Raspunde la subiect  [ 66 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4
 Campioana decisă la masa verde! 
Autor Mesaj
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 19:42
Mesaje: 322
Localitate: Cluj-Napoca
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
:o Eu credeam ca doar la iarna incepe distractzia , mai avem 2 luni de sezon
dati-mi voie sa il salut pe D-l Popescu :)

Sa mergem la pescuit ca vine iarna in curand ;) :( , nu irositi distractia de iarna ;)

_________________
http://www.alinpitters.ro/


17 Sep 2012, 16:28
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
Maxx1979 scrie:
Si uite asa se apropie iarna...avem inca o data un subiect fierbinte pe care Dl Presedinte Popescu il tine langa...sau pe romaneste...ca surda pe mormant...
Jubi lasa tata...trece iarna mai repede cu Domn' Corleone Popescu de la fictiva Federatie...

So...am si eu loc in lotul Baricada pt CN-ul de la anul ???



Fa si tu o cerere dai nr de inregistrare,si depuneo la registratura,asta ca sa nu I'll suparam pe Popescu si sa ne faca plimgere penala .

Lasand la o parte gluma daca intentia ta este serioasa putem discuta ce si cum....

_________________
BARICADA CRAP CLUB


18 Sep 2012, 22:33
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
alin chiorean scrie:
:o Eu credeam ca doar la iarna incepe distractzia , mai avem 2 luni de sezon
dati-mi voie sa il salut pe D-l Popescu :)

Sa mergem la pescuit ca vine iarna in curand ;) :( , nu irositi distractia de iarna ;)




Bine zis Aline,prea devrem pt ai face jocul nebunului.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


18 Sep 2012, 22:35
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2011, 19:08
Mesaje: 94
Localitate: Pitesti
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
popescu stefan scrie:
Imi pare rau ca nu cunosti legea, dar o sa ai timp sa o inveti. Ca si altii de altfel.


SENILITATE = Caracterul a ceea ce este senil; stare patologică provocată de îmbătrânire și caracterizată prin modificări structurale și funcționale de involuție, fizice și psihice, ale organismului uman; slăbire a facultăților mintale și a corpului, cauzată de bătrânețe; ramoleală, sclerozare.

Sefule, chiar n-ai altceva nimic de facut decat sa terorizezi niste oameni care au un hobby? N-ai nepoti sa-i plimbi, sa-i cresti, sa-i duci prin parcuri? Caini? Pisici? Carti de colorat? Puzzle? Ceva sa-ti ocupe timpul? Gaseste-ti un hobby... m-as axa pe o colectie de scaune cu rotile... ca cine stie... am niste viziuni. Nu crezi ca suntem satui de kkturile astea ale vietii de care ne tot lovim si cu care poate ne luptam zi de zi? Vrei sa ne strici si bucuria asta? Chiar ne disperi in plm :evil:

Legenda:
plm = Pai Lasa-ne Maestre :mrgreen:

_________________
Daniel Ciuchendea
Vremurile noastre sunt vremea mediocrității, a lipsei de sentimente, a pasiunii pentru incultură, a lenei, a incapacității de a te apuca de treabă și a dorinței de a avea totul de-a gata.


19 Sep 2012, 04:38
Profil YIM

Membru din: 23 Iun 2011, 23:32
Mesaje: 36
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
Ciuchi scrie:
popescu stefan scrie:
Imi pare rau ca nu cunosti legea, dar o sa ai timp sa o inveti. Ca si altii de altfel.


SENILITATE = Caracterul a ceea ce este senil; stare patologică provocată de îmbătrânire și caracterizată prin modificări structurale și funcționale de involuție, fizice și psihice, ale organismului uman; slăbire a facultăților mintale și a corpului, cauzată de bătrânețe; ramoleală, sclerozare.

Sefule, chiar n-ai altceva nimic de facut decat sa terorizezi niste oameni care au un hobby? N-ai nepoti sa-i plimbi, sa-i cresti, sa-i duci prin parcuri? Caini? Pisici? Carti de colorat? Puzzle? Ceva sa-ti ocupe timpul? Gaseste-ti un hobby... m-as axa pe o colectie de scaune cu rotile... ca cine stie... am niste viziuni. Nu crezi ca suntem satui de kkturile astea ale vietii de care ne tot lovim si cu care poate ne luptam zi de zi? Vrei sa ne strici si bucuria asta? Chiar ne disperi in plm :evil:

Legenda:
plm = Pai Lasa-ne Maestre :mrgreen:




:lol: :lol: :lol:

_________________
Lukacs Claudiu

*** CAMPION NATIONAL 2012***
***CAMPION MONDIAL 2012 ***
***VICE CAMPION MONDIAL LA INDIVIDUAL 2012***


19 Sep 2012, 14:37
Profil

Membru din: 03 Iun 2011, 20:36
Mesaje: 31
Mesaj Re: Campioana decisă la masa verde!
vai ce rusinosi sunteti.
Mai bine ii ziceti pe fata:
Nene Popescule mai dute in PLM (p*la mea).


22 Sep 2012, 23:55
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 66 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 1 vizitator


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle