Raspunde la subiect  [ 247 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
 Sedinta AGVPSR 
Autor Mesaj

Membru din: 07 Feb 2011, 17:14
Mesaje: 557
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
david nicu scrie:
Prost............foarte prost asi spune.

Așa zice legea, domnule Nicu. Nimeni nu este perfect!


15 Feb 2013, 10:20
Profil
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2011, 12:30
Mesaje: 741
Localitate: Bucuresti
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
popescu stefan scrie:
Pentru cei neavizați, este noaptea minții.
Da, cea mai bună, este recunoscută. Mulțumită?


Si atunci de ce nu organizati dvs si federatia un CN oficial si legal si muriti de grija altor CN-ul facute de AGVPS, eu, Gigel de la Popesti sau Leana din Cucuieti?

_________________
Libertatea omului e partea divina din el


15 Feb 2013, 16:29
Profil

Membru din: 23 Oct 2012, 23:01
Mesaje: 64
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


popescu stefan scrie:
razvan ulmeanu scrie:
Popescu,
Cum mama naibii am participat noi la CN?
Suntem o adunatura de infractori ...gata ne-ai prins... bravo!
Si din nou duci discutia in alte planuri.
Federatia ta de cine este recunoscuta? Ce organizeaza? Ce a organizat?
Daca ai alte raspunsuri decat nu am organizat si nu voi organiza nimic te rog sa ne spui.
Ce zic cei de la CIPS legat de tine? Ca nu te recunosc cumva? Ca nu existi pentru ei?

O să-ți răspund punctual, așa cum i-am scris și d.lui Cârstocea;
1. Ați participat la niște competiții cu caracter neoficial, întrucât AGVPSR nu este recunoscută de statul român ca structură sportivă.
2. Nu aveți nici o vină, întrucât ați fost victimele unei înșelătorii făcute de niște excroci. Mă refer la cei din calea Moșilor.
Federația este recunoscută de MTS ca federație sportivă și singura abilitată de lege să organizeze competițiile sportive oficiale și să reprezinte România la organismele sportive internaționale. Vom organiza începând din acest an toate competițiile oficiale pe toate probele sportive de pescuit sportiv.3. CIPS așteaptă să-i parvină avizul de afiliere emis de MTS, după care AGVPSR va deveni o tristă amintire. AGVPSR nu mai are dreptul de reprezentare începând cu 1 ianuarie 2002, dar nu s-a găsit nimeni să notifice până acum CIPS.

Stau și mă întreb, dacă tot cluburile se complac în finanțatori benevoli ai AGVPSR, dacă a avut cineva curajul să-l întrebe pe Șelaru dacă este recunoscut de statul român ca for de reprezentare la organismele internaționale și dacă a avut vreodată autorizarea să selecționeze loturile naționale și să organizeze competiții oficiale internaționale pe teritoriul României. Până a mă acuza pe mine că respect legile țării, ați putea măcar să citiți statutul AGVPSR și să vedeți unde scrie că are aceste drepturi. AGVPSR poate fi asimilat (asta dacă se înscrie în Registrul sportiv) cu un club oarecare (fiind o simplă asociație) după care poate solicita afilierea la federație. Cum sună?

_________________
www.jaluzele-rolete.com.ro


16 Feb 2013, 02:52
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Ce hotarari au fost adoptate astazi ?

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


16 Feb 2013, 20:23
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Membri lotului sunt rugati sa trimita pozele si masurile la echipament cat mai urgent .

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


14 Apr 2013, 22:32
Profil
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Membru din: 29 Ian 2011, 13:43
Mesaje: 2564
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Buhac Constantin scrie:
Membri lotului sunt rugati sa trimita pozele si masurile la echipament cat mai urgent .


cine sunt membrii lotului si unde sa trimită pozele si măsurile ?.....secretosule....

_________________
Baricada Carp Club


15 Apr 2013, 08:01
Profil
MAESTRU IN PESCUIT
Avatar utilizator

Membru din: 06 Feb 2011, 18:54
Mesaje: 1343
Mesaj Re: Sedinta AGVPSR
Curiosule :lol: :lol: :lol:
Membrii lotului au primit invitatie si adresa unde trebuie trimise .Dumneavoastra ati fost invitat ?

_________________
federatia de pescuit este garantia competitiilor corecte


15 Apr 2013, 08:50
Profil
Afiseaza mesajele din ultimele:  Sorteaza dupa  
Raspunde la subiect   [ 247 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 0 vizitatori


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti publica fisiere atasate in acest forum

Mergi la:  
Powered by Webstyle