Raspunde la subiect  [ 247 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Urmatorul
 Sedinta AGVPSR 
Autor Mesaj

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Mă doare așa de tare în cot de nici nu-ți închipui! :lol: :lol: :lol: :lol:


13 Feb 2013, 22:00
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Nea Fane recunoaste macar ca esti ingenunchiat,chiar daca razi nu este rasul tau

_________________
BARICADA CRAP CLUB


13 Feb 2013, 22:03
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
david nicu scrie:
Nea Fane recunoaste macar ca esti ingenunchiat,chiar daca razi nu este rasul tau

Nu este cazul, domnule Nicu, atâta timp cât am legea de partea mea. O să te convingi singur! Chiar azi am trimis o scrisoare d.lui Cârstocea în acest sens, atenționându-l asupra stării de fapt din pescuitul sportiv.


13 Feb 2013, 22:19
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2011, 00:27
Mesaje: 258
Localitate: Constanta
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Pentru mine e clar. Multumesc Florentin pentru clarificari. Cu toate ca eram convins ca Dl Popescu bate campii. Dar este un lucru bun ca s-a clarificat subiectul asta cu "afilierea". Sa inteleaga toata lumea cam pe ce se bazeaza acest domn Popescu si ce minciuni debiteaza.

_________________
https://www.facebook.com/club.ovidius


13 Feb 2013, 22:35
Profil YIM WWW
Avatar utilizator

Membru din: 05 Feb 2011, 13:58
Mesaje: 2973
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
popescu stefan scrie:
............. Chiar azi am trimis o scrisoare d.lui Cârstocea în acest sens, atenționându-l asupra stării de fapt din pescuitul sportiv.

Ca de obicei, cand te sare randul, faci sesizari ! :lol:



13 Feb 2013, 22:35
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
vali vesa scrie:
Pentru mine e clar. Multumesc Florentin pentru clarificari. Cu toate ca eram convins ca Dl Popescu bate campii. Dar este un lucru bun ca s-a clarificat subiectul asta cu "afilierea". Sa inteleaga toata lumea cam pe ce se bazeaza acest domn Popescu si ce minciuni debiteaza.

Pe documente, nu pe vorbe. Pe asta mă bazez. Ce a uitat Florentin să spună, este că a uitat să-și plătească taxa de afiliere. Dar apropo, de sesizare, ascult și eu emisiunea de la PVTV si văd că și domul Cârstocea va zis tot ce vă tot zic eu și anume că este nevoie de cluburi puternice. De unde le scoateți? Când eu spuneam de manageri competenți, voi o dădeați cu pescarii și cu spiritul de turmă!


13 Feb 2013, 22:42
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2011, 00:27
Mesaje: 258
Localitate: Constanta
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Imagine

_________________
https://www.facebook.com/club.ovidius


13 Feb 2013, 22:52
Profil YIM WWW

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Când te-ai pozat? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PS Cum te-ai simțit când v-a făcut dl. Cârstocea sărăntoci? Îți mai aduci aminte ce am discutat împreună cu privire la consolidarea cluburilor? Federația oferă și soluțiile de consolidare a cluburilor, nu se mulțumește să constate faptul că actualele cluburi sunt asocieri de prieteni cu pasiuni comune, pentru că știe acest lucru și l-a tot repetat. Încet, încet profețiile mele încep să se adeverească. Într-un final o să recunoașteți cu toții acest lucru, trist dar adevărat. Veți recunoaște și faptul că pescuitul nu se poate face la fără frecvență ci vor trebui oameni dedicați acestui lucru. Cu carte de muncă. Înțelegeți acum diferența dintre pescuitul pe pistă și managementul unui club sportiv? Personal cred că s-a înțeles acest lucru de majoritatea celor care se lovesc de aceste probleme, cu excepția lătrăilor care nu știu decât să arunce cu zoaie.


14 Feb 2013, 09:01
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
stai linistit Fanica ,soluti sunt ,avem doua divizi se pot aranja lucrurile.......................

PS solutiile tale sau vazut la plata premiilor unui concurs care sa efectuat intr-un finale in rate............

_________________
BARICADA CRAP CLUB


14 Feb 2013, 09:42
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Nu s-au dat în rate. S-au dat toți odată.


14 Feb 2013, 10:06
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
cum spui tu,chiar nu mai conteaza............

_________________
BARICADA CRAP CLUB


14 Feb 2013, 11:03
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
david nicu scrie:
stai linistit Fanica ,soluti sunt ,avem doua divizi se pot aranja lucrurile.......................


De fapt nu aveți nimic. Nici măcar clubul Baricadacarp nu există, deși v-am ajutat cu actele de constituire. Unde sunt aceste divizii dacă există? Cine le ține evidența, că AGVPSR se ferește ca dracu de tămâie să mai apară ca organizator. :lol: :lol: :lol: :lol:
Știe el Șelaru de ce! Numai voi nu pricepeți.
Apropo, ați citit statutul AGVPSR? Să vă ajut puțin:
http://agvps.ro/docs/Statutul%20AGVPS.pdf

Ia vedeți unde scrie că organizează Competițiile oficiale ale României și unde scrie că reprezintă România la organismele sportive internaționale.
Vă recomand să vă canalizați atenția pe art. 4 din statut, ca să nu mai pierdeți timpul. Rețineți că pentru a participa la competiții oficiale trebuie să fi recunoscut ca structură sportivă. Deabia aștept ca AGVPSR să se autorizeze și să solicite afilierea la FRPS. :lol: :lol: :lol: :lol:

PS Nu ai fost la Constanța? Dă-i un telefon d.lui Cârstocea. I-am trimis o scrisoare referitoare la Momentul zero după care tot alergați și nu-l mai găsiți! Dacă nu ai nr. dumnealui de telefon, ți-l dau eu.


14 Feb 2013, 11:13
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
popescu stefan scrie:
david nicu scrie:
stai linistit Fanica ,soluti sunt ,avem doua divizi se pot aranja lucrurile.......................


De fapt nu aveți nimic. Nici măcar clubul Baricadacarp nu există, deși v-am ajutat cu actele de constituire. Unde sunt aceste divizii dacă există? Cine le ține evidența, că AGVPSR se ferește ca dracu de tămâie să mai apară ca organizator. :lol: :lol: :lol: :lol:
Știe el Șelaru de ce! Numai voi nu pricepeți.
Apropo, ați citit statutul AGVPSR? Să vă ajut puțin:
http://agvps.ro/docs/Statutul%20AGVPS.pdf

Ia vedeți unde scrie că organizează Competițiile oficiale ale României și unde scrie că reprezintă România la organismele sportive internaționale.
Vă recomand să vă canalizați atenția pe art. 4 din statut, ca să nu mai pierdeți timpul. Rețineți că pentru a participa la competiții oficiale trebuie să fi recunoscut ca structură sportivă. Deabia aștept ca AGVPSR să se autorizeze și să solicite afilierea la FRPS. :lol: :lol: :lol: :lol:

PS Nu ai fost la Constanța? Dă-i un telefon d.lui Cârstocea. I-am trimis o scrisoare referitoare la Momentul zero după care tot alergați și nu-l mai găsiți! Dacă nu ai nr. dumnealui de telefon, ți-l dau eu.




Fanele tu nu ai ajutat pe nimeni,stai linistit nu am vazut pe nimeni sa iti ciara ajutorul...........pastreaza distanta si in exprimare fata de clubul nostru.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


14 Feb 2013, 11:26
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Ai putea să-l întrebi pe Maxx1979.


14 Feb 2013, 11:34
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:30
Mesaje: 741
Localitate: Bucuresti
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
popescu stefan scrie:
....Rețineți că pentru a participa la competiții oficiale trebuie să fi recunoscut ca structură sportivă.


Federatia ta e recunoscuta?
Raspunde cu DA sau NU ca la starea civila!
DOAR ATAT, oricum 99% din ce scrii este noaptea mintii.

_________________
Libertatea omului e partea divina din el


14 Feb 2013, 12:02
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Pentru cei neavizați, este noaptea minții.
Da, cea mai bună, este recunoscută. Mulțumită?


14 Feb 2013, 12:08
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
popescu stefan scrie:
Ai putea să-l întrebi pe Maxx1979.




Mai Fanele Maxx1979 este o clona .....................ca si multe lucruri pe care le sti tu mai bine

Noi nu avem nevoie de nici un act,noi sunte AVPS&Baricada Bucuresti.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


14 Feb 2013, 13:52
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:25
Mesaje: 2007
Localitate: Bucuresti
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Popescu,
Cum mama naibii am participat noi la CN?
Suntem o adunatura de infractori ...gata ne-ai prins... bravo!
Si din nou duci discutia in alte planuri.
Federatia ta de cine este recunoscuta? Ce organizeaza? Ce a organizat?
Daca ai alte raspunsuri decat nu am organizat si nu voi organiza nimic te rog sa ne spui.
Ce zic cei de la CIPS legat de tine? Ca nu te recunosc cumva? Ca nu existi pentru ei?

_________________
Baricada Carp Club


14 Feb 2013, 21:45
Profil

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
razvan ulmeanu scrie:
Popescu,
Cum mama naibii am participat noi la CN?
Suntem o adunatura de infractori ...gata ne-ai prins... bravo!
Si din nou duci discutia in alte planuri.
Federatia ta de cine este recunoscuta? Ce organizeaza? Ce a organizat?
Daca ai alte raspunsuri decat nu am organizat si nu voi organiza nimic te rog sa ne spui.
Ce zic cei de la CIPS legat de tine? Ca nu te recunosc cumva? Ca nu existi pentru ei?

O să-ți răspund punctual, așa cum i-am scris și d.lui Cârstocea;
1. Ați participat la niște competiții cu caracter neoficial, întrucât AGVPSR nu este recunoscută de statul român ca structură sportivă.
2. Nu aveți nici o vină, întrucât ați fost victimele unei înșelătorii făcute de niște excroci. Mă refer la cei din calea Moșilor.
Federația este recunoscută de MTS ca federație sportivă și singura abilitată de lege să organizeze competițiile sportive oficiale și să reprezinte România la organismele sportive internaționale. Vom organiza începând din acest an toate competițiile oficiale pe toate probele sportive de pescuit sportiv.
3. CIPS așteaptă să-i parvină avizul de afiliere emis de MTS, după care AGVPSR va deveni o tristă amintire. AGVPSR nu mai are dreptul de reprezentare începând cu 1 ianuarie 2002, dar nu s-a găsit nimeni să notifice până acum CIPS.

Stau și mă întreb, dacă tot cluburile se complac în finanțatori benevoli ai AGVPSR, dacă a avut cineva curajul să-l întrebe pe Șelaru dacă este recunoscut de statul român ca for de reprezentare la organismele internaționale și dacă a avut vreodată autorizarea să selecționeze loturile naționale și să organizeze competiții oficiale internaționale pe teritoriul României. Până a mă acuza pe mine că respect legile țării, ați putea măcar să citiți statutul AGVPSR și să vedeți unde scrie că are aceste drepturi. AGVPSR poate fi asimilat (asta dacă se înscrie în Registrul sportiv) cu un club oarecare (fiind o simplă asociație) după care poate solicita afilierea la federație. Cum sună?


15 Feb 2013, 09:06
Profil
MODERATOR
MODERATOR
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:16
Mesaje: 944
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Prost............foarte prost asi spune.

_________________
BARICADA CRAP CLUB


15 Feb 2013, 09:51
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 247 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Urmatorul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 1 vizitator


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle