Raspunde la subiect  [ 247 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Urmatorul
 Sedinta AGVPSR 
Autor Mesaj
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
De trei ani ne minți ca o sa fie ultima,nu te mai crede nimeni.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


26 Ian 2013, 10:05
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
david nicu scrie:
De trei ani ne minți ca o sa fie ultima,nu te mai crede nimeni.

Asta este. Dar, nu am mintit cu nimic. Ar trebui sa vorbiti in cunostinta de cauza si sa identificati persoana care face totul ca federatia sa nu poata functiona. Eu am rabdare, dar si rabdarea mea are o limita! Plus ca aveti ceva erori de apreciere. Federatia a dobandit personalitate juridica in 14 martie 2011. Nici doi ani nu s-au implinit!


26 Ian 2013, 10:57
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
nu vreau sa indentific pe nimeni ca nu sunt interesat sa sar din lac in put.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


26 Ian 2013, 14:05
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
david nicu scrie:
nu vreau sa indentific pe nimeni ca nu sunt interesat sa sar din lac in put.

Parerea mea este ca cum sunteti intr-o mocirla, nu intr-un lac. Dar de ce oare am impresia ca d.voastra ca individ nu va aflati de fapt nicaieri? Aveti numai impresia ca va aflati undeva.


26 Ian 2013, 14:38
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Macar inseamna ceva ,ma aflu nicaieri,dar tu dl Popescu unde te afli?
cum te indentifici in lumea pescuitului?
atata timp cat voi face parte din acest fenomen iti garantez ca nu o sa reusesti nimic cu federatia ta si credema nu sunt singurul care iti poate garanta acest lucru.


asa ca incearca sa ne eviti ca ai inceput deja sa revi la timpeniile tale si nu faci altceva decat sa incarci atmosfera inutil.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


26 Ian 2013, 21:12
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Domnule Presedinte Nicusor este cu noi trup si suflet alaturi de Razvan Ulmeanu dar vor sa afle cat mai multe .
Cea mai BUNA a inteles despre ce este vorba si deja redacteaza contractele pescarilor .

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


26 Ian 2013, 21:46
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Nea Costele maine daca ai fi numit presedintele acestei federati asi adera instant impreuna cu tot grupul.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


26 Ian 2013, 22:21
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Domnul Nicusor testamentul este semnat dar mai este foarte,foarte mult pana intra in vigoare :lol: :lol: :lol: :lol:
Nu mor cai cand vor caini nici caini cand vor stapanii :lol: :lol: :lol: :lol:
Domnul Presedinte este o finete de baiat .Presedintele FRPS nu se pune dupa greutate si inaltim a fost ALES dupa carte si istetime !
Dansul pe deasupra este un dibaci al pescuitului pe rauri la toate stilurile unde nu prea are concurenta .Pescuitul la Crap nu il caracterizeaza .Este un OM de actiune .
Pentru mine functia de la FRPS este pana cand majoritatea pescarilor vor fi afiliati .Eu imi cunosc lungul nasului si voi face discret un pas inapoi . Pescuitul pentru mine a fost,este si va fi o sursa de relaxare si multa distractie . Nu sunt patimas .Am cunoscut la pescuit foarte multi oameni minunati .Cu foarte mult NOROC am avut si mari satisfactii .
Doresc foarte mult ca ziua cand FRPS va fi recunoscuta de toate forurile din Romania sa fie cat mai aproape .
Numele Presedintelui il aleg doar membrii FRPS !

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


26 Ian 2013, 23:04
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
david nicu scrie:
Nea Costele maine daca ai fi numit presedintele acestei federati asi adera instant impreuna cu tot grupul.

Domnu David,
Presedintele unei federatii se alege de Adunarea Generala, nu se numeste. Si apoi domnul Buhac este in staff-ul federatiei si raspunde tocmai de sectiunea Crap. Nu cred ca poate fi comparat cu Orhei. Avand in vedere statutul sau actual, domnul Buhac poate oricand sa candideze inclusiv la functia de presedinte, in conditiile prevazute de statutul federatiei.


27 Ian 2013, 00:34
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Taticule eu as putea musca mana care ma crescut ?

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


27 Ian 2013, 00:48
Profil

Membru din: 30 Ian 2011, 00:12
Mesaje: 240
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
david nicu scrie:
Nea Costele maine daca ai fi numit presedintele acestei federati asi adera instant impreuna cu tot grupul.


Ai votul meu ...


27 Ian 2013, 04:37
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Sa inteleg ca Clubul Overten si-a trimis deja cererea de afiliere la federatie? Este oricum in avantaj fata de Clubul Baricada care inca nu s-a constituit.


27 Ian 2013, 08:18
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Dl Presedinte membri Baricada sunt in tratative avansate cu un Club membru FRPS in vederea fuzionarii .Oricum baietii sunt alaturi de dumneavoastra .

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


27 Ian 2013, 10:00
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
popescu stefan scrie:
Sa inteleg ca Clubul Overten si-a trimis deja cererea de afiliere la federatie? Este oricum in avantaj fata de Clubul Baricada care inca nu s-a constituit.




Va mai trece mult timp pina vei reusui sa afiliezi un club de pescuit real si nu clone :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
BARICADA CRAP CLUB


27 Ian 2013, 11:10
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Ref la presedinte tocmai de aceea l-am propus pe dl Buhac,el face deja parte dupa cum spui din federatia ta,si doar in el avem incredere.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


27 Ian 2013, 11:12
Profil

Membru din: 03 Feb 2012, 16:12
Mesaje: 17
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
popescu stefan scrie:
Federatia a dobandit personalitate juridica in 14 martie 2011. Nici doi ani nu s-au implinit!

Bai zevzecule, nu da nimeni doi bani pe personalitatea ta juridica atata timp cat nu esti recunoscut de forul sportiv. Si ar trebui sa-ti intre in capul ala sec ca forul sportiv bazat pe legea sportului pe care o tot invoci pe aici, nu a recunoscut inca nicio federatie de pescuit, asa ca se pot face 1000 din care ei aleg una, dar in niciun caz pe a unui dus cu capul.
Ascundete dreqului in vagauna ta din Alba Iulia si lasa oamenii in pace...esti RIDICOL, s-a saturat lumea de tine si de toate ineptiile pe care le indrugi pe aici. SHUT UP !!!!


27 Ian 2013, 13:31
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Ma gandesc ca AGVPSR este recunoscut. Nu stiu cum sa ma mai ascund. Am devenit celebru. O sa vezi cati din vitejii de pe aci vor veni cu basca in mana sa ma caute.


27 Ian 2013, 21:57
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:25
Mesaje: 2008
Localitate: Bucuresti
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Eu am inceput deja.

_________________
Baricada Carp Club


27 Ian 2013, 22:15
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Dar cine te crezi tataie Mesia?chiar crezi ca fara tine nu se poate?
mai lasane frate cu tonul asta arogant si infumurat ca nu te crede nimeni si nici nu o sa te urmeze asa cum ti-am spus si anul trecut inca se pot face 1000000......... federati important este care dintre ele va fi recunoscuta ,iar federatia ta nu se afla printre cele enumerate si sti de ce? pt ca printre alte lipsuri mai are unul foarte important,ii lipsesc sportivi (pescari),aia pe care tu ii astepti cu basca in mana sa vina la tine umili sa iti ciara iertare....................viseaza frumos tataie in curind te vei trezi definitiv.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


27 Ian 2013, 22:21
Profil

Membru din: 12 Mar 2011, 12:56
Mesaje: 106
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Dragi pescari nu va mai contrati pe forumurile de specalitate .Atmosfera facuta de pescari este departe de realitate .Astazi am avut termen pentru un proces si intamplator am vazut tripleta Stanila-Vladeanu -Popescu care negociau viitorul pescuitului .Din putinele discutii la care am asistat" mosneagul "cam detine controlul iar " oportunistii " il cam bibileau cu vorbe frumoase .Nu mar mira sa aud ca Alba este recunoscuta de conducerea apcr ca si capitala pescuitului dupa deciziile luate de agvps .


28 Ian 2013, 16:12
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 247 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Urmatorul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 1 vizitator


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle