Raspunde la subiect  [ 247 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Urmatorul
 Sedinta AGVPSR 
Autor Mesaj

Membru din: 03 Feb 2012, 16:12
Mesaje: 17
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
vali vesa scrie:
vali vesa scrie:
Buhac Constantin scrie:
Domnul Vali CIS-ul il vom lua cat de curand , imi doresc sa faceti parte din conducerea FRPS.

Poate intr-o alta viata... :lol:


Na, acum depinde la care parte a frazei am raspuns. La cea de inainte de virgula sau la cea de dupa... ;) :lol:


Vali, CIS-ul n-o sa-l ia nici in 10 vieti de ale lui Popescu, iar daca nu au CIS, nici tu n-ai sa te duci la federatia fantoma in viata asta :D Merge si inainte si dupa virgula :lol: :lol: :lol:


02 Feb 2013, 19:49
Profil

Membru din: 23 Oct 2012, 23:01
Mesaje: 64
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Va multumesc in primul rand pentru felicitari :D !
In al doilea rand vreau sa stie lumea ca si dvs. ati organizat un concurs in 2010 "Cupa Acvila" unde cu toate ca au venit decat 15 echipe premile nu s-au diminiuat iar plata premilor s-a facut dupa terminarea concursului,nu dupa 6 luni si nu era vorba de 4000 lei ci de alte sume,bani suportati de dvs.
Va spun sincer,daca stiam ca banii au intarziat din acest motiv nu mai aveam pretentii la premiu ;) .
Eu nu am zis ca a furat Nea Fane ci de faptul ca nu a spus lucrurilor pe nume de la inceputul(vezi partea cu premile) concursului.....si d-atunci si-a facut o imagine buna :lol: :lol: tocmai daia este "respectat" de toti pescarii pe toate forumurile.
Uneori cuvantul este mai presus de orice ;) !



Buhac Constantin scrie:
Madalin
Cate echipe au participat ?
Cat a fost suma totala a premiilor ?
Cat a costat Organizarea ?
Cat a furat Poppescu ?
A intarziat cu plata premiilor ca trebuia sa primesc eu o suma importanta pentru instalare la FRPS .

LA MULTI ANI jUNIORULUI !
Ai grija sa servesti un sprit si pentru noi fotbalistii :lol: :lol: :lol:

_________________
www.jaluzele-rolete.com.ro


03 Feb 2013, 15:11
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
david nicu scrie:
nu pot subscrie din pacate atata timp cat sunt constient ca interesul personal al tau primeaza.

Domnu Nicu,
Ia uite domne ce zic unii despre interes:
http://www.pvtv.ro/pescuit/undita_si_re ... aurul.html

Pe bune, astia sunt mai rai decat mine! Nu credeti? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


03 Feb 2013, 18:39
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Daca ar sti toata lumea asta a pescarilor de ce ai putea fi in stare daca ai avea haturile in mana te-ar executa ca pe Ceausescu. :P :P

_________________
BARICADA CRAP CLUB


03 Feb 2013, 21:27
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
david nicu scrie:
Daca ar sti toata lumea asta a pescarilor de ce ai putea fi in stare daca ai avea haturile in mana te-ar executa ca pe Ceausescu. :P :P

Ma indoiesc. In realitate sunt altfel. Ce nu suport este doar prostia. Si o starpesc din fasa! Costica ar putea sa-ti spuna mai multe.


03 Feb 2013, 22:01
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:25
Mesaje: 2009
Localitate: Bucuresti
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Un presedinte de federatie nu posteaza pe forumuri.
Un presedinte de federatie nu polemizeaza pe forumuri.
Exista altfel de mijloace de comunicare cu marea masa a pescarilor. Nu iti mai scriu iar de PR....
Un presedinte de federatie nu o arde pe net sa scrie de cine se fute cu cine.
Un presedinte de federatie are o astfel de functie cand federatia este exista nu doar prin dosare in tribunale.
Lista poate sa continue...depinde cat chef am de scris.
P.S. Chestia aia ca nu suporti prostia nu o inteleg. Cum te poti privi in oglinda?

_________________
Baricada Carp Club


03 Feb 2013, 23:00
Profil

Membru din: 23 Oct 2012, 23:01
Mesaje: 64
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Corect!
Multumesc la fel!
Nu aveti nici o scuza cu ce s-a intamplat dupa,tot dvs. aveti de suferit acum fiindca v-ati facut o imagine negativa si cu aceasta se pare ca ati ramas si veti ramane.



Citat:
Au participat 22 de echipe.
Taxa de participare - 100 lei/echipă - total 2.200 lei
Taxa plătită la Doripesco - 10.000 lei
Premii:
- locul I - 5.000 lei
- locul II - 4.000 lei
- locul III - 3.000 lei
CMMC - 1.000 lei
TOTAL : costuri + premii = 20.000 lei

Corect ?
La mulți ani juniorului!

_________________
www.jaluzele-rolete.com.ro


03 Feb 2013, 23:06
Profil

Membru din: 30 Ian 2011, 00:12
Mesaje: 240
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
razvan ulmeanu scrie:
P.S. Chestia aia ca nu suporti prostia nu o inteleg. Cum te poti privi in oglinda?


nu are prea multa '' prostie '' in cap , are multa vrajeala ... si daca tine , tine ... ;)


03 Feb 2013, 23:07
Profil

Membru din: 23 Oct 2012, 23:01
Mesaje: 64
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Mary,aia se numeste prosteala :D


Marian Constantin scrie:
razvan ulmeanu scrie:
P.S. Chestia aia ca nu suporti prostia nu o inteleg. Cum te poti privi in oglinda?


nu are prea multa '' prostie '' in cap , are multa vrajeala ... si daca tine , tine ... ;)

_________________
www.jaluzele-rolete.com.ro


03 Feb 2013, 23:09
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Marian Constantin scrie:
razvan ulmeanu scrie:
P.S. Chestia aia ca nu suporti prostia nu o inteleg. Cum te poti privi in oglinda?


nu are prea multa '' prostie '' in cap , are multa vrajeala ... si daca tine , tine ... ;)

O să susții același lucru și când vei veni cu clubul la afiliere? Pentru că sigur o să faci acest lucru. Nu ar strica, pentru că nu ma îndoiesc că așa va fi, să faci publice scuzele pe care mi le datorezi. :D


04 Feb 2013, 09:03
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Daca acest lucru se va intimpla eu unul ma tem pt viata matale sa nu cumva sa mori in extaz.

Dar nu ai tu norocul asta. :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
BARICADA CRAP CLUB


04 Feb 2013, 09:32
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Nu-ți face griji că sunt sănătos tun. O să vezi că aruncătorii de zoaie de acum o să devină niște dizgrațioși pupători de fund!


04 Feb 2013, 10:14
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Dupa o lunga pauza competitionala cu foarte multe discutii credeam ca gandurile pescarilor se vor indrepta spre afiliere la Cluburile membre ale FRPS chiar mai mult afilierea Cluburilor la FRPS .
Nu se va schimba nimic din cate vad eu .

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


04 Feb 2013, 10:37
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Nu-i nici un fel de problemă. Pescuitul sportiv nu începe și nu se termină cu niciunul dintre ei. Cluburile FRPS au suficienți pescari sportivi legitimați pentru a demara primul Campionat Național oficial de pescuit sportiv.


04 Feb 2013, 11:14
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Și cu dedicație pentru Dl. David Nicu, cu dragoste!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater


04 Feb 2013, 12:18
Profil

Membru din: 30 Ian 2011, 00:12
Mesaje: 240
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
popescu stefan scrie:
O să susții același lucru și când vei veni cu clubul la afiliere? Pentru că sigur o să faci acest lucru. Nu ar strica, pentru că nu ma îndoiesc că așa va fi, să faci publice scuzele pe care mi le datorezi. :D


Cu pumnul in gura , niciodata nu ne vom afilia nicaieri , poate ne mai gandim in momentul cand conducatorul ( dictator ) suprem al " Federatie " isi va da demisia si va lasa locul unui '' pescar '' dornic sa aseze acest minunat sport acolo unde ii e locul ....


04 Feb 2013, 13:53
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Prietene, afilierea la federație se face la cererea cluburilor, nu cu pumnul în gură. Să reții că federație este persoană juridică de drept privat, nu autogară. Nu va vărsa nimeni nici o lacrimă dacă nu vrei să-ți afiliezi clubul. Cât despre conducerea federației de către un pescar, mă îndoiesc că se va întâmpla vreodată. Ați avut timp 23 de ani să vă arătați potența. Rezultatul? Spală AGVPSR cu voi pe jos și nu ziceți nimic. Înseamnă că vă place!
PS Poate postul e posibil a fi cumpărat! Am văzut că tu l-ai scos la vânzare pe al tău! Fă o ofertă! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


04 Feb 2013, 14:31
Profil

Membru din: 30 Ian 2011, 00:12
Mesaje: 240
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
popescu stefan scrie:
Prietene,

Nu suntem prieteni si nici nu ne tragem de sireturi

..afilierea la federație se face la cererea cluburilor, nu cu pumnul în gură. Să reții că federație este persoană juridică de drept privat, nu autogară.

Adica e jucaria ta si nimeni nu poate sa o revendice

Nu va vărsa nimeni nici o lacrimă dacă nu vrei să-ți afiliezi clubul. Cât despre conducerea federației de către un pescar, mă îndoiesc că se va întâmpla vreodată.

Din pacate pescarii nu il vor pe '' Stefan Popescu ''

Ați avut timp 23 de ani să vă arătați potența. Rezultatul? Spală AGVPSR cu voi pe jos și nu ziceți nimic. Înseamnă că vă place!

Frustrarea ta e maxima si probabil ai un '' fetis '' cu AGVPS-ul :lol:

PS Poate postul e posibil a fi cumpărat! Am văzut că tu l-ai scos la vânzare pe al tău! Fă o ofertă! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pai ziceai ca nu ai interese materiale





P.S- ma opresc aici pentru ca nu mai am timp sa citesc toate ecuberatiile tale


04 Feb 2013, 15:33
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Îmi place de tine că începi să gândești. Mai ales în prima parte.


04 Feb 2013, 15:47
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
popescu stefan scrie:
Și cu dedicație pentru Dl. David Nicu, cu dragoste!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater



dl Presedite Popescu Stefan asi vrea sa revenim la sentimente mai bune dat fiind pozitia dv de neclintit din fruntea Federatiei si pt asta va invit sa luati parte la una din adunarile noastre pescaro prietenesti pt a gasi o modalitate de colaborare dar si pt a ne explica mai bine ce inseamna aceasta Federatie...............

_________________
BARICADA CRAP CLUB


04 Feb 2013, 16:42
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 247 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Urmatorul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 1 vizitator


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle