenta intre federatie si AGVPSR este una esentiala. Federatia nu va organiza aceste competitii decat dupa obtinerea autorizatiilor prevazute de lege. Faptul ca AGVPSR le organizeaza ilegal (de fapt ia banii la fraieri, organizatori fiind APCR. LRC, Carping,etc.) nu este de natura a ne face sa incalcam la randul nostru legea. Imi pare rau ca nu cunosti legea, dar o sa ai timp sa o inveti. Ca si altii de altfel.



Dupa cum se vede treaba a mai trecut un an si iar nu ai nimic,poate la anul si la multi ani vei fi mai norocos.
P.S cred ca te-ai ales cu ceva,ai un reject de la mine pe care o sa I'll primesti cat de curand.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


16 Sep 2012, 13:47
Profil
MEMBRU ONORIFIC
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 20:35
Mesaje: 617
Localitate: Mogosoaia
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
Si uite asa se apropie iarna...avem inca o data un subiect fierbinte pe care Dl Presedinte Popescu il tine langa...sau pe romaneste...ca surda pe mormant...
Jubi lasa tata...trece iarna mai repede cu Domn' Corleone Popescu de la fictiva Federatie...

So...am si eu loc in lotul Baricada pt CN-ul de la anul ???


16 Sep 2012, 16:22
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2564
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
Maxx1979 scrie:
Si uite asa se apropie iarna...avem inca o data un subiect fierbinte pe care Dl Presedinte Popescu il tine langa...sau pe romaneste...ca surda pe mormant...
Jubi lasa tata...trece iarna mai repede cu Domn' Corleone Popescu de la fictiva Federatie...

So...am si eu loc in lotul Baricada pt CN-ul de la anul ???



suntem in discutii avansate Dan Badarcea asa cum bine stii ..omul vrea sa investeasca sume fara numar din pensie....incercam sa-l facem sa se razgandeasca :roll:

_________________
Baricada Carp Club


16 Sep 2012, 22:14
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 23:46
Mesaje: 490
Localitate: PLANET EARTH
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
am auzit ca merget direct in C , dar sigur iesit dupa un an ca o sa fiti singurii pe acolo:)

_________________
B.C.C.
Born To Fish
Baricada is a "CARP" Club , not "CRAP"...


17 Sep 2012, 11:32
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 66 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 1 vizitator


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle